Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

a zapomnialabym wam opowiedziec cos waznego dla staraczek :) w swieta rzyjechala mojej szwagierki tesciowa i wziela na rece zuzie i zaczelam jej opowiadac jak dlugo na nia czekalam itp a ona opowiedzialam mi o swojej siostrze ze starala sie o dziecko 6 lat przeszla setki badan itp i w koncu stwierdzili ze nigdy nie bedzie miec dzieci wiec zdecydowali sie z mezem na adopcje zadoptowali 1.5 roczna dziewczynke po 5 latach jej siostra dziwnie sie poczula @ spozniala sie jak nigdy wiec poszla do apteki kupila test i co sie okazalo ze jest w ciazy :) ta siostra zawsze wierzyla ze urodzi swoje dziecko:0 urodzila chlopca w 35 tyg wszystko skonczylo sie dobrze teraz sa szczesliwa rodzina z zuzia i kacperkiem :) wiec dziewczyny na kazda przyjdzie czas predzej czy pozniej trzeba mocno wierzyc :):) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny byłam u ginekologa więc jest ciąża 9 tydzień ale jest też krwiak na 1,5 cm i mam brać tabletki na podczymanie i uważać i bedzie ok nastepna wizyta 14 stycznia więc wklejam sie do tabelki STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Myszka24/USA............26..................33.. . . .. ...........21.01.10 nikolka25...................25..................29.... .............. misiaczki....................23.................44... ................ Sara76.......................33..................63..... .............06.11.09 kalpek........................22.................31 .................. EwelkaO /Kraków.........28................15................ ....18.01.10 silnaaa.......................32..................7... ..................29.08.09 monita30...................34.........długo + 7 z clo.............14.01.2010 Moni25....................25....................46...... ...............14,12.09 PaniMisiowa..............29....................2........ ................01.01.010 mała kobitka.............30...................27................. .....26.XII.09 Wasabi81................28.....................1........ .................. ????? Izulaaa85................24.....................1....... ...............21.12.09 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu rusaczek....................34..............11.......... .........09.12.09 dressmaker-84.............25...............12........... . .......29.05.10 nevmila......................23................9........ ............25.06.10 nicola77.....................32...............10........ . ............21.07.10 jolanta2.....................28................9.......................01.08.10 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja ...................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. .........28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... ............01.07.08 Kakusia 22..............3200.................Kacper.............. 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ......30.10.08 Patinka26.............3230................Olivia Hatice...........19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem......31.12.08 asiunia27...............????.................Filip...... .................2.01.09 Olawd...................3340..........Tymoteusz........ ...........30.01.09 kkinia30................????................Daniel...... ..............10.02.09 alutek29................1600.............Pawełek....... ............27.04.09 Monia671...............3500...........Adaś............ .. ..........27.04.09 Graminis.................????...........Lenka........... .............15.07.09 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ...............23.07.09 Gab2901...............2530...........Oskar.............. ...........07.08.09 madzik ................2750............zuzia.................... ......13.10.09 lilowa .................... 4100.........Adaś ......................09.12.