Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

jola spokojnie tak jak graamka pisze na spokojnie wiem ze latwiej pisac i mowic a gorzej wykonac :) a chcialam sie wam pozalic wczoraj moj kupil mi samochod vectra 1,4 przez tel mowil stan idelany a on zielonego pojecia nie ma na temat samochodow zlom totalny teraz sie modlic aby go przyjeli z powrotem.No i dzis udalo mi sie kupic Renault clio ale nie czerwony tylko blekitny metalic :) tylko jedna wada jest 2 -drzwiowy wiec bedzie troche ciezej z 2 dzieci ale bralam bo potrzebuje samochod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Myszka24/USA............26..................31.. . . .. ...........24.12.09 nikolka25...................25..................29.... .............. misiaczki....................23.................44... ................ Sara76.......................33..................63..... .............06.11.09 kalpek........................22.................31 .................. EwelkaO /Kraków.........28................14................ ....12.12.09 silnaaa.......................32..................7... ..................29.08.09 monita30...................34.........długo + 7 z clo...............20.12.09 Moni25....................25....................46...... ...............14,12.09 PaniMisiowa..............29....................2........ ................01.01.010 Wasabi81................28.....................1........ .................. ????? Izulaaa85................24.....................1....... ...............21.12.09 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu aneczka227.................21.............31............ .......30.09.09 lilowa.........................28..............38...... ............ 06.12.09 rusaczek....................34..............11.......... .........09.12.09 dressmaker-84.............25...............12........... . .......29.05.10 nevmila......................23................9........ ............25.06.10 nicola77.....................32...............7......... ............21.07.10 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja ...................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. .........28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... ............01.07.08 Kakusia 22..............3200.................Kacper.............. 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ......30.10.08 Patinka26.............3230................Olivia Hatice...........19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem......31.12.08 asiunia27...............????.................Filip...... .................2.01.09 Olawd...................3340..........Tymoteusz........ ...........30.01.09 kkinia30................????................Daniel...... ..............10.02.09 alutek29................1600.............Pawełek....... ............27.04.09 Monia671...............3500...........Adaś............ .. ..........27.04.09 Graminis.................????...........Lenka........... .............15.07.09 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ...............23.07.09 Gab2901...............2530...........Oskar.............. ...........07.08.09 madzik ................2750............zuzia.................... ..13.10.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicola trzymam kciuki za twoja fasoleczke a raczej juz malego dzidziusia :) Jejku jak ci zazdroszcze na pewno wszystko bedzie dobrze. ja sie wypisalam z tabelki ja juz pol roku mam problemy z mezem nie cche sie zalic na forum o takich sprawach probowalam z kazdych sil ale juz chyba nic z tego nie bedzie,bywalo zle zawsze wracal balagal po 15 minutach dzis nie ma go kilka godzin kazal przygotowac pismo do sadu i ze podpisze wszystko No coz :( ciezko mi z tym nie dochodzi do mnie choc juz dlugo o tym myslalam a raczej bilam sie z myslami. Nie jest zlym czlowiekiem jest dobry tylko nieudolny tak moge najprosciej to okreslic. Uciekam do dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie porobilo jolanta cos mi sie wydaje ze to ty zlapalas brzuszek lilowej, a mąż jest w szoku ale mu przejdzie, przemysli wszystko i sie bedzie jeszcze cieszył patinka widze ze sytacja powazna sie zrobila, a