Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

EfQa- co do tych "orzeszków" to ja mam przepis na masę orzechową- super! a potem polewa czekladowa i kokos :-) Tylko u mnie to zawsze minimum 200 sztuk się piekło :pZnowu się natknęłam na ten przepis, bo przeglądam, co by tu zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
:):):):) miło was tak znów poczytać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny no teraz to tylko po domach widze jak sprzatanie idzie w ruch:):):0 a jak fajnie sypie oby na swieta troche zostalo:):):0 a co do mojego sluzu to mam nadzieje ze bedzie niespodzianka na nowy rok a jesli juz nie chociaz to nie mozliwe eheh:P:P to kupie wiesiolek nigdy nie chcialam sie czyms leczyc zawsze myslalam ze nic bnie bede robic tylko przytulanki i wystarczy a tu jednak bede musiala troche dopomoc:):) [kiss ]😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e-jaśminka GRATULACJE , wiem że mozęsz dziwnie się czuć, ale to przejdzie, ja kiedyś byłam własnie tą drugą stroną. Z jednej strony się cieszyłam że koleżanka z pracy jest w ciąży a z drugiej to szleg mnie trafiał czemu to znowu nie ja. Ona bała się mi o tym powiedzieć bvo wiedziała że ja się staram o dziecko a ona kiedy tylko pozbyła się spirali odrazu zaszła. Ale przeszło mi i teraz jest oki. Także nie martw się jej też przejdzie. Wczoraj już kupiłam kurczaki i wyjełam z nich kości, ale zamroziłam. We wtorek będę nadziewać mięsem mielonym, ryżem i warzywami. To cos akurat na zjedzenie po wigilji. A paszteciki z ciasta francuskiego upiekę w wigilię bo mało z tym roboty. A tak pozatym nic nic nie robie bo jadę do rodziców i teściowej. Dziś w pracy była wigilia, jedzonko było pycha a w szczególności pierogi z kapusta i grzybami. Mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zmieniam tabelkę STARAJACE SIE Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............??.12.08 Myszka24/USA............25..................20.. . . .. .........02.01.09 nikolka25...................25..................21.... .............22.12.08 dorota822..................26..................23. .. .............??.12.08 misiaczki....................23.................40... ..............25.12.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............??.12.08 Rusaczek....................34.................43....... ..........07.01.09 Sara76.......................32.................53.... .............13.12.08 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20..................4.... . .............30.12.08 EwelkaO /Kraków.........27...................2...................??. 12.08 akinom24....................24...................1...... ............??.12.08 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu asiunia27................27...............37......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............34........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29................34 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30.................31................30........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27................20......... .................01.05.09 alutek29.................29.................13......... ...............25-06-09 graminis..................25.................9.......... ...............11-07-09 jolanta2..................27..................9........ ................17-07-09 yourmind...................20...............?........... ................??-??-09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to jak nie widac tego sluzu a przypuscmy ze jest owulacja to da sie zajsc w ciaze??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! ja wyjeżdżam na wigilię i pierwszy dzień świąt do teściów wiec tez nic nie robię. Zresztą i tak nic z tego nie mogę prawie zjeść... Monia teraz nie ale kiedyś sobie kupię tą patelnię! i wtedy wezmę od ciebie przepis! madzik próbuj nawet jak śluzu nie ma :) może sie uda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czescdziewczyny mi od rana tylko lazienke udalo sie sprzatnac i nic nie widac wkladu wcale juz nie mam sily:P:P dziewczyny dzieki ze tak mnie wspieracie ale sie boje ze cos jest nie tak tak bym chciala zeby mi sie udalo a dzis rano bolal mnie brzuch tak nisko jak na @ moze to na owulacje tak mnie podolewal oby :):):0 😘 😘dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutek do tych starajacych sie prosze i mnie wpisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u kogo snieg pada bo u mnie 10stponi jak byk na plusie wiec snig zamawim prosze do uk wyslac choc na swieta troszeczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) Noi mamy zime, napadalo tyle sniegu ze niewiem:):):):) Ciekawe czy utrzyma sie do wigilji, jest tak fajnie bialutko:):):):)Zjadlam drozdzowke dopijam kawke i za godzinke ide do pracy...wczoraj nie mielismy tego oplatka przez ten snieg, bo tak sypalo strasznie caly dzionek ze niewiem....dlatego opatek mamy dzis...... Co tam u Was ciekawego slychac kochane???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze niema nikogo wiec ja zmykam do pracy:) Zycze Wam milego dnia i do uslyszonka....Bu$$ka:):)👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane🌻👄 dla Was wszystkich.Odezwe sie do Was,ale na razie jestem w sanatorium i od czasu do czasu zagladam do Was z kafejki. Myszko dziekuje Ci za zyczenia,tez Ci zycze zeby spelnilo sie Twoje najwieksze marzenie,pozdrawiam:) Saro nadrobie zaleglosci jak juz bede we Wloszech i sie odezwe do Was,bo tak to nie mam o czym pisac wiec sie nie udzielam i tak nie wszystkie o mnie pamietaja,pozdrawiam:) Pozdrawiam Was wszystkie sloneczka i rowniez te nowe kolezanki ktorych jeszcze nie znam:) 🌻 Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy minal te swieta i nasze kaffe zacznie dzialac jak powinno eheh:):):) pani misiowa gorace usciski dla malej 100 latek i udanej imprezy 😘 buziaki panienki 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:):) co tam u WAS?? ja wyprawiłam męża do pracy i spowrotem do łóżka..:Pale lenia mam wczoraj bylismy na zakupach i stówka pękła a to drobne zakupy..:P a jak u WAS?? Pani Misiowa 👄 👄 👄 dla Pastisi:):) zdrowka i pomyślności:)) Monia jak tam sie czujesz??:) alutek29 👄 jak tam?? asiunia27 Ty niedlugo dzidzie bedziesz miec w domku:D 🌻 madzik 👄 xxxmadziaraxxx zdrowka Ci rzycze wracaj szybko pełna sił:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki misiaczki❤️ u mnie jakoś leci, skurcze mnie nawiedzają, ale nie jest źle :-) Jutro idę do swojego gina, ciekawe co on powie po tym wszystkim, no i niedługo będę robić usg genetyczne3D żeby zobaczyć czy wszystkie narządy dzidzia ok, i pewnie już się dowiem czy to ten wyczuwany przeze mnie Adaś:p Śnieg stopniał, ale jest deszcz, wiatr i zimno!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJACE SIE Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............??.12.08 Myszka24/USA............25..................20.. . . .. .........02.01.09 nikolka25...................25..................21.... .............22.12.08 dorota822..................26..................23. .. .............??.12.08 misiaczki....................23.................40... ..............25.12.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............??.12.08 Rusaczek....................34.................43....... ..........07.01.09 Sara76.......................32.................53.... .............13.12.08 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20..................4.... . .............30.12.08 EwelkaO /Kraków.........27...................2...................??. 12.08 akinom24....................24...................1...... ............??.12.08 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu asiunia27................27...............37......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............34........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29................34 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30.................31................30........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27................21......... .................01.05.09 alutek29.................29.................13......... ...............25-06-09 graminis..................25.................9.......... ...............11-07-09 jolanta2..................27..................9........ ................17-07-09 yourmind...................20...............?........... ................??-??-09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misiowa- jak tam wypieki? Znowu cichutko... a ja właśnie robię listę zakupów na święta:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×