Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

czesc dziewczyny ja dopiero wstalam i to dzieki budzikowi:P:P:P:P:P misiaczki uda sie napewo [kiss ]😘 pozdrowionka dla wszystkich dziewczyn 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeć Dziewczyny! U mnie nie ma magii świąt i pewnie nie będzie:-( Byleby jakoś je przetrwać... misiaczki- czemu masz taki krótki okres wypowiedzenia? Weż sobie chorobowe na te dwa tygodnie i olej szefa! Madzik- miałam kiedys doświadczenia z bioenergoterapeutami i wiem, że większość z nich jest naciągaczami, ale raz jedyny trafiłam na takiego... To jednak dłuższa historia, nieczęsto o tym mówię... ogółem miałam kiedyś guza na mózgu i kilka miesięcy życia, operacja nie była możliwa, a jednak wykaraskałam się z tego dzięki takiemu doktorkowi... ale to naprawdę zagmatwana historia.Nie będę się rozpisywac:-) Dziękuję Wam za miłe słowa- Róża już w pełni sił, jutro do przedszkola ją odwiozę i będę się byczyć:p Szefowa do mnie dzwoniła, praca jest na ten tydzień, ale postanowiłam, że nic z tego, gdyby coś się stało maleństwu nie wybaczyłabym sobie! Kochane ściskam Was wszystkie!!!👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik nie inaczej :)👄 Monia a bo mialam umowe na czas okreslony:) ee nie ja wole popracowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczku ty naprawdę masz dobre serduszko! Moniu dobrze robisz oszczędzaj się maleństwo najwalniejsze. Madzik ja znałam takiego bioenergoterapeutę, na mój gust szarlatan ale prawda jest taka że kilku osobom bardzo pomógł np. mojej sąsiadce która po porodzie miała początki schizofrenii i depresji poporodowej. babka po dwóch spotkaniach była jak nowa i powiedziała że od tamtej pory zupełnie inaczej się czuje i patrzy na świat. Na długi czas jej facet pomógł. tak więc różnie to bywa... A przecież w końcu Kaszpirowski tez wielu osobom pomógł he he :p tak więc grunt to dobre nastawienie :) Uśpiłam małą i biorę się za sprzątanie... mój mąż wyjeżdża w delegację i wraca dopiero w środę wieczorem więc zostajemy z Emilką zupełnie same :( będzie nam smutno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwQa ee tam masz nas:D a cos czuje ze SMerfecia w ciazgu tego tyg. urodzi :) to nasze grono sie powiekszy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale masakra jestem jak wredna krowa. na wszystkich sie wyzywam...:/ straszna jestem i wiecie kupilismy z mezem moim pierwsze ubranko pod katem chlopca On i pod katem niunia JA;] jejku jakie sliczne malutkie. no i sie stresuje troszke zeby wszystko byla jaknajlepiej. dopadl mnie juz szal zakupow wszelkiego rodzaju;] hehe dziewczynki napiszcie mi co u was bo strasznie cicho tu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dopiero po obiadku! Yourmind- no to zaszalałaś!:-) Zaraz jadę w odwiedzinki do chorej babci na chwilkę chociaż(brzmi jak fragment bajki o CZERWONYM KAPTURKU:-)) Ale na zewnątrz mrozik brrr!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już sama :( :( aż do środy :( Your Mind he he ja kupowałam ubranka dla chłopca a dziewczynka mi sie urodziła :p Aaaa zapomniałam dodać że forum \"dziecko moje marzenie\" chyba padło, kolejne dziewczyny które dołączyły błyskawicznie pozachodziły w ciąże i Stefcia i Tiamat przestały się odzywać, właśnie tam zajrzałam ha ha ha :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiatm dziewczyny ja juz wrocilam od szwagierki ale pobawilam sie z jej synkiem ponad roczek i jest z tego samego miesiaca co moja niolek i jak go czasami przyt7ulam to mysle te to moje malenstwo:(:( ja tez patrzylam na topik dziecko moje mareznie i masz ewcia racje ze upadl jak dziewczyny zaczely zachodzic bw ciaze :):) buziole dla wszystkich lece zrobie myju pedem 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byliśmy dziś na zakupach przedświątecznych, częściowo się udały. Mam problem z prezentami dla dzieci tj. dziewczynki 11 lat, 9 lat, 4 lata i roczek, co proponujecie? Dla 9-ciolatki myślałam, żeby kupić płaszcz kąpielowy taki fajny mięciutki, ale jak nie będzie się cieszyć? Albo fajną piżamkę - bo to siostra chrześniaka mojego męża i w zasadzie nie mamy obowiązku robić jej prezentów, a już bardzo drogich na pewno nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byliśmy dziś na zakupach przedświątecznych, częściowo się udały. Mam problem z prezentami dla dzieci tj. dziewczynki 11 lat, 9 lat, 4 lata i roczek, co proponujecie? Dla 9-ciolatki myślałam, żeby kupić płaszcz kąpielowy taki fajny mięciutki, ale jak nie będzie się cieszyć? Albo fajną piżamkę - bo to siostra chrześniaka mojego męża i w zasadzie nie mamy obowiązku