Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam wszystkich marzeń spełnienia Smacznego karpika, tłustego śledzika, barszczyku czerwonego, a pod choinką prezentu pięknego. Dużo szczęścia, zdrowia i radości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja wrocilam wlasnie z wigili :):):0 teraz jestem w domku i ze mieszkam pod samym kosciolem to slysze ze juz auta sie zjezdzaja na pasterke ja chyba nie pojde nie mam sily chociaz bardzo chcialabym:P:P u mnie swieta byly ok spokojnie i cichutko przebiegly chociaz bylo troche lecz przy lamaniu sie oplatkiem jak to ja zawsze bo nie moge wytrzymac :):0 i oczywiscie wszystko przez to ze kazdy zyczym nam dzieci:(:( ale mam nadzieje ze dzieki tylu zyczen to sie spelni:):0 dziewczyny pioszcie co tam u was po swietach 😘 😘 dla was kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ale tu cichutko kazdy pewnie zafascynowany swietami:):) a ja nie dawno wrocilam od tesciowej::P:P:p i juz teraz mam czas wolny oczywiscie dzis do kuchni sie nie tykam:):0 😘 😘 a jutro kochane meldowac sie po kolei 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) melduje sie :) w swoim imieniu i Smerfetki :) dziekuje WAM za pamięć sciska nogi:P w sobote maja jej odstawic tabletki bo to juz 36 tydzien bedzie...co najlepsze..lekarze mowia ze bedzie mogla rodzic naturalnie..sama sie zastanawia.. ale bedzmy w dobrej mysli:P male warjuja zwlaszcza na ktg uciekaja:D male lobuzy.. takze 👄 od Smerfeci :) biedna tylko lezy awet siedziec nie moze bo zaraz brzuch sie twardy robi,,male chyba z mega wloskami beda bo czkawke ma ciagle zgage i mdlosci.. co u mnie.. czekam na @ dzis najpozniej jutro zmieniam na kolejny cykl:) @ szon daje mi fory chyba na ŚWIETA zaczelam plamic i brzuch pobolewa i znow nic a czuje jak w nocy złapie to hohoho:P w sobote ewetualnie ost. dzien w pracy chyba ze zadzwonia zee nie ma az tyle pracy...rozgladam sie za jakas praca..mam nadzieje ze zajde cos fajnego:) a WY jak??? u nas obzarstwo i przytulanki heheeh jak to dobrze obudzic sie u boku swojego mężą..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfciu czekamy na twoje malenstwa wracajcie szybko:):) trzymaj sie kochana bedzie dobrze 😘 😘 misiaczki ja to juz mam taki duzy brzuch ze hohoo uz mnie podejzewaja o ciaze a co najlepsze nie mowia tego wprost tylko za plecami eheheh 😘 😘 patinko a ta twoja mama pieknosci :):) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znow jestem sama dziewczyny wracajcie szybko na nasze kaffe bo musimy nadrobic stronki:):):):):):) ❤️[ serce] ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️[ serce] ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ serce] ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻] 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!!!!!!! Co tak cichutko???? Jeszcze swietujecie bo macie 2 dzien Swiat....u nas juz nie ma Swieta i maz poszedl do pracy....mojej bratowej dzis beda rocic cesarke i siedze jak na szpilkach i czekam na telefon od brata ze juz po wszystkim......ide po kawusie i jakies sniadanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) my sobie ogladamy film bylismy w gosciach. teraz slodkie lenistwo ja jutro ost dzien do pracyjescze nic nie mam jutro podzwonie.@ nie ma ale w drodze nie wiem co jej ost jak w zegarku ..plamie wic nici z dziecka ale ...oby new rok przyniosł dzidzie:) Myszko24 to bedziesz ciocią super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki! Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie w te swieta👄🌻 Dobrze ze dzis ostatni dzien swiat,bo sie tak objadlam ze juz nie moge,dobrze ze jutro mam cwiczenia i silownie,troszke sie zrzuci po tych swietach,bo az mi nie dobrze od tego obzarstwa. Dobranoc i do uslyszenia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie chyba dzisiaj sie odezwiecie:)ja juz od 6 nie spie:P jeade na zakupy;P dzi,s wolne ale wiecie co??chyba szef cofnął moje wypowiedzenie w pon bede wiedziec dokladnie.ale nic piszcie coo u WAS:) jak po ŚWIĘTACH??? Myszko24 piękne zdjecia:)) a WY cudownie wygladacie:d 👄 EwQa a jak u was dziewczyny???:) madzik 👄 lobuzie co porabiasz??:) olawd 👄 jak tam?? jak samopoczucie alutek 👄 asiunia27 TY juz niedlugo:) 👄 yourmaind 👄 Kamila 👄 i wszystkie dziewczyny 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ja na chwilkę zaglądam. Święta minęły szybko, we wigilię i pierwszy dzień byłam u teściów a w drugi dzień świąt przyjechała do mnie mama z bratem i bratowa i było naprawdę super. Dostałam fajny prezent - porcelanowe filiżanki ze złotym paskiem - śliczne! Oczywiście najwięcej prezentów dostała Emilka :) Duża pućka już się z niej zrobiła - waży ponad 5 kg. Patinko wreszcie pokazałaś nam Oliwkę - śliczna dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki! Wpadłam na chwilkę, od świąt jestem jeszcze w rodzinnym domu, mieliśmy jechać, ale nas zatrzymują do jutra. Patinko-śliczna córcia! Ja czuję sie wieloryb:-) tylko jem i leżę, aż za dobrze, jak tak dalej pójdzie, to będę szersza niż dłuższa;p Ale najważniejsze, że czuję się dobrze. Pozdrawiam Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka55
