Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamilloooo

Za co daliscie facetom kosza po pierwszej randce?

Polecane posty

widzisz w Poznaniu to inaczej wygląda dziewczyn nikt nie zaczepia za to facet ma duże szanse na wpierdal...widzisz faceci nie boją się o swoje ciało...boją się o życie...jeśli dziewczyna mieszka daleko albo w podejrzanej dzielnicy dla dobra chłopaka i siebie powinna wracać taksówką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racjonalnie rozumując - żadna z nas nie ryzykuje pierwszej randki późnym wieczorem, w miejscu daleko od domu i z kimś kogo nie znamy. ale czasem bywa, że randka jest super, rozmawia się nam jak byśmy znali się od zawsze, więc i więcej czasu trwa owa randka, w końcu postanawiamy ją zakończyć ze względu na porę - a tu bach! facet mówi "na razie" i idzie w swoją stronę! przyznasz, że to brak kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę pamiętać, żeby nie umawiać się z Poznaniakiami. Bo jak by nas ktoś zaczepił, to nawet by się nie zdążyła odwrócić, a już by kolegi nie było. Bo on się boi o swoje życie, a kobiecie - czy jej coś ubędzie, jak ją zgwałcą, nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny nick : wyobraźnia mnie zawiodła :D Serio. Dochodze do wniosku, że umawiałam się zawsze z naprawdę miłymi facetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napoleon Bonabarte
Ach, Czarny nick, to Ty wymagasz "kultury"? A co oznacza "kultura" w męskim wydaniu wg Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeżli umawiacie się z facetem we środku wielkiego miasta, każde z nas ma godzinę jazdy (w przeciwną stronę) do domu i oboje idziecie wcześnie do pracy? Zakładając, że Wasz dom położony jest 2 minuty od przystanku, też wymagacie odprowadzenia? Bene Nati widzisz w Poznaniu to inaczej wygląda dziewczyn nikt nie zaczepia Chyba mieszkamy w innym Poznaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypadałoby, żeby odprowadził na ten przystanek i zaczekał z panną na autobus...czy na kolejkę, czy wsadził do taksówki (i nikt nie mówi, ze on ma za tę taksówkę płacić, żeby nie było nieporozumień).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napoleon Bonabarte
:-) Ja tam bym zapytał, Czarny nick, czy sobie aby poradzi. A cóż to człowieka kosztuje zapyta ć? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wymagam odprowadzenia
oraz zaplacenia rachunku za cokolwiek w knajpce na pierwszej randce. To rodzi niepotrzebne nadzieje i więź , której byc może sie nie chce. Sama potrafie zadbac o swoje bezpieczeństwo i rachunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:55 kyyrene (kyyrene@o2.pl) [zgłoś do usunięcia] Wypadałoby, żeby odprowadził na ten przystanek i zaczekał z panną na autobus...czy na kolejkę, czy wsadził do taksówki (i nikt nie mówi, ze on ma za tę taksówkę płacić, żeby nie było nieporozumień). A to tak. To jest mile widziane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napoleon Bonabarte
Zwłaszcza zapłacenie za taksówkę, moje miłe materialistki. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wymagam odprowadzenia
ale jeszcze mi sie nie zdarzyło , żeby gosc nie zaproponował mi odwiezienia do domu czy zapłacenia rachunku. Grzecznie odmawiam , ale nie walcze nachalnie. To takze jest smieszne i nieuprzejme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale kto tu mówi, o płaceniu za coś :o Zawsze z tą kasą wyskakujecie i to sto razy częściej, niż kobiety poruszacie tą kwestię. I kto tu jest materialistą? Ja bym nie pozwoliła zapłacić za taksówkę, ja wracam ja płacę i bym się głupio czuła, gdyby mi ją ktoś sponsorował. I to nie chodzi o pieniądze, ale o bezpieczeństwo drugiej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napoleon Bonabarte
A kto tak zeznał, Kirene?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napoleon Bonabarte
Kto jest materialistą? Wy jesteście materialistkami. :-) Materialistkami w kobiecym wydaniu. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolezanki ze studiów na przykład... W każdym razie płacenie za taksówkę absolutnie nie należy do rzeczy, których się od mężczyzny oczekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napoleon Bonabarte
Wyszłam z kąpieli, kwestia podejścia do życia. Ja jestem na tyle nowoczesny, że nie czułbym żadnego dyskomfortu, gdyby panna, która się umówiła ze mną na randkę, płaciła z własnej, nieprzymuszonej woli za taksówkę dla mnie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napoleon Bonabarte
To bardzo pięknie, Kirene. :-) Jednak - dla dobra mężczyzny i jego bezpieczeństwa, kobieta powinna zadbać o jego powrót w domowe pielesze. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, Psedło, jak tak Ciebie czytam, to przypomina mi się stary dowcip (rysunkowy niestety) o równouprawnieniu. Równouprawnienie w każdym razie ma swoje granice :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
A po co mam kłamać? Randka musi przebiegać w taki sposób, aby po niej kobieta poczuła się wewnętrznie odpowiedzialna za bezpieczeństwo powracającego do domu mężczyzny. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu ten psełdonim
zmienia nicki ??? I tak go Kyrenka rozpoznaje w mig. Facet ma kłopoty z tozsamościa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
Jasne, Kirene. :-) Równouprawnienie tak, ale... :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dałam kiedyś kosza facetowi, z którym umówiłam się na piwo w knajpce a on na samym początku spotkania mi oznajmił, że nie przepada za knajpami i w zasadzie to przygotował małą kolacyjkę u siebie w domu. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
Ogromne kłopoty z tożsamością. O tak! :-) Ale kobiety przepadają za facetami, którzy mają kłopoty z tożsamością. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
Zachowałaś się po frajersku, Kurczak. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×