Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

czesc gramka piekna bedzie za twoja kuchnia, uwielbiam nowoczesne kuchnie, zero bibelotow i innych pierdol, koniecznie musisz wrzucic fotki jak juz bedzie gotowa, moja kuchnia jak na razie jest tylko w planach adas ma chyba skaze bialkową, buzia cala w krostkach, jutro ide na szczepienie to go obejrzy pediatra, odstawilam nabial ale moja znajoma pediatra powiedziala zeby tylko zredukowac ilosc a nie odstawic w calosci mala kobitka trzymam kciuki jolanta ale ci dobrze, u was juz wiosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko - podaj mi prosze przepis na ciasteczka bo mam ochote zrobic moim chlopakom - dziekuje 👄 dla wszystkich dziewczyn i dzieciaczkow 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Olawd🌻 na jakie ciasteczka chcesz przepis?? Bo ja pieklam 3 rodzaje ciasteczek i wafle robilam..... Pozdrowienia dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala Kobietko👄 jak po punkcji??? Ile jajeczek Ci pobrali??? I jak sie czujesz???Odezwij sie, czekam z niecierpliwoscia na wiesci od Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki 🌼 Na szczęście jestem już po punkcji. Na szczęście, ponieważ okrutnie się tego bałam. Być może dlatego, że nigdy nie miałam żadnego zabiegu czyli strach przed nowym ;) :classic_cool: O ile komórki zechcą się odpowiednio mnożyć transfer zarodka (ów) w sobotę :classic_cool: Myszko 👄- dziękuję za pamięć i troskę 🌼 Przed samym pick upem taki obleciał mnie strach, że musiałam w klinice odwiedzić toaletę - jednak na siusiu się skończyło ;) Po zabiegu, tuż po wybudzeniu czułam się bardzo dobrze -żadnego bólu więc byłam mega szczęśliwa. Żeby nie zanudzać to tak w skrócie - kiedy przestał działać ketonal była lekka masakra. Myślałam, że sobie pośpię ale ból nie dawał za wygraną. Pójście do toalety porównywałam do jakiejś wyprawy hehe - czułam się jak inwalidka. Mimo wszystko i tak czułam się szczęśliwa, że jestem już po :) Doktorek powiedział, że jest 13 kumulusów. Z tego co pamiętam, to 7 jajeczek jest bardzo ładnych. Panimisiowa 🌼 - Dziękuję za te kciukasy - bardzo się przydały :) Ale tu ostatnio jakoś pustawo - gdzie się podziewacie? Kto ma ochotę na kawkę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Mała kobietko ból jest warty tego co może Cie czekać hihi. Życzę dzidzi z całego serducha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajetanko - ten ból mnie nie przerażał - ja tak naprawdę bałam się tego ogólnego znieczulenia a reszt to pikuś....... Pan Pikuś ;) Wszystko można wytrzymać. No i masz rację - jest wart tego co może mnie czekać :) Poza tym dzisiaj czuję się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mala kobitko no to do przodu czekamy na wiesci myszenko a co u ciebie ja bylam u doktora z szymonkiem i antybiotyk kaszel taki okropny i chyba wychodza zabki bo tak sie meczy wszystko wklada do buzi i trze gryzaki tez a najlepsze moje pranie z suszarki jak jest w chodziku to sobie wezmie zawsze cos ja wlasnie z malym tesciowa wziela Martynke i Rafika do siebie i pije kawke pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej;) A ja teraz zapraszam na kawke ;) u mnie poranna a u Was popoludniowa i mam ciasto , wiec kto chetny to zapraszam!!! Mala kobietko👄 gratulacje, wynik piekny....teraz czekamy na to aby komoreczki sie pieknie zaplodnily i dzielily i trzymamy kciuki za transfer....bedzie dobrze, jestes bardzo dzielna ....ja po punkcji czulam sie rewelacyjnie, jakbym niemiala zadnego zabiegu....Buziaki👄 PaniMisiowa🌻 jak dzieciaczki i jak Ty sie masz??? Ucaluj dzieciaczki👄 Kajetana👄 a Ty jak sie czujesz nasza "Ciezaroweczko"??? mam nadzieje ze wszystko jest ok👄 Jolanta🌻u mnie wszystko ok:)dzis u mnie 17 dc, wiec do @ i do kolejnego IVF coraz blizej, nie moge sie doczekac a zarazem sie bardzo boje;) mam nadzieje ze Szymonkowi szybko przejdzie to chorobsko👄 Gramko🌻 co u Ciebie slychac?? Kalpeczku👄 co u Ciebie?? Nie odzywasz sie ??