Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Hej dziewczynki :) Tak sobie pomyślałam, że znów dopiszę się do listy oczekujących ;) Tym razem zamierzam częściej tu bywać, to może i z tabelki nie zniknę ;) Dzisiaj byłam u fryzjera i ścięłam sobie włosy na króciutko-aż się nie mogę przyzwyczaić. ...cały czas czekam na ten 24.XII.09 by wykonać test, choć jakoś się nie nastawiam pozytywnie :( Nie wiem kiedy pojawiają się pierwsze objawy ciąży - zapewne to indywidualna sprawa, w każdym razie u mnie ich brak choć pewnie na nie za wcześnie........ Dosyć trucia Dla wszystkich przesyłam wieczorne uściski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany julek -coś mi komputer zamulał i musiałam odświeżać stronę co spowodowało taki głupi efekt :/ STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Myszka24/USA............26..................31.. . . .. ...........24.12.09 nikolka25...................25..................29.... .............. misiaczki....................23.................44... ................ Sara76.......................33..................63..... .............06.11.09 kalpek........................22.................31 .................. EwelkaO /Kraków.........28................14................ ....12.12.09 silnaaa.......................32..................7... ..................29.08.09 monita30...................34.........długo + 7 z clo...............20.12.09 Moni25....................25....................46...... ...............14,12.09 PaniMisiowa..............29....................2........ ................01.01.010 mała kobitka.............30...................27......................26.XII.09 Wasabi81................28.....................1........ .................. ????? Izulaaa85................24.....................1....... ...............21.12.09 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu rusaczek....................34..............11.......... .........09.12.09 dressmaker-84.............25...............12........... . .......29.05.10 nevmila......................23................9........ ............25.06.10 nicola77.....................32...............7......... ............21.07.10 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja ...................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. .........28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... ............01.07.08 Kakusia 22..............3200.................Kacper.............. 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ......30.10.08 Patinka26.............3230................Olivia Hatice...........19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem......31.12.08 asiunia27...............????.................Filip...... .................2.01.09 Olawd...................3340..........Tymoteusz........ ...........30.01.09 kkinia30................????................Daniel...... ..............10.02.09 alutek29................1600.............Pawełek....... ............27.04.09 Monia671...............3500...........Adaś............ .. ..........27.04.09 Graminis.................????...........Lenka........... .............15.07.09 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ...............23.07.09 Gab2901...............2530...........Oskar.............. ...........07.08.09 madzik ................2750............zuzia.................... ..13.10.09 lilowa .................... 4100.........Adaś ......................09.12.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziś tylko wpadam zmienic tabelkę - powód- @ brrrrrrrrr STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Myszka24/USA............26..................31.. . . .. ...........24.12.09 nikolka25...................25..................29.... .............. misiaczki....................23.................44... ................ Sara76.......................33..................63..... .............06.11.09 kalpek........................22.................31 .................. EwelkaO /Kraków.........28................15................ ....18.01.10 silnaaa.......................32..................7... ..................29.08.09 monita30...................34.........długo + 7 z clo...............20.12.09 Moni25....................25....................46...... ...............14,12.09 PaniMisiowa..............29....................2........ ................01.01.010 mała kobitka.............30...................27................. .....26.XII.09 Wasabi81................28.....................1........ .................. ????? Izulaaa85................24.....................1....... ...............21.12.09 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu rusaczek....................34..............11.......... .........09.12.09 dressmaker-84.............25...............12........... . .......29.05.10 nevmila......................23................9........ ............25.06.10 nicola77.....................32...............7......... ............21.07.10 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja ...................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. .........28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... ............01.07.08 Kakusia 22..............3200.................Kacper.............. 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ......30.10.08 Patinka26.............3230................Olivia Hatice...........19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem......31.12.08 asiunia27...............????.................Filip...... .................2.01.09 Olawd...................3340..........Tymoteusz........ ...........30.01.09 kkinia30................????................Daniel...... ..............10.02.09 alutek29................1600.............Pawełek....... ............27.04.09 Monia671...............3500...........Adaś............ .. ..........27.04.09 Graminis.................????...........Lenka........... .............15.07.09 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ...............23.07.09 Gab2901...............2530...........Oskar.............. ...........07.08.09 madzik ................2750............zuzia.................... ..13.10.09 lilowa .................... 4100.........Adaś ......................09.12.2009 przepis na pierniczki podrzucę na maila w czwartek (dziś nie mam nastroju- @ - a jutro po pracy pędzę na zakupy i wróce pózno) pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziś tylko wpadam zmienic tabelkę - powód- @ brrrrrrrrr STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Myszka24/USA............26..................31.. . . .. ...........24.12.09 nikolka25...................25..................29.... .............. misiaczki....................23.................44... ................ Sara76.......................33..................63..... .............06.11.09 kalpek........................22.................31 .................. EwelkaO /Kraków.........28................15................ ....18.01.10 silnaaa.......................32..................7... ..................29.08.09 monita30...................34.........długo + 7 z clo...............20.12.09 Moni25....................25....................46...... ...............14,12.09 PaniMisiowa..............29....................2........ ................01.01.010 mała kobitka.............30...................27................. .....26.XII.09 Wasabi81................28.....................1........ .................. ????? Izulaaa85................24.....................1....... ...............21.12.09 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu rusaczek....................34..............11.......... .........09.12.09 dressmaker-84.............25...............12........... . .......29.05.10 nevmila......................23................9........ ............25.06.10 nicola77.....................32...............7......... ............21.07.10 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja ...................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. .........28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... ............01.07.08 Kakusia 22..............3200.................Kacper.............. 