Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Myszko takie maleństwa są naprawdę słodkie. A mnie powoli dopada chyba kryzys poporodowy, yh całe życie mi staje przed oczami... zaczynam się zastanawiać czy dokonałam słusznych wyborów i co dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała mnie tylko podtrzymuje na duchu. jest naprawdę słodka i tłuściutka jak świnka :D no ale co mam dziecku jedzenia żałować?! powinno się karmić co 2,5-3 godziny ale ona drze się co 2 godziny i w żaden sposób nie da się jej przetrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia pusc to sobie kolo dupy wszystko skoro mala apetyt tp tzreba sie cieszyc a nie mowic jakies beznadziejne komentarze takie puncki male sa fajne nie przejmuj sie kochana bedzie dobrze :):):0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efqa______ sliczna jest Emilka i szybko przybiera na wadze i dobrze u nas wysypka coraz wieksza a szczepienie na rozyczke mialo byc w lutym wiec chyba choroba wyprzedzila szczepienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani misiow3a ajetses pewna ze to rozyczka/u nas jest teraz wysyp na ospe moje dzieciaczki juz wszystkie pezszly teraz szwagie4rki corka ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik________ ta rozyczke to mi wlasciwie lekarka zasugerowala ale nadal czekam na rozwoj choroby, na szczescie goraczka ustala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie jak ma chorowac to lepiej teraz niz poznej ale szkoda takiego malenstwa mam nadzieje ze szybko to minie i nie rozwinie sie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko, słodziutki ten Mateuszek;) ja tez takiego chcę;) Madzik, za wiesiołek dalam 10 zł za 150 kapsułek- kupilam najwieksze z dostepnych opakowan;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ewelka moja kolezanka dala 11 i nie mogla uwioerzyc ze tak tanio bo liczylam ze on 30zl kosztuje ja sprobuje tego siemienia najpierw tylko ze to nie dobre jest troche sie juz przyzwyczailam ale tak bym wziela tabletke wiesiolka i miala bym spokoj a tak siemie tzreba gotowac przesadzac troche roboty z tym a ja len jestem heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesiolek jest latwy do połkniecia i nie ma z tym roboty;), wiec sobie kup i faszeruj się!! słyszalam tez ze dobre sa zioła Alerta na takie sprawy;) ale jak pytalam dzis w aptekach i w sklepie zielarskim to gapili sie na mnie jak na jakiegos kosmite!! i nie wiedzieli co to jest!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzięki za pocieszenie. pewno macie rację :) Pani Misiowa faktycznie mała przechoruje ci teraz to później przynajmniej jedno choróbsko będziesz miała z głowy. Tylko już chyba na ta chorobę nie będziesz szczepić? Ciekawe czy to ospa czy różyczka ... Ja zapłaciłam za wiesiołek 19,90 (Oeparol, 60 kapsułek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik kupujesz siemię lniane MIELONE zalewasz wrzątkiem mieszasz i gotowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wysypka mija czyli to byl objaw trzydniowki no ale jakby to byla rozyczka to tez byloby nienajgorzej bo jak mowi Efqa byloby z glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli o szczepienie to jest to na trzy choroby odra, świnka, różyczka i są rozne opinie na ten temat bo niektorzy twierdza ze powoduje autyzm i podobno wiekszosc dzieci bardzo sie zle czuje na drugi dzien wiec juz sie boje ale jeszcze miesiąc wiec nie bede sie martwic na zapas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misiowa powiem ci szczerze że ja się poważnie zastanawiam nad tym czy małą na te trzy choroby szczepić. Odra juz praktycznie nie występuje a świnka i różyczka to nie sa groźne choroby - ja je przechodziłam i większość moich znajomych Osobiście nie znam przypadków powikłań. A o tym autyzmie bardzo dużo teraz słychać no i ja w ogóle jestem źle nastawiona do