Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Cześć Kochane! Bardzo przepraszam, że się nie odzywam, ale czas jakoś mi tak biegnie, że sama nie nadążam. Święta przeleciały błyskawicznie, troszkę smutno, ale nie ma co się użalać. Mam tydzień pieczenia tortów, w święta musiałam piec, wczoraj znów, dziś po pracy i jeszcze w piatek kolejnego na Adaśkowe urodzinki, choć tak naprawdę ma je dziś:) Marzę o odpoczynku, w niedzielę wolne, więc może wreszcie usiądę na tyłku i będę się byczyć... Buziaczki Kochane, pamiętam o Was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki a co to za opis w stopce????czyżby to było o czym myślę????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Wklejam dla przypomnienia tabelke bo byla daleko z tylu;) Monia🌻 przekaz Adaskowi zyczenia i buziaki od Cioci 👄👄👄 Idzie misio, idzie słonik, idzie lalka no i konik, wszyscy razem z balonami, z najlepszymi życzeniami, bo to dzień radosny wielce, masz już jeden roczek więcej :) 👄👄👄 U mnie wszystko w porzadku.....tylko weny do pisania brak....czas szybko leci, czlowiek sie starzeje ach.... Pozdrawiam Was kochane ii sciskam i pamietam o Was wszystkich:) STARAJĄCE SIĘ Nick..........................Wiek.........Ilość cykli......Data następnej @ nikolka25.................... 25.................29................. misiaczki.................... 23.................44................. Sara76...................... 33.................69.................22.05.10 EwelkaO /Kraków........ . 28.................20.................18.06.10 silnaaa....................... 32..................7..................??????????? monita30.................... 34........długo + 9 z clo.......... 04.11.10 Moni25....................... 25.................46..................?????????? mała kobitka................ 32.................36..................oby nie przyszła Wasabi81.................... 28..................1..................??????????? Izulaaa85.................... 24..................1...................?????????? megan26......................27..................2...... .............27.02.10 EfQa...........................32..................1..... ............. 03.07.10 ZACIĄŻONE Nick.........................Wiek........Tydzień ciąży........Data porodu Kakusia 25....................25................24................30 .05.11 DZIECIACZKI URODZONE Nick..............Waga po urodzeniu.......Imię..........Data urodzenia Fiolek....................???..................Maja .........02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna .....28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja .....21.12.07 Obca....................???..................Kubuś .........01.07.08 Kakusia 24..............3200..............Kacper ....... 19.07.08 EwQa....................3128...............Emilka ........30.10.08 Patinka26..............3230..........Olivia Hatice .....19.11.08 Smerfetka29...........????..........Gabryś,Nikodem .. 31.12.08 asiunia27...............????.................Filip ...........02.01.09 Olawd...................3340...............Tymoteusz ...30.01.09 kkinia30................????.................Daniel .........10.02.09 alutek29...............1600................Pawełek ......27.04.09 Monia671..............3500................Adaś ...........27.04.09 Graminis.................????................Lenka .........15.07.09 Jolanta2...............4410................Rafałek ........23.07.09 Gab2901...............2530................Oskar ..........07.08.09 Aneczka227.........2800.................Kacper..........1 5.09.09 madzik ................2750.................Zuzia ..........13.10.09 lilowa ................. 4100.................Adaś ...........09.12.09 rusaczek .............3100...............Bartosz..........02.12.09 Nevmila................3950...............Filipek........ ....28.06.1 dressmaker-84.............????.................???....... .. ....... nicola77.....................????.................????/.. . ............ jolanta2....................3700.................Szymon.. 25.07.2010 patinka26...................?????............Ayse Emily... ...11.08.2010 LillAnn1.....................3540..............MIKOŁAJEK .....14.12.2010 PaniMisiowa............... 3480..............Adaś.................04.01.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki medal za aktywność... dziewuszki muszę się pochwalić. moja kuzynka 38 lat. wyszła późno za mąż starali się kilka lat o dziecko i echo... później miała problemy gin, ostatnio miała czyszczoną macicę... jest w ciąży!!!!!!!!!!!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwiii
