Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Cześć Dziewczyny. Pierwsze od czego zacznę to: Nicola77- Wielkie GRATULACJE. Druga sprawa. We środę była na pierwszym usg i widziałam swoje maleństwo. Jestem taka szczęśliwa, dzidzia pięknie się ruszała, wymachiwała nóżkami i rączkami. Coś pięknego. Moje maleństwo ma 5 cm, aż dziwne że tyle już widać. Pani która robiła usg to powiedziała, że maleństwo ma duży nosek i duży brzuszek:-). Mój mąż jest szczęśliwy, teraz chodzi i mówi, że dzidzia ma nosek po tatusiu;-). Gorąco was pozdrawiam. PA STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Myszka24/USA............26..................30.. . . .. ...........22.11.09 nikolka25...................25..................29.... .............. misiaczki....................23.................44... ................ Sara76.......................33..................63..... .............06.11.09 kalpek........................22.................31 .................. EwelkaO /Kraków.........28................14................ ....12.12.09 silnaaa.......................32..................7... ..................29.08.09 monita30...................34.........długo + 4 clo...............16.11.09 Moni25....................25....................45...... ...............16.11.09 PaniMisiowa..............29....................1........ ................22.11.09 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu aneczka227.................21.............31............ .......30.09.09 lilowa.........................28..............37...... ............ 06.12.09 rusaczek....................34..............11.......... .........09.12.09 dressmaker-84.............25...............12............ .......29.05.10 nevmila......................23...............4......... ............25.06.10 nicola77.....................32...............4......... ............18.07.10 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja ...................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. .........28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... ............01.07.08 Kakusia 22..............3200.................Kacper.............. 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ......30.10.08 Patinka26.............3230................Olivia Hatice...........19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem......31.12.08 asiunia27...............????.................Filip...... .................2.01.09 Olawd...................3340..........Tymoteusz........ ...........30.01.09 kkinia30................????................Daniel...... ..............10.02.09 alutek29................1600.............Pawełek....... ............27.04.09 Monia671...............3500...........Adaś............ .. ..........27.04.09 Graminis.................????...........Lenka........... .............15.07.09 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ...............23.07.09 Gab2901...............2530...........Oskar.............. ...........07.08.09 madzik ................2750............zuzia.................... ..13.10.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila87
Masz rację żałuję że mu to pozwoliłam nawet żyć mi się niechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila87
Jestem głupia przepraszam że pisałam już żadnemu nie zaufam wszystkie Chłopy to H... Tylko jedno im w głowie wolałambym być samotna matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd wiem ze to zazdrosc tlumacze laurze ze jak byla mala tez ja przytulalam non stop calowalam ale to na nic na sile siada mi na kolana wieczorem chce aby lezala z nia w lozku zebym na wszystko jej pozwalala.Ona uwielbia Olivke duzo czasu z nia spedza caluje ja co chwilke tuli az za mocno czasami bo to jej jedyna siostrunia. Nie mam pomyslow moze cos znajde w internecie na podobnym przykladzie . Kamila troszke optymistycznie musisz podjesc do zycia i calej sprawy.Po prostu tak zrozumialam z twojego postu ze dobrze by bylo jakby scie sie dobrze poznali lepiej porozmawiali czesciej ze soba bywali :) samotna matka jeszcze w polsce to zadna przyjemnosc dziecko potrzebuje 2 ga rodzicow uwiez mi. dressmaker gratuluje serdecznie :) co za radosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila87
Sama nie znam mojego biologicznego ojca mój brat tak samo ma jego ojciec się ukrywa bo niechce alimenty płacić. JA CHCE Mieć męża i dzieci moja matka strasznie pije mam dość życia chyba już wiecie dlaczego chce się wyprowadzić i mieć dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila87