Witam jestem nowa mam pytanko staramy się od niedawna o dzidzie i ciekawi mnie czy to prawda ,że najlepiej kochać się w owulke na chłopca tak bardzo bym chciała..... no ale nie bardzo wiem kiedy najlepiej może doradzą mi mamy które mają chłopca. cykle mam 26 a co z tą dietą ja niebardzo ją stosowałam czy to majakiś wpływ bo troche mnie to zmarwiło ..Pomuzcie Julka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJACE SIE 🌻 Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............??.12.08 Myszka24/USA............25..................20.. . . .. .........02.01.09 nikolka25...................25..................22.... .............20.01.09 dorota822..................26..................23. .. .............??.12.08 misiaczki....................23.................41... ..............24.01.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............??.12.08 Rusaczek....................34.................43....... ..........07.01.09 Sara76.......................32.................53.... .............13.12.08 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20..................4.... . .............30.12.08 EwelkaO /Kraków.........27...................2...................??. 12.08 akinom24....................24...................1...... ............??.12.08 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 ZACIĄŻONE 🌻 Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu asiunia27................27...............37......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............36........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29................36 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30.................31................30........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27................22......... .................01.05.09 alutek29.................29.................13......... ...............25-06-09 graminis..................25.................9.......... ...............11-07-09 jolanta2..................27.................10........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 DZIECIACZKI URODZONE ❤️ Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO DZIEWCZYNY CO Z WAMI??ja sobie zmienilam tabletke bo @ wkoncu łaskawie przylazł:P wkoncu bałam sie ze cos sie porobiło ..nowy cykl zobaczymy..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja dzis caly dzien bylam w media markcie juz padam takie kolejki byly ze myslalam ze dawid mi glowe urwie heh bo napialilam sie na aparat heeheh a wczoraj przyjechala do mnie moja martynka mlodsza siostra i spala u mnie wiec musialam sie nia zajac i to jest moje wytlumaczenie czego nie siedzialam na kaffe:P:P:p 😘 😘[ 😘 buziaki dla kazdej z osobna :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka powiem ci tak ze ja tez bardzo na diete nie patrze i tez bardzio pragne miec chlopca ale czy to az takie wazne chyba najwazniejsze jest aby zdrowe bylo i zeby Bog nam dal dziecko nie ma takiego sposobu ze w ten dzien bedzie chlopak i juz ale trzymam za ciebie kciuiki:):):):) c😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odzywałam się, bo jakoś czasu nie było w Święta a dzisiaj odpoczywam po Świętach... Trzymam kciuki za Smerfetkę, aby z porodem wytrzymała do Nowego Roku , Misiaczki a to pech, że nie trafił Ci się ten najwspanialszy prezent... ale w końcu się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Sarunia milo Cie widziec:D ja juz od5 nie spiee:) mowi sie trudno mam nadzieje ze ten rok bedzie dla NAS wszystkich szczesliwy:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzeSć dziewczynki! Nie piszę, bo nawet mi się nie chce kompa włączyć. Właściwie od wczoraj non stop leżę, nawet w kościele nie byłam, a wszystko przez to, że wczoraj wieczorem miałam serię takich skurczy, że przypomniały mi się bóle porodowe!!! powtarzały się co 15 minut i myślałam, że to już koniec:-( Oczywiście zaraz do łóżka i garść dodatkowych tabletek... Na szczęście wszystko minęło i teraz boję się nawet wstać. Smerfetce już niedługo zostało do Nowego roku, maluchy na pewno wytrzymają! Julka!- nie ma żadnej metody na planowanie płci, a już na pewno nie dieta! Tyle lat naukowcy próbują do tego dojść i nic! Najważniejsze żeby było zdrowe! Ewentualnie polecam modlitwę do aniołka:-) Dziewczyny jak tam przygotowania do Sylwestra, bo ja w tym roku to już nawet się nie ruszę z łóżka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Sylwestra to u mnie nie zapowiada się różowo, bo oboje idziemy do pracy (zresztą jak zawsze), tylko pech chciał, że mój mąż prawdopodobnie będzie pracował do 22.00 więc chyba nawet do znajomych nie pójdziemy (a takie były plany). W ogóle ten koniec roku nie nastraja mnie zbyt pozytywnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja mam lenia nic mi sie nie chce wczoraj wymiotowalam i nie chcialo mi sie na nasza kaffe wejsc przyznaje sie bez bicia ale dzis juz lepiej nawet bym powiedziala ze nie ma sladu po wczorajszych wymiotach:):):) a u mnie sylwester bedzie chyba w domu najgorzej jak ja poznej dom do porzadku doprowadze eheh po 15 osobach juz sie boje:P:P:p 😘 😘 😘 dla wszystkich niech ten nowy rok da tam wkacu to co chcemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik u mnie Sylwester najprawdopodobniej też w domu, ale bez gości, tylko w kapciach i piżamie... Z niechęcią myślę, że jutro trzeba iść do pracy, a było tak cudownie przez te ostatnie 4 dni...no, ale cóż: było, minęło i znowu szara rzeczywistość. Na TVN Style był program o zapłodnieniu in vitro i pokazywali klinikę Novum w Warszawie, niby mają dobre wyniki więc w razie czego... pokazywali różne pary, którym się udało, a więc jest nadzieja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko Ciebie też ostatnio nie widać na kafe? 👄 Olawd a co u Ciebie? Szykujesz się powoli na wielki dzień? ❤️ EfQa całusy dla Emiliki 👄, pewnie się trochę dziwiła co za zamieszanie w domu w związku ze świętami? PaniMisiowa czy u Patrycji był Mikołaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×