moze jak za wami zateskni to cos sobie uswiadomi i sie zmieni, najwazniejsze ze wiesz co robisz monia moze zostaw dzieci z męzem jak bedzie mial wolne i idz sama na dlugi spacer, odpoczniesz, zrelaksujesz sie i swiat bedzie lepszy od razu, pisalam juz wiele razy o tym ale jeszcz raz powtorze, jestes przemeczona i stad bierze sie frustracja i niechec do wszystkiego, chcesz to pogadamy na gg ktoregos dnia, jak bys mieszkala blizej to juz bym u ciebie byla :) wczoraj robilismy pierwsza partie urodzin Patrycji miala gosci i duzo jedzonka pysznego no i torcik, zachowywala sie rewelacyjnie, ze wszystkimi chciala robic sobie zdjecia i dawala buzi dzisiaj mam kupe zmywania ale jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,ze trochę wcześnie moze na życzenia, ale jak już udało mi sie do Was kuknąć to składam wam wszystkim najlepsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, zdrowia, spokoju, błogosławieństwa bożego i spełnienia Waszego wielkiego marzenia, czyli samych dzidziusiów,żeby w końcu kazdej z Was się udało, dla zaciążonych i dla mam zdrówka i wytrwałości , dużo pociechy z maleństw. Kochane moje bardzo za Wami tęsknię, ale niestety u mnie krucho z czasem, zajmuję się sama moją kochaną dwójeczkę, sama zajmuję się domem, wszystkie wyjazdy z dziećmi to także moja działka, a samej z dwójką jeździć jest trudno, no ale daję jakoś radę. Najważniejsze,ze mam moje 2 szczęścia. Moje synusie za 2,5 tyg. będą miały roczek, chodzą za rączki, przemieszczają się po czterech i w chodzikach, wszędzie ich pełno. Jeden otwiera szafkę, drugi kładzie paluszki, to ten znów zamyka, oczy na około głowy trzeba mieć, no ale wesoło jest z nimi bardzo. Nadal nie chcą prawie wcale spać w dzień, ciągle tylko chodzą za mną wszędzie, nawet do toalety, sa takie kochane, coraz więcej mówią, uwielbiają jeździć na codzienne spacerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj smerfciu !!!! podziwiam cie ze to ze tak sobie dobrze dajesz radę moze którejś z nas trafia sie bliżniaki, tego Wam jak i sobie zycze w tym zblizającym sie Nowym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila87
Mam poważny problem mój chłopak przyznal mi się ze brał tabletki żebym nie zaszła w ciążę a ja bardzo źle się czuje brzuch mnie boli głowa często w mdłości mam w poniedziałek dostałam okres wydaje mi się ze więcej miałam niż zawsze czwartek prawie wymiotówałam bym Jak myślicie czy jestem w ciąży źle się czuje załamalam się bardzo odpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila pogubiłaś się już pisałaś że jesteś w ciąży bo test wyszedł pozytywnie coś nie tak z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila87
Bo wyszły 2 kreski tomek mówił ze to nie możliwe bo brał tabletki żebym nie zaszła w ciążę bardzo się załamałam przez niego bo tylko seks mu w głowie strasznie brzuch mnie boli i chyba będę wymiotówać źle się czuje jak myślicie czy jestem w ciąży czy nie czy test może się pomylić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila87
Bo wyszły 2 kreski tomek mówił ze to nie możliwe bo brał tabletki żebym nie zaszła w ciążę bardzo się załamałam przez niego bo tylko seks mu w głowie strasznie brzuch mnie boli i chyba będę wymiotówać źle się czuje jak myślicie czy jestem w ciąży czy nie czy test może się pomylić pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki i skończyła się nam niedziela:(jutro znów do pracy witaj smerfetko ale cię długo nie było,dziękujemy za życzenia:) i wzajemnie lilus jak tam rola mamusi?? tiger jest taki słodziutki!!!! a ten uśmiech zalotny:):):)macie wielkie szczęście:) panimisiowa to super że urodzinki udane,brawo dla Patrysi i 100 lat buziaki dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko nic sie nie martw bo wielkiej burzy - słonko zawsze świeci:):):):):) na pewno sie ułoży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelko a te słodkości na poczcie to twoje dzieło??SUPER :) i takie smakowite i oko cieszą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobitki :) Dawno do Was nie zaglądałam - zapewne nikt mnie nie pamięta ;) Cieszę się, że lista kobitek w stanie błogosławionym się powiększa :) LILOWA - GRATULUJĘ SYNUSIA :))))))) Cóż za piękne