Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

czesc dziewczyny jak tam po nocy sylwestrowej ja o 6 dopiero poszlam spac a dzis sama wszystko sprztanelam masakra normalnie:):0 a co ja sie tu dowiaduje smerfcia 2 synkow ale fajnie jaka ladna date urodzin maja to cie zaszczyt kopnal 2 ptaszki eheh tez bym tak chciala ;0;0 😘 😘 😘 buziaki dla wszystkich ale szybko to leci juz nie dlugo inne dziewczyny beda sie cieszczyc tak jak smerfcia dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko widze ze i do ciebie @ przylazla czyli teraz testujemy razem znow a co najlepsze to mnie tez @ nawiedzila 3 dni przed ale szybko sie skonczyla 3 dni nie pelne jak nigdy :):0;0 widze ze juz tuz tuz aby patzrec jak dziewczyny beda mieli dzidzie obok siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
same porody sie szykuja :) asiunia potem olawd o ile dobrze pamietam i kkinia :) no i Moni :) jak ominelam kogos to wybaczcie chodzi mi o duze brzuszki juz. wiec madzik myszka sara misiaczki i reszta dziewczyn przygotowac sie do odbioru :D brzuszkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tabelka nam się zwiększyła o dwa bobasy!!!! Boże a pamiętam jeszcze tak niedawno jak Smerfcia płakała że nie może zajść w ciąże i życie jest bez sensu :D :D :D GRATULACJE 🌻 No dziewczyny teraz powstaje pytanie czy dwie z was złapią po jednym czy któraś okaże się zachłanna i złapie podwójny brzuszek ! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko jak tam Oliwka się chowa? A jak tatuś? pewno zachwycony córeczką... No bo siostrzyczka to na pewno... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!! WIELKIE GRATULACJE DLA SMERFETKI;) SUPER!! ja jestem zachłanna i poluję w tym miesiącu na podwójny brzuszek;) właśnie @ sie konczy wiec do akcji;) jutro ide do gina sprawdzic jak tam moje torbiele;( mam nadzieje ze nie najgorzej bedzie mam jeszcze pytanko, pisałyście kiedys tu o jakichs \"cudownych\" ziólkach na \"te\" sprawy;) mozecie podac nazwę?? jutro będę w mieście to sie obkupie;) Wszystkim: SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelka mi patinka poradzila siemie lniane to takie ziolka na poczatek tanie i podobno dobre wlasnie ide sobie je robic :P:P:P:p patinko ewcia wielkie 😘 😘 dla was :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas skonczyla sie goraczka a zaczela wysypka i chyba jest to rozyczka przynajmniej tak sugeruje pediatra po konsultacji telefonicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJACE SIE Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............??.12.08 Myszka24/USA............25..................21.. . . .. .........30.01.09 nikolka25...................25..................22.... .............20.01.09 dorota822..................26..................23. .. .............??.12.08 misiaczki....................23.................41... ..............24.01.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............??.12.08 Rusaczek....................34.................43....... ..........07.01.09 Sara76.......................32.................53.... .............13.12.08 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20..................5.... . .............24.01.09 EwelkaO /Kraków.........27...................2...................??. 12.08 akinom24....................24...................1...... ............??.12.08 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu asiunia27................27...............39......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............37........ .. ...............23.01.09 kkinia30.................31................34........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27................22......... .................01.05.09 alutek29.................29.................15......... ...............25-06-09 graminis..................25.................9.......... ...............11-07-09 jolanta2..................27.................11........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Nowym Roku, a tu na poczatku takie dobre wieści Smerfetko ogromne gratulacje, masz 2 chłopców to supper ( a nie miała być parka? hi hi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim w nowym roku. Od 4 cykli staram się zajść w ciążę, ostatnio przeczytałam, że pomaga branie wiesiołka, jestem ciekawa czy są jeszcze inne domowe sposoby na zajście w ciążę? Może znacie jakieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Witam Lena! 4 miesice starań to jeszcze nic,czy liczysz sobie dni płodne? Bo co do ziółek, to cudów nie czynią i właściwie działają tylko wspomagająco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.... Jak minal Sylwester?????My wrocilismy z pracy o 6 rano i spalismy do 1 po poludniu.....pozniej zjedlismy i znow drzemka , a wieczorem pojechalismy do brata ....i tak zlecialo:) Smerfetko kochana serdecznie Wam gratuluje👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻ciesze sie ze juz po wszystkim....buziaki wielkie:) Ja dzis robie pranie i zaraz ide upiec sernika....musze tylko skoczyc do sklepu po herbatniki....bede podgladac....