Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Dzień dobry dziewczyny! Widzę, że wszystkie takie zabiegane przed tym końcem roku... Ja od 5 nie mogę spać, chyba dlatego, że dziś pierwsza noc od prawie 2 tygodni, kiedy Róża nie kaszlała i nie wymiotowała:-):-):-) Tak bardzo się cieszę, ale poszłam za namową koleżanki i kupiłam taką fajną maść wygrzewającą i to chyba był strzał w dziesiątkę!Ta maść jest niby od 7 miesiąca, ale moja siostra miała chorą córeczkę i zdawalo się, że już się szpitalem zakończy, a ostatecznie jej lekarka to poleciła(mała ma 2 miesiące) i pomogło! Tak więc, jakbyście chciały kiedyś skorzystać, to podam nazwę:-) Madzik- gratuluję matury- trzeba wierzyć w siebie!!! EfQa- dzięki za miłe słowa🌻 Misiaczki- nie zaharuj się, bo mąz też czeka:p Smerfetko-pogłaskaj maleństwa!🌻 Dla wszystkich nie wymienionych👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJACE SIE Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............??.12.08 Myszka24/USA............25..................20.. . . .. .........02.01.09 nikolka25...................25..................21.... .............22.12.08 dorota822..................26..................23. .. .............??.12.08 misiaczki....................23.................40... ..............25.12.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............??.12.08 Rusaczek....................34.................42....... ..........10.12.08 Sara76.......................32.................53.... .............13.12.08 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20..................4.... . .............30.12.08 EwelkaO /Kraków.........27...................2...................??. 12.08 akinom24....................24...................1...... ............??.12.08 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............34........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29................34 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30.................31................30........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27................20......... .................01.05.09 alutek29.................29.................11......... ...............25-06-09 graminis..................25.................9.......... ...............11-07-09 jolanta2..................27.................8.......... ................17-0709 yourmind...................20...............?........... ................??-??-09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilę pani misiowa pewno porządki robi jak wszyscy dlatego tak pusto na forum Madzik widzisz jaka jesteś mądra! 👄 Monia super że Różyczce już lepiej, podaj nazwę tej maści na wszelki (tfu tfu) wypadek. Dajesz jej jakieś witaminki na wzmocnienie? A na siebie bardzo bardzo uważaj bo z tego co piszesz to masz ciąże zagrożoną. Ewelka moje kwiatki wołały o ratunek już z pół roku zanim sie doczekały :) Smerfetko no to już niedługo cię wielka radość czeka ! :D Ja ide się zdrzemnąć z małą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny przepraszam ze rzadko jestem ale maly jest maruda chyba na zeby w nocy sie budzi co 1,5 godziny i w dzien staram sie choc troche polezec :) Poza tym juz wcina zupke i jabluszko z banankiem mowie wam jak mu smakuje :) Pozdrawiam was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początek tabelka STARAJACE SIE Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............??.12.08 Myszka24/USA............25..................20.. . . .. .........02.01.09 nikolka25...................25..................21.... .............22.12.08 dorota822..................26..................23. .. .............??.12.08 misiaczki....................23.................40... ..............25.12.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............??.12.08 Rusaczek....................34.................42....... ..........10.12.08 Sara76.......................32.................53.... .............13.12.08 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20..................4.... . .............30.12.08 EwelkaO /Kraków.........27...................2...................??. 12.08 akinom24....................24...................1...... ............??.12.08 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............34........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29................34 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30.................31................30........