Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Dziewczyny ja zmykam do pracy....milego wieczorku Wam zycze i dobrej nocki:) Jutro pewnie sie zjawie na chwile:)Papatki 👄👄👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny napislamam wam wczesniej posta i mi go zjadlo:(:(:(:P:P:p jak tam przygotowania do swiat ja jeszcze jutro do szkoly a potem dlugo dlugo wolne :):):) a ja nadal nie widze sluzu plodnego zawsze mialam tak duzo tego a od tego momentu co mialam na tescie te 2 jasne kreske to nie widze tego sluzu plodnego:(:( 😘 😘 dla wszystkich dziewczyny zagladajcie czesciej do nas ja od jutra juz bede calumi dniami w domku to bede na strazy ehehhe no jeszcze musze zakupy zrobic:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki pozdrawiam 👄 Madzik Ty to masz dobrze, że sobie w domku odpoczniesz... Kakusia kto by uwierzył, że Twój Niuniuś ma już 5 miesięcy? Niech rośnie zdrowo ❤️ xxmadziaraxx gdzie byłaś jak Cię nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj sarciu nom koniec szkoly i laba ehehhe a ty jak sie sarciu czujesz? ja chodze i czytam rozne forum o sluzie juz mnie to dobija wszytsko wczesniej moglam zaobserwowac ten sluz golym okiem a teraz dupaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja własnie ugotowałam bigosik na świeta włożyłam w słoiki troche a tera sobie zajadam ze smakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmm wczoraj bylam caly dzien u babci a potem na wigili w pracy ale dzisiaj jestem dzisiaj koncze juz sprzatanie i jutro produkujemy z przyjaciolka tort dla mojego maleństwa a w niedziele o 15 35 bedziemy dmuchać swieczkę !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efqa______ duzy buziak dla malej bo byla bardzo dzielna kakusia ______ ale duzy jest juz Kacprek myszka _______ to ty masz w tym miesiecu zloty strzał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslalam,ze w tym miesiacu bede miec prezent na swieta,ale nawiedzila mnie,spozniala sie ale nic z tego,jest mi zle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Kiedyś tu był taki temat poruszony, jedna z Was opisywała, jak bardzo przeżyła, wiadomość o ciąży koleżanki/znajomej, ta dziewczyna zaszła w ciążę w pierwszym cyklu, za bardzo nie starając się. No i jedna z Was napisała, że jeszcze do tego, chwali się, czy jakoś tak, że ona tak przypadkiem, że właściwie, to się nawet nie nastawiali, itp. No i chciałam Wam powiedzieć, że zaszłam w ciążę, też dość szybko, a w moim otoczeniu są dziewczyny, które się starają i nic, i muszę powiedzieć, że ja też się tak głupio tłumaczę, jak ta dziewczyna :( Ostatnio mi się to przypomniało, i zaczęłam się zastanawiać, czemu ja się wogóle tłumaczę? W sumie to nie muszę ... Powiem Wam szczerze, że nie wiem jak się zachować. Dzisiaj mam wigilię i będzie dziewczyna, która też już długo się stara, zazwyczaj nie mam z nią kontaktów, ona jest bardzo ciężką osobą we współpracy, no i chyba usiądę, jak się da na drugim końcu stołu ... Chciałam żebyście tylko wiedziały, że to nie zawsze chwalenie się, czy wywyższanie, ale czasem, nie wiem sposób na usprawiedliwienie(?). Przepraszam, że przed świętami taki temat, ale trochę mnie to dręczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy u Was też pada śnieg??? Nienawidzę śniegu!!!:-( Pani Misiowa- no to będziecie mieć imprezkę:-) Dziewczyny- dziękuje Wam wszystkim za życzonka! Jestem w trakcie gotowania obiadku. e_jaśminka- popierwsze gratuluję🌻, a po drugie, nie chodziło tu o chwalenie się, czy o podkreslanie swej ciąży.Sprawa dotyczyła celowego robienia komuś na złóść-tzn osobie, która nie może mieć dziecko. Oczywiste jest, że jedne starają się dłużej, inne krócej, taka już widać wola Boga, ale musisz zrozumieć pewnego rodzaju smutek tych, które tak bardzo chcą a tu nic! to nie znaczy, że musisz ukrywać swą ciążę, czy czegokolwiek się wstydzić! Istnieją kobiety, które ŚWIADOMIE robią przykrość tym, które się starają. Może Twoje koleżanki wcale źle Ci nie życzą? Po prostu takie jest życie!!! Uważam, że nie powinnać czuć się w żaden sposób z tego powodu źle! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co pieczecie na święta? Ja oprócz czekoladowego serniczka znalazłam jakieś nowe przepisy, pora spróbować nowości, choć już zeszyt z ciastami mam zawalony :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to od wychowania zależy, uczono mnie, że nie należy np. śmiać się jak ktoś jest pogrążony w żałobie, może to nie do samo ;) Oczywiście rozumiem ten smutek, żal, i to że czasem ciężko jest się cieszyć z kimś, z czegoś co on ma a my nie mamy, znam to z autopsji, chciałam tylko powiedzieć, że to nie zawsze jest robienie na złość :) Monia, dzięki :) Wszystkim Wesołych Świąt i Spełnienia Marzeń :) Będę trzymała za Was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i okazało sie że Emilka ma jedno bioderko lekko przesunięte, teraz muszę zakładać jej jeszcze pieluszkę tetrową. A wszystko przez to że za długo układałam ją za długo na boczku zamiast na pleckach :( :( :( e-jasminka no co ty nie przejmuj sie tak z drugiej strony nie możesz trzymać ciąży w tajemnicy żeby koleżance przykrości nie robić. Dla ciebie to wielka radość i masz się cieszyć, i nie możesz czuć się źle że ta radość po tobie widać. nie robisz jej tego przecież na złość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani misiowa wszystkiego najlepszego i uściski dla Patrysi ❤️ ❤️ ❤️ Kakusia gorączki nie ma więc chyba szczepionki przyjęły się dobrze :) Madzik a może zrób testy na owulację co? bo coś dziwnie z tym twoim śluzem... Klapek przykro mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E_jaśminka- ja również przesyłam świąteczne życzenia:-) Efqa- nic się nie martw, to normalne, ale szerokie pieluchowanie pomaga, mi lekarka kazała zaraz tak robić, mimo, że wszystko było ok, zakładałam jej 2 pieluszki tetrowe na pampersa i było ok. Poza tym po kompaniu nacierałam jej nóżki oliwką i delikatnie (układając jak żabce) rozchylałam dłońmi, jakby lekko naciągając, tak mi też radziła pediatra, po 2 miesiącach już nie musiałam zakładać pieluszek. :-) No i jeszcze pomaga noszenie na swym biodrze, aby nózki dziecka Cię obejmowały. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym: ******************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************Dawno tego nie było :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:):) Kalpeczku przykro mi ze znow @ Cie nawiedzila:(:(:(:( Mam nadzieje ze ten nowy rok bedzie dla Ciebie i dla innych staraczek lepszy:):):)👄👄 PaniMisiowa buziaki dla Patrysi👄 i dziekuje za dobre slowa, mam nadzieje ze w tym miesiacu to bedzie zloty strzal:):):) xxmadziarkoxx jak fajnie ze sie odezwalas do nas:) tesknilysmy za Toba kochana.....rowniez dziele sie z Toba oplatkiem i zycze Ci Wesolych Swiat i oby w Nowym Roku dostalas piekny prezent czyli dzidziusia:)mam nadzieje ze bedziesz sie czesciej do nas odzywac:)👄👄 Madzik moze sluz plodny masz w srodku i dlatego nie widzisz go na zewnatrz....ja tak mam ze nie widze na zewnatrz - pare razy tylko widzialam na zewnatrz.....sprobuj sobie kupic testy owulacyjne i sprawdz czy masz owulke:)👄👄 Saro 👄 dla Ciebie....niedlugo zegnamy stary rok a wraz z nim wredne okresy ktore nas odwiedzaja co miesiac bez zaproszenia:D:D:D:D:D:D Misiaczki pozdrowienia 👄 i czekam bardzo na Twoje IIkreseczki....mam nadzieje ze juz niedlugo nam to oznajmisz....trzymam kciuki:) Jolanto Ty kuchareczko ....narobilas mi smaka na bigosik:)👄 EfQa buziaki👄 dla Emilki , byla bardzo dzielna i Ty rowniez- sciskam Was mocno:) Monia a ja bardzo chce miec snieg na Swieta:)Lubie jak jest bialo:)A wlasnie dzis ma zaczac padac bardzo mocny snieg:D:D:D A co do pieczenia ciast to zrobie jakis sernik i cos z makiem bym upiekla , ale musze jakis fajny przepis znalesc:) Kakusia buziaki wielkie dla Was:):)👄❤️ U nas dzis w pracy mamy spotkanie oplatkowe.....a tak to nic pozatym nie ma...staranka w toku....:D:D:D Ide po kawke i wstawic pranko:) Bede zagladac do Was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko- a ja myślałałam, że u Was dużo śniegu, coś mi się o uszy obiło, ale to może nie te rejony :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia jest niby snieg ale to w innych Stanach , u nas niema nic....dopiero teraz zaczelo sypac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak myslałam... A u nas sypie i sypie- masakra!!! Już auta nie widzę:-( Ale znów cichutko, mam takiego lenia, że wstyd sie przyznać... Przez cały dzień tylko obiad ugotowałam i cały czas się obijam przy kompie! Wstyd!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×