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!! byłam dzis u gina- moje cysty wyparowały;) hurra!! nie moge w to uwierzyc... a tak sie bałam ze znow będa mnie kroic!! kupiłam tez castangus, len, olej z wiesiołka, feminatal i bede sie faszerowac, może w koncu cos zaskoczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko G🌼R🌼A🌼T🌼U🌼L🌼A🌼C🌼J🌼E A jak ciotka Sara mówiła, że będzie Pyzdra i Kwiczoł to się śmiałyście, i kto miał rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniam tabelkę, bo dawno jestem po @ i następna sie zbliża 🌼 STARAJĄCE SIĘ 🌼 Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............??.12.08 Myszka24/USA............25..................21.. . . .. .........30.01.09 nikolka25...................25..................22.... .............20.01.09 dorota822..................26..................23. .. .............??.12.08 misiaczki....................23.................41... ..............24.01.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............??.12.08 Rusaczek....................34.................43....... ..........07.01.09 Sara76.......................32.................54.... .............07.01.09 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20..................5.... . .............24.01.09 EwelkaO /Kraków.........27...................2...................??. 12.08 akinom24....................24...................1...... ............??.12.08 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 ❤️ ZACIĄŻONE ❤️ Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu asiunia27................27...............39......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............37........ .. ...............23.01.09 kkinia30.................31................34........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27................22......... .................01.05.09 alutek29.................29.................15......... ...............25-06-09 graminis..................25.................9.......... ...............11-07-09 jolanta2..................27.................11........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 👄 DZIECIACZKI URODZONE 👄 Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko Twój mąż to ma niezłą dwururkę!!! Pewnie się teraz puszy jak paw - szczęściarz jeden! Pozdrowienia dla całej rodzinki 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha Sara ty jak coś napiszesz ...:D A co do Smerfetki to strzeliłaś wtedy w dziesiątkę! :D Ewelka dobre wiadomości! Widzisz niepotrzebnie się martwiłaś! Teraz tylko patrzeć jak ci się uda! Pani Misiowa ja nic z tego nie rozumiem to po co te szczepionki obowiązkowe na różyczkę skoro i tak dzieci chorują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało się ostatnio odzywałam, bo w pracy zapierdal, a do tego mąż strasznie przeziębiony i ja też znowu złapałam, a do tego mam obolałą paszczę i nie wiem czy to znowu jakiś ząb mądrości się pcha czy jakiś inny tyfus... z tego wszystkiego jakiegoś doła złapałam. Tak sobie myślę, że ostatnio mam tak mało powodów do radości, wszystko idzie źle i pewnie wredna @ też już nadciąga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja to zalatana jestem dzis robilam zakupy z bratowa bo juz na porodowke sie szykuje tylko nie wiem co mi odwalilo bo wybralam jej pampersy od 4 do 9 kg a przeciez sa mnie4jsze :P:P:P bez nkomentarza prosze heh ewelka i ile dalas za wiesiolek bo u mnie w aptece podobo jest za 11 zl ja pije siemie zobaczymy efekty:):0 😘 😘 buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzis tutaj cicho....chyba wiekszosc z Was odsypia noc Sylwestrowa jeszcze ...heheh...a ja jem pyszny serniczek ktory niedawno upieklam i pije cappuccino:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko fajniutki takiego to by sie chcialo miec bobasa malego:):):0 ty to chyba za dobrze masz serniczek kawka hehhe ja po sylwestrze o 6 spac dopiero poszlam chcialam sie upic bo zawsze trzezwa bylam i jak na zlosc bylam tzrezwa mimo ze wypoilam za duzo jak na mnie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×