Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

madzik - no tak-to ten etap... wysokie obcasy ;) najlepiej się sprawdzają ;) Ten młodszy skończył roczek 1 i 4 miesiące Drugi starszy - 12 lat No i chrześnica - w sierpniu skończy roczek ;) Trochę "mam" tych dzieciaczków :) No i nadszedł czas...... do pracy rodacy - miłego dzionka kobitki :) Zajrzę wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm............................... zajrzeć-zajrzałam ,jednak nowego wpisu nie ujrzałam :/ ale tu dzisiaj pustki No cóż - nic tu po mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc moje kobietki na poczatku pozdrowienia.:)) ibbuziole dla was wszystkich.:**+*** pisalam dzisiaj test w zwiazku z ta nowa praca czekam na wyniki zobavzymy... Noi najwazniejsze w piatek za zadne skarby ma nie przyjsc.@ ani w sobote ani przez nastepne 9 miesiecy.... Kurna felek dziewczeta tezymajcie kciuki.!!!!!! Xxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzadzurka trzymam mocno!!! mała kobitko byłam i jestem pewna, że pogodę zamówiłaś słoneczną... w końcu pierwszego i ostatniego dnia naszego pobytu nad morzem świeciło słonko!!! :-) halo halo jak tu pusto!!! może ktoś chętny na ciasto czekoladowe? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mozecie juz nie trzymac :( @ wlasnie przyszla a i wlazla do mojego zycia bez pytania i o dwa dni za wczesnie buuuuuuuuu..!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczornie 🌼 Dzadzura - :((((( A jak wynik testu?? - mimo wszystko cały czas mocno zaciskam palce. Gramko - cieszę się bardzo, że nie wątpiłaś w moje słoneczne modły ;) Może zdradzisz choć w jednym zdaniu jak wspominasz szum fal ;)? Dziewczynki odzywajcie się :) ***🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 ****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzadzurko - Kochana,pisząc o teście miałam na myśli ten związany z Twoją pracą... a kciukasy jak napisałam,trzymam nadal,by udało się w kolejnym cyklu. Przesyłam Ci ogrom pozytywnych fluidków 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja tylko na chwilke jutro lecimy do polski na slub do mojej siosrty chlopaki zostaja z babcia troche sie tym martwie ale wiem ze troche odpoczne jak mozna tak powiedziec pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolanta2 - życzę miłego pobytu w rodzinnych stronach :) i połamania obcasów na weselichu :) Chłopaki są pod dobrymi skrzydłami,więc zamiast się zamartwiać masz się oderwać choć przez chwilę od szarej rzeczywistości i świętować balując razem z siostrą :) Kobitki co się z Wami dzieje........?? Przed momentem zalałam sobie kawkę ale za chwilę wracam tam skąd wyszłam czyli do kuchni ;) Na 18.30 mamy imieninowych gości :) więc czeka mnie trochę pracy. W tej chwili pracuję nad leczo ;),potem piersi z kurczaka z brokułem i papryką posypane na wierzchu żółtym serem do tego zapiekane ziemniaczki. Tradycyjnie pojawi się na stole sałatka gyros i jajka faszerowane pieczarkami. Dla teścia sałatka śledziowa z jabłkiem i cebulka w sosie jogurtowo-koperkowym. No i brokuły w śmietanie z serem feta. O deser częściowo zatroszczy się teściowa ;) Dobra,uciekam bo czas goni a ja jeszcze nawet nie przekroczyłam linii startu ;) pa M.K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się melduję ostatnio mało czasu i tak..praca dom nawet z moim mało czasu dla siebie ale dziś mam wolne aż do niedzieli.Więc pomijając pogodę.. będzie oki :D może jutro skoczymy na Jarmark bo się jutro zaczyna..na razie pije herbatkę jeszcze w piżamie :P gab gratuluje z całego serduszka!!!! kakusia22 Tobie też dwóch super chłopaków :) a Smerfetka29 to już całkiem nie ma czasu :* cały czas o Was myślę i jestem duchem . mala kobietka to fajnie macie impreza hehe i smaczności:) jolata2 witaj!!! graminis? Myszko24??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzadzurka przykro mi , uszy do góry !! uda się zobaczysz !! madzik Szczęściaro!:) już taka dużą masz córeczkę..!!buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babolki! dzadzurka tulę :-( joluś baw się dobrze!!! misiaczki no nareszcie!!! mała kobitko, że też się na kawkę nie załapałam!!! a jak czytam o tych pysznościach to ślinka cieknie!!! imieninowe - najlepszego !!!! :-) a ja dziś pierwszy dzień w pracy i chciało mi się stamtąd uciec!