Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Myszko, bo wydajesz sie niezwykle mila i ciepla osoba, taka co ma zlote serce i dla wszystkich jest zyczliwa i wszystkim dobrze zycze. Oczwiscie reszta dziewczyn tez jest jak najbardziej okey, ale u Ciebie nie ma cienia goryczy,takiej w zlym kontekscie. Mimo wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle tak samo jak Black karo Myszka to zlota dziewczyna..:) ale wszystkie dziewczyny sprawiacie wrazenie otwartych serduszek pomagacie sobie nawzajem .:) xxx pozdrawiam was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle tak samo jak Black karo Myszka to zlota dziewczyna..:) ale wszystkie dziewczyny sprawiacie wrazenie otwartych serduszek pomagacie sobie nawzajem .:) xxx pozdrawiam was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzadzurka!!!! kuruj się!!!! zdążyłam! smerfciu! najlepszego!!!! dużo cierpliwości, mnustwa farta w życiu, pociechy z pociech i spełnienia marzeń... podserduszkowych (tradycyjnie) myszeńko... dobrze, że jesteś!!! kalpeczku ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze chciałam przywitać iwi :-) black karo... nie myśl, że zapomniałam 🌻 dziewczyny jestem ruda!!!! w pracy atmosferka ciężka... i ogólnie jakiś spadek formy więc zmieniłam kolor... i wiecie co? świetnie się z tym czuję!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)no ja wczoraj byłam z tym moim problemem u gina...i kazał mi zrobić bete.....ale modle sie zebym jednak nie byla w ciazy bo wiem ze takie krwawienie nie wróży nic dobrego...:(niee chce znowu przechodzić przez to:(dzis po poludniu z wynikiem mam isc na usg.....wiec trzymajcie kciuki zeby wszysko dobrze sie skończłyo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MonicZka pisz co ci tam powiedzieli dzis co ci sie tam dzieje miejmy nadzieje ze to nic zlego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej:)no juz wiem co jest...:(mam 2 torbiele na prawym jajniku....stad tak skąpy okres i krwawienie przy stosunku.......no i przynajmniej do czerwca musze odłożyć starania bo dostałam na to tabletki antykoncepcyjne.....narazie interwencja chirurgiczna nie jest potrzebna....a lekarz nawet powiedział ze bron Boze skoro chce sie starac o dziecko...wiec oby tylko te tabletki pomogły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Moniczka ja tez mialam torbiele i tez dostalam anty,jakie bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mało nas... prawie wcale nas nie ma... moniczko... głowa do góry lecz się i będzie dobrze :-) kalpeczku... całusiory!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też mało,bo mam teściową w szpitalu... A i nie mam jakos teraz chęci na neta,mało co siedzę.. Jeszcze nie mam nic zrobione na święta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpeczku dużo zdrówka dla teściówki!!! ja też mam echo na święta... kuchni jeszcze nie mam... mają dziś przyjechać mi ją montować ale z tego co wiem to jeszcze na pewno nie będzie kompletna... ja dziś i jutro mam wolne. może ogarnę chałupę??? chociaż lenka jak mi zacznie pomagać to źle się to może skończyć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny kalpeczku a co z tesciowa gramka to fajnie kuchnia juz bedzie to mozesz zaczac juz gotowac ja zaczelam juz wczoraj przedswiateczne pozadki i dzisiaj tez od rana juz sprzatanko byla moja siostra przywiozla mi sliczne serwetki na swieta wielkanocne dzieci zdrowe i rozrabiaja na calego wlasnie ogladamy mala syrenke ja bylam na paznokciach w poniedzialek pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam was kobietki ja powoli dochodze do siebie po chorobie i tez mam wolne 4 dni przed swietami zasadzialm rzezuszke do swiat mam nadzieje wyrosnie...:))) i sprzatam ale niestey przeprowadzka mnie zceka pod koniec miesiaca nienawidze przeprowadzek ale tak to juz jest ...bedziemy mieli blizej do pracy i ogolnie lepsze warunki... ale jeszcze o tym nie mysle tak nie ma sie co stresowac na zapas...pozdrawiam was xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dzadzurka wyzwanie przed tobą!!!! mnie przeraża ogarnięcie tej kuchni a ty masz przeprowadzkę :-) kuchnia miała być o 15 i co godzinę dowiaduję się, że będą za godzinę... masakra jakaś!