Co mam zrobić żeby częściej się spotykać tomkiem on ma soboty wolne a resztę pracuje jest cukiernikiem prawko mu zabrali bo po pijanemu jeździ ja chodzę do szkoły jutro jadę a w piątek wracam źle mi w domu bo matka przepila całą kasę w piątek jest wywiadowka wstyd mi będzie jak matka przyjedzie do szkoły widać że pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila rozumiem ze ci ciezko ja znam wiele osob ktore wyrwaly sie z ciezkiego zycia rodzinnego mieli koszmar w dziecinstwie ale nie rob nic na sile,rozumiem ze chcesz miec istotke ktora pokochasz calym sercem bo w domu tego u ciebie brakowalo. Skoro twojemu chlopakowi zabrali prawko za jazde po pijanemu i jesli chcesz sie z nim zwiazac to czeka cie podobna przyszlosc twoje dziecko bedzie widzialo ''non stop'' pijanego tate! czy tego chcesz? Kazdy popelnia bledy ale z tego co czytam to nie czeka cie pozlacane zycie u boku Tomka.Moze jutro dziewczyny sie wypowiedza. czy czesto lubi wypic? wiem ze sie wstydzisz tego iz mama pojdzie na wywiadowke przypilnuj aby tego dnia nie pila i poszla trzezwa i czysto ubrana :) zobaczysz bedzie dobrze postaraj sie myslec optymistycznie ucz sie na pewno jestes bardzo wartosciowa kobieta poznasz chlopaka z ktorym bedziesz miala dzieci.Nie wiem co ci doradzic. ile masz lat? trzymaj sie zycze ci spokojnej nocy bez lez :) Zobaczysz jeszcze zaswieci sloneczko do ciebie ale nie rob nic na sile to najgorsze co mozna zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila87
Mówił że rzadko pije ja mam 22lat jak mam pilnować moja matkę jak będę w internacie tak bardzo chce mieć malenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila87
Zasnąć nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki dzisiaj mialam dylemat jakiego lekarza wybrac niemca czy polaka :) Wspolnie z mezem wybralismy POLKE :) dzisiaj bede tam dzwonila i umawiala sie na wizyte Niewiem czy moge isc tak bez terminu, bo w moim przypadku chyba tak bo biore progesteron dowcipnie i doktorka musi sprawdzic czy ja go jeszcze potrzebuje. Podpowiedzcie mi jakie wazne pytania musze zadac doktorce? Jakie badania musze zrobic? Wy sie orientujecie w tym najlepiej :) Monita30 🌼 odezwij sie co u ciebie?Jak z @?robilas jeszcze test? Lilowa 🌼 jak sie czujecie? Myszko 🌼 nie zastanawiaj sie tylko rob invitro, bo latka leca, a po drugie to ja bym pier invitro robila, a potem dalabym im moje jajniki masakrowac.Bo jak twoje jajniki odmowia kiedys posluszenstwa bo za duzo juz tego beda mialy to wtedy na invitro bedzie za pozno.Kochana zastanow sie jeszcze nad tym pozdrawiam Dzisiaj przespalam prawie cala noc, bo dwie nocki nie mogłam spać(za duzo wrażeń ostatnio)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam poniedzialkowo :) ja rowniez fatalnie spalam dzisjeszej nocy co chwilke wstawalam a to film a to schodzilam do salonu pozniej zasypialam na pol godziny i tak w kolko. teraz pije Inke ale czuje sie niedospana strasznie :( kamila mam nadzieje ze wszystko jakos sie ulozy :) nicola na pewno musisz sie zapytac jaki musisz prowadzic tryb zycia czy bardzo oszczedny czy normalny to bardzo wazne tym bardziej ze tyle czekalas i szlo tylko takim sposobem. Na pewno jak czesto musisz stawiac sie na wizyty ? Jak czesto badania itd. nie wiem jakie badania zaleci ci lekarz,u nas w uk jest sporo inaczej no i ty na pewno bedziesz miala dodatkowe badania. w nocy 2 razy sie zapomnialam i sie naciaglam i teraz szczypie swedzi rwie mnie az boje sie zerknac pod plaster,dzis zakupie opatrunki i kaze mezowi zmieniac nie chce nawet patrzec. oj jak mi sie teskni za mama 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
˙·٠•♥ DZIEN DOBRY ˙·٠•♥ ____________◊___________ •♥• ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯•♥• ___________________$$$$$$ _________________$$______$$ ________________$__________$ ________________$__________$ ________________$__________$ Miłego__________$____$_____$ poranka!_________$___$$$$___$ ____________$__$$$$$$__$ _____))____$$___$_$_$$$$$$_$_$ ____)_)___$$$$__$__$______$__$ _____((_____$$$__$$$$$$$$$$$$$ ____(;)______$$$$$$$$$$$$$$$$$ ___((__)((_$__$$$$_$$$$$$$$$$$$ _________$_$_$$$$_$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$__$_$$$$_$$$$$$$$$$$$ _$$$$$$$__$__$$$_$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$_$$____$$_$$$$$$$$$$$$$ ___$$$__________$$$$$$$$$$$$$ ___.$$____________$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$__________$$$$$$$ __$$$$$$___________$$$$$$$$$ 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila87
Ja właśnie jadę do szkoły pokłóciłam się z matka bo śmierdziala jakby wódka zygac mi się chce jestem załamana lekcje skończę o 16:15 napisałam do Tomka że mam d... Taka miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila bardzo wspolczuje twojej sytuacji. Moge tylko ci napisac abys jakos sie trzymala i nie dolowala sie. Pomysl sobie ze bedziesz duzo lepsza mama niz twoja.To nie twoja wina Matki sie nie wybiera. ❤️ na poczatek dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj wszyscy jeszcze odpoczywaja po niedzieli chyba :) ide spozytkowac swoja mizerna energie dla celow pozytecznych :) ale zajrze pewnie jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Ja tylko przelotem... Wróciliśmy od lekarza i Róża ma anginę i zapalenie oskrzeli :-( Tydzień z głowy... A ja znów wymioty, kurna, nawet nie ma kiedy iść do lekarza, dziś znów o mało nie zasłabłam... ech... Nicola- Patinka ma rację- zapytaj w pierwszej kolejności o to, jaki tryb życia teraz masz prowadzić- czy możesz sobie pozwolić na większy ruch, czy nie. No i pewnie badanka będziesz musiała zrobić, pewnie jakieś witaminki. Kamila- załamałaś mnie swoją opowieścią. Dziewczyno- przecież ten chłopak Cię wykorzystuje! Jak on może Cię zapewniać o swej miłości, skoro widzieliście się raz! No sorki, że tak ostro piszę, ale ja na Twoim miejscu nie wierzyłabym w takie zapewnienia. A jak jeszcze pije, to już w ogóle nie ma o czym mówić. Patinka