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej gramko :) - Na kawkę i pyszne ciacho zapraszam następnym razem a za życzonka serdecznie dziękuję :) A co się stało, że tak źle Ci było w pracy?? Wczoraj byłam przez cały dzień na tak wysokich obrotach, że rano na badania jechałam nieco zamulona ;) - zresztą jestem do teraz hehe. Najważniejsze jednak, że goście wyszli zadowoleni :) Po dzisiejszej wizycie dr stwierdził, że punkcję powinnam mieć około śr-czw. W Poniedziałek mam kolejną wizytę i wówczas będę wiedziała na 100%. Na całe szczęście póki co wszystko u mnie przebiega pomyślnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Przepraszam ze nie odzywam, ale brak czasu..... Mala kobitko🌻trzymam mocno kciuki kochana:) i Wszystkiego najlepszego z okazji minionych imienin:) Serdecznie Was pozdrawiam i sciskam....jak siostra juz odleci do Polski to bede czesciej zagladac:) O wszystkich Was pamietam ....zycze milego weekendu:)Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całuski i uściski dla was wszystkich! Co ja bym zrobiła bez was. Przywracacie mi wiare w ludzi kochane! Gab gratulacje :) Boże ale się cieszę!!!! Po tym wszystkim co przeszłaś nalezy ci sie teraz dużo szczęścia. My jutro jedziemy nad morze :) pakujemy się właśnie. wczoraj byłyśmy na zakupach przed wyjazdowych , kupiłam sobie klapki kauczukowe super wygodne, ja mierzyła buty i Emi mierzyła buty. Wybrała sobie takie na wysokich obcasach założyła i paradowała w sklepie przed lustrem. Mówię wam ale ubaw :D Zaraz lecę do sklepu po jajka bo robię na kolacje gofry z syropem klonowym :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała kobitko ty wiesz jak mocno trzymam ❤️ efqa :-) życzę Wam pogody :-) i to wystarczy :-) mmm... gofry!!! a ja spaliłam gofrownicę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :D Kochane moje :D ja do Was z herbatka i może coś słodkiego??jakoś mija wolne ..mam mojego i jest ok:) jeszce pogodai luxxxxxx:D a jak u Was? graminis pewnie jej czas nadszedł :) nie smuć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej!!! i już po weekendzie :-( jutro znów praca... a u mnie trochę się tego nazbierało przez 2 tygodnie :-( ale cóż... jest energia... trzeba działać :-) a co u Was!? hejka misiaczki :-) no na pogodę to chyba już każdy czeka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 sierpnia lecimy do Polski. Mam nadzieje, ze wtedy bedzie juz pięknie ;) Spijcie dobrze Kochane!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki 🌼 gramko - po wolnym zawsze następuje tzw. "rozluźnienie" i o pracy nawet nie chce się myśleć. Z naładowanymi akumulatorkami na pewno dasz radę :) Nie napisałaś jak wspomnienia znad morza???? a prosiłam choć o jedno zdanie w tym temacie ;) Lilowa - Słoneczko z pewnością Cię przywita w rodzimych stronach-nie ma innej opcji :) Efqa - pewnie już się relaksujesz słuchając szumu fal ;) misiaczki25 -"Mam mojego i jest ok" - i to mi się podoba :) Ja to bym się chętnie kawy napiła ;) Co za dzień... rano wstałam by pojechać na badania (oczy na zapałki;) po powrocie znów wskoczyłam do łóżeczka,by chwilę później wstać bo na 10 znów musiałam być w klinice. Wróciłam i nic się nie zmieniło-znów jest sennie hehe. Zatem kto chętny na kawkę - idę wstawić wodę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz dopiero z kawka mala kobietko jestem :) miałam rano do załatwienia parę spraw .Wieczorkiem do pracy.. i tak :) a Co u Was?? w końcu mamy ładną pogode ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mała kobitko a nasze morze ciągle piękne :-) lenka zachwycona... z plaży niezależnie od pogody ściągaliśmy ją siłą... aż dziw, że została poczęta w górach ;-) witajcie dziewuszki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a ja z herbatką ...mala kobietko ale chętnie bym wypiła z Tobą kawkę :P ja po nocce , ale dobrze jest za oknem słonko to i lepiej :D a jak u Was??:) graminis może mała biegaczka Ci rośnie heheh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×