Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

laura bardzo mi się podoba... gdyby lenka była chłopcem byłaby mateuszem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gramka i to do ostatniego dnia miala być Łucją z tego co pamietam a teraz jest Lena Łucja dobrze mówię? dla chlopca Paweł, Marcin, Piotr, Wiktor no i Adaś a i tak imie w koncu wybrala Patrycja dla dziewczynki Patrycja, Anna, Lena, Maja no mi tez sie wydaje, ze to nie jest brat ale niech sie patinka sama wypowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam KOchane :) ANi sie nie usprawiedliwiam bo chyba bedzie to zbedne zaniedbalam was bardzo ale nie wypowiadam sie juz wogole na forach brak czasu checi .... :( MOj Mamz dostal wyrok w zeszly wtoek wczesniej zostal uznany za winnego calej tej sytuacji ktora sie kiedys wydarzyła to teraz dostał wyrok 5 letniego zakazdu zblizania sie do mojego domu i do mnie ostatnio jak mnie zobaczyl z TYM tajemniczym Panm na miescie to zwial o sklepu bo taki ma obowiazek teraz czekam co Home office rozstryzgnie o jego deportacji przez ponad 5 mscy nawet złotówki nie dał na dzieci wiec zlewka totalna. a ten Pan to cóż :P mma 2 ch Braci jeden to Sylwester 2gi to Krzys a ten Pan ma na IMie Hamdi wiecie bronilam sie rekami i nogami i powiedzialam nigdy wiecej z tyh krajow nawet nie spojrze na faceta ale co tam trafilo mnie jest 2 lata mlodszy ode mni co mnie przeraza bo ja zawsze akceptowalam starszych ode mnie tylko minimum 10 lat,Jest PIlotem Helikopterow uczy sie naal metolorolgi jest inzynierem wiec jak przyjezdza to uczy sie spor z laura francuskiego bo ona ma z tym problemy a on studiowal 6 lat e francji wiec jezyk ma w 1 palcu :) pomaga jje w matmie czasem mm razenie ze niania do mnie przyjezdza a nie mezczyzna wyglupia sie z OLvka emilke nosi na rekach jak cos robie i probuje uspokoic ostatnio jest mega marudna ma juz 4 zeby(ma 7 mscy) teraz katar wymiotuje olivka tez chora uwierzcie mi ale opieka 24 h na dobe przy 3 ce jest straszne bz zadnej pomocy ,moj przyjezdza tylko w weekendy. Znanmy sie prawie 3 msce ale tak naprawde jestesmy razem ponad 3 tyg bo wczesniej bykly to codziennie rozmowy przez telefon itdAle zauwazam juz jego roznice i powiedzialam mu ze albo pojdziemy na kompromis albo ni widze przyszlosci u niego KObieta musi zabiegac o wzg mezczyzny a nie on wiec mu delikatnie wyjasnilam ze ja mamaswoja 3 ke o ktora musze zabiegac i potrzebuj kogos by ktos za mna biegal nie a za nim 4 tego dziecka mi nie brakuje :) zobaczymy co zycie pryniesie jedno jest pewne zaczelam to traktowac bardziej na luzie choc jak przyjezdza to serce wali jak mlo i cała jakas poddenerwowana chodze :D to jednak musze. emilka mi placze Myszka mnie wezwala na ratunek :P bo macie zagadke :P postaram sie napisac pare slow co u mnie ale jest cieszko sama wychowuje dzieci i ostatnio nie mowie do niech sloenczka kochane tylko nspierd,,,, wynocha taka nerwowa sie zrobilam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczcie za błedy ale osoiatnio OLivia wylala sok na klawiture i pwoiedzmy ze nadal schnie laptop oj ograniczony ma zywot jszcze jak emilka zacznie chodzić :P *Ciężko-nie cieszko :P a mnie chyba teraz dopadlo polykac nie mog gardlo boli katar sie pojawil bol glowy od samego rana i pokasluje sbi 1 sze przezebione od porodu to i tak nie ma źle jak na mnie ale samopoczucie do bani....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Patinko nie znam twojej sytuacji ale walcz o szczęście swoje i swoich bliskich. Pamiętaj że Ty tez masz prawo do swojego małego i szczęśliwego światka. Buziaczek dla Ciebie. No jest trochę tych imion. Ja myślałam o Lenie też ale u nas w bloku już jest Lenka i nie chce tak samo. Siostra mi ostatnio podpowiedziała Nikola i tez sie zastanawiam albo Maksymilian. jak ktoś jeszcze ma pomysły to dawajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajetana witaj i dziekuje wybczcie za brak liter wciskam a one sie nie pojawiaja i wychodza takie bazgroly ze szok a ze ja Len pospolitus i nie chce mi sie 3 razy analizowac tego co napisalam tylko wciskam od razu enter :P jeszcze teraz doszedl brzuch :(obliczylam i @ ma sie pojawic za ok 4 dni wiec dlatego czuje sie mega duza błeeee Mysza trzymam za ciebie kciuki kochana ,mowie zawsze o tobie mojje kolezance i zawsze sie mnie pyta co u ciebie :) uz nic madrego nie apisze dzis bo wiem ze zyje ale mam ochote zapasc sie dzis pod ziemie z powodu złego samopoczucia MIłej soboty dla was kochane i usciski dla naszych brzdaców i tych przyszłych tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko cudne masz dzieciaczki, szkoda, że Ciebie tak mało widać hihi. Jejku