Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Aj ci mezowie czasami sa zlosliwi no moj tez juz kawaler i caly czas mysle juz o rodzenstwie ale musze popracowac troche zeby bylo na nowe mieszkanie wiec mysle ze za ok rok zaczniemy cos dzialac :) tez juz bym chciala urzadzac swoje mieszkanie;p a co do snu to moj Kacper tez spi jak mysz pod miotla i jak tylko idzie spac to ja nawet oddycham ciszej (zart) kiedys spal mi 2 razy dziennie po 1 do 1,5 i chodzil spac o 22 -23 ale powiedzialm dosc teraz spi raz dziennie ok 2-2,5 godziny i chodzi spac o 20 jak dziecko powinno wtedy mama ma czas dla siebie ;p pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja siedze i slucham piosenki którą graminis tak lubi "tam ci bylo najlepiej" Krystyny Prońko i zbieram sie do sprzątania bo w przyszlą niedziele robimy urodziny malej, troszeczke wczesniej bo ona urodzila sie 21, ale chrzestny ojciec akurat bedzie wiec sie załapie a ze nadal mam reke w gipsie wiec juz musze zaczac sprzątac zeby zdażyc tak was poczytalam i nie wiem kiedy minely te dwa lata mojej Patrycji, to juz jest duza dziewczynka, coraz bardziej samodzielna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panimisiowa oj biedulko sprzątanie bez gipsu zajmuje mi trochę czasu a co tu dopiero gips i dwulatka biegająca pomiędzy nogami :-) leci ten czas niestety... leci... oj leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kuchnia skonczona, aż milo teraz kawke wypic jak czysto i pachnie patryska chodzi do złobka wiec nie jest tak źle nawet nie wiecie jak sie ciesze ze ona tak lubi chodzic do tego złobka jutro ma zdjecie z Mikołajem, musze wystroic moją ksieżniczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Nie odzywałam się, bo coś chyba kafe szwankuje (albo mój internet ma wolne obroty0, bo pół godziny muszę czekać, żeby mi się strona otworzyła, więc mnie nerwy brały... Od piątku do niedzieli mam maratony na uczelni, wiec jak wracam do domu wieczorem do padam na pysk... Czerwona @ oczywiście się zjawiła w niedzielę i to przed czasem, no ale taki już mój los. Co PaniMisiowa wyrabiała, że ma rękę w gipsie??? Mam sporo stron do nadrobienia. Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja dzis pieke sernik z brzoskwiniami z moją martynką już nie mogę się doczekać a dopiero bede wkładać do piekarnika dzieci zdrowe mały wcina obiadki że ho ho jeszcze dziś kupiłam bartka siorką srebrne łancuszki z wisiorkami została mama i tesciowa no i Bartek nie mam pojęcia Bartek ostatnio oglądał zegare ale troche drogi bo 100 euro zegarek diesel zobacze pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nie pisalam wczesniej bo niemialam o czym i zabardzo czasu tez niebylo. U mnie brzydka pogoda za oknem, a spotkalam wczoraj kolezanke i zaprosila mnie na kawusie do siebie, nie chce mi sie isc, ale trzeba, jest w potrzebie.Wlasnie rozwodzi sie ze swoim mezem.Pewnie potrzebni sa jej teraz znajomi zeby troszke sie wygadac - zrozumiale.Bidulka Wczoraj ugotowalam zupe fasolowa.Mniam Zjadlam sniadanko i dopchalam sie zupka.Wlasnie dzisiaj skonczylam zaczynam 8 tydzien, a 7 juz skonczony.9 grudnia mam nastepna wizyte wizyte.Czuje jak ten guz tam pulsuje i sie rozpycha.Ciekawe co to bedzie u mnie, czy donosze? Monitko 🌼 sorry ze tak nas rozlaczylo, ale niewiem co sie stalo.Cos przerwalo. Jest tu ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Myszka24/USA............26..................31.. . . .. ...........24.12.09 nikolka25...................25..................29.... .............. misiaczki....................23.................44... ................ Sara76.......................33..................63..... .............06.11.09 kalpek........................22.................31 .................. EwelkaO /Kraków.........28................14................ ....12.12.09 silnaaa.......................32..................7... ..................29.08.09 monita30...................34.........długo + 7 z clo...............20.12.09 Moni25....................25....................46...... ...............14,12.09 PaniMisiowa..............29....................2........ ................01.01.010 Wasabi81................28.....................1........ .................. ?????? Patinka26................27.....................1....... ..............29.12.09 Izulaaa85................24.....................1....... ...............21.12.09 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu aneczka227.................21.............31............ .......30.09.09 lilowa.........................28..............38...... ............ 06.12.09 rusaczek....................34..............11.......... .........09.12.09 dressmaker-84.............25...............12........... . .......29.05.10 nevmila......................23................9........ ............25.06.10 nicola77.....................32...............7......... ............21.07.10 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja ...................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. .........28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... ............01.07.08 Kakusia 22..............3200.................Kacper.............. 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ......30.10.08 Patinka26.............3230................Olivia Hatice...........19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem......31.12.08 asiunia27...............????.................Filip...... .................2.01.09 Olawd...................3340..........Tymoteusz........ ...........30.01.09 kkinia30................????................Daniel...... ..............10.02.09 alutek29................1600.............Pawełek....... ............27.04.09 Monia671...............3500...........Adaś............ .. ..........27.04.09 Graminis.................????...........Lenka........... .............15.07.09 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ...............23.07.09 Gab2901...............2530...........Oskar.............. ...........07.08.09 madzik ................2750............zuzia.................... ..13.10.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny sernik super i bardzo szybko go się robi jak bedziecie chciały to podam przepis i u mnie Martynka wszystko mieszała i nawet spód gniotła Rafałek śpi a my z Martynką bedziemy malować kartki na świeta troche się zajmie czymś pozdrawiam was buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja dzis nie mam czasu bo to jeszcze jakies oststnie zakupki , pakowanie - nie mam pojecia jak to wszystko zmiesci mi sie do samochodu.... wiec chcialam powiedziec ze trzymam kciuki za wszystkie staraczki aby w wigilie mogly oglosic dobre wiesci 👄 lilowa - lekkiego i szybkiego porodu (daj znac jak urodzisz) trzymajcie sie cieplutko - mam nadzieje ze nam szybko podlacza internet (na pewno jak tylko bede u szwagierki to bede sie odzywac) postaram sie jeszcze wieczorkiem zerkna do was - buziaczki dla was i naszych dzieciaczkow 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie mamy ciepełko!! :) Nie wyobrazacie sobie jaka to ulga... czlowiek na co dzien nie docenia takich rzeczy. Dopiero w momencie kiedy je traci dochodzi do niego jak szczesliwym jest czlowiekiem gdy ma tylek cieply a w kranie gorącą wode. No ale przetrwalismy ten tydzien. ;) Olawd🌼 odezwij sie w koniecznie w wolnej chwili i walcz o internet ;) Jolanta🌼 super, ze znajdujesz czas na taka zabawe i prace z coreczka! Wysylam fluidki... kto wie... moze jedne z ostatnich: chociaz powiem szczerze- nie dociera do mnie, ze to juz tak ,,tuz, tuz''. ;) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki:) a ja znów w pracy,posiedziałam z koleżanką przy kawusi:) jolanta ale ta martynka sprytna dziewczynka,fajnie ze pomaga w kuchni:)a przepis dawaj przecież swięta się zbliżają to wykorzystamy:) saro te wstrętne @ to nas nigdy nie opuszczą,a byłas już na tym badaniu drożności,odzywaj się częsciej:) nikola trzymam nadal kciuki zeby wszystko było dobrze,powodzenia na wizycie lilus ostatnie stuki puki :):):):):) czekamy na Adaśka:) moniu a ty gdzie?pewnie znów szyjesz super rzeczy:) patinko dużo zdrówka dla dziewczynek i dla ciebie🌻 gramko co tak rzadko sie odzywasz ? co?? olawd to już ostatnie rzeczy spakowane i tylko ruszać do drogi:) kiedy jedziesz?jutro? pamiętaj co ci sie bedzie śniło w pierwszą noc:):):) i zyczę Tobie i twoim bliskim zdrowych,spokojnych świąt Bożego Narodzenia madzik jak tam córeczka:) ewelko czekam na fotki z budowy:) panimisiowa to ty sprytna jesteś już kuchnia wysprzątana i to z gipsem ja dopiero planuje od wtorku zacząć bo mam wolne,więc trzeba się "chadać" do życia,rękawy podwinąć i do dzieła hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilus ja łapie 🌻🌻🌻 od soboty zaczynam działać,w tym cyklu co drugi dzien :):):) może to coś poskutkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wasabi81
Dziś już jest @ czyli w tym miesiącu nici z dzidziusia :-( Zacznę to siemię pić i tempkę mierzyć to może coś pomoże. A dziewczyny wiecie jakich kremów/kosmetyków nie wolno używać gdy stara się ktoś o zajście w ciążę lub jest w ciąży? Dokładnie to o szkodliwe składniki mi chodzi. Jeśli coś wiecie to dajcie znać. Pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wasabi81
