Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

hej monia no wałaśnie :):):) ale od razu wiedziałam że to ty:):) fajnie że już lepiej u ciebie i humorek lepszy w sam raz na świeta,warto rozmawiać bo ta szara codzienność wkrada się w nasze życie powoli i nas wypala od środka a wampirek może w koncu dojedzie do siebie i da mamusi trochę luzu buziaczki dla różyczki i adasia gramko jak lenusia:) no własnie trzeba lilową przenieść:):):) chyba się nie obrazi STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Myszka24/USA............26..................31.. . . .. ...........24.12.09 nikolka25...................25..................29.... .............. misiaczki....................23.................44... ................ Sara76.......................33..................63..... .............06.11.09 kalpek........................22.................31 .................. EwelkaO /Kraków.........28................14................ ....12.12.09 silnaaa.......................32..................7... ..................29.08.09 monita30...................34.........długo + 7 z clo...............20.12.09 Moni25....................25....................46...... ...............14,12.09 PaniMisiowa..............29....................2........ ................01.01.010 Wasabi81................28.....................1........ .................. ????? Izulaaa85................24.....................1....... ...............21.12.09 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu rusaczek....................34..............11.......... .........09.12.09 dressmaker-84.............25...............12........... . .......29.05.10 nevmila......................23................9........ ............25.06.10 nicola77.....................32...............7......... ............21.07.10 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja ...................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. .........28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... ............01.07.08 Kakusia 22..............3200.................Kacper.............. 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ......30.10.08 Patinka26.............3230................Olivia Hatice...........19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem......31.12.08 asiunia27...............????.................Filip...... .................2.01.09 Olawd...................3340..........Tymoteusz........ ...........30.01.09 kkinia30................????................Daniel...... ..............10.02.09 alutek29................1600.............Pawełek....... ............27.04.09 Monia671...............3500...........Adaś............ .. ..........27.04.09 Graminis.................????...........Lenka........... .............15.07.09 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ...............23.07.09 Gab2901...............2530...........Oskar.............. ...........07.08.09 madzik ................2750............zuzia.................... ..13.10.09 lilowa .................... 4100.........Adaś ......................09.12.2009 i już 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kalpek,i jak w tym cyklu? ja skończyłam już starania:) teraz czas czekania,ciekawe co będzie,pewnie to samo co zawsze:( ewelko ale pierniczki muszą być pycha patinko a ty gdzie? ja w koncu dziś skończyłam szycie zasłon do salonu,uszyłam też poszewki ozdobne na poduchy:):):)spryciarz ze mnie hihih jutro planuje umyć okna i to wszystko zawiesić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To oczywiście ja. Nową wagą się chwalę :-) Monitko- co tam u Ciebie? Rety- a ja miałam zupę kończyć Zaraz będę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ciekawe co z rusaczkiem ?? też miała termin na 9 grudzień,odezwij się gab myślę o tobie 👄 dla oskarka dostałam też wiadomość od męża nikoli ze jest w szpitalu i odezwie sie jak wróci,bardzo się martwie ciekawe co z nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rety baby a ja się męczę ze zwykłym sprzątaniem... kurcze marzy mi się remont kuchni i łazienki bo mamy megaprowizorkę ale jakoś się nie zapowiada... węgiel trza kupić a nie meble do kuchni :-( no monia szalejesz z wagą... gratulumę... i też się strasznie cieszę , że humorek powrócił :-) monitko dawaj foty!!! kalpeczku pisz jak tam??? chmurki poszły w dal???