Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

rosiczka cudna wieść... oby więcej takich u nas :-) ja kochane dostałąm dziś info o redukcji mojego etatu. 2.05 dostanę wypowiedzenie buuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja też jestem..ale mam jakis wisielczy humor :( Gramka to juz pewne na 100%,moze na jakis inny etat Cię dadzą ??? Myszko co u Ciebie?? Monia odezwij sie!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziewczeta po staremu mozna powiedziec ze wyzdrowialam ateraz czeka nas nie lada zadanie bo wlasnie sie przeprowadzamy....a noi czekam na jakis normalny cykl okres jajeczkowanie i bedziemy probowac...nie dam za wygrana..!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he dzadzura wszystko jest możliwe gdy wierzysz :-) zgadzam się misaiczki!!! teraz muszę mocno uwierzyć, że znajdę nową pracę.... kalpeczku zaproponowali mi stanowisko telemarketera... jak odliczę nianię i paliwo to niewiele mi zostanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mocno nad tym myślę... ale dopiero od paru godzin... marketing, reklama to jest coś o czym mam praktyczne pojęcie. może przedstawiciel handlowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś mam dzień szoku i daję sobie do niego prawo. jutro zaczynam od nowa :-) zacznę od ustalenia z szefostwem zasad mojego wypowiedzenia. a później wezmę się za wysyłanie aplikacji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi :-) gorzej być nie może ;-) nie no żartuję... na pracy świat się nie kończy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-( niestety... kurcze, zawsze wychodziłam z założenia, że wszystko co nam się w życiu przytrafi dzieje się po coś! pewnie tak jest i tym razem! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak z innych rzeczy... moja kuzynka urodziła synusia.... cesarka przed świętami mimo, że kubuś maił się pojawić w czerwcu. moja kuzynka miała objawy rzucawki i lekarze zmuszeni byli rozwiązać cesarką przedwcześni... ale maluch oddycha już sam i pije mamusine mleczko... na razie przez smoka :-) trzymajcie za niego kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Droga ...zawsze praktycznie tak jest :) zobacz moją stopkę ,,he czasem cieżko jest pogodzić z tym co się przytrafia...tego złego..trzeba szukać w każdej sytuacji jakiś dobrych stron...a zobaczysz ,że to pomoże.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grameczko nie martw się znajdziesz pracę, zobaczysz. Ja to mam gorzej, bo od 3 lat nie pracuję, więc gorzej, ale i tak myślę,ze z czasem wszystko się ułoży. Na razie rozglądam się za pracą taką, którą chciałabym wykonywać i za odpowiednią kasę, a jak dzieci poślę do przedszkola to niestety będę musiała patrzeć za jakąkolwiek pracą biurową, niestety nawet za najniższą. Szkoda,ze u nas w Polsce są takie realia i choć masz wykształcenie to z pracą ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witaj Smerfetkowa rodzinko!!!!!!! macie wielkie sczeście macie siebie..i dwójke wspaniałych dzieci jak może być zle tylko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak cos to pogadamy...sprawdzę ten nr albo podaj gg, ale dziś uciekam, bo małe mi się w nocy mocno budzą i chcę choć trochę się przespać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×