Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

misiaczki oby ale teraz czas na ciebie pod choinke bedziesz miala prezent jak znalazl:):):):):) lubie jak sie zbliza czas testowania:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik dzis juz 5 dc wiec juz tylko male plamienia....do ginka mam 16 grudnia , bedzie to moj 13 dc wiec zobaczymy co mi powie....a przytulac sie bedziemy tylko wtedy kiedy na to bedziemy miec ochote, nic na sile....Bog tam na gorze zna dobrze nasze marzenia i prosby i da nam dzidziolka w najodpowiedniejszym dla nas czasie...wiec bede sie leczyc i czekac na efekty:) Misiaczku my tez na Swieta jedziemy do brata wiec w domu nic nie bede szykowac.....choinke ubiore owszem , bo przyjdzie ksiadz po koledzie.... ale tak to nic nie bede szykowac - no moze jakies dobre ciasto upieke....w wigilie kolo polodnia pojedziemy do brata zeby bratowej cos pomoc i tyle bedzie mojego udzialu na Swieta hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko a moze ja powinnam sie leczyc nigdy bym nie powiedziala ze nie wyjdzie mi za 1 razem dzidzia to juz moj 4 cykl sie zaczyna jak teraz sie nie uda to strace nadzieje a ja wlasnie tak robie nawet jak nie mam ochoty na przytulanki to i tak sa i moze to ma na to jakis wplyw juz sama nie wiem podobno ja powinnam brac wit A a dawid wit C cos takiego slyszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz byc moze to byc jakas blach przyczyna , ale ja juz nie moge czekac.....tyle cykli juz za nami ze musimy sprawdzic co jest nie tak.....i nastepne swieta chelibysmy obchodzic juz w trojke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko zycze ci tego:):):) ja sie boje ze gin mnie wysmieje jak mu powiem zeby mi dal jakies leki bo powie ze to dopiero 4 cykl a inne dziewczyny staraja sie wiecej i nie panikuja u mnie w rodzienie nigdy z tym w rodzinie problemow nie bylo kazdy ma wielodzietne rodziny a tu nagle ja taka pechowa jakas jestem chociaz w tym miesiacu duzo bylo przytulanek jak nigdy ale widzialam sluz plodny tylko jeden dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w koncu mam wolne, zaraz otwieram browara i ide do wanny dziewczynki ja do tej pory nie wiem co bylo ze mną nie tak i tak sie zastanawiam nad kolejna ciążą czy wyjdzie normalalnie czy znowu trzeba bedzie czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko ..uda sie uda :):) madzik spokojnie..Tobie sie w najmniej spodziewanym momecie uda..:) ja kicham i kicham buu siedze w dlugim rekawie spodenkach i skarpetkach ale za cieplo mi nie jest wzielam leki i sie grzeje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebrałam badania z labolatorium i mam jakieś fosrofany w moczu, nie wiem czy to dobrze, czy źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witaj pani misiowa alutek 😘 misiaczki ja to juz bym tak wszytskim sie pochawlic :):):0 i tym co chca mojego bejbe i tym o nie chce :P:P wiadomo o kogo chodzi:):):) teraz ty zaczynasz testowanie ale ci fajnie :):):) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik hehe ee jakos dam rade ale czuje glowe coraz bardziej..mam nadzieje ze przejdzie..bedzies z sie chwalic bedziesz heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny te ktore maja stare date w tabelce prosze poprawic .....wstawiam w ich miejsce znaki zapytania, bo czlowiek sie gubi jak chce zobaczyc ktora nastepna w kolejce jest do testowania:) 👄STARAJACE SIE👄 Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............??.12.08 Myszka24/USA............25..................20.. . . .. .........02.01.09 nikolka25...................25..................21.... .............??.12.08 dorota822..................26..................23. .. .............??.12.08 misiaczki....................23.................40... ..............25.12.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............??.12.08 Rusaczek....................34.................42....... ..........10.12.08 Sara76.......................32.................53.... .............13.12.08 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20..................4.... . .............30.12.08 EwelkaO /Kraków.........27...................2...................??. 12.08 akinom24....................24...................1...... ............??.12.08 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 🌻ZACIĄŻONE🌻 Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............32........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29................34 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30.................31................30........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27................19......... .................01.05.09 alutek29.................29.................11......... ...............25-06-09 graminis..................25.................9.......... ...............11-07-09 jolanta2..................27.................8.......... ................17-0709 yourmind...................20...............?........... ................??-??-09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 ❤️DZIECIACZKI URODZONE❤️ Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz czekamy na sare i rusaczka one najblizsze do testowania:):):0 dziewczyny ide posciele lozko bo moj sie upomina bo tez cos go glowa boli:P:P:P zaraz wracam kochaniutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec teraz widac kto kiedy testuje....najpierw jest Rusaczek, pozniej Sara, pozniej felicity, pozniej Misiaczki i Madzik......dziewczyny trzymam mocno kciuki za Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mywszko teraz to przedstawilas czarno na bialym:):):):) myszko do mnie n=nawet nie dochodzi mysl ze nam sie nie uda nowy rok musi nas dobrze przywitac:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki myszko własnie sobie o tym poczytałam, może tego dnia coś zjadłam nie tak, a wogóle to byłam przeziębiona, nadal jestem i może to nic nie znaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×