robić jej prezentów, a już bardzo drogich na pewno nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Ale tu cichutko!!! A ja odwiozłam Różę do przedszkola i wzięłam się za porządki,wyszorowałam auto, zrobiłam pranie, kończę myć okna i biorę się za obiad- dziś pieczeń rzymska- zapraszam :-) Miałąm się byczyć, ale skoro mam energię, to muszę ją wykorzystać! A jutro biorę się za robienie uszek! Tylko 200 sztuk:-) Ale uwielbiam je i zawsze jem jak tylko zobaczę, to podbieram,dla mnie nie musi być nic innego :-) Sara-co do 11 latki -takie panienki lubią się stroić- proponuję jakieś kolczyki( z biżuterii sztucznej-teraz jest tego pełno wszędzie), jeśli oczywiście nosi, mój ma chrześnicę 11-letnią i kupowałam jej 2 pary takich brokatowych do tego fajną torebkę- pod kolor, ale to tylko propozycja. Co do piżamki- to świetny pomysł, teraz są takie śliczne i z różnymi napisami:-). Co do 4-letniej i rocznej, to myślę,że z zabawek zawsze coś wybierzesz, zależy do jakiej kwoty:-) Wracam do rozbrzebanej pracy, będę zaglądać- piszcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) I ja jestem:):) Umylam sobie wloski , wiec zaraz lece je wysuszyc.... Dziewczyny troche sie boje jutrzejszej wizyty u ginka....ciekawe od czego zacznie mnie sprawdzac....ale to juz zobacze jutro:) Ja prezenty na Swieta mam gotowe, popakowane i ladnie stoja....dzis jeszcze musze wyciagnac choinke, zlozyc ja i ubrac i zostanie mi tylko male sprzatanie przed samymi Swietami i tyle.....z potraw ja nic nie robie , bo jedziemy do bratowej, upieke moze jakiegos dobrego sernikai finish hehehe.... Dobra piszcie a ja lece wloski wysuszyc i zrobic sobie kawke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko daj znać jutro co Ci ginekolog powiedział i jakie proponuje działania. Ja w grudniu odpuszczam, bo ewentualne dni płodne wypadną mi w Święta, więc doktorek raczej nie chciałby mnie wtedy oglądać. Tak w ogóle to zazdroszczę kuzynowi bo mu się synek 2 tygodnie temu urodził, a kuzyn z żoną jest młodszy ode mnie... więc sama rozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia kolczyki kupiłam na Mikołaja chrześniaczce męża, ale myślę, że tej 9-ciolatce mogę kupić jakiś delikatny zestaw biżuterii. Normalnie czysta desperacja z tymi prezentami. Monia czy Ty aby nie szalejesz za mocno z tą robotą w domu? Przecież dopiero co Cię wypuścili ze szpitala. Może tak swojego chłopa trochę do roboty zaprzężesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro 🖐️ dam znac Wam jutro lub w srode rano....bo do ginka mam na 5:45 a pozniej pojedziemy proszto do kosciola na spowiedz wiec niewiem o ktorej wroce.... ale w srode chyba nie pojde do pracy to jak wstane to napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny a co tu tak cicho noe nie wierze :):):) ja niedawno ze szkoly wrocilam mam dni plodne wd kalendarza ale nie widze tego sluzu plodnego i to mnie martwi bo zawsze bylo go widac a od 2 miesiecy go nie ma:(:(:( jak ja bym chciala na nowy rok dostac prezent no nic pozyjemy zobaczynmy :):) [kiss ]😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny przepraszam że o was troche zapomniałam ale troche trzeba ogarnąć dom na swieta i prezenty same wiecie u mnie jest dobrze samopoczucie już lepij choć jeszcze mnie mdli ale już nie wymiotuje praca i jeszcze raz praca ale jeszcze tydzien i wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniam tabelkę STARAJACE SIE Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............??.12.08 Myszka24/USA............25..................20.. . . .. .........02.01.09 nikolka25...................25..................21.... .............22.12.08 dorota822..................26..................23. .. .............??.12.08 misiaczki....................23.................40... ..............25.12.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............??.12.08 Rusaczek....................34.................43....... ..........07.01.09 Sara76.......................32.................53.... .............13.12.08 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20..................4.... . .............30.12.08 EwelkaO /Kraków.........27...................2...................??. 12.08 akinom24....................24...................1...... ............??.12.08 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............34........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29................34 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30.................31................30........