Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Gość Karolina Piotrowska
Aha, ok. Skorzystam z rady i jutro z samego rana powędruję do apteki (któraś powinna byc czynna w niedzielę) i zrobię test ponownie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiam wszystkich w Nowym Roku !!!!! Na początku spóźnione życzenia, które są napewno oczywiste :) STARAJĄCYM życzę powodzenia :) ZACIĄŻONYM szybkich i delikatnych porodów zdrowiutkich dzieciaczków MAMUSIOM cierpliwości (np w wysłuchiwaniu rad teściowych czy też znoszeniu płaczu dzieciaczków) i przede wszystkim zero problemów wychowawczych Ja Nowy Rok zaczęłam od przyjmowania parlodelu :) Bałam się, że będę miała ciężkie dni w związku z reakcją organizmu na ten lek ale ku mojemu zdziwieniu wszystko było OK zupełnie tak jakbym wzięła wit C. Mam nadzieję, że efekt będzie szybki i skuteczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Piotrowska
Ok, dam znać jutro. Pozdrawiam i życzę miłego i spokojnego popołudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Karolinka, jakbys nie znalazla otwartej apteki, to testy mozna kupic w kazdym markecie typu tesco, carrefour itp oraz w rossmanie- wiec na pewno gdzies kupisz;) powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Karolina ja tak miałam druga była blada kreska ale pisało że kolor nie ma różnicy ważne że jest druga o intensywność kolorów nie chodzi ja drugi test robiłam po dwóch dniach i wtedy był już ciemny kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIEC tak Smerfecia jak bedzie sie dobrze czula za dwa dni wyjdzie ,male maja zoltaczke ale pozatym ok smieje sie ze jedna podobne do mamy a drugie do taty..Smerfecia lezy boli ja wiec prawie nie wstaje..pozdrawia WAS Sara76 Smerfetka sie smiela sama myslala o tym za mialas racje z malymi goralami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Nowy Rok u nie dobrze się zaczął siostr do mnie przyleciała ale nioespodzianka była jak zadzwoniła do drzwi brzuszek już mi powoli wypycha tak samo jak byłam z Martynką w ciąży od razu zaczął rosnąć tylko jeszcze mdłosci mnie meczą ale to już 12 tyd. tak że powoli bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko Ja objadam Gerberkami w słoiczkach dla dzieci np. jabłka i banany z kremowym twarożkiem mniam mniam :D Biedna Smerfetka, po cesarce to naprawdę boli. mi w drugiej dobie kazali wstać, w nocy zostałam sama z maluchem i musiałam zacisnąć zęby wstawać i ją przewijać bo oczywiście pielęgniarki to gówno obchodziło że mnie boli. jolanta pozdrowienia ❤️ Nikolka to jesteś szczęściarą, bo podobno większość ma po bromergonie skutki uboczne na początku. To teraz będziesz sobie spokojnie brała i czekała na efekty, ja czekałam 4 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj EfQa jak ja bym chciała żeby to tylko 4 miesiące trwało... Co do skutków ubocznych to zobaczymy jak dzisiaj będzie ponieważ przedwczoraj i wczoraj wzięłam tylko po pół tabletki. Dzisiaj biorę już całą także może dzisiaj będzie ten zły dzień. Aby tylko pomogło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadlo mi posta kaffe mnie zawodzi ehehh a ja nie pisze bo jakos braknie mi czasu na wszystko ale jak mam czas i siedze na kaffe to was nie ma ehheh a co do tej drugiej kreseczki jasnej to pamietacie dziewczyny jak ja zrobilam 3 testy i na wszystkich byla jasna i tez mialam plamienia i na usg wyszlo ze macica jest czysta to jak by cos bylo to chyba bylby jakis slad po wasolce tak mi sie wydaje ale trzymam kciuki karolino :):) lapcie buziaki ide zjesc kolacyjke 😘 😘 wroce!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki czekam na was zeby nie gbylo ze nie pisze heheh:):):):0 misiaczki teraz ja jestem a ty gdzie sie podziewasz cio:):):):) 😘 nikolka dzieki za zyczonka i mam nadzieje ze efekty beda podwojne :):P:P:p 😘 jolcia teraz juz aby rosnac brzuszek bedzie to sie przyzwyczajaj :):):0 😘 smerfcia czekamy na wiesci wiem przez co przechodzisz ja tez mialam cc ale trzeba bym silnym ja sie nie dalam:):0 😘 efcia a co tam u naszej malej ksiezniczki slychac:):) 😘 dla wszystkich nie wymienionych dziewczyn ogromne buziaczki 😘 v😘 ja lece dziewczyny bo mi sie siemie gotuje:):):0 a dzis jeszcze nie pilam:P:P:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ STARAJĄCE SIĘ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............??.12.08 Myszka24/USA............25..................21.. . . .. .........30.01.09 nikolka25...................25..................22.... .............20.01.09 dorota822..................26..................23. .. .............??.12.08 misiaczki....................23.................41... ..............24.01.