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny gdzie jestescie u nas dzis cieplutko swieci sloneczko aganiam meza do malowanie pokoju chlopaki spia Martynka w przedszkolu od dzis ma dwa tyg. feri i potem lecimy do Polski na tydzien pozdrawiam milego wekendu 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ciągle szaleństwo kuchenne... już mnie szlag trafia... myślałąm, że już będę miała gotową a tu kapa... dopiero są na półmetku :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka wodna myslalam ze dochodze do siebie a czuje sie okrppnie .:(( booo chce byc zdrowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja sie staram cosik napisac co sie u mnie dzieje chociarz nadal czuje sie okropnie ale dziewczeta chyba sie cos poobrazaly nie zagladaja nie pisza...:(( hej laseczki odzywac sie.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfciu, dzadzurka... pewnie zaganiane dziewuszki prze dświętami... moja kuchnia ciągle jeszcze niegotowa... ale piękna będzie :-) myszeńko kochana!!!! sto lat!!! wszystkiego o czym skrycie marzysz!!! bądź szczęśliwa!!!! :-***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim:)nie było mnie troche bo byłam na delegacji z firmy:)dopiero dziś w pracy:)a kalpku biore tabletki rigevidon:)i mam nadzieje ze mi szybka pomoga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniczko... na pewno!!!! witam z rańca!!! ja w stanie gotowości i oczekiwania na pana od kuchni... ciekawe o której się zjawi... biorąc pod uwagę to, że dziś mam ograniczoną ilość czasu to już mnie z rana wkurzył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpeczku oglądałam Twoją nową fotkę na nk... i wiesz co? ja się tak zaraziłam... ;-) pamiętam jak dziś jak w sierpniu zajmowałam się bartasem a listopadzie miałam Lucy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Myszko chciałam ci Złożyc serdeczne życzenia wszystkiego Najlepszego dużo zdrowia, szczęścia,by pieniędzy nigdy ci nie brakowalo :) No i najwazniejsze by spełniło się twoje największe marzenie :) 🌻 🌻 🌻 Smerfetko dla ciebie równiez spóznione lecz szczere życzenia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och przeczytalam stronke wstecz przepraszam ze npisalam by spealnilo sie to marzenie tak bym chciala by jednak kiedys bylo ci to dane a tu cos takiego :( nie potrafię nic sensownego napisac naprawde trymaj sie kochana :( a dla was szystkich życze milego dnia ❤️ u nas czuc juz wiosne pelna para :) a ja umieram bo dostalam @ i powrocily bole takie jak bylam nastolatka co miesaic karetk mnie wywozila n zastrzyki do szpital a sciane miala wydrapana gleboko taki mini porod co miesiac doslwonie skurcze trzymajapo 3-4 minuty puszcza na minute 2 i znow ahh nie wiem czemu to mnie nawrocilo :( lekarz kiedy mowil ze po urodzeniu dziecka przejdziebedzie bolalo duzo mniej i faktyczne ale teraz znow. mialam cos napisac i skleroza mnie dopadla jakies zaniki w pamieci mam ide po cos do kuchni sane w tej kuchni i normalnie nie wiem po co weszlam tam,czasem cche cos powiedziec mowie i w poloie sie zacinam i nie wiem co dalej ma mowic,co to moze byc ? NO i czeka mnie operacja bede miala zakladane jakies podtrzymujace pecherz plastry no i zakaz ciazy a gdyby sie trafila to tylko cesarka boje sie tego ale wiem ze pomoze mi t a o dzieciach to ja slyszec nie chce przepraszam ze tutaj o tym pisze bo nie powinnam :( dltego sie nie udziełam moze kiedys mi przejdzie.OLivka daje mi tak popalic ze nie sposob jj zachowan opisac. buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepaszam za brak liteowek ale mam klwiature w stanie krytycznym OLivka wylala cole pozniej jakis soczek klejacy a laptop ma 1.5 roku ahhh wiec na razie jeszcze ciagniemy na tym laptopie ale jak dlugo to zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×