Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

yourmind!!!! Wielkie gratulacje!! super wiadomośc!! chyba njwspanialszy prezent na swięta!! ja niestety nie mam dobrych wiesci...dzis bylam u gina ...na kazdym z jajnikow mam juz cyste...i jest to raptem 12 dzien trzeciego cyklu bez pigulek... jestem załamana, przepłakałam pół dnia!! dostałam lutenyl na 16-25 dc i po miesiaczce mam przyjsc na usg... jak nic sie nie zmieni (a raczej sie nie zmieni bo iedys luteina tez nie pomogla) to na stół- do krojenia!!! mam dosc, załamka totalna;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yourmind gratulacje-super wiadomość na Święta i oby dobra passa nadal trwała. Ja się zbytnio nie nakręcam, bo pewnie znowu się nie udało. A właśnie, czy początek ciąży daje jakieś objawy tzn. czy można wiedzieć, że już się jest jeszcze przed terminem @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pika76
Hej dziewczyny - dzieki za informacje jak sie sprawdza czy pekl pecherzyk. nikolko 25 - a jak Twoj gin stwierdzil, ze Twoje pecherzyki nie pekaly - to sie tak az do skutku obserwuje w USG i jak pecherzyk pozostaje to wtedy sie stwierdza? Ja akurat w tym tygodniu mam miec owulacje a w przyszlym bede w Polsce i ide do mojego starego gina to moze mi cos zaobserwuje. A, chcialam jeszcze zapytac Was, czemu moj nick wychodzi na pomaranczowo? Czy Wy sie gdzies logujecie, ze Wasze wychodza na czarno? Jakos nie umiem polapac sie w tym forum :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze chcialam poczekac z tym do swiat i w prezencie jakies buciki dac czy cos, ale wczoraj objechlismy cala rodzina z dobra nowina. jejku jakie szczescie...! no i stres jaki! ale bedzie dobrze, tylko trzymajcie kciuki, prosze... ja za was tez trzymam i ciagle mysle o waszych malenstwach! ps. ja sie czuje jeszcze normalnie, ogólnie tak jakbym miała zaraz okres dostać, czyli pobolewa podbrzusze i tyle jedynie to troche mnie muli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Cieszę się, że odezwały się dawno nie słyszane dziewczyny🌻 Pika-musisz wejść w preferencje i tam wpisujesz jakieś swoje hasło, a następnie zaczernia się nick, dzięki temu nikt się pod Ciebie nie podszyje:-) A co do mnie, to dziś usg i jak wszystko dobrze, to wychodzę! Ale powiem wam, że i tak już chciałam wyjść na własne żądanie, bo Róża ma zapalenie oskrzeli i muszę jej bańki postawić:-( Biedactwo strasznie się męczy i okropnie kaszle, a ja niestety nie mam z kim ją zostawić:-( Ogółem, jak wrócę, to nie będzie łatwo, bo mój już 4 noc przez nią nie śpi. No, ale cóż, takie są uroki bycia mamą. Sara- liczę, że to jest właśnie TWOJ czas! Fajnie, że piszecie, bo ostatnio jakoś smutno i cicho było. Ja nie wiem co ze świętami, po Smierci mamy nikt nie ma ochoty na wigilię, na razie staram się o tym nie mysleć, ale też mi odchodzi ochota. Tylko choinkę ubiorę, bo Róża tak strasznie chce. A teraz biorę się za śniadanko, bo mam nadzieję, że obiad zjem w domu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌻 Pika - ja chodziłam na monitoring. To znaczy pierwszy cykl sprawdzałam testami, drugi i trzeci miałam monitorwany przez usg. Chodziłam codziennie przez 3 dni do gin i sprawdzał. Pękło dopiero jak dostałam zastrzyk. W tym cyklu wiem, że znowu jajeczko urosło ale nie mam pojęcia czy pękło bo juz chyba powoli daję sobie spokój z tym wszystkim. Co prawda śluz miałam super ale czy to coś da to się okarzę. YOURMIND serdeczne gratulację. Ja też miałam takie marzenie, że jakies ubranko kupię i dam mojemu pod choinkę, a tu o nic z tego. Co prawda teraz jest jakaś szansa ale chyba zanosi się na okres. POprawiam tabelkę. STARAJACE SIE Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............??.12.08 Myszka24/USA............25..................20.. . . .. .........02.01.09 nikolka25...................25..................21.... .............22.12.08 dorota822..................26..................23. .. .............??.12.08 misiaczki....................23.................40... ..............25.12.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............??.12.08 Rusaczek....................34.................42....... ..........10.12.08 Sara76.......................32.................53.... .............13.12.08 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20..................4.... . .............30.12.08 EwelkaO /Kraków.........27...................2...................??. 12.08 akinom24....................24...................1...... ............??.12.08 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............32........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29................34 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30.................31................30........