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ......30.10.08 Patinka26.............3230................Olivia Hatice...........19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem......31.12.08 asiunia27...............????.................Filip...... .................2.01.09 Olawd...................3340..........Tymoteusz........ ...........30.01.09 kkinia30................????................Daniel...... ..............10.02.09 alutek29................1600.............Pawełek....... ............27.04.09 Monia671...............3500...........Adaś............ .. ..........27.04.09 Graminis.................????...........Lenka........... .............15.07.09 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ...............23.07.09 Gab2901...............2530...........Oskar.............. ...........07.08.09 madzik ................2750............zuzia.................... ..13.10.09 lilowa .................... 4100.........Adaś ......................09.12.2009 przepis na pierniczki podrzucę na maila w czwartek (dziś nie mam nastroju- @ - a jutro po pracy pędzę na zakupy i wróce pózno) pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia no to nie martw się... we dwie będizemy biedę klepać ;-) panimisiowa masz rację... wychowawczy to porażka... ale nie wyobrażam sobie, że miałabym teraz lenkę zostawić... madzik... kuchnia na wiosnę...??? na wiosnę to ja mam wesele brata ;-) na lato wesele szwagra i kuzynki a na zimę znów opał ;-) ale co tam... kuchnia nie jest ważna ważne, że lenka zdrowa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wybaczcie za moja cisze ale 2 dni temu OLivka sie poparzyla wrzatkiem postawilam herbatke na stole maz byl w pokoju ja na sekundke wyszlam do kuchni i uslyszalam wrzask ktory trwal prawie 2 godziny wylala ja na stole a ona byla oparta brzuszkiem o ten stol wiec wylalo sie na brzuch w sekundach skora schodzila jej 😭 musielismy jechac do innego szpitala godzina drogi w jedna strone na odzial oparzen,wczoraj miala zabieg pod ogolnym znieczuleniem scierali jej skore by nowa mogla szybciej sie odbudowac i aby blizn nie bylo :( jutro znow tam jedziemy musza byc czeste kontrole ma opatrunek i bardzo ciasna kamizelke by nie powstaly pecherze.Bol lagodzimy Calpolem i Nurofen-em innych nie kazanao podawac. Czuje sie cholernie winna :( to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny bylam dzis u lekarza z zuzia wszystko ok jest to lekkie przeziebienie wiec nie zalecil zadnych lekow:):) gramka masz racje dzieciaczki zawsze na 1 miejscu :):) co to za rokbedzie wiekszosc z nas ma imprezy :):0 😘 patinka niestety u dzieci sie zdarzaja takie wypadki :( bardzo szkoda mi oliwki 😘 ale nie mozesz siebie winic to nie twoja wina ❤️ ewelka no ta paskudna @ cie dopadla przykro mi :( ❤️ 😘 dla wszystkich laseczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u nas nadal choroba sie trzymie dzis mój powiedział ze skoro tak ma byc to tak bedzie nie bedzie lekko ale damy rade bedziemy musieli niestety wynajac mieszkanie w polsce i to boli mnie bardzo patinko tak to juz jest ja sie poparzyłam jak miałam 3 latka całe plecy i ramie woda oparzenia 2 i 3 sopnia lezałam 3 miesiace w szpitalu przywiazane rece i nogi i lezałam ciagle na brzuchu blizna została na ramieniu tak ze ja robie zawsze herbate z zimna woda jestem juz wyczulona madzik buzka myszko co tam u ciebie pozdrawiam reszte buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochane !!! Jolanta gratuluje Ci!!!! Ja sie nie odzywam,bo nie mam po co,ale Was regularnie czytam ! Miałam doła okropnego ostatnio.... Monitko ja dzis mam 14dc jeszcze ze dwa dni będzie przytulanka i koniec...ale efektów jak zawsze nie będzie... Liluś jak Adaś ?jak Ty sie czujesz ?opowiadaj nam tu szybko... Monia ja wiem,że sie cos złego działo...ale Ty nie powiesz nam co... Ale napewno będzie ci to wynagrodzone w 100%!!!!!!! Madzik dobrze,ze była z Zuzą u lekarza,tzreba bardzo uwazac!!!! PaniMisiowa ktory masz dc ?działasz? Patinko a Twoja wypowiedz mnie totalnie zszokowała...o meżu..rozwód????mam nadzieje,ze to takie chwilowe jest ! Mała kobitka witaj 👄 Ewelka przyszła ta wredna @!!!!dla Ciebie🌼 Nie wiem co mam juz pisac... Pozdrawiam wszystkie z osobna🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowa pora. :) Jeszcze raz