wiadomości. Dzielna z Ciebie kobitka :) Tyle cierpień a tak mało narzekania. Życzę by siły i energia jak najszybciej wróciły, byś mogła w pełni cieszyć się Twoim SZCZĘŚCIEM Tym które czekają na pojawienie się upragnionej fasolki, życzę by stało się to jak najszybciej Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny smerfetko to masz fajnie jest co robić byłam wczoraj na wieczorze panienski mojej siorki a tak nie chciało mi się iść a było super byłam o 3 rano w domu byłysmy na disco te nasze irole to wogule nie umią tanczyć z kobietami jak przyszłam to Martynka się obudziła i godzinę kaszlała ide z nimi jutro do doktora i zapytam o mnie czy to możliwe żebym miała jeszcze hormony po ciąży ale pewnie z naszym szczesciem to zaliczylismy........... nie p;owiem że nie jestem przerażona moja mama się cieszy i kuzynka siorka też mój nie bierze tego jeszcze do wiadomośći i tak pójde w polsce do gina tu mi szkoda 160 euro na wizyte nie wiem co mysleć............a mój był w domu o 4,30 też był na kawalerskim dziś obydwoje nie do życia a i musze skączyć palić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny smerfetko to masz fajnie jest co robić byłam wczoraj na wieczorze panienski mojej siorki a tak nie chciało mi się iść a było super byłam o 3 rano w domu byłysmy na disco te nasze irole to wogule nie umią tanczyć z kobietami jak przyszłam to Martynka się obudziła i godzinę kaszlała ide z nimi jutro do doktora i zapytam o mnie czy to możliwe żebym miała jeszcze hormony po ciąży ale pewnie z naszym szczesciem to zaliczylismy........... nie p;owiem że nie jestem przerażona moja mama się cieszy i kuzynka siorka też mój nie bierze tego jeszcze do wiadomośći i tak pójde w polsce do gina tu mi szkoda 160 euro na wizyte nie wiem co mysleć............a mój był w domu o 4,30 też był na kawalerskim dziś obydwoje nie do życia a i musze skączyć palić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny smerfetko to masz fajnie jest co robić byłam wczoraj na wieczorze panienski mojej siorki a tak nie chciało mi się iść a było super byłam o 3 rano w domu byłysmy na disco te nasze irole to wogule nie umią tanczyć z kobietami jak przyszłam to Martynka się obudziła i godzinę kaszlała ide z nimi jutro do doktora i zapytam o mnie czy to możliwe żebym miała jeszcze hormony po ciąży ale pewnie z naszym szczesciem to zaliczylismy........... nie p;owiem że nie jestem przerażona moja mama się cieszy i kuzynka siorka też mój nie bierze tego jeszcze do wiadomośći i tak pójde w polsce do gina tu mi szkoda 160 euro na wizyte nie wiem co mysleć............a mój był w domu o 4,30 też był na kawalerskim dziś obydwoje nie do życia a i musze skączyć palić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny smerfetko to masz fajnie jest co robić byłam wczoraj na wieczorze panienski mojej siorki a tak nie chciało mi się iść a było super byłam o 3 rano w domu byłysmy na disco te nasze irole to wogule nie umią tanczyć z kobietami jak przyszłam to Martynka się obudziła i godzinę kaszlała ide z nimi jutro do doktora i zapytam o mnie czy to możliwe żebym miała jeszcze hormony po ciąży ale pewnie z naszym szczesciem to zaliczylismy........... nie p;owiem że nie jestem przerażona moja mama się cieszy i kuzynka siorka też mój nie bierze tego jeszcze do wiadomośći i tak pójde w polsce do gina tu mi szkoda 160 euro na wizyte nie wiem co mysleć............a mój był w domu o 4,30 też był na kawalerskim dziś obydwoje nie do życia a i musze skączyć palić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobitki poniedziałkowo :) jolanta ja to bym chciała ten twój test u mnie zobaczyć:):):):) u mnie nic nowego,siedze w pracy,nauczycielka dzwoniła ze szkoły że Krisa boli brzuch i musiałam do mojego ojca dzwonić żeby po niego jechał,a tu człowiek musi w robocie siedzieć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja!!! monitko biedny krisi... :-( jolka no to uważaj z tym paleniem... szkoda dzieciątka... a przecież to możliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow sama bym taki torcik wsunęła!!! sama robiłaś gwiazdo??? a patryśka jaka elegancka... i ten filmowy uśmiech!!! do schrupania!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×