Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

acha jeszcze zdziwilo mnie to ze lekarz ktory wyslal nas na badania do szpitala gdy mu pokazywalam pod pachami Nikoli bo myslalam ze to wezly nie zaprzeczyl a ten w szpitalu zaczol sie smiac ze to miesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuu ale jestem zla moja siostra mi napisala nie dawno ze jej lot zmienili z 15 na 19:40 !!! wiec bedzie dopiero o 22 na Stansted. wyobracie sobie! Mieszka 40 min samochodem od lotniska i mowi ze jej sie nie oplaca wrocic, ale problem w tym, ze moj Ed jak na zlosc dzisiaj pracuje i kurde musze jej zamowic taksowke przez internet, auu, i £60 w plecy!!! Pierwszy raz leci z Ryanair, zawsze latam ja czy moja mama z wizzair i od razu jest problem Kamila26 szkoda ze nie mozesz wyslac swojej Nikoli do mojego taty, laryngologa, od razu by jej pomogl. wracam do sprzatania, juz mi rece jada domestosem, fuuj dobrze ze Maja w koncu twardo spi..poki co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila26 moj Daniel mial powiekszone wezly kolo gardla po chorobie i po jakims czasie przeszlo,pediatra w polsce mnie uspokoila,a co do tych z tylu to wiesz chyba kazdy ma jeden wiekszy,ja mam,Daniel fryzjerka mi mowila,ze prawie kazdy ma,jak badania dobrze wyjada to sie nie martw,pewnie jest ok.moze Kamila_b jak chce to niech zapyta taty czy jest sie czym martwic:) Kamila_b ryanair pozmienial dni i godziny lotow,wiem bo znajomi mowili ze im opoznili powrot o 2dni!!!ciekawe co z urlopem bo caly na wyjazd wybrali:( zaraz kolezanka ciezarowka do nie przyjedzie tez marcowka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:-)dziekuje za wszystkie rady odnosnie tych zabawek,macie racje ze takim dzieciom zabawki szybko sie nudza i bardzo dobry pomysl z tym rozdzielaniem i chowaniem zabawek,moja Natalka najwieksza frajde ma jak ja wpuszcze do kuchni,otworzy sobie szafke i wyciaga ryze,makarony i inne pierdoly:-)tylko ja musze bardzo uwazac bo moja corcia wklada do buzi co tylko sie da,wszystkiego musi sprobowac:-)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila_black a nie byloby taniej poszukac w internecie kogos kto przewozi ludzi na lotniska,moja siostra niedawno jechala na lotnisko,taksowkarz zazyczyl sobie 80 funtow a znalezlismy chlopaka w internecie ktory wzial 40 funtow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia na ostatnia chwile to nie mialam jak kombinowac i zamowilam ta takse, nie jest zle, za hotel bylo by tyle samo a przynajmniej bedzie dzisiaj... a na lotnisku bedzie o 21 wiec tutaj w granicach 22, nie jest zle. Najgorsze ze siostrze powiedzieli ze wyslali maila a ja nic nie dostalam... z wizzair jak raz zmienili lot a moi rodzice tu byli i musieli leciec 2 dni pozniej to zadzwonili do mnie na komorke! Tesciowka wlasnie wyszla i Maja caly jej pobyt przespala, heh, nie potrzymala sobie dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa po poludniu123
Czesc Dziewczyny, Mam do sprzedania wozek z mothercare http://www.mothercare.com/Mothercare-Maui-pushchair-carry-package/dp/B000IENNYI Wozek wyglada jak nowy. Kupiony w lutym 2008, kiedy moja corka miala 3 miesiacy. Szybko wyrosla z gondoli wiec gondola wyglada jak nowa. Wozek jest rewelacyjny, skretne kola, podobny wygladam do bagaboo. Zaplacilam 299.99 sprzedam za polowe ceny w sklad wchodzi 1. gondola 2. spacerowka (taka jak na zdieciu) 3. materacyk ochorny podczxas zimnych dni 4. folia ochronna kontant GG 4979985 Pozdrawiam P.S mieszkam na Wandsworth (SW18)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borówka też jestem zarejestrowana w pampersie :-) i też mam tą plytkę ale te kolysanki wydają mi się fajne,wyczytalam o nich na innej stronce i pomyślalam że wkleje i Wam dziewczyny.A ja dzis zrobiłam sobie wycieczkę do ikei i troszkę poszalałam(oczywiście z zakupami ) bo naszczęście doszlam do siebie po ostatnim ataku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniapud juz mialam kiedys Ci napisac o odciaganiu mleka ale brak czasu i czasem skleroza tez dokucza... ja odciagam mleko 4 razy na dobe, nie jestem w stanie robic tego czesciej... wczesniej było czesciej :(... bywalo ze sciagalam 150ml a teraz juz czasem polowe