wszelkich szczepionek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja nie dawno wstalam musze sie nauczyc rano wstawac bo jak ja do szkoly w poniedzialek wstane heheh ale dzis zimno na dworze bryyy mial byc atak zimy w styczniu noi go mamy :P:P:p 😘 😘 😘 ja jade do francy niestety ;p;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:))) Sara76 smutasku glowa do gory !!!!napewno jest wiele powodow ktore Cie ciesza:) madzik 👄 a co tam u Ciebie malo cos piszesz:( Ewelka super! ze u Ciebie dobrze!! widzisz trzeba cierpliwosci !!:)) EwQa 👄 glowa do gory;))0 masz cudna corke i z ztego sie ciesz!! reszta sie nie przejmuj:)) Patinka26 👄 PaniMisiowa 👄 mam nadzieje ze mala szybko wyzdrowieje:)) ja niedawno wstalam bylam jakies 16 h z przerwami w pracy..poozatym wporzadku szefowi sie odmienilo grzeczny dla mnie ze szok....hehe oby jak najdluzej:) niedlugo jedziemy na zakupy bo w lodowce echo:P czekam na wiesci od Smerfeci ...mam nadzieje ze wsio ok nie chce dzwonic i przeszkadzac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efqa_______ jak tam samopoczucie? ja wiem ze duzo myslisz teraz na pewno i czujesz sie osamotniona ale tak to juz jest, ja do tej pory sie zastanawiam czy jest tak jak powinno byc czy czegos nie przegapilam i czuje sie troche w potrzasku no ale co zrobic dziecko najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misiowa ty juz masz odchowanego szkraba :) a samopoczucie cóż widać większość matek na początku tak się czuje... To jest w zasadzie śmieszne bo starałam się o dziecko byłam smutna i miewałam załamania, zaszłam w ciąże płakałam i wściekałam sie bo hormony rosły, teraz się zamartwiam i jest mi smutno bo hormony spadają - obłęd :) może jak mała pójdzie do komunii świętej będę się wreszcie spokojnie cieszyć :p A co do szczepionki Pani Misiowa przesyłam ci linki jak będziesz miał czas zerknij sobie http://sonia.low.pl/sonia/rady/raport_fil.htm http://sonia.low.pl/sonia/art2/szczep_a_autyzm.htm najbardziej rozśmiesza mnie jak straszą świnka i różyczką - przecież to lekkie choroby! Te szczepienia mogą mieć gorsze skutki uboczne niż taka różyczka ! Madzik u mnie zimno jak ... nie wyszłam nawet z małą bo strach. misiaczki szef poszedł po rozum do głowy i przemyślał sprawę. Zaraz zerknę do tabelki kto następny testuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Piotrowska
Hej dziewczyny, proszę Was o radę. Okres mi się spóźnił kilka dni i był bardzo skąpy. Pierwsze dwa dni tylko plamienie, a trzeciego dnia bardzo skąpo i na tym miesiączka sie skończyła. Wczoraj wieczorem robiłam test i wyszła taka słabo różowa kreseczka (ta druga) i nie wiem co mysleć. Czy duże jest prawdopodobieństwo tego że jestem w ciąży? Staram się o dziecko już ponad rok. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Karolino:) Powtorz test z porannego moczu i bedziesz widziec czy bedzie druga kreseczka czy nie:) Pozdrawiam i trzymam kciuki, daj znac jak wyszedl test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Piotrowska
Dzięki za radę, ale jak myślisz, mogę byc w ciąży? Bo mi się wydaje że tak, że jestem, ale może za bardzo chcę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko 👄 Karolino pewno jesteś w ciąży jak jest druga kreska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Piotrowska
Jest druga ale jasno różowa i nie wiem . Jest dość widoczna ale może musi być ciemniejsza?? Może jestem głupia, ale jakoś trudno w to uwierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko mysle ze jestes w ciazy ale lepiej to jeszcze raz potwierdzic testem lub beta:) EfQa 👄 co slychac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko na tescie ciazowym nawet jasniutka kreseczka oznacza ciaze.....wiec pewnie wszystko jest na dobrej drodze....jezeli powtorzysz test to kreska powinna byc juz ciemniejsza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×