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27................19......... .................01.05.09 alutek29.................29.................11......... ...............25-06-09 graminis..................25.................9.......... ...............11-07-09 jolanta2..................27.................8.......... ................17-0709 yourmind...................20...............?........... ................??-??-09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu mam gorsze dni. Smutno mi, że nie bedę w domu na święta, mam głupią pracę, wczoraj pokłóciłam się z Tomkiem (oczywiście o głupotę ale efekt jest taki,że pewnie trochę się nie poodzywamy). Jedyną dobra stroną kłótni jest to, że nie będę musiała obiadów gotować dopóki mnie nie przeprosi :) No i oczywiście fakt, ze już czuję obajwy @ również wyprowadza mnie denerwuje A tak poza tym to wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och- Ci faceci! Nie macie pojęcia jaki ja mam żal do mojego, bo nie potrafi stanowczo podejmować decyzji- chłop 40 lat! a po tyłku bym go sprała- powiedzcie same- jak można z dzieckiem nie pójść do lekarza, bo się wstydzi??? Tym bardziej, że przez telefon go zarejestrowałam, wystarczyło tylko pójść! To wolał poczekać, a teraz dziecko ma już zapalenia oskrzeli, teraz ze smutną miną stwierdził, że muszę już wrócic do domu, bo nie ma jej z kim zostawić, no i bańki muszę jej postawić, bo w końcu matka jestem! A na koniec skwitował, że dobrze, że wracam, bo już tyle prania i obiadu dawno dobrego nie miał... Oczywiście powiedział to wszystko z uśmiechem myslac, że walnął nie lada komplement. I co powiecie? Czasem mi się ryczeć chce, a jak mu powiem, co o tym sądzę, to mi mówi, żebym się przypatrzyła na swoje zachowanie... Masakra- mówię Wam, najchętniej uciekłabym gdzieś daleko, choć go kocham, to ostatnio nie mam ochoty nawet z min rozmawiać... A wszystko przez to, ze w pierwszej ciąży harowałam jak wół, do 9 miesiąca, wtedy było ok, a teraz jestem słaba, to jaki pożytek zx takiej baby, co tylko leży i narzeka! Ech... Dobrze, że choć Wy nie narzekacie na swoich:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och jak to dobrze, że nie jestem sama :) Oczywiście ja też mojego kocham i mam szaloną ochotę wysłać mu jakiegoś smsa na zgodę ale nie mogę tego zrobić bo to on zaczął kłótnię i wygadywał rzeczy, których nigdy nie powinien powiedzieć. Jak wczoraj wracałam z pracy to zastanawiałam się czy mi się oświadczy w święta i tak sobie myślałam,że byłoby super. Teraz jednak sama nie wiem co mam myśleć ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja tylko na chwilke przede wszystkim gratuluje nowej mamusi - Yourmind grtuluje :) U mnie teraz zaczal sie czas zupek jabluszek i do tego sprzatanie swiateczne wiec malo mam czasu na pisanie ale jak tylko mam chwilke to podczzytuje was i caly czas o was pamietam Pozdrawiam was i lece na dworek z niuniem wreszcie sloneczko wyszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka biedactwo... strasznie ci współczuję. Może znikną po tej luteinie? mi się wchłonęło jakieś paskudztwo, jak brałam. Nie poddawaj się, uda się w końcu zobaczysz. Your Mind ale super no to mamy jedna fasolkę na Mikołaja!!! uważaj na siebie i dbaj o zdrowie! To już wiemy przynajmniej kto złapał brzuszek patinki... Myszko bardzo mądrze mówisz, Bóg tak wszystko zaplanował że wie który moment na zajście w ciążę będzie dla ciebie najlepszy. Przynajmniej u mnie tak było :) życzę ci żeby na przyszłe święta było was już co najmniej troje :) Madzik ty sie nie denerwuj, postaraj się jeszcze trochę i jak się nie uda to najwyżej zrobisz sobie badania. 🌻 Monia fajnie że wychodzisz choć w domu nie będzie lekko.. mam nadzieje że Różyczka szybko wyzdrowieje 🌻 A staremu po prostu wydawaj krótkie polecenia i kategorycznie egzekwuj wykonanie, chłop musi czuć mocną rękę bo inaczej nic sam nie zrobi. ja mojemu zostawiam instrukcje na pralce jak zrobić pranie, jak nie umie to niech robi z kartką ale ma być zrobione! Pani Misiowa powiem ci szczerze że ja dwa lata muszę czekać na kolejną ciążę ale też się zastanawiam czy będę musiała się tak długo starać jak o pierwszą :( misiaczku strzel sobie grzane piwo z miodem, imbirem i goździkami. Rozgrzeje cię do czerwoności :D Alutek dbaj o siebie ❤️ Graminis wreszcie się odezwałaś bo juz się zastanawiałam co tam u ciebie ! kakusia 👄 [ usta]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ho ho ho !!!!! co ja tu widze???? ciesze sie ze tabelka zaciazonych sie powieksza!!! wszystkim przyszlym mamusiom GRATULUJE!!!!!! u mnie wszystko ok. brak czasu na wszystko , mala zajmuje nam kazda wolna chwile ale jest przeslodka . jutro bede juz prala ciuszki i pomalu szykowala sie bo to juz tylko 6 tyg ... to moje zdj z 32tc -- wygladam jak... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/da3a7a4bacd1effb.html STARAJACE SIE Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............??.12.08 Myszka24/USA............25..................20.. . . .. .........02.01.09 nikolka25...................25..................21.... .............22.12.08 dorota822..................26..................23. .. .............??.12.08 misiaczki....................23.................40... ..............25.12.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............??.12.08 Rusaczek....................34.................42....... ..........10.12.08 Sara76.......................32.................53.... .............13.12.08 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20..................4.... . .............30.12.08 EwelkaO /Kraków.........27...................2...................??. 12.08 akinom24....................24...................1...... ............??.12.08 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............34........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29................34 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30.................31................30........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27................19......... .................01.05.09 alutek29.................29.................11......... ...............25-06-09 graminis..................25.................9.......... ...............11-07-09 jolanta2..................27.................8.......... ................17-0709 yourmind...................20...............?........... ................??-??-09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakusia22 👄 EwQa 👄 paniMisiowa 👄 Olawd 👄 slicznie :)))) duzzzzzzzy:):) Smerfetkoo 👄 mam nadzieje ze u CIEBIE ok:) nikolka25 \"👄 Sara76 masz racje zyj dalej a jak sie uda to bedzie niespodzianka :D trzymam kciuki:)) ja niedawno wrocilam z pracy zjedlismy obiadek i siedzimy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Misiaczki, ja też wróciłam z roboty, byłam trochę pochodzić po sklepach za prezentami, ale nic nie kupiłam. W ogóle to mi się nic nie chce, jak sobie pomyślę o myciu okien i sprzątaniu to mnie odrzuca... nie wiem czy taka leniwa się zrobiłam, czy ta pogoda ma taki wpływ, że ciągle się czuję osłabiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara czuje to samo:P odpocznij sobie !!!JA w tym tygodniu zacznam pogon za prezentami 8 em osob mam ..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja dopiero do domu wrocilam:):) masz racje ewcia poczekam jeszcze troche z tymi badaniami 😘 pozdrowionka dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny co słychac ja tez mam lenia- nic mi sie nie chce, jestem zdołowana i wszystko mnie wkurza...brrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki no to cie ciężka praca czeka bo teraz tłumy ruszyły po prezenty! ja chciałam się wyrwać do Arkadii po polar dla teścia na prezent ale chyba mi się nie uda. A po za tym jak pomyślę o tych tłumach które tam teraz są... Ewelka biedactwo może znikną te cysty... Przyciśnij tego lekarza niech coś poradzi!!! Mała śpi ja jestem wykończona ona mnie cały czas terroryzuje i cały czas by chciała u mamy na rączkach najlepiej przy cysiu a samej to nie łaska zasnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądałam w wiadomościach o córeczce Agaty Mróz, fotografowali ja do kalendarza z którego dochód ma iść na dzieci chore na białaczkę. Boże biedna malutka, aż się popłakałam taka maleńka i już bez mamy... bo niestety matki nikt nie zastąpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde...jak mam sie nie dolowac... jak kazdy lekarz widzi tylko takie sposoby: pigułka albo ciaza...pigulka byla u mnie skuteczna...ale ja odstawilam w wiadomym celu...i w ciaze nie zaszlam...bo nie zdazylam... przed torbielami...brrrrrrrr, pewnei po swietach mnie beda cieli...ale to tez nie zaden sposob..bo co miesiac klasc sie na stół to chyba nie pasuje... nie wiem co z tego wyniknie, ale chce juz zeby swieta minely, wizyta u gina - i przynajmniej cos sie wyjasni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pozatym to mi lekarka kazala przyjsc zaraz po @- najlepiej w ostatni dzien... i niby skad mam wiedziec kiedy dostane@ po tym lutenylu?? i jak mam sobie to obliczyc, wizyte musze ustalac 2 tyg wczesniej, a @ mam dostac w okresie swiatecznym wiec nie wiem...chyba w boze narodzenie powinnam isc do gina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×