👄 A reszta dziewczyn gdzie sie podziewa??? U nas w tamtym tygodniu bylo tak cieplutko, a wczoraj znow snieg spadl wrrrrr....a juz sie tak cieszylam ze wiosna idzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala kobitka rozpuszczalna z mlekiem ale to juz chyba jutro sie napijemy :P bo dopiero wrocilam od lekarza szczepilismy dzisiaj Adasia na te podstawowe i dostal pierwsza dawke rotawirusow no i skaza bialkowa chyba nie jest nią ale i tak jak bede dawac mleko modyfikowane to mam kupic HA no i z nabialu tylko jogurt i przybral na wadze caly kilogram przez trzy tygodnie, oj rosnie ten moj chłop jak nic a ja mam pytanie, oczywiscie zadaje je co roku :P ktora pamieta przepis na faworki ktory wklejala monia albo Eqa ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie pomyslalam o tej kawce z mlekiem i bym jeszcze dodala do niej taką wielka wuzetkę, najlepiej podwojną porcje jezu kochany jaką ja mam na okrąglo ochote slodycze, duzo slodyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaniMisiowa👄 ciesze sie z Adaskiem wsio ok i duzy ten Twoj chlopaczek juz jest:) A co do faworkow to napisze przepisy na naszej poczcie.....bo juz ktos tez pytal sie o ten przepis....za chwile bedzie przepis na poczcie👄A jezeli masz ochote to zapraszam do mnie na "Hulaj Gebe" - bardzo dobre ciasto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaniMisiowa przepisy na faworki sa na naszej poczcie :) Znajdziesz je w zakladce Przepisy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faworki robiłąm w zeszłym roku :-) pychotka!!! kurcze mam wałka z tą kuchnią... wyceniają mi ją w BRW ale dziś był teżkoleś który robi kuchnie na wymiar i powiedział mi, że poleca folię na wysoki połysk na fronty zamiast lakierowanych... że niby taniej... pytanie jak to się sprawdza??? masakra jakaś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny gramis nie wiem co ci powiedziec bo nie slyszalam o takiej foli ja wlasnie ugotowalam rosolek i makaronik Bartek wziol dzieci na spacer i pewnie nie dlugo przyjda ja sobie poprasowalam i posprzatalam i mam wolne pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!! Pobudkaaaaaaaaaaaa👄 PaniMisiowa👄 te paszteciki tez sa pyszne i latwe w zrobieniu, wiec good luck!!! Madzik🌻 a Ty co tak zamilklas?? Kalpek👄 to samo.....ze nie wspomne o innych dziewczynach.... Madziarka przesyla dla Was pozdrowienia.....u niej wszystko dobrze, malutki rosnie i jedt ok.... A ja jestem baaardzoo glodna i lece po jakas kanapke i kawke....ma ktos ochote??? Mala kobietko🌻 jak sie czujesz??? Bede zagladac:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool: hej laseczki :) Rano przez moment miałam stracha, bo jak wstałam z łóżka to ból brzucha się odezwał i to nie taki mały, Poleżałam jeszcze 1,5 h, łyknęłam nospę i na szczęście wszystko wróciło do normy :) dzięki czemu mogłam pojechać do pracy. Myszko - Ty głodna (pewnie już nie ;) a ja właśnie leżę iiiiiiii dochodzę do siebie po obiadku który mężuś zaserwował. Kobitki odzywajcie się - dzisiaj mi się śniło, że zajrzałam na forum a tam kilka stron wpisów z JEDNEGO DNIA!!!!! Tylko rzeczywistość pokazuje coś innego.... 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala kobietko👄 kilka stron bedzie zapisanych jak bedziemy czekac na Twoja bete.....zobaczysz co sie bedzie dzialo.....wiem jak dziewczyny dopingowaly mnie jak czekalam na bete.....bardzo to bylo wzruszajace;) Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko - jak dla mnie to mozesz wszystkie 3 przepisy plus wafle oczywiscie ;) mam taka ochote na slodkosci ze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd🌻 przepisy sa na naszej poczcie w zakladce Przepisy;) Ja zmykam przelozyc pranie do suszarki i lece do sklepu.....pewnie nikt tu juz nie zagladnie dzisiaj wiec do uslyszenia jutro;)Papa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) Ja czytam Was cały czas,ale u mnie nic nowego kompletnie nic... Kobitko Ty wiesz,że kibicuję 👄 Myszko Tobie też ! Patinko odezwij sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×