Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

data porodu to jeszcze niewiem zobacze co mi lekarz powie ale wychodzi na 23.07.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiem co sie dzieje ze mna mam problemy ze snem.Niewiem czy to ze za duzo mam progesteronu juz czy co.Albo z wrazenia o takiej nowinie.Niemam pojecia.Wczoraj spalam tylko 3 godziny, ale to przez to ze przejelam sie moja kolezanka, ktora razem ze mna podchodzila do ivf i jej sie nie udalo.Ale dzisiaj znowu nie umialam spac caly czas sie budzilam.Boje sie ze z niewyspania starce dzidziusia.Jestem zmeczona, a w dzien jak sie chcialam na chwilke zdrzemnąć to tylko udalo mi sie 1,5 h i to wszystko. Macie jakies dobre rady na sen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Nicola- nie martw się, tak czasem jest na poczatku, jeszcze nie takie objawy możesz mieć :-) Możesz sobie zaparzyć meliskę, nie zaszkodzi, no i spróbuj się trochę wyciszyć! Ostatnio emocje brały górę i pewnie nadal biorą! Monitko- czekam na wieści!!!! Od rana koszmarnie się czuję, wymiotuję i taka słaba jestem... Mąż uśpił Adaśka, a Róża biedna leży w łóżku, nawet wyjść nie chce. Byleby do jutra rana jakoś dotrwać, bo jak dostanie antybiotyk, to zaraz odżyje. Patinko- biedaku dbaj o siebie!!!! Żadnego podnoszenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia671 --- czyżby poranne mdłości???? trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko jaka plama - zle zerknelam na nicka haha ale monia moze bedzie trzecie??? a tak na powaznie to bidulko zycze ci zdrowka . ja tak wczoraj cos sie zle czulam ale szybko przeszlo , nie wiem moze cos zjadlam niedobrego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd- widzę, że żartów Ci się od rana zachciewa! :-D Nie ma szans, musiałabym być wiatropylna :D Mam nadzieję, że to nie grypsko jakieś, albo wirus :o Monitko- gdzie jesteś???? Daj znać!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila87
W sobotę przeżyłam swój 1raz 5 dni później dostałam okres czy mogę być w ciąży odpiscie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila87 - skoro 5 dni pozniej dostalas okres tzn ze 5 dni wczesniej mialas nieplodne dni wiec nieplodne dni i pozniejszy okres wykluczaja ciaze!!! a na przyszlosc zabezpieczaj sie to nie bedziesz sie martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila-nawet jeśli dostałaś okres możesz być w ciąży- tak się zdarza, choć prawdopodobieństwo jest niewielkie. Wszystko zależy jakie masz cykle- jeśli w ogóle je kontrolujesz. 100% pewność, że nie jesteś będziesz mieć, jesli dostaniesz kolejną miesiączkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście nam dziewczynę, która zaszła podczas miesiączki! Olawd- czyżbys sledziła forum i czekała na wieści od monitki? Jak ja? :D Kurczę- nic się nie odzywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki,milo że tak myślicie o mnie buziaczki dla was👄 zrobiłam test i nic jedna kreska!!!! niech to szlak @ brak na razie:(:(:( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane ja niedawno zwleklam sie z lozka dzis wyjatkowo wczesnie :) ale nakarmilam rano OLivke w lozku przebralam a jak szanowny malzon wstal to zdjol ja z lozka i zabral na dol. Monita-kurcze moze rzeczywiscie za wczesnie :( poczekaj jesli @ nie ma jeszcze zawsze jakas nadzieja pozostaje.Tak bardzo chcialabym sie cieszyc z toba 2 kreseczkami na tescie. ja ide zabrac sie za obiadek bo cos trzeba jesc :O a dzis weszlam na wage i juz 1,2 zeszlo czyli musiala to byc woda.Mam nadzieje ze powolutku