ma rację- czy taki człowiek będzie dobrym ojcem dla dziecka??? Myślę, że warto poczekać na kogoś właściwego, kogo pokochasz, a nie brać pierwszego lepszego jako kandydata na ojca! Przepraszam jeśli Cię uraziłam, ale takie jest moje zdanie. A w sprawie matki, naprawdę wpółczuję. Wiem, co znaczy mieć alkoholika w rodzinie, mój ojciec był taki sam, wiem, co czujesz, jest cholernie ciężko. Może mogłabyś szukać pomocy u babci, pisałaś też o kuzynkach. Najlepiej trzymac sie bliżej nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Monia :) dziewczyny zwariowalam wlasnie zakupilam to urzadzenie ale wole to niz chemie po drugie w 80% skuteczne jesli chodzi o plec. na razie nie planuje ale zdrowa antykoncepcja jak rowniez planowanie .Z polski nie wysylaja do Uk ale powiedziano mi ze dystrybutor z uk wysle mi polska instrukcje do 2 dni ma dosc juz sie doczekac nie moge :D http://www.ladycomp.pl/sklep/product_info.php?products_id=2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko- moja siostra to miała i przez rok był azachwycone, a potem nagle zadzwoniła do nas z płaczem, ze jest w ciąży! Poważnie, do Irlandi jej przysyłali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie wszyscy zachwalali, ale po tej wpadce, to ja miałam dość... a nawet o ratach myślałam... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko- ona tam z kimś się wykłócała, ale nie dała radę udowodnić. Po prostu któregoś dnia pokazało jej zielone światło i wtedy wpadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo poza tym ja słyszałam same dobre opinie... A tu wpadka i to u siostry:P Ja dopiero wtedy się dowiedziałam, ze ona to kupiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze az zaczelam sie powtornie zastanawiac nad tym :O dystrybutor juz dzwonil szuka polskiej instrukcji oddzwoni do godziny i wysyla mi to wiec pies juz pogrzebany :D cholera czemu to takie drogie tylko wrrrrr 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila87
Mam zły humor w szkole tomek krzywdę mi robi bije mnie po głowie pcha mam dość wszystkiego a tomek zmienił się dziś do niego nie będę pisała jak pierwszy dziś nie napisze to znaczy że nie myśli o mnie głupia jestem bo pozwoliłam mu chyba wiecie o co bez zabezpieczenia się kochaliśmy eh mówił że mnie kocha a ja mu nie wierzę chyba porzuce szkole a czy normalne że wymiotówałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila87
Dziwne Strasznie spać mi się chce czy czasami nie mogę być w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam na mysli oczywiscie monita30 - odezwij sie kochana bo ja tu umieram z ciekawosci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni25
STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Myszka24/USA............26..................30.. . . .. ...........22.11.09 nikolka25...................25..................29.... .............. misiaczki....................23.................44... ................ Sara76.......................33..................63..... .............06.11.09 kalpek........................22.................31 .................. EwelkaO /Kraków.........28................14................ ....12.12.09 silnaaa.......................32..................7... ..................29.08.09 monita30...................34.........długo + 4 clo...............16.11.09 Moni25....................25....................46...... ...............14,12.09 PaniMisiowa..............29....................1........ ................22.11.09 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu aneczka227.................21.............31............ .......30.09.09 lilowa.........................28..............37...... ............ 06.12.09 rusaczek....................34..............11.......... .........09.12.09 dressmaker-84.............25...............12........... . .......29.05.10 nevmila......................23...............4......... ............25.06.10 nicola77.....................32...............4......... ............18.07.10 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja ...................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. .........28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... ............01.07.08 Kakusia 22..............3200.................Kacper.............. 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ......30.10.08 Patinka26.............3230................Olivia Hatice...........19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem......31.12.08 asiunia27...............????.................Filip...... .................2.01.09 Olawd...................3340..........Tymoteusz........ ...........30.01.09 kkinia30................????................Daniel...... ..............10.02.09 alutek29................1600.............Pawełek....... ............27.04.09 Monia671...............3500...........Adaś............ .. ..........27.04.09 Graminis.................????...........Lenka........... .............15.07.09 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ...............23.07.09 Gab2901...............2530...........Oskar.............. ...........07.08.09 madzik ................2750............zuzia.................... ..13.10.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×