jesteś taka młodziutka a wnioskuje,żze juz dużo przeżyłaś. Podziwiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Patinus👄 ciesze sie ze napisalas i wyjasnilas cala nasza zagadke;) Jestes wspaniala osoba i zaslugujesz na to aby w pelni byc szczesliwa i tego Ci z calego serduszka zycze i trzymam kciuki aby wszystko ulozylo sie po Twojej mysli:) Za kciuki nie dziekuje ,ale jest mi bardzo milo ze myslisz o mnie i pozdrow kolezanke:)Sciskam Cie mocno👄 I mam nadzieje ze teraz bedziesz sie na biezaco do nas odzywac;) Kajetanko🌻 imiona sliczne.....mi zawsze od mlodziutkich lat podobalo sie imie Natalia a teraz jeszcze doszlo Michalina, chyba dlatego ze moj M to Michal....a dla chlopczyka to hmmm sama niewiem ale jakos nie mam wybranego , podoba mi sie Daniel, Mateusz, ale moich braci synkowie tak maja na imie .....a tak wogule jak sie czujes??? Grameczko👄 Pozdrawiam wszystkie dziewczyny niewymienione rowniezi sciskam Was i przesylam buziaki👄 Milego weekendu:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki, mąż tak energicznie sprzatał, ze netu nie bylo przez 2 dni :) Ale teraz dziala. Myszko ja Ciebie doskonale rozumiem, ja teraz mam ogólnie dosc tematu invitro :( i w ogóle lekarzy, szpitali, nawet w tv nie moge patrzec na jakies operacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo patinko :-) i też się cieszymy twoim szczęściem :-) niech trwa i trwa :-) najpiękniejsze jest to , że dziewczynki tak do niego lgną... i że on jest obecny, chce być obok nich, z nimi :-) dzięki myszeńko za ściągnięcie patinki do nas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wy czytacie
co pisze patinka?mowi, ze do dzieci mowi spierd...albo wynocha a wy piszecie ze cieszycie sie jej szczesciem??!!moze przestancie slodko pierdziec do siebie tylko czytajcie ze zrozumieniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Jestem juz po punkcji....pobrano mi 16 jajeczek....oprocz tego czuje sie bardzo dobrze, tylko czasami jajniki troszke pokluja i tyle....ide sie na chwile polozyc bo za 2 godzinki jedziemy do brala na Jozefinki.... Pozdrawiam i milej niedzieli zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszeńko baw się dobrze i dużo śmiej :-) pomarańczo nie wiem gdzie ty to wyczytałaś ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze, że jest w kiepskiej formie... i samej jej się zdarza tak mówić do dzieci... ale pomarańczo gdybyś byłą sama z trójką maluchów i przeżyłą to co ona nie wiem czy zawsze byłąbyś wzorem cnót i matką polką... ja rozumiem to, że czasem nerwy puszczają... ale ja między wierszami wyczytałam więcej o szczęściu niż o kłopotach :-) i trzymam kciuki pati!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj skończyłąm dziś zaczynam... hej dziewuszki... zapraszam na kawkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chlup smerfciu... proponuję do kawki resztki tortu urodzinowego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj wzięłam małe do takiego Centrum Zabaw dla dzieci i dzisiaj cierpię, bo nie chciały mi dać spokoju. Wszystko mnie boli, ale najważniejsze,ze małe szczęśliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze powiem ci, że czasem to się wydaje, że jak się człowiek rusza przy dzieciach to ma kondycję... a tak serio to mięśnie zastane... jak czasem poszaleję z lenką to też mnie mięśnie bolą... coraz częściej myślę nad jakimś fitnesem bo oponka rośnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam się ogarnąć i do pracy :-( miłego dzionka!!! myszeńko... Ty wiesz ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) A co tak cicho??? Odzywajcie sie kochane!!! Gramko❤️🌻👄, Smerfeciu❤️🌻👄 U nas dzis pogoda zglupiala, padal deszcz, a teraz sypie snieg wrrrrrrrrrrr.... crazy weather........dzis pierwszy dzien wiosny a nie zimyyy......klimat sie zmienia jak niewiem.... ide konczyc sniadanko ale bede podgladac:) Buziaki dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzioewczyny czy to nadal forum nie chce miec dziecko bo z tego co widze to tu bardzo prywatnie sie zrobilo i nie ma nic wspolnego z tematem.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzadzura ==== to forum nigdy nie nazywalo sie "Nie chce miec dziecko" .....ale nadal jest topikiem "Pomocy chce miec dziecko".....pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki za to NIE nie wiem skad mi to wyskoczylo ale mialam na mysl..i chce miec dziecko...Bo my tez z narzeczonym zaczelismy sie starac..:) nie pisze narazie o zadnych problemach bo mam nadzieje ze zadnych nie mam zobaczymy okres mi wypada 28 wiec trzymac kciuki kochane mam nadzieje ze sie nie pojawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×