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek no co ty :( Nie opuszczaj nas .... jesli potrzebujesz przerwy odpoczac to ja rozumiem ale nie zostawiaj nas bo my zawsze jestesmy z toba kochana i pamietaj o tym prosze jolanta ladnie 9tc sporo :) maluszek juz duzy jeju ja juz sie doczekac nie moge przynajmniej 12 tc jak zobacze na usg nozki raczki machajace do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek nie wiem co mam ci napisac sensowanego, wiem jedno, że musi być dobrze, trzeba wierzyc, nie opuszczaj nas, wszystkie cie o to prosimy patinka gratuluje ci serdecznie i cieszę się twoim szcześciem i cicho licze, ze mnie tez nie opusci, no ale zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie opuszczam Was na zawsze,będe zaglądać... Ale ja juz starciłam nadzieje,poprostu mam dosyc!!!!ile mozna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko buziaczki i gratulacje ty szczęściaro 🌻 jolanta tobie też dużo zdrówka żeby dzidzia dobrze rosła🌻 kalpek nie martw się musi się w koncu udac,wiesz ile razy ja już miałam dość,lata uciekają a tu nadal nic(jak byś chciała pogadać to na naszej poczcie jest moje gg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje wam dziewczyny. Tak bardzo o was mysle ,czesto rozmawiam z kolezankami o was ehmm wierze w to ze i wy bedzicie mialy to szczescie by byc mamami :) a u mnie pojawil sie 1 widoczny objaw procz piersi chodze do wc co 30 min nie potrafie spac zatkany nos :( dobrze ze lazienke mam na pietrze przy sypialni. Olivka slodko spi a ja rano bede chodzic jak zombi :O sciskam was :) oby tylko w tej ciazy nie bylo wiekszych komplikacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misiowa ale super :) a u nas ani widu ani slychu ....a chetnie bym poszla poszalec z dziecmi :) choc jeszcze nie dzis :p za bardzo sie mecze z katarem ale mysle ze jutro bedzie juz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak po świetach??? cos cichutko jest... ja gotuje zupe pomidorową bo sie zachcialo cos innego po tych wszystkich smakołykach kurde zastanawiam sie co z sylwestrem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) kurcze kolejna noc tragficzna pluje ropa na wszystkjie strony nie wiem czy isc do lekarza bo gardlo juz mnie nie boli tylko swedzi ale ta ropa czy mam to potraktowac ze wszystko ze mnie schodzi?lekarz i tak nic mi nie przepisze bo nie moze za bardzo. dzis mam termin @ tak wiec chodze do wc i zagladam co chwilke najdziwniejsze jest to ze od 3 dni moja temperatura wynosi 36.20 czy to nie dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko jesteś po prostu osłąbiona... jak chodziłam na szkołę rodzenia to panie położne mówiły że w czasie całej ciąży w terminie @ trzeba się oszczędzać bo się jest w grupie ryzyka... więc leż, odpoczywaj i bądź spokojna!!! kalpeczku tak mi strasznie przykro... ale mimo tego kibicuję coraz mocniej i coraz mocniej wierzę, że brzuszek cię zaskoczy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko jesteś po prostu osłąbiona... jak chodziłam na szkołę rodzenia to panie położne mówiły że w czasie całej ciąży w terminie @ trzeba się oszczędzać bo się jest w grupie ryzyka... więc leż, odpoczywaj i bądź spokojna!!! kalpeczku tak mi strasznie przykro... ale mimo tego kibicuję coraz mocniej i coraz mocniej wierzę, że brzuszek cię zaskoczy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Patinka gratulacje!!!!!!!!!!!!!! Powiem wam że mąż znalazł na mnie sposób i wróciła mi chęć do życia dostałam pod choinkę wyjazd do Egiptu w maju , nie myślałam że będzie mnie to tak cieszyć, znowu jest na co czekać i mimo tych wszystkich problemów widzę słoneczko. I wierzę że i nie długo zaświeci drugie w postaci braku@ i 2 kreseczek:) Zresztą obiecałam Oskarkowi że będzie miał rodzeństwo bo musi zawsze ktoś o nim pamiętać i o niego dbać bo niestety my nie jesteśmy długowieczni. A i Oskarek zrobił nam prezent na święta jego waga w końcu przekroczyła 4 kg waży dokładnie 4400 , wiem może Wam się wydać śmieszne ale dla niego każde deko to sukces :) i wyrósł z 3 par śpioszków:) Taka mała rzecz a cieszy . Pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Patinka gratulacje!!!!!!!!!!!!!! Powiem wam że mąż znalazł na mnie sposób i wróciła mi chęć do życia dostałam pod choinkę wyjazd do Egiptu w maju , nie myślałam że będzie mnie to tak cieszyć, znowu jest na co czekać i mimo tych wszystkich problemów widzę słoneczko. I wierzę że i nie długo zaświeci drugie w postaci braku@ i 2 kreseczek:) Zresztą obiecałam Oskarkowi że będzie miał rodzeństwo bo musi zawsze ktoś o nim pamiętać i o niego dbać bo niestety my nie jesteśmy długowieczni. A i Oskarek zrobił nam prezent na święta jego waga w końcu przekroczyła 4 kg waży dokładnie 4400 , wiem może Wam się wydać śmieszne ale dla niego każde deko to sukces :) i wyrósł z 3 par śpioszków:) Taka mała rzecz a cieszy . Pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Patinka gratulacje!!!!!!!!!!!!!! Powiem wam że mąż znalazł na mnie sposób i wróciła mi chęć do życia dostałam pod choinkę wyjazd do Egiptu w maju , nie myślałam że będzie mnie to tak cieszyć, znowu jest na co czekać i mimo tych wszystkich problemów widzę słoneczko. I wierzę że i nie długo zaświeci drugie w postaci braku@ i 2 kreseczek:) Zresztą obiecałam Oskarkowi że będzie miał rodzeństwo bo musi zawsze ktoś o nim pamiętać i o niego dbać bo niestety my nie jesteśmy długowieczni. A i Oskarek zrobił nam prezent na święta jego waga w końcu przekroczyła 4 kg waży dokładnie 4400 , wiem może Wam się wydać śmieszne ale dla niego każde deko to sukces :) i wyrósł z 3 par śpioszków:) Taka mała rzecz a cieszy . Pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Patinka gratulacje!!!!!!!!!!!!!! Powiem wam że mąż znalazł na mnie sposób i wróciła mi chęć do życia dostałam pod choinkę wyjazd do Egiptu w maju , nie myślałam że będzie mnie to tak cieszyć, znowu jest na co czekać i mimo tych wszystkich problemów widzę słoneczko. I wierzę że i nie długo zaświeci drugie w postaci braku@ i 2 kreseczek:) Zresztą obiecałam Oskarkowi że będzie miał rodzeństwo bo musi zawsze ktoś o nim pamiętać i o niego dbać bo niestety my nie jesteśmy długowieczni. A i Oskarek zrobił nam prezent na święta jego waga w końcu przekroczyła 4 kg waży dokładnie 4400 , wiem może Wam się wydać śmieszne ale dla niego każde deko to sukces :) i wyrósł z 3 par śpioszków:) Taka mała rzecz a cieszy . Pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Patinka gratulacje!!!!!!!!!!!!!! Powiem wam że mąż znalazł na mnie sposób i wróciła mi chęć do życia dostałam pod choinkę wyjazd do Egiptu w maju , nie myślałam że będzie mnie to tak cieszyć, znowu jest na co czekać i mimo tych wszystkich problemów widzę słoneczko. I wierzę że i nie długo zaświeci drugie w postaci braku@ i 2 kreseczek:) Zresztą obiecałam Oskarkowi że będzie miał rodzeństwo bo musi zawsze ktoś o nim pamiętać i o niego dbać bo niestety my nie jesteśmy długowieczni. A i Oskarek zrobił nam prezent na święta jego waga w końcu przekroczyła 4 kg waży dokładnie 4400 , wiem może Wam się wydać śmieszne ale dla niego każde deko to sukces :) i wyrósł z 3 par śpioszków:) Taka mała rzecz a cieszy . Pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Myszka24/USA............26..................33.. . . .. ...........21.01.10 nikolka25...................25..................29.... .............. misiaczki....................23.................44... ................ Sara76.......................33..................63..... .............06.11.09 kalpek........................22.................31 .................. EwelkaO /Kraków.........28................15................ ....18.01.10 silnaaa.......................32..................7... ..................29.08.09 monita30...................34.........długo + 7 z clo.............14.01.2010 Moni25....................25....................46...... ...............14,12.09 PaniMisiowa..............29....................2........ ................01.01.010 mała kobitka.............30...................27................. .....26.XII.09 Wasabi81................28.....................1........ .................. ????? Izulaaa85................24.....................1....... ...............21.12.09 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu rusaczek....................34..............11.......... .........09.12.09 dressmaker-84.............25...............12........... . .......29.05.10 nevmila......................23................9........ ............25.06.10 nicola77.....................32...............11........ . ............21.07.10 jolanta2.....................28................9........ ...............01.08.10 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja ...................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. .........28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... ............01.07.08 Kakusia 22..............3200.................Kacper.............. 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ......30.10.08 Patinka26.............3230................Olivia Hatice...........19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem......31.12.08 asiunia27...............????.................Filip...... .................2.01.09 Olawd...................3340..........Tymoteusz........ ...........30.01.09 kkinia30................????................Daniel...... ..............10.02.09 alutek29................1600.............Pawełek....... ............27.04.09 Monia671...............3500...........Adaś............ .. ..........27.04.09 Graminis.................????...........Lenka........... .............15.07.09 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ...............23.07.09 Gab2901...............2530...........Oskar.............. ...........07.08.09 madzik ................2750............zuzia.................... ......13.10.09 lilowa .................... 4100.........Adaś ......................09.12.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC Chcialabym wam juz dzis zlozyc zyczenia noworoczne i cudownego sylwestra. .......*o*o*o*o*o*o .........o_o_oo_o_o ....... (´´´´´´´´´´) .........|´´´´´´´´| .........|________| .........|´´´__´´´| .........|´´ /´´\´´| .........|´´ \__/´´| .........|´´2010´´| .........|´´´´´´´´| .........|´´´´´´´´| .........|________| .........|********| .........|********| .........|********| .........|********| ........„” ******* “„ ......„” ********** “„ ...../ ************* \ ...„” ************** “„ ../*****************'\ . |******************| . |******************| . |'============='| . |...........................| . |.....SZCZĘŚLIWEGO...| . |..........NOWEGO.....| . |...........ROKU.........| . |..........2010.......... | . |.......................... | . |.......................... | . |'============='| . |******************| . |******************| . |******************| . |******************| ..\'*****************'/ ...============= Kiedy Nowy Rok nadchodzi kieliszeczek nie zaszkodzi, kufel piwa to za mało, litr szampana by się zdało. Trzeba opić wszystkie troski by następny ROK był BOSKI!!! SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo panimisiowa... no ja to nie bardzo mam się do czego szykować!!! sylwester raczej w domu no chyba, że od teściów nie wyjedziemy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja czuje się dobrze patinko moje gratulacje i wszystkiego najlepszego w nowym roku dla was kalpeczku tak bym chciała żeby się udało pomodlę się za ciebie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki nie miałam internetu i w pracy nadal nie mam:(:(:( dziś już 14 dc skonczyłam jeść clo ale jakoś chęci brak mąż spi:(:(:( mi tez się nic nie chce:( dziś totalna załamka zle się ten rok dla nas konczy:) jutro jedziemy na sylwestra do znajomych,myślałam ze tylko my będziemy i brat z żoną tych znajomych a przed chwilą się dowiedziałam ze będzie nas o wiele więcej,więc jestem w szoku i nie wiem co ubrać,laski pewnie się odwalą a ja taki pasztet będę:(:(:(:(normalnie ryczeć się chce jeszcze dziś zaczęłam w pracy książkę czytać "na piaskach pustyni" piękna powieść-wspomnienia kobiety która ma 80 lat,odwiedza ją wnuczka 19 letnia i wpadają na pomysł ze spisze wspomnienia z młodości swojej babci,piekne wspomnienia o miłości i wojnie,przemijaniu życia.... składam już życzenia najlepszego sylwestra i spełnienia marzeń w tym NOWYM ROKU 2010 może będzie lepszy niż ten i przyniesie nam radość i wymarzone dzieciaczki:) WSZYSTKIM ŻYCZĘ SPEŁNIENIA MARZEŃ I ZDROWIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki nie miałam internetu i w pracy nadal nie mam:(:(:( dziś już 14 dc skonczyłam jeść clo ale jakoś chęci brak mąż spi:(:(:( mi tez się nic nie chce:( dziś totalna załamka zle się ten rok dla nas konczy:) jutro jedziemy na sylwestra do znajomych,myślałam ze tylko my będziemy i brat z żoną tych znajomych a przed chwilą się dowiedziałam ze będzie nas o wiele więcej,więc jestem w szoku i nie wiem co ubrać,laski pewnie się odwalą a ja taki pasztet będę:(:(:(:(normalnie ryczeć się chce jeszcze dziś zaczęłam w pracy książkę czytać "na piaskach pustyni" piękna powieść-wspomnienia kobiety która ma 80 lat,odwiedza ją wnuczka 19 letnia i wpadają na pomysł ze spisze wspomnienia z młodości swojej babci,piekne wspomnienia o miłości i wojnie,przemijaniu życia.... składam już życzenia najlepszego sylwestra i spełnienia marzeń w tym NOWYM ROKU 2010 może będzie lepszy niż ten i przyniesie nam radość i wymarzone dzieciaczki:) WSZYSTKIM ŻYCZĘ SPEŁNIENIA MARZEŃ I ZDROWIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×