tego... mysle ze gdybym robila to cesciej to byłoby wiecj mleka zgodnie zasada 'im czesciej odciagasz tym wiecej produkujesz'... jeszcze sie nie poddalam ale czasami trace sily, zamiast spac kiedy Mikolaj spi to ja pompuje i takie moje odciaganie trwa zwykle wiecej niz pół godz, tak15-20min na jedna piers i wyginam ta koncowke przyczepiona do piersi na wszyskie strony, ugniatam i masuje, i sprawdzam czy wszystkie mleko odciagnełam, no i zawsze prawa piers daje wiecej mleka (jest tez wieksza)... potem podaje mu w pierwszej kolejnosci moje mleko a jak zje to modyfikowanym dokarmiam... jesli jeszcze nie zrezygnowalas to sprobuj tak co 4-5 godzin odciagac... powodzenia i cierpliwosci zycze 🌼 no to konce odciaganie I IDE W KONCU SPAC :) pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Oleniga strasznie normalnie,mi by sie nie chcialo odciagac,pewnie bym juz dawno zrezygnowala:( Frugo fajnie,ze ci przeszlo ten bol jest okropny. Kamila_b siostra dotarla??? ok kawencja! dzisiaj mezulek ma wolne,takze nie wiem czy bedzie czas na czytanie i pisanie,bo pewnie on zasiadzie do komputera:( Moje dzidzi tak skacze superowsko po calym brzuchu,baaaardzo ruchliwe,szczegolnie jak sie poloze spac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki! anecia wyglada na to ze dzis ja pije z Toba kawencje :D. Kamila tak pewnie dala po plotkach z siostra, ze jeszcze odsypia :). watpie czy przez ten tydzien pojawi sie nam na dluzej na forum, zdradzi nas na rzecz siostry I BARDZO DOBRZE. pozdrowienia siostrzyczce 🌼 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam straszny problem z ustawieniem mebli! za kazdym razem jak je sobie rozplanuje wychodzi, ze stol lub kanape powinnam podwiesic pod sufitem... albo skrocic pila lancuchowa o 15 cm ... heh nie ma to jak miec obszerny living ;) . i tak zrezygnowalam z bibloteczki ktora mi sie baaaardzo podoba na rzecz tej ktora teoretycznie powinna mi sie zmiescic :O . mam dosc! HEEEEEEELP!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo elo...a jestem... tylko pije kawe z siostra Cycolina przy garnuszku a ja nawijam z siostra dojechala, ale po jakich przebojach.... zamowilam ta taxi, pytam jej czy juz kogos widzi z jej nazwiskiem, ona sie stresuje ze jeszcze nie/... sprawdzilam maila ponownie a oni napisali po 2h od potwierdzenia, ze jednak nikt nie przyjedzie, bo nie zdaza wyslac na czas. Zalamalam sie, bo Ed nie mogl jechac, ale zaaranzowal tak, ze wyrwal sie z pracy na 2h. Ta czekala ponad godzine na lotnisku, ale dojechala w koncu. Gadalysmy do po polnocy az Maja wstala i mogla sobie na nia popatrzec. Od razu ja wysciskala i wycalowala :) a biedne dziecko nie wiedzialo co sie dzieje, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Anecia ból straszny i niestety nie przeszedł jeszcze do konca ale jest lepiej,jak chodze i coś robię to ok gorzej jak się zastoje.Dziewczyny dowiedzialam się wczoraj strasznych rzeczy na temet paracetamolu i butelek i jestem w szoku po prostu napisze Wam puzniej o tym bo teraz rodzinka wzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Kamila_b ciesze sie ze udało sie odebrac Twoja siostre... fajnie teraz masz... friend i pogaduchy... super :) ... miłego pobytu Twojej siostrze zycze :)... Anecia ja na serio czasem trace cierpliwosc, pospalabym zamiast siedziec z dojarka... no ale coz - czego sie nie robi dla swojej dzidzi... ;) mamo***Eli ja tez mam taki living do d... nie podobny... nic sie nie chce zmiescic i do tego rzeczy malucha... porazka - kiedys Wam opisze jak on wyglada... mam pytanie - czy kiedykolwiek uzywałyscie cukru (takiego do herbaty) do słodzenia herbatek dla malucha??... pozdr. i uciekam bo koncze dojenie :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mało się udzielam, ale im dziecko starsze tym mniej czasu na cokolwiek.Szykujemy się powolutku do wyjazdu na święta: prezenty, sprzątanie... Oleniga - Cukier dla maluszka jest zbędny.W mleku ma wystarczająco dużo cukrów prostych.A jak zaczniesz solids to też tam będzie dużo cukrów prostych.Poza tym wtedy się już ząbki zaczynają i cukier złożony nie jest wskazany.A tak w ogóle dziecko łatwiej przyswaja naturalne smaki, nawet takiej herbatki bez cukru. To samo dotyczy