witam i proszę o pomoc, bo chyba nie potrafię prawidłowo wyznaczyć mojej owu, czy bolesność piersi pojawia się następnego dnia po owu czy później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) Siedze i jem sniadanko i zaraz ide na podworko poopalac sie , bo u nas jest strasznieeee cieplo....a pozniej do pracy i tak dzien zleci..... A co u Was slychac?? Wszystkie zabiegane jestescie.....wiosna sie zaczyna wiec teraz czlowiek wiecej czasu na dworze spedza;) Buziaki kochane👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny madzik to straszne i on tez sie powiesil a twoja siostra nie jest w ciazy a moze pomylilam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam dzis na zakupach i kupilam sukienke na siostry slub kolor zielono morski do kolanka dopasowana ale nie wiem jakie dodatki jaki kolor butow doradcie ja mam dola wszystko mnie drazni chce mi sie palic dzieci daja w kosc od samego rana Szymonowi wychodza kolejne zeby i jeszcze od wczoraj wieczora strasznie bola nmie plecy nawet nie moglam sie w lozku przewrocic na drogi bok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie po staremu, czyli brak czasu dla siebie.....chciałam wyjechać z dziećmi na weekend do koleżanki, ale chyba się nie uda...... Mąż nie pomaga, wciąż jakiś zły chodzi, a ja czasami nie wyrabiam.......ale on tylko widzi jak czasem gdzieś nie zdążę posprzątać, szkoda,że porządku nigdy nie widzi..........Dzieci w nocy ciągle się budzą , albo chociaż jeden i chodzę wciąż jak lunatyk, ale on twierdzi,ze ja śpię do 8, 9 rano, ale że zasypiam jak on wstaje do pracy koło 5, 6 rano to tego nie widzi, brak mi słów........pozdrawiam Was kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki. Kwiecien mialam nieco zwariowany wiec nie pisalam. W wolnych chwilach staralam sie czytac co u Was. Pod koniec marca przyjechala moja mama, oprócz tego sporo pracy, potem z Adasiem lecialam do Polski, a wczoraj wrócilismy z wyprawy po Kornwalii. Dzis wszystko wraca do normy...naladowalam akumulatory i ruszam do przodu! Adasia wszedzie pelno, mowi kilka nowych słów i jest przesmieszny.Jest dzielnym podrózniczkiem wiec moglismy w 3 odpoczac i pozwiedzac sporo jednoczesnie. Mam nadzieje, ze swieta minely Wam w milej wiosennej i rodzinnej atmosferze! Patinko🌼 spoznione ale oczywiscie szczere zyczenia urodzinowe!! Moniu🌼 ale ten czas leci. Najlepszego dla Adasia!! Jak udala sie imprezka? Jak w pracy? Grameczko🌼 u mnie tez sie jakos porobilo nieciekawie w biurze, wiec postanowilam otworzyc cos wlasnego. Jest troche strachu ale zyje sie raz. :) Wierze, ze sie uda, ze jakos to bedzie- a na pewno sprawia wiecej frajdy. No i moge pozwolic sobie na urlop wtedy, kiedy tego potrzebuje, jak rowniez sama wyznaczam godziny pracy ;) Moze i Ty pomyslisz o wlasnym interesie? Pamietam, ze po macierzynskim o tym myslalas. Madzik🌼 przykro mi z powodu tego co sie u Was dzieje. Jolanta🌼 nie pozwolimy przeciez zeby topic wymarl ;) Misiaczki🌼 Ciebie rowniez cieplutko pozdrawiam! Smerfetko🌼 podwójne szczescie ale i podwójna praca. Mam nadzieje, ze wszystko sie u Was ulozy! Oj, musze uciekac.Wpadla znajoma. Pozdrawiam wszystkie- rowniez te, których nie zdazylam wymienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odezwał się do mnie znajomy, otwiera własny biznes. bardzo zresztą podobny do tego z którym miałam do czynienia w poprzedniej firmie... jutro jadę zbadać teren ;-) :-) lilku fajnie, że się odezwałaś... zdradź rąbek tajemnicy czym się zajmujesz? misiaczki, kalpeczku, smerfciu, myszko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liliowa witaj! odzywaj graminis no to dobre wieści trzymam kciuki Smerfetko?dziekuje buziaczki napisz jak tam... Myszo24 a TY gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×