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge zdjęć dać bo pisałam już kiedyś kabel od komórki przy przeprowadzce sie zgubił i nie mam go a aparat też szlak trafił,ale w czwartek jedziemy do bielska i mam zamiar kupić dla syna to może uda mi sie coś pstryknąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gramko nawet nie wspominaj o opale bo ja musiałam 2,5 tys.dać na ekogrocha,dobrze że jeszcze kominek jest i można dogrzać zawsze bo inaczej to nie wiem czy by za 3 tys nam starczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze dla polepszenia humorku ide dziś na 17 do fryzjera:)):):) gramko a jak twoja szkoła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,zupka skończona, pranie rozwieszone, reszta poczeka...:P Zimno mi jakoś.... Palimy dopiero o 17, a ja taki zmarzluch:-( No tak, powiem, ze czuję się znacznie lepiej, To takie ważne, gdy można z kimś normalnie żyć, wspierać się wzajemnie... Boże... mam nadzieję, że to nie chwilowe, bo nie wytrzymam takiego życia.. Gramka- mi również marzy się nowa kuchnia... Meble kupiliśmy 5 lat temu, przy wprowadzce i to używane od kogoś, komu zalegały w piwnicy, klamki pourywane, wszystko na łasce Boga... A o nowych mogę pomarzyć:-( Auto też prosi się o mechanika:-( a w kieszeni jak zwykle pustki.... W święta też biednie będzie... No, to się nażaliłam... Ważne, że zdrowie jest!!!! (chyba...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mnie tez czeka remont kuchni na wiosne, moim marzeniem jest taka bardzo nowoczesna kuchnia i zero pierdolansow dokoła i jeszcze musze urządzic piekny kubusiowo puchatkowy pokoik malej kurde wiecie,ze dzisiaj wplynely juz obie wyplaty moja i męza, dobrze ze wczesniej zaplacili, mozna isc poszalec :P tylko gorzej bedzie w styczniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia na urlopie wychowawczym tak wlasnie jest, ze krucho z kasą ja przez caly czas marzylam, ze jak w koncu wroce do pracy to zaczniemy zyc jak ludzie, zobaczysz, ze szybko minie i wyremontujesz sobie wszystko co bedziesz chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️panimisiowa:) fajnie ze patrysi się spodobało zjeżdżanie saneczkami u mnie jeszcze nie ma na tyle śniegu żeby na sankach mykać:):):) oj widze że chcecie poszaleć przy remoncie fajnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszalec to ja chce ale zobaczymy na ile mi tego zapalu wystarczy, podstawową sprawą bedzuie ile mi wyplacą odszkodowania za moj wypadek a i jeszcze wam sie nie chwalilam ze mam w maju 5 komunii w tym na jednej jestem chrzestna matką wiec moze byc krucho z kasą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) miło mi bo czuje że nie jestem dla Was obojętna i za to wam bardzo dziękuje . Żałuje tylko jednego że nie możemy się spotkać w realu bo była by z nas zgrana paczka :) U mnie nic nowego domek już posprzątany a ja jestem w pracy na trochę bo mąż śpi po nocnej zmianie i samej mi nudno w domku. Później pojedziemy razem do małego. Monia niezłe zaparcie z wagą :) ja nie mam z tym na szczęście problemów jestem chudsza niż prze ciążą - jak mam problemy to jedzenie możne dla mnie nie istnieć. Mam nadzieję że wszystkie szaraczki zobaczą nie długo 2 kreski nie ukrywam że też bardzo bym chciała znaleźć się w tym gronie :) Postanowiłam że pojedziemy na Sylwestra nie jest dobre że tak unikam ludzi bo na koniec naprawdę zostanę sama jak palec a tego bym nie chciała. Musze się cieszyć tym co mam bo wiem że innym też nie jest łatwo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala kobietka testujesz w wigilie, to taki magiczny czas, musi sie udac gab kochana ciesze sie, ze masz sie lepiej, w nastepnym roku uda sie nam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki gabi kochana trzymaj się u nas choroba nadal trwa i jeszcze ja zachorowałam dzwoniłam dzis do mojej gin i przyjmie mnie zaraz jak przylecimy w niedziele też była w szoku mój mi się spytał czy nie myślałam żey usunąć chyba zgupiał do konć ale wybiłam mu ten pomysł nie wiem co o tym myslec moj nadal nie dopuszcza tego do mysli uciekam robić obiad pozdrawiam was