Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

Oj Jolcia, to nie dobrze nie smarować po kąpieli, bo sama woda z dodatkiem nie nawilży skóry tak dobrze. Ja nawet jak Maja się drze staram się ją obsmarować.. rzadko kiedy nic nie nałoże Ale napisałaś, że za uszkami też było.. mojej tak się dziwnie zbiera czasem, ale staram się to smarować w ciągu dnia i oczyszczać potem watką i jest ok No i już się obudziła :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju to jakas mania tego cottage pie,a ja n\awet nide wiem co to jest????chyba przegapilam stronke jak ktos dawal przepis....Borowka!ja chcem przepis na skype:-D please,a w niedziele planuje wyprobowac twoj przepis na piersi z kurczaka zapiekane w smietanie :-)moja wyobraznia podpowiada mi ze to bedzie mniam...mniam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ZAWSZE smaruje adaska oliwka po kompieli,cale cialo oprocz twarzy bo od razu wlosy mu sie bardzo tluste robily,do buzi kremik bralam ale tez nie za kazdym raxzem,wiec moze dlatego cialko ma zdrowe a buzia i glowa suche...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze chwila i umre z glodu...jak nic nie zjem,wiem ze jak go zostawie to sie bedzie darl,co za los.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Kamila_B jak ona była mała to się strasznie darła po wyjęciu z wanienki i ja chciałam jak najszybciej ją ubrać i zatkac bużkę cycem :), główkę zawsze smarowłam jej oliwką już podczas karmienia :) ale mimo to jej główka jest w tej chwili najsuchszym obszarem na ciele, jak na razie wszystkie specyfiki jakie dał mi lekarz nie działają cudów, uzbrajam sie w cierpliowść. Tylko szkoda mi dziecka, bo non stop sie drapie mimo iż bardzo często ją smaruje różnymi specyfikami. Mamo Eli a jakie dostałaś leki? ja mam krem ze sterydami - Trimovate, smierdzi, ale szybko wyleczył infekcje, minus że można go używac tylko przez kilka dni, a inny z hydrocortizonem to - Daktacort - słabo działa, ale go można używać dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejku to macie dziewczeta troche problemow z ta skorką. moje jakos t omija, olke moze dlatego, ze nie znosi sie kąpac, myje ja co drugi dzien, albo rzadziej. dziecko drze mi sie w nieboglosy jak ja wsadzam do wanienki. znowu ma faze na niekapanie. gosia na cottage pie przepis masz na str 198(lollibelly podala) pachnie smakowicie, ojejku ale bedzie wyżerka:D, kurcze tylko mąż dzisiaj poźniej z pracy i bede czekac na niego cos jeszcz emialam napisac aha Kamila_black body dobrej jakości, chociaz biale, z dl rekawem kupisz w tesco. no i tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi o body basic czy jakos tak, pakowane po 3 czy 4, bez wzorkow, kolorow. innych nie znam, a te sa ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Jagoda:-)a ciekawe czemu niektore dzieci tak sie dra na kapiel,przeciez woda to ich srodowisko z ciazy,cieplo imokro to sie chyba przyzwyczaily po 9 miesiacach,nie?a tu taki krzyk przy kapaniu,dobrze ze moj lubi sie pluskac,nigdy nie plakal ale ubieranie po to juz inna bajka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolli cottage wyszedlsuper,od wczoraj wieczorem zjadlam prawie cala blaszke:-SAMA :P do dziewczyn ktore pija herbatke z lisci malin: czy u was ta herbatka tez ma dzialanie lekko przeczyszczajace? odkad ja pije chodze do lazienki czesciej ;) ??? no chyba ze cos sie u mnie zaczyna,bo od rana czuje dziwne pobolewania i jakby skurcze prawie calego brzucha i okolice bioder,przyznam