dziękujemy za ciepłe slowa i gratulacje! Powolutku wracam do formy...czuje sie juz znacznie silniejsza i energia mi powraca. Bede wiec Was pewnie czesciej tu męczyc :) Dzisiaj pierwszy raz wyszlismy z domku. Cel : kupno choinki. Tutaj Anglicy juz 1 grudnia dekoruja drzewka wiec tydzien przed Wigilia sa juz bardzo przebrane. Udalo nam sie jednak zdobyc mała, zgrabna pachnaca zywa choineczke. :) Bez niej trudno by było o prawdziwe swieta. Adasiowi wyjscie bardzo dobrze zrobilo bo spi teraz jak suselek a i ja sie ciesze, ze udalo mi sie wyjsc poza prog domu.Powolutku, pomalutku i w domu robi sie coraz bardziej swiatecznie :) Wczesniejsze dni Malż przyzwyczajal go do nizszych temperatur zeby nam sie Fasolek nie przeziebil. :) W sobote jedziemy do szpitala na badania... w tygodniu wpada do nas polozna zeby sprawdzic czy dochodze do siebie... wszystko na dobrej drodze :) Adas dodaje mi skrzydel! Stracil troszke na wadze, ale to normalne w pierwszych dniach. Patinko🌼 mam nadzieje, ze Malutkiej nie zostanie nawet najmniejsza pamiatka po tym zdarzeniu. A Ty Kochana, nie win sie absolutnie...wypadki sie zdarzaja chocby najbardziej pilnowanym dzieciom. Moniu🌼 no idziesz jak burza z tym odchudzaniem. Mam nadzieje, ze nie przesadzasz! Co to za problemy zdrowotne? Oby dietka dodatkowo Cie nie oslabiala... Grameczko🌼 jak Ci sie podoba na kursie? Jak tata radzi sobie z Lenka w tym czasie? Jolanta🌼 Na pewno z czasem wszyscy bedziecie bardzo cieszyc sie z siebie wzajemnie i zycie bez siebie bedzie trudne do wyobrazenia...Gratulacje! Starajace sie Kobietki! Z wielka checia wyslalabym Wam fluidkow ale chyba juz mi nie wolno... chociaz mala faldka po brzucholu zostala ;) Trzymamy jednak za Was kciuki i myslę o Was czesto. Pamietajcie: duuuuuzo cudownego seksu ( nie tylko w teoretycznie plodnych dniach), relaks, wiara, ze sie uda...aaa i jeszcze Małzow swych karmcie cytrusami i papryka ;) Bedzie dobrze! Pozdrawiam oczywiscie Wszystkie i Kazda z Osobna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowa pora. :) Jeszcze raz dziękujemy za ciepłe slowa i gratulacje! Powolutku wracam do formy...czuje sie juz znacznie silniejsza i energia mi powraca. Bede wiec Was pewnie czesciej tu męczyc :) Dzisiaj pierwszy raz wyszlismy z domku. Cel : kupno choinki. Tutaj Anglicy juz 1 grudnia dekoruja drzewka wiec tydzien przed Wigilia sa juz bardzo przebrane. Udalo nam sie jednak zdobyc mała, zgrabna pachnaca zywa choineczke. :) Bez niej trudno by było o prawdziwe swieta. Adasiowi wyjscie bardzo dobrze zrobilo bo spi teraz jak suselek a i ja sie ciesze, ze udalo mi sie wyjsc poza prog domu.Powolutku, pomalutku i w domu robi sie coraz bardziej swiatecznie :) Wczesniejsze dni Malż przyzwyczajal go do nizszych temperatur zeby nam sie Fasolek nie przeziebil. :) W sobote jedziemy do szpitala na badania... w tygodniu wpada do nas polozna zeby sprawdzic czy dochodze do siebie... wszystko na dobrej drodze :) Adas dodaje mi skrzydel! Stracil troszke na wadze, ale to normalne w pierwszych dniach. Patinko🌼 mam nadzieje, ze Malutkiej nie zostanie nawet najmniejsza pamiatka po tym zdarzeniu. A Ty Kochana, nie win sie absolutnie...wypadki sie zdarzaja chocby najbardziej pilnowanym dzieciom. Moniu🌼 no idziesz jak burza z tym odchudzaniem. Mam nadzieje, ze nie przesadzasz! Co to za problemy zdrowotne? Oby dietka dodatkowo Cie nie oslabiala... Grameczko🌼 jak Ci sie podoba na kursie? Jak tata radzi sobie z Lenka w tym czasie? Jolanta🌼 Na pewno z czasem wszyscy bedziecie bardzo cieszyc sie z siebie wzajemnie i zycie bez siebie bedzie trudne do wyobrazenia...Gratulacje! Starajace sie Kobietki! Z wielka checia wyslalabym Wam fluidkow ale chyba juz mi nie wolno... chociaz mala faldka po brzucholu zostala ;) Trzymamy jednak za Was kciuki i myslę o Was czesto. Pamietajcie: duuuuuzo cudownego seksu ( nie tylko w teoretycznie plodnych dniach), relaks, wiara, ze sie uda...aaa i jeszcze Małzow swych karmcie cytrusami i papryka ;) Bedzie dobrze! Pozdrawiam oczywiscie Wszystkie i Kazda z Osobna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki ale ja tylko tabelke wkleje. Bylam w szpitalu i musze teraz wiecej lezec.Nie siedze juz tyle przy kompie :) pozdrawiam wszystkie i zycze milego dnia STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Myszka24/USA............26..................31.. . . .. ...........24.12.09 nikolka25...................25..................29.... .............. misiaczki....................23.................44... ................ Sara76.......................33..................63..... .............06.11.09 kalpek........................22.................31 .................. EwelkaO /Kraków.........28................15................ ....18.01.10 silnaaa.......................32..................7... ..................29.08.09 monita30...................34.........długo + 7 z clo...............20.12.09 Moni25....................25....................46...... ...............14,12.09 PaniMisiowa..............29....................2........ ................01.01.010 mała kobitka.............30...................27................. .....26.XII.09 Wasabi81................28.....................1........ .................. ????? Izulaaa85................24.....................1....... ...............21.12.09 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu rusaczek....................34..............11.......... .........09.12.09 dressmaker-84.............25...............12........... . .......29.05.10 nevmila......................23................9........ ............25.06.10 nicola77.....................32...............9......... ............21.07.10 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja ...................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. .........28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... ............01.07.08 Kakusia 22..............3200.................Kacper.............. 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ......30.10.08 Patinka26.............3230................Olivia Hatice...........19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem......31.12.08 asiunia27...............????.................Filip...... .................2.01.09 Olawd...................3340..........Tymoteusz........ ...........30.01.09 kkinia30................????................Daniel...... ..............10.02.09 alutek29................1600.............Pawełek....... ............27.04.09 Monia671...............3500...........Adaś............ .. ..........27.04.09 Graminis.................????...........Lenka........... .............15.07.09 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ...............23.07.09 Gab2901...............2530...........Oskar.............. ...........07.08.09 madzik ................2750............zuzia.................... ..13.10.09 lilowa .................... 4100.........Adaś ......................09.12.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNKI:) Ale tu ciszą zawiewa........ Z lekka posprzątałam mieszkanko i mam chwilkę by skrobnąć, bo za godzinkę do pracy.... EWELKA0 - ta niedobra @ - skąd ja to znam. Wierzę mocno, że Nowy Rok przyniesie nam nowe zmiany :) :) :) patinka26 - biedna Olivka. Cały czas jeździcie na zmiany opatrunków? Mam nadzieję, że oparzenie dobrze się goi? Kobitko nie możesz się winić o coś takiego, dziewczyny mają rację - takie rzeczy się po prostu zdarzają. Czasem wystarczy sekunda nieuwagi... Ostatnio mojej koleżanki 1,5 synek podczas nieobecności mamy (poszła dosłownie na chwilkę do toalety) zdążył przez tą chwilkę wziąć foliową siatkę i położył ją na......... kuchenkę która była rozgrzana. Na całe szczęście nic prócz dymu w kuchni się nie wydarzyło ale takich przeróżnych sytuacji jest naprawdę wiele. lilowa - cieszę się, że wraca energia :) Całuski dla Twojego bąbelka jolanta2 - no to żeś zrobiła swojej mamie prawdziwy prezent na ten Dzień Matki ;) kalpek - mam nadzieję, że u Ciebie same słoneczne dni :) madzik255 - zazdroszczę Ci tego śniegu- u mnie co prawda też troszkę wczoraj poprószyło no ale odpowiedniej warstwy na sanki zdecydowanie brakuje ;) gab - cieszę się, że jednak postanowiłaś, że pójdziecie na tego Sylwestra :) :) Warto jednak mieć jakiś bliskich w razie gdyby... poza tym taka samotność sieje tylko spustoszenie. Przesyłam ogrom pozytywnej energii