soli. Kamila - fajnie,że masz siostrzycę u siebie i towarzystwo doborowe i pomoc przy małej większa. Anecia - w końcu jakaś info o Twoim maluszku, fajnie być w ciąży, nie? Właśnie wspominaliśmy ze ślubnym T, jak to było w zeszłym roku na święta (mieliśmy gości z Grecji) i że była wtedy jeszcze w dwupaku (drugi trymestr) najfajniejszy czas.Z sentymentem wspominam. MamoEli - cierpliwości w ustawianiu, może lepiej najpierw wszystko rozrysować zanim będziecie (tataEli będzie) przestawiać meble po kilka razy. Miłej niedzieli mimo pochmurności nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika no to spróbuj wypić nieposłodzony rumianek... jest ochydny :(... ja rozumię że najlepsze niesłodzone, mleka nie słodzę bo przecież jest słodkie... chodzi mi o herbatę z rumianku czy z kopru włoskiego (taką w torbkach do zaparzania) wiem, że używa się do tego glukozy ale nie mam i pytam czy ktoś używał do słodzenia herbatek dla malucha zwykłej sacharozy (dwucukru), który my używamy do kawy czy herbaty... :) mamy doradzają słodzik sacharozą bo one używałay ale że w dzisiejszych czasach dzieciaki są jakieś bardziej wrażliwe na wszystko to pytam czy ktoś używa albo używał... dzięki za info :) pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek dziewuszki:) mam chwilkę więc was doczytałam bo mały właśnie zasnął. coś mu się pozmieniało i cały czas jest głodny. dostaje ok 120ml mojego mleka a za godzinę się budzi i jest wielkie leeeeee i gryzie paluszki a smoczkiem już go nie mogę oszukać bo sprytny. od wczoraj zaczęłam mu podawać między posiłkami picie (woda z cukrem + koperek) żeby go czymś zapchać. przy jego głodzie ja nie nadążę produkować mleko. oleniga ja odciągam pokarm co 5 godzin. rano zazwyczaj mam więcej. ostatnio ściągnęłam 380ml. w prawej piersi też mam więcej i to 2 razy więcej niż w lewej. z lewą mam problem bo po tygodniu kiedy mały był karmiony cycem nie ściągał mi wszystkiego więc miałam zapalenie i do tej pory lewa pierś mi kuleje i nie bardzo wiem co zrobić żeby więcej produkowała. u mnie ściąganie trwa ok godziny. sztuczne mleko mam kupione ale jeszcze ani razu go nie użyłam. narazie mały najada się moim ale nie wiem co to będzie jak on taki głodomór. iwwa gratuluję córuni🌻 idę się ogarnąć bo jeszcze w piżamie chodzę bo od rana coś. a śniadanko było w przelocie z małym beksą, więc muszę coś zjeść. jak będę miała czas dziś to jeszcze zajrzę. miłego dzionka dziewczynki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo lubie nieslodzony rumianek!Tobie nie smakuje bo pewnie jesteś przyzwyczajona do slodzenia.A jak z kawa czy herb?też slodzisz?ja nie.Oleniga dziecko ktoremu podaje sie herbatke bez cukru, nie bedzie znalo smaku tej z cukrem i bedzie zadowolone z tego co ma.Chociaz z cukrem pewnie bardziej by mu smakowala. Gorzej jak przyzwyczai sie dziecko do slodzenia.tak samo z sola. zaczelam slodzic jak miala przed ukonczeniem roku. teraz tez pije gorzka lekka herbatkę ale slodzonej wypija więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mala (miala roczek)miala biegunkę podróznych w pl lekarz zalecila podawanie slodkiej herbaty z cytr na wzmocnienie,ale odradzila te typu instant,np. HIPPa , ktore tez sa slodkie przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Borówka - właśnie to chciałam napisać.Oleniga, jak dziecko pozna smak niesłodkiej herbaty to ją polubi a jak pozna cukier to już zawsze będziesz musiała słodzić, a cukier nie jest niezbędny, bo występuje w prawie wszystkich pokarmach.No i zawsze możesz zacząć słodzić dziecku herbatę, kiedy uznasz,że potrzebuje więcej cukru.Ale moim zdaniem nie dobrze jest dosładzać tylko dlatego,żeby lepiej smakowało, bo dziecku bez cukru też smakuje.Osobiście lubię rumianek, koperek i inne herbaty niesłodzone i wcale nie uważam,że są aż ohydne - do wszystkiego można sie przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra188