ze wczoraj sie troche nadwyrezylam bo poszlam na bardzo daleki spacer i ledwo doszlam do domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiulka moja Olimpia tez ma tylko na skroniach glowie i szyi a nie na calym cialku.HV kazala ja myc sama woda przez kilka dni i zobaczyc czy to nie uczulal szampon i mydelko i sie okazalo ze to nie od szamponow tylko woda i mojej kolezanki ktora tez mieszka w uk synek tez tak ma do teraz choc ma juz 2 latka.Ale moze u ciebie to cos innego, ja poprostu podpowiadam ze moze to woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiulka24 - ja polece ci na to cale uczulenie szare mydlo jest najleprze a jeszcze lepiej jak ktos z polski poszukalby ci mydelka z nanosrebrem bo mi takie mama zawsze przysylala bo mialam problemy z pupcia malego mial cay czas obszczypana i nic mu nie pomagalo wietrzenia sudokremy mycie sama woda po karzdym przebieraniu a mydelko z nanosrebrem zadzialalo natychmiast i jest bardzo dobre na problemy skorne, a jak bedziesz miec problemy z zdobyciem go to jak mnie ladnie poprosisz to ci je zalatwie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pamiętam, któraś zx Was pytała o EHIC. korzystałam z niej kilka razy. Jak Zuzia złapała przeziębienie no i tą nieszczęsną biegunkę podróżnych. nie płaciłam za żadna wizytę, za receptę płaciłam w całości.pierwszy raz korzystałam z niej dokładnie 2 lata temu i myślę, że gdyby NHS nie pokrył kosztów to by już sie upomnieli. śmiesznie czasem było, lekarze nie wiedzieli co i jak z tą kartą zrobić - musiałam ich poinstruować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam dodać, ze wszystko szlo na moje nazwisko. nie mialam karty wyrobionej na zuzię, tylko na siebie. a powinnam miec. Ale sie udalo! oleniga, gdzie jesteś? czy oleniga jest w polsce i ja tego nie pamietam? oleniga odezwij sie! i ty anecia też!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Boróweczko Oleniga miała teraz lecieć do polandi no i miała jakiś problem z kompem A Anecia to przegina nic nie pisze tylko trzyma nas w niepewności ale pewnie jeszcze nie urodziła bo gdyby tak było te pewnie by się już pochwaliła A my musimy przełożyć chrzciny bo chrzestny nie dostanie urlopu przed świętami :( no ale chrzcimy w końcu 10.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, jestem na chwilke. Jola, Kuba teraz dostal Fucidin (mozna go uzywac non stop), czysta ciekla parafine i emoilent do kapieli i smarowania Aquaeous cream. na razie jest caly czerwony od poprzedniego specyfiku. zobaczymy za pare dni. gosiulka ten Epaderm o ktorym Ci pisalam jest na recepte, moge Ci ja podeslac, ale jak chcesz czymkolwiek ochronic glowke wystarczy nawet E-45 dla dzieci ;). maila podalam, jesli chcesz Epaderm to chetnie podesle :) wiecie co? wcale nie jestem pewna czy ten kaszel to na pewno od nadmiaru sliny przy zabkowaniu, poczekam do jutra, noc powinna pokazac co sie tam dzieje. karta EHIC jest tym czego jeszcze nie wyrobilam Kubie! a lece za 2 tygodnie. tak sie booojjjeee :O. nienawidze latania, nic na to nie poradze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hejka :) ale mialam pracowity dzien czekalam dzis pol dnia za sofa najgorsze jest to ze tej starej nie szlo wymiensc z domu bo mamy bardzo waskie wejscie do domu i w koncu po 1,5 godzinie zmagan rozwalilismy jeden brzeg wiem ze malo inteligentne podejscie ale nie szlo inaczej a ja sie robilam coraz bardziej zla :O no a nowa sofa lezy w kawalkach i czeka na mojego meza :D aha 2 minutki