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27................20......... .................01.05.09 alutek29.................29.................12......... ...............25-06-09 graminis..................25.................9.......... ...............11-07-09 jolanta2..................27.................8.......... ................17-0709 yourmind...................20...............?........... ................??-??-09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 2 godziny idę do szpitala na usg prenatalne i strasznie się denerwuję, już nie mam siły czekać i z nerwów mnie brzuch boli, ale tak reaguję na stres. Wszystko się okarze za 2 godziny. Nie znosze czekania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik widzisz że się udało wystarczy w siebie uwierzyć kkakusia bardzo fajny zakup Smerfetko życzę powodzenia i pogłaskaj maluszki ode mnie EfQa ja tam Emilka się chowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutek-wszystko będzie dobrze, zobaczysz Kakusia-śliczny zakup! Faktycznie tron! Efqa-ta maść to Pulmex Baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutek nie denerwuj sie, juz niedługo wszystko się wyjaśni. Monia dzięki. kakusia super krzesełko. Mała spi, cały dzień dokazywała normalnie cały czas się domaga towarzystwa ! Ale jest słodka mowię wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak zwykle - zmieniam datę @ :( A swoją drogą ciekawa jestem dokąd tak będę zmieniać :( STARAJACE SIE Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............??.12.08 Myszka24/USA............25..................20.. . . .. .........02.01.09 nikolka25...................25..................21.... .............22.12.08 dorota822..................26..................23. .. .............??.12.08 misiaczki....................23.................40... ..............25.12.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............??.12.08 Rusaczek....................34.................43....... ..........07.01.09 Sara76.......................32.................53.... .............13.12.08 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20..................4.... . .............30.12.08 EwelkaO /Kraków.........27...................2...................??. 12.08 akinom24....................24...................1...... ............??.12.08 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............34........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29................34 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30.................31................30........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27................20......... .................01.05.09 alutek29.................29.................12......... ...............25-06-09 graminis..................25.................9.......... ...............11-07-09 jolanta2..................27.................8.......... ................17-0709 yourmind...................20...............?........... ................??-??-09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem porządki w toku, dzisiaj jeszcze posprzątam łazienkę porządnie i moze kwiatki umyje, za tydzień w niedziele moja córka kończy 1 rok i z tej okazji robie przyjęcie ale tylko dla znajomych, natomiast po Świętach robie dla rodziny i tak mysle bedzie najrozsądniej i tort na pierwsze przyjecie same robimy z przyjaciołką i mysle ze na to drugie tez same stworzymy no chyba ze zamowie ale to jeszcze nie wiem Efqa _______ moje kwiatki tez sa strasznie zaniedbane ale musze sie za nie wziac i to koniecznie alutek_______ trzymamy kciuki smerfetka ____ juz zaraz beda bobasy ale fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) Sorki ze wczoraj sie nie odezwalam ale maz nie byl w pracy wiec pojechalismy na zakupy - po prezenty swiateczne i juz mam wszystko kupione , popakowane , wiec Swieta moga byc chocby nawet jutro....no moze jutro nie ,bo jeszcze sprzatnac wypada i choinke ubrac.....ale choinke to moze w niedziele ubierzemy:):):) Dzis na 2 ide do pracy:) Smerfetko jeszcze troszke i szkraby beda juz po drugiej stronie brzuszka👄 i glaskanko brzuszka:)sciskam Cie mocno kochana:) Monia fajnie ze juz w domku jestes....mam nadzieje ze Rozyczka szybko wyzdrowieje i Ty poczujesz sie lepiej👄 EfQa usciski dla Ciebie i Emilki👄 Kakusia zakup dla maluch super...bedzie siedzial jak na tronie👄 Alutek czekamy na wiesci jak po lekarzu👄 Madzik gratulacje zdanej matury- ja wiedzialam ze ja zdasz;)👄 Rusaczek