i moc :):):):) dla Ciebie i Twojego szkraba. monita30 - głowa do góry :) przecież w końcu musi się udać :) :) Napisz lepiej jak tam Twoja nowa fryzurka???? Panimisiowa170 - życzę udanego wiosennego remontu :) hehe - dobre z tą wypłatą ;) gramka, monia671,Mu-latkagraminis pozdrawiam Was serdecznie :) No a teraz już kończę, bo tak mi na tym pisaniu prawie pół godziny zeszło a do pracy trzeba się szykować ;) Dla wszystkich przesyłam pozytywne fluidy na cały dzionek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczyny za otuche ale poczucia winy nie zmienie to ja jestem za nia odpowiedzialna i chocbym miala przyplacic zyciem jej nie powinien wlos z glowy spasc 😭 bylam w szpitalu godzina drogi samochodem ok 45 mil dojechac dojechalam ale z powrotem juz ciemno bylo 3 razy zle zjechalam do tylka z tym Gp-sem mam najnowsze mapy a kierowal mnie cholera gdzie :O ale dojechalam malustkiej sie dobrze goi co 2 dni mam zmieniac opatrunki i kamizelka usciskowa ma byc minimum 2 tygodnie a ona sie denerwuje bo krepuje jej ruchy ale jak kazali to tak trzeba.. dostalismy specjalny krem i opatrunek z olejkiem z wieporzowiny :O 1 raz cos takiego slyszalam.Pytali sie czy moj maz sie zgadza a a im ze moje dziecko je kielbache ze mna a on nie ma nic do gadania :p Byli w szoku powiedzieli ze jesli sa mieszane zwiazki to najczesciej ojciec muzulmanin ma najwiecej do powiedzenia.... za godzinke jade do laury na przedstawienie znow wystepuje w teatrze tlum ludzi ahh znow ten stresik..caluje was i sciskam papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko-cieszę się, że poparzenie dobrze się goi - to najważniejsze. Natomiast współczuje Ci tych dojazdów. Też nigdy wcześniej nie słyszałam o olejku z wieprzowiny. Czego ludzie nie wymyślą ;) Tak pozazdrościłam Madzikowi śniegu, że i u mnie go dziś sporo napadało no i na sanki spokojnie mogłabym się wybrać ;)Trzeba tylko jeszcze je mieć hehe Jak wracałam z pracy do domu, to myślałam przez moment, że nie podjadę pod ulicę (dość stromy podjazd) tak było ślisko. Od razu w domku się chłodniej zrobiło i kaloryfery trzeba było nieco podkręcić ;) Kobitki powiedzcie mi - jest może któraś z Was z 3-miasta? :) Pozdrawiam wieczornie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rańca!!! co tu takie pustki??? zasypało was czy jak??? jejciu :-( biedna olivka ale pati nie obwiniaj się... czasem się tak po prostu dzieje!!! i nie masz gwarancji, że gdybyś stała obok to nic by się nie stało!!! dobrze, że wszystko się goi i mała wraca do formy :-) lilkuś ale pięknie napisałaś!!! ucałuj małe stópki adaśka!!! monia to ja twój kochanek!!! ❤️ monitko a ty gdzie? aparat kupiony??? mała kobitko no ja niestety z trójmiasta nie jestem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik oczywiscie ze jade do Rąblowa, jak tylko bedzie okazja patinka bedzie dobrze kochana, daj buziaka olivce mala kobietka bede trzymac kciuki w wigilie za ciebie, tylko jak juz bedziesz wiedziala to daj znac Ewelka witaj kalpek dzialam, dzialam dosyc sponatanicznie zobaczymy czy beda efekty lilowa buziaki dla Adasia, kiedy twoja mama przyjeżdza?? gramka jak tam masz juz posprzątane??? monia jak tam??? lepszy masz nastroj?? powiedzcie mi co pieczecie na swieta? bo ja jakos nie mam pomyslu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki liluś fajnie że już wraca wszystko do normy:) a synuś śliczny buziaczki dla niego,super mieć taką opiekę mała kobietka witaj:) a ja jestem z samego dołu polski:) patinko dobrze że rana się goi,najważniejsze żbeby blizny nie zostały jolanta to wrócicie do polski? a u mnie totalna kleska!!!! wredna małpa przyszła w srodę z samego rana!! 4 dni przed terminem,więc znów się nie udało i nie będzie prezentu świątecznego!!! fryzurka spoko,nic specjalnego tylko pasemka i podciecie:) w środe jechaliśmy na zakupy i po prezenty ale jak rano zobaczyłam @ to juz miałam wszystkiego dosyć nawet z domu mi sie nie chciało wyjść,nie miałam odwagi powiedzieć tego meżowi,błąkałam się po tych marketach i nie wiedziałam co kupic:(:(:( wyjechaliśmy o 8 rano a wróciliśmy o 21!!! mąz cały czas się wściekał że chodze jak ćma:( na szczęście aparat w koncu kupiliśmy,więc fotki