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27................20......... .................01.05.09 alutek29.................29.................12......... ...............25-06-09 graminis..................25.................9.......... ...............11-07-09 jolanta2..................27..................9........ ................17-07-09 yourmind...................20...............?........... ................??-??-09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! No ładnie, kolejny dzień stronkę męczymy- widać, że idą święta:-) Sara- mój mąż wraca z pracy około 17, a poza tym on uważa, że jeśli ja jestem w dmu, to obowiązki do mnie należą! No, ale wcale się tym nie przejmuję, dość mam innych zmartwień, po prostu jak mam siłę, to coś zrobię, a póki mam, to wykorzystuję :p Zaraz się biorę za te uszka, będą już z głowy. Na wigilię idziemy do babci, ale każdy coś od siebie przynosi, więc ja te uszka zrobię.A na same swięta, to chyba tylko jakiś placek i sałatkę zrobię. Dawno mazurka nie robiłam... Kiedyś miałam taką tradycję, że na święta piekłam takie \"orzeszki\" , to są jakby ciastka, piecze się łupki, potem masa, zlepia się łupki i powstaje taki orzeszek obtoczony w polewie i kokosie mniam, ale tyle z tym roboty....... Poza tym, już teraz nie ma kto jeść... Ciekawe, co u Smerfetki??? A jak Patinka? kurczę, pusto tu jakoś się zrobiło:-( Lecę do kuchni zaczynać robotę, będę zaglądać👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zimno jak cholera az sie z domu nie chce wychodzic, tak jak wszystkie wpadlam z wir zakupowo-sprząrający i nie bardzo mam kiedy napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!!! Oj pustki tu straszne heheheh ale tak to jest przed Swietami:) Ja zmykam do pracy , a tak mi sie nie chce ze szok:(:(:( po pracy do ginka a pozniej na spowiedz do kosciola....odezwe sie pewnie jutro rano:) Pozdrawiam Was wszystkie bardzo goraco i sciskam mocno👄👄👄 i zycze milego dnia:) Pa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że szał świąteczny juz panuje na forum :) wszyscy pieką, sprzątają, kupują... Monia przypomniałaś mi te orzeszki! Chyba sobie muszę kupić patelnie do nich na allegro tylko kosztuje 70 zł. Ale mnie kusi żeby do tego rozrobić czekoladę starym sposobem z mleka w proszku i wypełnić orzeszki --PYCHA!!!! Myszka daj znac co gin powiedział ??? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane 🖐️ wybaczcie ze was zaniedbuje :( tydzien temu walczylam z silnym zapaleniem piersi przez 7 dni bralam antybiotyki oklady z lisci kasputy masowanie gorace natryski by rozbic guzki a potem walczylam o mleko poniewaz chora piers wydalala duzo mniej mleka,a w niedziele zeszla ponownie trafilam do szpitala w sobote zaczelo bolec gardlo kaszel i tempka ale probowalam zwalczyc to domowymi sposobami w niedziele o malo sie nie udusilam Astma po 10 latach wrocila z jeszcze wieksza sila az nie moge w to uwierzyc ;( non stop wdycham inhalataor bo sie dlawie lykam po 25 sztuk tabletek codziennie ale moge karmic mala bo bezpieczne leki podobno a mnie sciska ze musze jej takie mleczko podawac ale boje sie dac jej sztuczne a bardziej boje sie kolek. mala wazy juz 3940 :) tydzien temu tyle wazyla dokladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiec nie mam nawet sily aby sprzatac na swieta :(a to juz tuz tuz :( angina dokucza zapalenie oskrzeli i siedze w domu wiec jak to mozliwe nie wiem zeby sie tak doprawic dobrze ze od wczoraj tempertaura zeszla ale najgorsze sa ataki dusznosci :(. moja mala zlapala katarek juz kilka dobrych dni i sie meczymy. milego wieczorku wam zycze wybaczcie ze weszlam po tak duzej przerwie i jeszcze ponazekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko biedna! To się namęczyłaś! ja od poczatku ściągałam ostro laktatorem ale miałam położną która mi dobrze doradziła bo też bym pewno miała kłopoty. I jeszcze ta astma! Ale nie martw się teraz będzie już tylko coraz lepiej bo mała coraz większa... Ja swoją dokarmiam mlekiem NAN1 bo czasem mi brakuje pokarmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa ja sciagalm co 3 -4 godziny regularnie ale mialam nawaly pokarmu i dlatego tak sie stalo doszlo do tego ze wylewalam swoje mleko bo za duze ilosci a w lodowce mozna trzymac tylko 2-3 dni.Zamrazalnik mam ale w lodowce wiec mozna tylko 2 tygodnie trzymac wiec to mnie nie ratuje.wiec jak na razie mojego mleka jej wystarcza.A lekarz i polozna kazali mi co godzine sciagac z chorej piersi aby na nowo pobudzic laktacje bo pokarm lubi zanikac po zapaleniu i jest coraz lepiej. Najgorsze sa ataki bo sie dlawie non stop i mecze sie z tym :( ciezki okres mnie naszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×