Szczesliwe brzuchatki: lorinka.............19.11.2008.....32.....blackpool....c oreczka...Zuzia? Katelka25...........06.12.2008r....37....Cheshunt....... ?????...... olenka25............25.12.2008.....35....Coventry.....có reczka........? Kamila26............18.01.2009......33....Inverness.... . ? ...............? olenka2001.........26.01.2009......26....Cardiff....córe czka..Liliana? frugo05.............04.02.2009.......30....Winsford...ch yba coreczka anecia1702........19.03.2009......24.....Melton......... ..?.............? mi83.................24.03.2009.......23....Hinckley.... ..córcia.....Hania lucilla29.............01.04.2009......21.....grimsby..?? ??.. laura/gabrys bes...................22.04.2009.......18....Swindon.... ................... mala21..............25.04.2009.......12....Hounslow..... ................. magda_g............07.05.2009.......16....H/C........... ?syn?........... Aleksandra188......22.06.2009.......12....Hereford...... ....?........... czarnolinda.........18.07.2009.......6.....liverpool.... .................... Aga26londyn............07.2009.......6.....Londyn....... ?.............. Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... ....... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ......Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn...chłopak.. .........Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester....dziew.....Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .....Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26.........29/09.....3370....Essex Great Dunmow....syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynk a agg3..........4/10.....4820.....Birmingham.....córeńka.. ...Dominika Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corcia .......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA agi2-27............26/10...2950......Sheffield........ córcia...Victoria Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn..............Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus........Dawi dek MONDZI25..02/11..3850......Banbury.......coreczka....... ...Olenka Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. ....Dorian karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ......Juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford......coreczka .....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... .Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a........Noemi Agata85..3012.07..3250..Ząbkowice Śląskie(Grimsby)...syn...Nataniel mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas asiulek27........10/01......3220.....Preston........córk a.....Judytka Jennny...........14/01......3600.....Stratford......syne k.....Robert leeds1977aga....21.01.......3620...Leeds........synuś... ...Davidek Kasia78..........30.01.......3280......Gosport......syne k.....Kubuś agnes23.......09.02......3370.....Northampton.....corcia .......Zuzia joaska78......17/02.....3500......Bedford.......synek... ...Staś elenasss.......03.03.....4000............Leicester....sy n......Bartuś Karolinah.....26/04....3,450g....Londyn/Koszalin.....syn ek.....Max karolinkaa_j...04/05...3.600.....Borehamwood.....synek.. ..Kacperek Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k......Tymon Felicity001.....18/05....4070.....Chesterfield.......syn ek.......Filip Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek......Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ......Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek....Olivier monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa.......07.07.2008....3,056kg....ThorntonHeath....c órka....Ola Rokita1988...10/07...3525g....Bedford........corka...... ......Amelia Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. .........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia......Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. ..........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... .Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke....chlopak. .Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1.........02.09.2008....2900.....London.......Maksym ilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910......Hatfield.... .pszczólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green..................... mala79..........09.11.2008...3350.....Londyn....corcia.. Nicola.... aniapud........12.11.2008...3700.........Enfield......sy n .......Kubuś Patuniaa.......13.11.2008...3270........Birmingham..cork a...Julia Jola25..........14.11.2008...4180.........St Albans...córka.......Hania Krakersik81...16.11.2008..3487....Manchester...córka ...Zuzanna Gosiulka24.....17.11.2008...4013.......Croydon...sunus.. Adas/Alex... Patinka26....19.11.2008...3240.....Cheltenham..corka..Ol ivia Hatice iwwwa***.....24.11.2008...2680.....Londyn......corenka.. .KAJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny 👄 powiedzcie mi co mam robic moje dziecko je co 2,5 h 120 ml modyfikowanego i jak ja klade spac to dalej jest glodna i placze strasznie daje jej smoczka to ciagnie go tak jak by mialo jej cos leciec.. polozna mi powiedziala ze mam jej wiecej nie dawac 120 ma jej wystarczyc.. eh co mam zrobic zmienic mleko..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Borówka za wytłumaczenie... Monika też dzięki - tak mi głupio ze wyskoczylam z tym, że herbata niesłodzona jest ochydna...sorki... :o ... faktycznie, ja słodzę i herbatę i kawę (o ile ją pije ;) )... dzięki dziewczyny nie pomyslałam, ze przeciez on nie zna jeszcze smaków... tylko najgorsze ze mleko ma slodkawy smak a rumianek...hmm... no ma smak specyficzny... bede próbować ... Aniapud gratuluje Ci ilosci sciaganego mleka :)... to pewnie tez dlatego ze karmisz piersia i tym samym wiecej produkujesz...pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patunia nie zmieniaj mleka daj jej więcej... napełnij butle 150ml i zobaczysz ile zje... dziecko je tyle ile potrzebuje... ta polozna jakas niepowana jest... u mnie Mikolaj zje czasem 120 czasem tylko 90 a czasem nawet 150 ... pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, mysle , ze jednak frida na katar to przydatne urzadzenie. pytalam mam ktore to mają. mi niestety nie udalo sie tego tutaj dostac , ponoc nie ma w uk. Maja mi z Pl przyslac, napewno sioe jeszcze przyda.Tutaj mają podobne, czyli...calkiem inne, takie, ktore jednak trzeba włożyć do noska, by cos wyciągnąć, fridy sie nie wkłada tylko przytyka do dziurki i zaslania ja szczelnie, przez co duzo duzo wiecej mozna oczyscic niz za pom gruszki. niestety mala sie meczy, bo wyciągam gruchą, on ajuz jej nienawidzi. no i przekonalam sie do wody morskiej. Jest przydatna. zapuszczam, odczekam troche , podnosze mala do gory i sie zaczyna...wyplywa jej noskiem, ale wiekszośc idzie do gardla. zaczyna sie kaszel okropny, lae jak splynie to jest spokoj na jakiś czas. Oj męczy sie malutka... ide robić szarlotkę.Kupilam dużą blache, wiec bedzie duuuuzo szrlotki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kamila_b ale siostra miala przygody!!! Monika2 glupia jestem ze myslalam o usunieciu:( My juz 3cie w drodze,a jak szaleje po tym brzuchu to jak zachipnotyzowani sie gapimy,a jak chlopaki chca na brzuch reke polozyc to sie kluca hehe,moj maz zawsze przegrywa,ale odrabia jak wieczorem sie polozymy,smaruje oliwka i cieszy sie jak dziecko,ze on czuje!!!WARIAT!!! My bylismy na car boots kupilismy fotelik samochodowy za 7L :D MamoEli ja mam taki salon w ktorym ciagle cos bym robila,bo mi za pusty sie wydaje,jest wielki,ze chlopaki w nim w noge graja,adas jezdzi na rowerku:) Frugo ja mam we wtorek wia=zyte u fizjpoterapeuty w sprawie kregoslupa to napisze w srode co mi doradzila jak chcesz:) Oleniga WYTRWALOSCI ZYCZE!!!Do 3go miesiaca dotrwasz?bo po 3cim dziecko dostaje swojej odpornosci. Patunia a moze daj jej cos do picia,dziecko karmione modyfikowanym powinno dostawac 100ml,picia np.wody,wody z glukoza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleniga picie dla małego robię mieszając przegotowany cukier z 2 łyżkami naparu z koperku i przegotowaną wodą. przegotowany cukier- kilka łyżek cukru i trochę wody i to musi ci się zagotować i później gotujesz to ok 2 min. i odlewasz do jakiegoś garnuszka a później dolewasz do naparu z koperku, żeby było słodkie i uzupełniasz wodą przegotowaną żeby nie było za mocne. a cukier gotuje dlatego, żeby mały nie miał kolek i mógł łatwiej się wykupkać. sprawdzony sposób babć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anipud a skad ten koper wziasc w jakim sklepie kupilas..? dziewczyny co stosujecie na rozstepy...? i jaka dietke polecacie bo ja nie karmie piersia i troche mi zostalo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×