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............??.12.08 Rusaczek....................34.................43....... ..........07.01.09 Sara76.......................32.................54.... .............07.01.09 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20..................5.... . .............24.01.09 EwelkaO /Kraków.........27...................2...................??. 12.08 akinom24....................24...................1...... ............??.12.08 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ZACIĄŻONE ❤️ Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu asiunia27................27...............39......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............37........ .. ...............23.01.09 kkinia30.................31................34........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27................22......... .................01.05.09 alutek29.................29.................15......... ...............25-06-09 graminis..................25.................9.......... ...............11-07-09 jolanta2..................27.................11........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ DZIECIACZKI URODZONE ❤️ Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 🌻 🌻 kwiat] 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 nudzilo mi sie to bardziej wyroznilam nasza tabeleczke:):):):):):):):)mam nadzieje ze wszystko ladnie wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niwstety próżny
Twój trud, przy najbliższym kpiowaniu tabelki te upiększenia sie nie przeniosą niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po sniadanku mąż zrobił ostatni coś lubi kuchnie bo mi jakoś sie nie chce gotować ale dziś gotuje rosołek i mięsko prosto z polski mniam a siorka sie chyba zakochała i fajnie po zakonczony związku 5 letnim zasługuje w koncu na kogoś wyjątkowego pozdRAWIAM WAS MIŁEJ NIEDZIELI ja za 4 tyg. na urlop do Polski mam nadzieje że bedzie śnieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniam jeszcze tabelke STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............??.12.08 Myszka24/USA............25..................21.. . . .. .........30.01.09 nikolka25...................25..................22.... .............20.01.09 dorota822..................26..................23. .. .............??.12.08 misiaczki....................23.................41... ..............24.01.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............??.12.08 Rusaczek....................34.................43....... ..........07.01.09 Sara76.......................32.................54.... .............07.01.09 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20..................5.... . .............24.01.09 EwelkaO /Kraków.........27...................2...................??. 12.08 akinom24....................24...................1...... ............??.12.08 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu asiunia27................27...............39......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............37........ .. ...............23.01.09 kkinia30.................31................34........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27................22......... .................01.05.09 alutek29.................29.................15......... ...............25-06-09 graminis..................25.................9.......... ...............11-07-09 jolanta2..................27.................12........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny u nas napadalo ze hohohoho jolanta to szkoda troche tych 5 lat ale jak byl nie werty to warto bylo:):):0 a snieg to juz niech ginie bo jak ja do szkoly bede chodzic eheheh ja dzis robie potrawke z kurczaka:):0 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) jak tam niedziela?? mnnie dzis glowa cos boli . ja lenie sie zalaz zrobie nalesniki takigo sama mam zapraszam beda z serem i dzemem:) ja dzis na noc ..chyba ze cos sie zmieni...zobaczymy ...widze w tabelce duzoo brzuszkow do zlapania 2 dziewczyny sa po terminie@ nusiusia i dorota cos nie pisza moze im sie udalo??:) madzik miam kurczaczem pycha:D ciekawe jak olawd 