Dziś już jest @ czyli w tym miesiącu nici z dzidziusia :-( Zacznę to siemię pić i tempkę mierzyć to może coś pomoże. A dziewczyny wiecie jakich kremów/kosmetyków nie wolno używać gdy stara się ktoś o zajście w ciążę lub jest w ciąży? Dokładnie to o szkodliwe składniki mi chodzi. Jeśli coś wiecie to dajcie znać. Pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny u mnie nic ciekawego mala zdrowa jest coraz slodsza z kazdym dniem:):) czasami pojawiaja sie te wstretne kolki ale bardzo nie daje popalic:):) a mnie ciagle zalewa@ 😠 przez ostatnie dni cala posciel wybrudzilam tak sie lalo:( ale teraz sie normuje:) patinko wracajcie do zdrowka :) 😘 buziaki dla ksiezniczek:):) liliowa ciepelko zawitalo do domku teraz pora na dlugo oczekiwanego gocia:):) 😘 olawd tymus swietny jest:):)i gratki z nowego domku:):) 😘 kakusia to szkolisz troche twojego szkraba :):)juz nie jest kacperek nocnym markiem :)a rodzenstwo napewno bedzie mile widziane przez kacperka 😘 panimisiowa to juz 2lata!!!! ale leci:):) to szykuje sie imprezka i torcik:):) jak ty biedulo sobie poradzic z reka w gipsie :) 😘 czekamy na fotki z mikolajem:):) sarciu trzymam za ciebie kciuki niech wkancu brzunio zacznie ci rosnac :):) 😘 nicola bedzie dobrze trzeba mocno wierzyc:) fasol juz siedzi tera aby czekac kiedy urosnie:):) tak czas szybko zleci ze niedlugo bedziesz nam pisac ze tulisz malenstwo;):) 😘 monita mam nadzieje ze zrobisz mi prezent pod choinke widzac 2 kreseczki:):) trzymam kciuki:) 😘 monia jak zobaczylam ta narzute to az mnie zatkalo oczywiscie pokazalam ja w calym domu :) cudenko poprostu 😘 ewelka jak tam budowa idzie :):) teraz aby czekac na 2 kreseczki do nowego mieszkanka:)😘 graminis a jak tam lenka pewnie juz gaworzy ja czekam kiedy moja bedzie juz taka duza jak twoja malutka:):) 😘 myszko a co tam u ciebie odezwij sie :):0 😘 misiaczki juz zapomnialam jak post od ciebie wygladal skrobnij cos:) 😘 ewcia a co tam u ciebie jak emilka :):)😘 pozdrawiam wszystkie z osobna i czekam na dobre wiesci:):)😘caluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa no to mozesz sie juz rozpakowac spokojnie, ciepełko bedzie synek mial madzik a jak twoja toleruje to pepti? bo slyszalam ze dzieci nie zawsze chcą pić to mleko?? olawd szczesliwej podróży, odzywaj sie tylko jak bedziesz mogla monita :) wasabi trzymaj sie kalpek co tam?????? cos zniknełaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo madzik słonko nawet się nie obejrzysz jak księżniczka urośnie!!! panimisiowa... lenka wsuwa pepti aż jej się uszy trzęsą, podobno gorzej dzieci znoszą nutramigen... monitko piszę rzadko ale czytam często... dziś u mnie w domu impreza podwójna barbórka!!! masakra... a ja mam 3 prace do napisania na zjazd... ciekawe... w każdym razie teraz jadę na zakupy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem,ale nie pisze bo nie mam co... Przysz la wczoraj @ ze zdwojona siłą...:(starszne mi skrzepy leca... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gramka oj to dobrze ze tak dobrze toleruje, a powiedz mi po jakim czasie i czy w ogóle bedzie mogla pic zwykle mleko modyfikowane ? kalpek witaj kochana, przykro mi bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewuszki z ranca :):)u mnie mgla ze nic nie widac mleko doslownie:P:P panimisiowa poczatki byly ciezkie wcale nie chciala jesc ale teraz jest ok zjada wszystko :):)🌻 kalpeczku bedzie dobrze :):) caly czas trzymam za ciebie kciuki 🌻 gramka mam nadzieje ze po nowym roku bedzie juz taka fajniutka:):) a lenka ile iala jak zaczela juz smiac sie w glos itp:):) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sama w domku jestem:):):) zuzi mikolaj przyniosl hustaweczke i calymi dniami sie buja w niej a ja mam czas dla siebie :)wybawienie ta hustawka :):0 a gdzie reszta panieniek !!meldowac sie !! :):) pani misiowa jak pytalam sie poloznej o mleko to powiedziala ze jak dziecko nie ma uczulenia to potem mozna zmienic bez problemu na inne mleko:):) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik skoro zuzia nie ma uczulenia to dlaczego pije pepti??? panimisiowa podobno skaza powinna minąć do roku... jak skończy 6 miesięcy to zacznę testować... oj ale mam goniony dzień... łeb mi pęka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gramka pepti nie jest tylko dla uczuleniowcow tez jest dobre np na kolki:P:P i to jest najlepsze mleko ktore w pelni zastepuje mleko matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje dziewczyny,że jesteście.. Ale ja juz naprawdę straciłam nadzieję...no nic chyba nie ejst mi dane byc Mamą..a piosenke Gramka znam:( Mam u siebie siostrzenice ole to mam wesolo chociaż..dzis jej kupiłam ogromna paczkę na Mikołaja :) Lilus jak sie czujesz?jeszcze w dwupaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny my wczoraj byliśmy na szczepieniu wszystcy na świńską grype bolą nas ramiona Martynka dostała w pupę i jeszcze musi dostać drugą dawkę ale to dopiero jak wrócimy z |Polski właśnie położyłam Martynkę bo dostała tem. po szczepieniu i płakała u mnie wszystko ok tylko nadal nie mam okresu a nie karmie już 1,5 miesiącaciekawe kiedy dostane pewnie na świeta pozdrawiam was ja dzis jade na zakupy konczyć prezenty pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki kochane zajrzałam - przeczytałam - gorzej z odpisaniem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×