wszystkie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolanta to kuruj sie żeby choroba nie rozwinęła się zbytnio,a kiedy do polski przyjeżdżacie? mam nadzieję ze twój m zmieni zdanie choć to dla was szok jest tak nagle,ale przynajmniej razem odchowiesz,wykorzystasz ciuszki i na pewno będzie super zobaczycie:):):) ja bym chciała trójkę:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny u mnie juz bialy puch zawital :):)mi8alam isc z zuzia na spacerek ale zaczela mi kaszec i nie wiem czy wychodzic bo pokasluje tak raz na ile :):) i od niedzieli [gdy konczyla 2 miesiace ]zaczela mi sie slinic i piastki wpychac do buzi i zaczela mi tak marudzic jak nigdy czy mmyslicie ze tak wczesnie moze zaczac sie zabkowanie ?? jolcia pomysl ze sa dziewczyny ktore chetnie by sie zamienily z toba nawet ja tak bym chciala znow wrocic do czasow z brzuniem bedzie dobrze zobaczysz jak sie szkrab urodzi to maz nie bedzie sobie wybrazal zycia bez niego cos o tym wiem :):) 😘 mala kobitka bedzie udany prezent pod choinke napewno trzymam kciuki :) 😘 gab kochana caly czas mysle o tobie i o twoim malenstwie nie mozesz zamknac sie w sobie tak ja to kiedys zrobilam wyjdz do ludzi zabaw sie dobrze ci to zrobi sylwester to super pomysl :):0 😘 pani misiowa no to przebilas mnie ja mam 4 komunie i w tym u mojego braciszka :) a wybierasz sie na rablow w ta zime ?? bo ja mam zamiar tam zaszalec :):):0 😘 ewelka ja bym chetnie posmakowla tych pysznosci narobilas nam ochoty aby tymi fotkami :):0 😘 kaleczku a jak tam u ciebie sprawy sie maja :):) 😘 monia to widze ze juz sprzatansko pelna para u ciebie idzie a z ta fasolka to nigdy nie mow nigdy :):0 😘 monitaa mulatka :):) fajnie ze juz posty weselsze sa od ciebie az milo sie czyta :):0 😘 gramka jak tam lenka sie ma :) no zima juz zawitala teraz opal na 1 miejscu :( ale na wiosne juz mozesz kuchnie zmieniac :):0 😘 patinko bedzie dobrze ja nie widzialam sie tydzien z dawidem a teraz jest jeszcze lepiej niz bylo rozklka czasami dobrze robi :):0 😘 ewcia a co u ciebie tak malo piszesz ze sie stesknilam za twoimi postami :):0 😘 misiaczki bardzo mnie ciekawi co u ciebie dawno sie nie odzywalas :0 😘 liliowa a jak ty sobie dajesz rade przyznaj ze cudowne sa te pierwsze chwile z dzieciaczkiem :):0 😘 smerfetka jak fajnie ze sie odezwalas pamietam jak rodzily sie twoje malenstwa a juuz takie duze z nich chlopy :):0 😘 😘 dla wszystkich kobitek lece bo zuzka wstala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Tak sobie pomyślałam, że znów dopiszę się do listy oczekujących ;) Tym razem zamierzam częściej tu bywać, to może i z tabelki nie zniknę ;) Dzisiaj byłam u fryzjera i ścięłam sobie włosy na króciutko-aż się nie mogę przyzwyczaić. ...cały czas czekam na ten 24.XII.09 by wykonać test, choć jakoś się nie nastawiam pozytywnie :( Nie wiem kiedy pojawiają się pierwsze objawy ciąży - zapewne to indywidualna sprawa, w każdym razie u mnie ich brak choć pewnie na nie za wcześnie........ Dosyć trucia Dla wszystkich przesyłam wieczorne uściski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Tak sobie pomyślałam, że znów dopiszę się do listy oczekujących ;) Tym razem zamierzam częściej tu bywać, to może i z tabelki nie zniknę ;) Dzisiaj byłam u fryzjera i ścięłam sobie włosy na króciutko-aż się nie mogę przyzwyczaić. ...cały czas czekam na ten 24.XII.09 by wykonać test, choć jakoś się nie nastawiam pozytywnie :( Nie wiem kiedy pojawiają się pierwsze objawy ciąży - zapewne to indywidualna sprawa, w każdym razie u mnie ich brak choć pewnie na nie za wcześnie........ Dosyć trucia Dla wszystkich przesyłam wieczorne uściski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Tak sobie pomyślałam, że znów dopiszę się do listy oczekujących ;) Tym razem zamierzam częściej tu bywać, to może i z tabelki nie zniknę ;) Dzisiaj byłam u fryzjera i ścięłam sobie włosy na króciutko-aż się nie mogę przyzwyczaić. ...cały czas czekam na ten 24.XII.09 by wykonać test, choć jakoś się nie nastawiam pozytywnie :( Nie wiem kiedy pojawiają się pierwsze objawy ciąży - zapewne to indywidualna sprawa, w każdym razie u mnie ich brak choć pewnie na nie za wcześnie........ Dosyć trucia Dla wszystkich przesyłam wieczorne uściski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×