👄 ciekawe jak tam?? juz pewnie sie kulasz:P ja mam nadzieje(wiem to) ze ten rok bedzie megaaaaaaaa dzieciaczkowysypem hehe:) zobaczycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! A mnie jakieś mdłości męczą i ogólnie słaba jestem, od paru dni mnie nerka pobolewa... Jutro mam do załatwienia parę spraw papierkowych, m. in musze do Zus-u jechać po wioski o zasiłek rehabilitacyjny, bo mi się już kończą te przysługujące 182 dni, potem do zakładu pracy, niestety nikt za mnie tego nie załatwi, a to kawał drogi, mam nadzieję, że jakoś dojadę:-( A czy wy czasem coś nie wiecie na ten temat? Miało wejść od tego roku już 270 dni, ale nie wiem, czy weszło i czy dalej trzeba składać, ja się już chyba na to nie załapię:-( Witam nową koleżankę- Karolina- daj znać czy się udało! Misiaczki- szef wreszcie się przekonał jakiego ma pracownika! Myszko- dziękuję za sliczne zdjęcie! EfQa-będzie dobrze, niedługo przyjdzie wiosna i świat będzie wyglądał o wiele lepiej, rozumiem, że siedzenie w taka pogodę w domu może dobijać🌻 Ciekawe jak się miewa Asiunia? A jak Olawd? Buziaki dla wszystkic👄👄👄 STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............??.12.08 Myszka24/USA............25..................21.. . . .. .........30.01.09 nikolka25...................25..................22.... .............20.01.09 dorota822..................26..................23. .. .............??.12.08 misiaczki....................23.................41... ..............24.01.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............??.12.08 Rusaczek....................34.................43....... ..........07.01.09 Sara76.......................32.................54.... .............07.01.09 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20..................5.... . .............24.01.09 EwelkaO /Kraków.........27...................2...................??. 12.08 akinom24....................24...................1...... ............??.12.08 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu asiunia27................27...............39......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............37........ .. ...............23.01.09 kkinia30.................31................34........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27................23......... .................01.05.09 alutek29.................29.................15......... ...............25-06-09 graminis..................25.................9.......... ...............11-07-09 jolanta2..................27.................12........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak na marginesie(z tajnych źródeł :p)- EFQa- wszystkiego najlepszego w dniu urodzin!!! Dużo miłości, nadziei i uśmiechu, pociechy z córeczki i kolejnego dzidziusia:p 🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki to wpadaj do mnie na obiadek bo moj jakiegod wirusa zlapal i ibede sama jesc ehheh efcia masz dzis urodzinki wow wszystkiego naj naj nja lepszego zdrowka 😘 😘 😘 😘 😘😘 😘 😘 😘[ kiss] 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry !!!! Czyżby była dzisiaj imprezka ???? :) Wszystkiego najlepszego EfQa :) Tak na marginesie to miałaś rację Ty i mój lekarz co do skutków przyjmowania tych tabletek. Wczoraj myślałam, że umieram :( Non stop chciało mi sie pić, wymiotowałam, w ogóle taka słaba była, że byłam przekonana, że nie będe miała siły wejść na górę do łóżka. - coś strasznego. Mam nadzieję, że dzisiaj będzie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia dzięki !!! Skąd wiedziałaś :D ?? Kończę dziś 31 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolka jak będziesz się tak źle czuła to pobierz jeszcze przez tydzień - dwa po pół tabletki aż się organizm przyzwyczai. A potem sobie zwiększysz. Ja miałam brać całą ale brałam po pół bo nie dałam rady :p trzeba było chodzić do pracy i jakoś funkcjonować... Dziękuje za życzenia dziewczynki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My siedzimy dziś w domu i nie wychodzimy bo Emilka ma katar i trochę pokasłuje ale gorączki nie ma. dziś rano obudziła sie siorbiąca nosem, pokasłująca ale w świetnym humorku i od razu zaczęła się uśmiechać i coś tam wołać do mnie. Mówię wam śmiesznie to wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik mój sie właśnie wykurował, cały tydzień go trzymało - gorączka i kaszel. Ciekawe jak tam Asiunia?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×