ta waga bedzie sobie leciala w dol. najgorsze jest to ze aptetyt mi wraca i to glownie na slodkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila jak na moje oko to na 99.9% nie jestes i na przyszlosc zabezpieczaj sie jesli nie planujesz ciazy. telesforka trzymam rowniez kciuki za ciebie :) Monia ty biedaczku te chorobska tez was nie opuszczaja przeziebienia u was to taka codziennosc najgorsze jest to ze sa dosc mocne :( moja kolezanka ma 5 dzieci nie grzeje w domu jedza same fast foody i nigdy nie choruja a jak czlowiek sie stara to choroba za choroba eh :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila87
Bardzo chce mieć dzidziusia zazdroszczę kuzynce bo wczoraj urodziła synka moja babcia jest bardzo szczęśliwa że jest już prababcia już byłam niania dla mojej chrzestnicy Zosi(6) i Asi(4) dlatego tak bardzo chce mieć maleństwo umiem robic buciki na szydelku dla dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila87
Nicola Gratuluję i tych co bardzo chcieli być w ciąży i zaszli ciążę dzieci to skarby he he asia to Mały lobuz ale ja bardzo kocham jak miała 2 latka to mówiła do mnie kamila ja cię bardzo kocham a ty mnie kochasz? Jest bardzo mądra umie już dawno pisać mama tata liczyć zna kolory figury jeśli chcecie żeby zawsze dzieci szybko umieli to kupcie płyty dvd jak śpiewaja np kolory to szybko się nauczy najlepiej 2latka puszczajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila87
Gdzie jesteście a mam problem niewiem co mam zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila nie napisalas szczegolow gdzie lezy u ciebie problem,mysle ze dziewczyny na pewno ci pomoga jutro poniedzialek wiec forum znow bedzie tetnic zyciem :) tak mi sie wydaje . ale zla jestem na Laure rozrabia gorzej niz 2 latek pokolorowala mi posciel gwiazdki i serca na nowym laptopie lakierem do paznokci napisala od Laury dla mamy a na scianie przy schodach dlugopisem narysowala male kolka ja juz nie mam sil dla tej dziewczyny staram sie jak moge ale widocznie gdzies lezy problem. wlasnie kulamy domowe kluseczki dla meza usmazylam klopsiki z wolowinki a dla siebie ugotowalam w rosolku i zabielilam delikatnie gotowana marcheweczka :) no i rosolek dzis dostalam szoku moja Olivka 1 raz zjadla 3 miseczki spore rosolku ale nie mielonego blenderem tylko normalnie polykala makarnik ugotowalam jej osobno mini gwiazdeczki wczesniej wszystkim sie dlawila :) wiec jutro gotowanie mam z glowy bo dzis wiekszosc dnia spedzilam w kuchni i sie zmeczylam jak zazdroszcze ludziom ktorzy w niedziele chodza na obiadki do rodzinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila87
Musisz umaczyć oliwce że tak nie wolno a lakiery musisz położyć tak żeby nie mogła wziąć nie pozwalaj jej wszystko bo będzie rozrabiala gorzej musisz jej mówić że nie wolno bo mama będzie płakać i udaj że płaczesz to powinno pomoc a dziecko trzeba pilnować wiem jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny nicola 77 to super mój Rafałek urodził się 23 /07 uważaj na siebi reszte dziewczyn pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila87
Niewiem co robić mój chłopak Tomek cały czas mówi że mnie kocha często się znim kloce nie ma dla mnie czasu mieliśmy się wczoraj spotkać rano napisał że jedzie z bratem do pracy w wieczorem umówiliśmy się na dzisiaj rano a w nocy napisał że przyjedzie gość z opola po niego i nic z tego myślę że mnie wykorzystuje cały czas mówi i pisze że nigdy mnie nie zostawi i bardzo mnie kocha jestem załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila moja corka skonczyla 9 lat wiec akcja z udawanym placzem juz jest przestarzala i raczej nie wypali a tlumacze jej caly czas ze mnie rani itd. a jak dlugo jestes ze swoim chlopakiem? jak sie z nim spotkasz to porozmawiaj z nim szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila87