przykro mi ze ta wstretna @ znowu Cie nawiedzila:(:(:( Ja tez jestem ciekawa ile razy bede zmieniac jeszcze te pierwsza tabelke:( Trzymam kciuki za kolejny cykl👄 PaniMisiowa popatrz jak ten czas zlecial- juz za chwil pare Twoja corcia bedzie miala roczek.....czas zapyla jak nic....ucalowania dla Was👄 Misiaczku👄 jak tam wszystko u Ciebie kochana??? Dziewczyny ja mam takie pytanko : ja we wtorek ide do ginka , bedzie robil mi cytologie i sobie porozmawiam z nim troche i powiedzcie mi czy dzien przed badaniem mozna sie przytulac czy raczej nie bo to moze sfalszowac wynik.....bo juz maz sie pyta czy sie poprzytulamy od wtorku bo to bedzie jakos 14 dc . chyba....prosze o odpowiedz.....dziekuje..... Zmykam poskladac pranie i pewnie odezwe sie do Was jeszcze dzis , a jak nie to juz jutro:)👄 dla wszystkich,papa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Rusaczku 👄 🌻 a bylas u lekarza?? poczekaj niedlugo sie uda:):) Smerfeciu jutro dryndne 👄 jescz e trszke i maludy beda z WAMI:):) pani MIsiowa 👄 EwQa 👄 mala pewnie po mamusi towarzyska hihihi:) Kakusia22 👄 malus pewnie zabkuje:):) alutek29 👄 nie martw sie bedzie napewno dobrze:):) graminis 👄 glowa mi peka..dostałam dzis wypowiedzenie..2 tyg mam..pozniej nie wiem mam nadzieje ze cos znajde wiem ze to zemsta szefa sam przyznal za to ze moj rzucil robote ale dobrze niezle jaja wyszly ..jak broni zlodzieji niech robia a jeszcze troche sam zostanie:P ale najlepsze jak sie ludzie zachowali .przejeli sie strasznie ze szef tak zrobil a cukiernik mowi\" wszyscy staja i mowia ze nierobia dopoki nas nie przywruci do pracy!\" bylam w szoku..ake zawsze staralam sie dobrze zyc z ludzimi milo ze tez lubia czlowieka..ale odejde z klasa to ze on jest swinia nie znaczy ze ja mam byc to jemu bedzie glupio:P juz nie marudze:) buziaki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wróciłam i jestem lekko załamana NT okazało się w porządku, ale doktorka wynalazła falę zwrotną w przepływie DV i skierowała mnie na badanie genetyczne krwi i ponowne badanie prenatalne 7 stycznia. Totalna załamka. Woggłoe to dziecko nie chciało dać sie pomierzyć. Dwa razy podchodziłam do tego badania. Poczekałam na korytarzy i czekało mnie drugie podejście. Wróciłam zła głodna i zmarznieta. Kładę się już bo mam wszystkiego dość, może zasnę i nie będę pamiętała dzisiejszego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutek______ jestesmy z Tobą kakusia _________ fotelik bajerancki a jaki przydatny, moja mala chociaz jest chodzacym ADHD to w foteliku siedzi spokojnie i zajada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny troche was zaniedbalam przyznaje sie:P:P:P ale tu dzis cichutko:):):) dziekuje za taka wiare we mnie na maturze:):):) monia uwazaj kochana na siebie bo sie martwie o ciebie gdy slysze ciaza zagrozona to az mnie dreszcze przechodza 😘 dla rozy niech zdrowieje nas chorowitek kakusia teraz kacperek bedzie cie coraz bardziej zaskakiwac juz madrzeje maly chlopunio 😘 a materacyk perfekt:):):) alutek bedzie dobrze pamietasz wystarczy w siebie uwierzyc:):):0 ja trzymam kciuki za ciebie 😘 ewcia emilka juz nie dlugo bedzie gaworzyc to bedziesz musiala siedziec przy niej i z nia rozmawiac eheh jak juz domaga sie towarzystwa wielkie 😘 rusaczek trzymaj sie kochana musi sie udac ja tez juz nie mam sily ale nie dam wygrac @ :):) 😘 misiaczki co tam u ciebie kochaniutka 😘 trzymasz sie jakos znajdziesz lepsza prace napewno :):):) myszko ty juz zadbalas o prezenty a ja nawet nie mam pomyslu na rezent a ze mam duzo tych prezentow do kupienia to juz xcalkiem jestem zgubiona:):) 😘 pani misiowa to szykuje sie mega impreza:):):) ale czas leci nie swoje dzieciatko tak szybko rosnie :):) 😘 sarciu musimy sie trzymac :):):):) kacu musi byc ten czas 2 kreseczek na tescie widocznie to nie nasz miesiac:):0 😘 patinko a co u ciebie jak tam mala zdrowieje juz:):):):0 😘 ewelka przyjdzie czas na ciebie w najbardziej niewykrywalnym momencie wtedy rodzinka sie zadziwi:):) 😘 yourmind a co tam u ciebie :):) 😘 graminis wiem jakie to uczucie widziec malenstwo swietne juz nie dlugo bedziesz widziec je na zywo :):):) 😘 smerfcia a ty jak tam nasze maluszki sie dobrze trzymaja lekarz mowil mi ze blizniaki przewaznie nie wytrzymuja tak dlugo a twoim miskom podoba sie chyba u ciebie heh dobrze ze juz sa n poziomie bezpiecznym :):0 😘 😘 jolanta 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nikt sie dzis nie odezwie:(:(:(:( ale ogarnela was goraczka swieteczna :P:P:P hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie magia świąt nie istnieje... bo i z czego się cieszyć? Z tego, że prezenty będę znowu kupować cudzym dzieciom? Przepraszam dziewczyny, ale jestem rozgoryczona, bo myślałam, że skoro w końcu zaczęliśmy działać to się uda a tu znowu nic. już zaczynam myśleć, że Bóg nie istnieje, albo za pomniał o nas na amen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarciu kazda z nas tak mysli njak ty ja ogolnie szczerze mowiac nie lubie swiat ale pewnie jak by mi sie udalo teraz to bym polubiala nie trzeba tracic nadzieji dlugo juz wytrwalas musisz wytrwac jeszcze 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara wiem że ci ciężko ale dopiero zaczęłaś naprawdę działać i może już kolejny cyk już będzie udany ! najważniejsze że zaczęłaś cos robić teraz tylko czekać ja mam nadzieję że juz niedługo twój długi czas oczekiwania dobiegnie końca ❤️ Alutek aż mi się smutno zrobiło jak cię czytam... nie denerwuj sie bo pewnie okaże się że wszystko jest w porządku i tylko niepotrzebny stres przeszłaś. Madzik mnie magia świat w tym roku chyba ominie, bo ni mam siły i czasu robić wielkich porządków a jedzenia tez nie będę specjalnego szykować... Misiaczku trzeba być hujem żeby dać komuś wypowiedzenie tuż przed świętami. Takie rzeczy się mszczą potem... Myszko ty pracusiu! Dobrze że idziesz juz do gina. A ja wczoraj zostawiłam Emilkę z tatusiem i skoczyłam do centrum handlowego na dwie godzinki po prezenty! Super było !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara przykro mi!!! ale pamietaj ze ogranizm to nie Maszyna on jeaguje inaczej...mam nadzieje ze za nast. razem sie uda:)) nie załamuj sie !! nan nastepner Swieta bedziesz w ciazy:))) zobaczysz:)) trzymaj sie:))\\ mam onfo od Smerfetki caluje WAS mocno od wczoraj jest w szpitalu na ktg wyszly skurcze i juz nie chcieli puscic do domu..pozatym wszystko ok wody jej nie odeszzly podejrzewam ze w ciagu tyg. bedzie rodzic:) najlepsze ze na Usg wczoraj lekarz powiedzial ze sa dwaj chlopcy heh sama juz nie wiem mowi sie okaze jak sie urodza:) madzik dzieki 👄 a co u CIEBIE? EwQ 👄 U mnie powoli mam nerwy ale daje rade,,strasznie dzis glowa mnie boli caly dzien..myslalam ze odjade pezrcholowalam z lekami takie glupoty gada szef ze szok.. a jeszce dwa tygodnie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efcia jakbym miala taki skarb to tez bym nie myslala o swietach :):):) misiaczki a ja siedze caly dzien dzis sie nudze jutro njade do szwagierki i tak jakos leci powoli:):)::):0 dobrze ze jeszcze pamietacie o forum bo juz sie balam ze sama dzis bede :P:P:P smarfcia 2 chlopuniow superrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzis leci titanic cz2 zawsze rycze na koniec jak zobacze te male dziecko w tej wodzie juz go tyle razy ogladalam ale nadal mnie kreci:):):) a w swieta standardowo kewin sam w domu :):):) heheeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wyczytalam ze jakas dziewczyna nie mogla zajsc w ciaze i ksiadz jej doradzil zeby pila sok z cytryny zaczynajac od dziesieciu szklanek a konczac na 1 tak coraz mnie pic i pomoglo jej nie wiem po ilu ale zaszla w ciaze moze to jest jakis sposob juz szukam dziury w calym:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny , słuchajcie, ja postanowiłam miec dziecko, i 2 razy nic z tego nie wyszło, tez troche sie bałam, ginekolog mi powiedział, że trzeba cierpliwie czekac .... Poniewaz bardzo lubie wróżby, numerologie itp. wybrałam sie do zaprzyjaznionej numerolożki, tak pogadać- i ona mi powiedziała mn. ze niebawem bede w ciązy itp ( wiem, ze to smiesznie brzmi ale przeczytajcie do konca) pomachała jakims wahadełkiem, i powiedziała mi, ze mam "odwróconą polaryzacje" to jest jakaś sprawa z hormonami, i ze zajscie w ciaze moze trwac długo zanim to sie nie unormuje . Polaryzacje odwróconą, maja kobiety z męska budowa ciała - ja taka mam , polaryzacje odwraca wyśmienity bioenergoterapeuta - szczegóły pod numerem 602-355134, Firma Biomed - z Tczewa k Gdańska , nie pamiętam jak ma na nazwisko na imie Andrzej, jest w ajkimś stowarzyszeniu bioenergoterapeutów , jeden z przykładów- kobieta 3 lata starała sie o dziecko i nic, poszła do niego 3 razy , pyk i ma synka , a wczesniej brała jakies hormony na wyrównanie , ten człowiek ludzi z raka wyprowadzał, nie zaszkodzi sie spotkac i pogadać z nim. Jest z Katowic, i wiem ze przyjmuje w różnych miastach . znalazlam taki material

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×