świąteczne będą wczoraj znów sprzątałam,myłam okna w salonie wszystko mi marzło taki mróz,w koncu przetarłam troche z zewnątrz i olałam to w sumie niedawno myłam więc nie były brudne,ale nie lubie tak,kurcze ten mróz a dziś rano było -14 stopni,biało buziaki dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej panimisiowa ja jak wariat nakupiłam brzoskwin,masy makowe,1kg sera w wiaderku a wcale nie bedę piekła makowca i sernika:( mam taki nowy przepis od kuzynki biszkopt przełoziny masą w środku płyta kokosowa i na wierzch taką masę ze smietany i adwokatu sie robi a drugie znów ciemne ciasto i masa z kawy rozpuszczalnej chyba się cappucino to ciasto nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam ten sernik od jolanty jeszcze zrobić ale nie wiem czy czasu mi starczy,moze znów na nowy rok upiekę,a tak ogólnie to my za bardzo nie jemy ciast,ale goście będą to trzeba coś mieć:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelko kalpek to znów jesteśmy razem z @ panimisiowa a ty co będziesz piekła?? jeszcze tabelkę poprawię:(:(:( STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Myszka24/USA............26..................31.. . . .. ...........24.12.09 nikolka25...................25..................29.... .............. misiaczki....................23.................44... ................ Sara76.......................33..................63..... .............06.11.09 kalpek........................22.................31 .................. EwelkaO /Kraków.........28................15................ ....18.01.10 silnaaa.......................32..................7... ..................29.08.09 monita30...................34.........długo + 7 z clo.............14.01.2010 Moni25....................25....................46...... ...............14,12.09 PaniMisiowa..............29....................2........ ................01.01.010 mała kobitka.............30...................27................. .....26.XII.09 Wasabi81................28.....................1........ .................. ????? Izulaaa85................24.....................1....... ...............21.12.09 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu rusaczek....................34..............11.......... .........09.12.09 dressmaker-84.............25...............12........... . .......29.05.10 nevmila......................23................9........ ............25.06.10 nicola77.....................32...............9......... ............21.07.10 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja ...................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. .........28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... ............01.07.08 Kakusia 22..............3200.................Kacper.............. 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ......30.10.08 Patinka26.............3230................Olivia Hatice...........19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem......31.12.08 asiunia27...............????.................Filip...... .................2.01.09 Olawd...................3340..........Tymoteusz........ ...........30.01.09 kkinia30................????................Daniel...... ..............10.02.09 alutek29................1600.............Pawełek....... ............27.04.09 Monia671...............3500...........Adaś............ .. ..........27.04.09 Graminis.................????...........Lenka........... .............15.07.09 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ...............23.07.09 Gab2901...............2530...........Oskar.............. ...........07.08.09 madzik ................2750............zuzia.................... ......13.10.09 lilowa .................... 4100.........Adaś ......................09.12.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gramka- melduję się. Niestety nastrój podły! Ale mrozisko!!! 