Raz się spotkaliśmy ale długo piszemy że sobą nawet chce zemna dziecko może dziwne boję się że mnie zostawi jak będę w ciąży jutro muszę jechać do szkoły dopiero wrócę w piątek a tak bardzo chce się znim spotykać a w szkole chodziłam kiedyś z mateuszem krzywdę mi robi cały czas aha ma 22lat a zachowuje się jak dziecko i podrywa małolatow dobrze że Tomka poznałam narazie jest dobry i kochany cały czas pisze że mnie kocha ale już chyba musimy być razem bo mogę być w ciąży znim może to dziwna miłość ale ja szukałam takiego który mnie pokocha i nie będzie zdradzał tomek pracuje w cukierni nie podoba mi się że w niedzieli też pracuje a twoja córka to już duża jest trzeba ją karać tak jak rodzice nas karali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila87
Powiedz jej co wolno i co nie wolno jak będzie grzeczna to nagrodę dostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila moze jeszcze zaczekaj z dzieckiem aby lepiej porozumiec sie z partnerem? no musze cos wykombinowac jesli chodzi o laure. Ja wlasnie delektuje sie siemieniem lnianym kto jak lubi :D i za chwilke meliska a Laura za chwilke kolacyjka kurcze tak bardzo bym chciala aby na swieta byl wysyp fasolinek na naszym kafe :) bylo by tak wesolo radosnie ehhh az sie rozmarzylam :) caly czas trzymam kciuki za was staraczki :) na druga niedziele pojade do kosciolka pewnie juz bede czula sie dobrze to bede za was sie modlila :) moze mnie ten ''Pan Buczek'' wyslucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicola co do problemow ze snem jesli wczesniej nigdy nie mialas z tym problemow to pewnie ogrom emocji ostnich czasow wziol gore i hormony szaleja niebawem ogarnie cie sennosc taka ze bedzie zasypiac wszedzie i przy kazdej okazji :) jesli natomiast juz mialas problemy z tym zwiazane proponuje meliske 2 razy dziennie kapiel przed snem ok 20 minut (choc nie wiem bo jestes w ciazy-co na to twoj lekarz) wywietrzony przed snem pokoj wyciszyc sie wieczorem ,lekki wysilek fizyczny zmeczenie. mnie nic z tych rzeczy nie pomaga niestety tez szukalam juz wszedzie pomocy kiedys moglam spac non stop a teraz potrafie do 5 nocy spod rzedu nie spac max do 1-2 godzin w nocy chodze zla w ciagu dnia rozdrazniona nie sypiam popoludniamy a w nocy znow ten sam rytual i bez tabletek nie daje rady mama mi teraz przywiozla benasen musze brac 2 na raz bo jedna nic nie daje rady oprocz tego pije meliske wietrze pokoj itp.Biore tez tabletki z polski ''na sen'' na recepte dzialaja na mnie super natomiast tutaj dostalam tabletki Zoplicone 7.5 mg niby mocne dzialaja szybko ale na krotko zasypiam po ok 30 minutach na ok 1-2 godziny i to wszystko. staram sie nie brac codziennie tabletek aby sie nie uzaleznic ale jak nie wezme to mam noc z glowy i takie bledne kolo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko - wybacz ze tak napisze ale czy laura nie probuje zwrocic na siebie waszej uwagi??chodzi mi o to ze czasami starsze dzieci "cofaja sie" , moze jest zazdrosna o olivie?? mojej szwagierki syn tak zaczal sie ostatnio zachowywac a ma 12lat . okazalo sie ze za malo mu czasu poswiecali , caly czas tylko mlodszy to , mlodszy tamto ... tak mi to naszlo na mysl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×