temu dzwonil do mnie ang ksiadz jakos dogadalam sie mam przyjsc w niedziele o 3.30 obgadac szczegoly :O mam nadzieje ze sobie poradze. dzis caly dzien przestawialam meble w pokoju komode od malej kolyske sporo tego bylo. moja krolewna dzis zjadla pol sloiczka jablka i kaszke bananowa dosc sporo :O i ona dalej buzie otwierala ona dopiero za tydzien skonczy 4 miesiace a tu taki apetyt ale dobrze ze jej nic po tym nie ma czyli bole brzuszka itd. Mam kochane Prosbe oddajcie glos na mojego anioleczka :) http://www.rosniemyrazem.pl/competition_details.php?id=1417&cat=nb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do kurczaka to wczoraj zrobilam w sosie smietanowo cebulowym jejku jakie dobre :) naprawde polecam dziewczyny ja wzielam 4 piersi z kurczaka pokropilam na gruba kostke czy jak kto woli posypalam delikatnie ziarnkami smaku i sypkim czosnkiem delikatnie bardzo.Jogurt naturalny zmieszalam z 18% smietana i zupka w proszku z knora cebulowa roztrzepac to razem z tym jogurtem i smietana na koniec wzucic kurczak mozna dodac starta marchew lub baklazana lub cukienie w plastrach lub wszsytko na raz jak kto woli :) do tego super puree lub chipsy ziemniaczane lub ryz jak kto woli ja ugotowalam sobie brokuly jeszcze i obiad jak z marzen. lolibelly ja kiedys uzylam twego przepisu na kurczaka drobno w kostke z lyska majonezu itd wyszly smaczne te klopsy ale rozlatwywaly sie podczas smazenia jak myslisz moze za malo majonezu dalam lub sera??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do kapielito moja niunia na poczatku 1 sze dni tez nie lubiala az zakumalam o co biega zanim ja rozbieralam ogrzewalam pokoj dodatkowo kominkiem bo dla niej bylo za chlodno ja sie smazylam z goraca ale ona sie przyjemnie pluskala :) a teraz mam specjalne siedzonko do duzej wanny i moja niunia siedzi sobie na lezaczku i sie kapie :) i zawsze tez ja smaruje olivka kremem :) a za uszkiem moja tez czasem ma taka sztywna jakby skore nie wiem czemu i tylko za prawym uszkiem ale tak pozatym jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo eli wypelniaj aplikacje już teraz to jeszcze zdążysz ją dostać! ja wypelnilam w niedziele i dzisiaj mi już przyslali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaeli nie wiem czy dobrze kojaze ale chyba chodzi ci o karte ta niebieska do leczenia we wszsytkich krajach UE. wniosek wypelniasz przez interent i w ciagu 4-5 dni max przysla ci do domu.Jesli chcesz stronke to daj znac posle ci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisalam posta i mi wywalolo kompa.ZNOWU. patinka jak sie rozwalaja to mozna dac troche kaszy manny, fajnie wiaze. co do karty to ja wyrobilam 3 lata temu w pl przed przyjazdem tu i w szpitalu w uk nie wiedzieli co to, a ja mialam MASAKRE z kolanem :O te leki co teraz biore na szczescie pomagaja.uffff..... fajnie ze Wam smakowalo cottage pie.i naprawde polecam ten makaron z cukinia kt podalam gdzies.my top 1 :) kurcze jak Wam wspolczuje z tymi dzieciaczkami.bardzo sie ciesze ze ja nie mialam do tej pory zadnych problemow.oby tak dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli GRATULUJE POtomstwa :D sliczne koteczki a zdjecia wyszly super :) kurcze ale naprodukowalyscie stronek :O ciezko mi nadrabiac ale staram sie :) wybaczcie mi ze nie udzielam sie tak czesto choc na moja coreczke nie moge narzekac bo mam zlote dziecko prawie wogole nie placze no chyba ze ja wkurze czyms naprawde :O typu chce isc spac a ja przedluzam jej pobbyt w livingu (tak ja nauczylam to teraz mam zasypia nawet na drzemki u gory w sypialni mam ciemno zasloniete zaslonki cisza jest)wiec bardzo szybko zasypia tam a na dole mam wlaczone Tv i sie denerwuje no i za jasno jej . Tylko chodze po domu i szukam sobie zajec Obiad zakupki ostanio za czesto i moj Portfel ostanio Mowi mi I'm Hungry :O kurcze wstaje rabno szybko sciagam mleczko potem sniadanko dla laury w tym czasie przebieram mala karmie ja laura sobie radzi sama w tym czasie po tem czynnosci higieniczne pomoc w ubieraniu mundurku bo moja krolewna w nosie ma ze kolnierzyk ma byc wyjety czy koszulka wsadzona do spodno :O potem sprztama szykuje kanapki itp dla meza zreszta chyba wiecie jak to jest Mnie sie w kazdym badz razie w domu wogole nie nudzi. ale wam tu zanudzilam :) Uciekam spac bo jutro jedziemy do Gloucetsre 40 min w jedna stronke do poslkiej szkoly specjalnie tylko na lekcje religi bo Laura ma Komunie w tym roku w maju :) wiec jeszcze nauczanie indywidulane jest w domu :) dobranoc wam i dobrej nocy zycze 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff padam na papę to był bardzo długi dzień znów się poprztykałam z tym moim... :( :( raz na wozie raz pod wozem. Niby jak wychodził do pracy to było ok, ale tak mi jakoś smutno teraz. Zaraz idę spać i postaram się mózg wyłączyć, ale to potem jak gonitwa, echhh Napisałam właśnie skargę do POLSKIEGO KONSULATU Wyobraźcie sobie, że Ed chciał odebrać paszport Mai w poniedziałek i szanowny Pan w Garniturze przy wejściu nie znał słowa po angielsku !!! śmiechu warte do tego nie ładnie potraktował męża, wcisnął mu papiery o podanie i odesłał. Ed się wkurzył i chciał go olać (sprać też :P ), ale powiedziałam, żeby papierek o odbiór pokazał, to dopiero wtedy go koleś wpuścił Inna sprawa, że zapomniał swojego paszportu i musi jechać drugi raz, ale napisałam skarge, że jak osoba reprezentująca KONSULAT w Londynie może nie umieć mówić po angielsku !!!! Ciekawe czy odpiszą coś Idę spać kobitki Głowa mi pęka monis jak można napisać najleprze ???? Dziewczyno bój się Boga.. i ortografii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ..my bylismy dzis u poloznej, no i powiedziala nam, ze Hania jest juz gotowa, tylko potrzebne są skurcze..a one nie chcą przyjsc:( anecia, cherry- a Wy gdzie? kamila_b- no niestety, my jak bylismy w konsulacie to zauwazylismy, ze ow pan nie zna ang...polska rzeczywistosc? Garniturek, a ani me ani be..a malo ludzi zna angielski? Ciekawe jak dostal tę pracę..no zenada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi83 - u mnie nic na razie, niestety, zero skurczy. Chociaz zastanawiam sie, czy zwikszyly mi sie uplawy, czy to moze wody sie sacza. Ty chyba bylas z tego powodu w szpitalu, powiedz, co Ci doradzili? Mdli mnie od poniedzialku, polozna nie odbiera tel i mimo, ze zostawilam jej juz 5 wiadomosci - milczy. Chcialabym juz miec dzidzie, chociaz zostal jeszcze tydzien do terminu. Moj maz ma jutro urodziny, moze nasze Sloneczko zrobi niespodzianke tatusiowi:) Anecia moze juz urodzila, nic sie nie odzywa ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cherry- nie, nie bylam w szpitalu..mi się wody sączyły ok 1,5 tyg. przed, ale naprawdę wiedzialam, ze to wody, a nie upławy.. dziwne, ze tak Cie mdli,moze spróbuj u gp, jak polozna nie odbiera.. choc mnie jakies 2, 3 tyg. temu tez jakos mdlilo przez pare dni, ale potem minęło..no, ja tez bym juz chciala..tylko skurczy jak na lekarstwo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×