13 stopni!!!! Przez ten mróz nie mogłam pojechac zawieźć córci do przedszkola, bo nie chciałam małego ciągać, ma ostry katar i kicha biedactwo, noc była okropna :-( Tak więc siedzimy uwięzieni w domu:-( Dobrze, że są bajki na dvd, to przynajmniej Róża się zajęła. A Adaś nadal wszędzie za mną "łazi" z zawrotną prędkością!!!... a nawet podejmuje próby wstawania! Jestem w szoku, w sumie ma trochę ponad 7 miesięcy! Wczoraj się popłakałam, poszłam wykąpać Różę, a tu widzę na całym ciele wstrętne szorstkie plamy(AZS)... Biedactwo, niektóre aż rany!!! Płakała przy wycieraniu... Wszystko przez suche powietrze, nawet smarowanie 2 razy dziennie teraz nie wystarcza:-( Chciałam jechac dziś żeby lekarka może coś silniejszego zapisała, ale nie mam jak się ruszyć:o Zostaje poniedziałek... Byle do lata, wtedy jak ręką odjął... Wstrętna zima!!!!! Chcę sobie uszyć taką sukienkę na święta http://allegro.pl/item851845385_exclusive_dress_4_kolory_tu_38_34_46.html ,tylko jak na razie nie mam ani chwili, by się za nią zabrać, a jeszcze córci na wigilię też obiecałam sukienkę.... Dobrze, ze materiał mam(czerwoną satynę-może być, jak myślicie?), bo z kasą ciężko, jeszcze mój M dziś zadzwonił, że od jutra do 4 stycznia ma wolne, bo nie ma pracy :-( Załamka! :-( Na święta piekę sernika ciemnego i takie fajnie ciasto z owocami, dużo go wychodzi i dobre. Nie szaleję,bo nie ma za co... Prezentów świątecznych też nie będzie... A zawsze drobnostka pod choinką była.... Ach, nie jestem dzieckiem, to płakać nie będę :-) Patinko- brak mi słów, to okropne, kiedy dziecko cierpi, ale nie Twoja wina, ucałuj Oliwcię❤️ Mała kobitko- jesteś z Trójmiasta? Moje ukochane rejony!!! Jak ja tęsknię za morzem!!!!! Powiedz- jaka pogoda? jak wygląda morze??? Ja niestety mam daleko... z małopolski jestem. Kalpeczku- masz rację, masz rację.... Monitko- ja tez bym była w podłym nastroju, ech... normalnie nie rozumiem czemu tak jest.... 👄 Liluś- dobrze, że już zaczynacie sie rozumieć :-) A karmisz cycem? Jakie wrażenia? Kiedyś nas o to pytałaś :-) Uciekam, bo znów płacz, Adaś strasznie się wścieka przez ten katar... och, dziś mam przerąbane, a tu obiad trzeba ugotować... Obiecałam Różyczce, że kopytka zrobimy, będzie lepić, więc już widzę ten bałagan....:-) Miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniu piekna ta sukienka:) ty to masz zdolności to na pewno uszyjesz jak tylko czas będzie:) to siedzicie w domu dziś,a pada śnieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na chwilkę, choć pewnie nie ma nikogo... Dopiero teraz od rana Adaś zasnął, ciągle płacz, katarzysko takie, że łzy z oczek płyną, biedactwo się wymęczy:-( Mam chwilkę dla siebie, bo Róża oświadczyła, ze też się prześpi:-) Monitko- śnieg pada cały dzień, tylko taki drobniutki. Ja chcę wiosnę!!!!!!!!!!!!!! Nie wiem, czy sie rozkładać z modelowaniem form, czy zaraz znów sie któreś nie obudzi z płaczem... Ewelkao- jek będziesz mieć czas, to wrzuc ten przepis na pierniczki. To na razie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko! znowu płacz:-( Ja też sie zaraz rozpłaczę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniu ani chwilki spokoju,a powiedz czy np. w chodziku albo huśtawce nie możesz go zostawić??czyt tez płacz od razu,w sumie to powinien już sam się interesować innymi rzeczami a nie tylko przy nodze mamy i na rękach hihih sprytny jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monitko musimu sie jakos zebrac i pogonic ta @ na jakis konkretny czas monia sukienka piękna a jeszcze ty na pewno stworzysz duzo ładniejszą a prezentami sie nie przejmuj, nie to w świeta jest najwazniejsze, odpoczniesz sobie troche bo jak pisalas mąż ma troche wolnego, zregenerujesz siły, spedziecie mile świete i bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) panimisiowa no przydało by się :) od dziś znów zaczynam brać clo bo mam jeszcze dwa opakowania,trzeba probować choć miałam nadzieję że może na święta mój organizm da mi prezent,niestety tak się nie stało i znów kolejne święta przejdą co tam u ciebie?porządki już pewnie skończone:) ja w sumie też mam posprzątane,jutro chcę po południu choinkę ubrać:):):)wyłożyć wszystkie dekoracje świąteczne,ciekawa jestem czy mój m uruchomi dziś lampki które cały rok wisiały pod balkonem i w szczycie dachu,cały rok się z nim kłóciłam żeby to ściągnął ale się mu nie chciało i teraz zobaczymy czy zaświecą a jak nie to 150 zł znów do kosza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×