Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

Mi - juz niedlugo, na razie nie przyspieszam, tylko pije herbate z lisci malin. W nocy troche pobolewa mnie brzuszek, ale rano juz nic sie nie dzieje, wiec sobie jeszcze poczekamy :) najwyrazniej dzidzia jeszcze nie jest gotowa do wyjscia:) Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam serdecznie z samego rana :D ktora pije Inke ? Zapraszam i na dietetyczne mufinki z czekolada :p Prosimy ponownie o glosik na Olivke :) http://www.rosniemyrazem.pl/competition_details.php?id=1417&cat=nb Ojej dziewczyny wiem juz jak wam ciezko jak sobie przypomne to kazdego dnia myslalam czy dzis urodze i po schodach w domu chodzilam okrakiem :D przysiady robilam pomagaja w rozwarciu opieralam sie rekami o brzeg lozka i co 10 przerwa i znow :) herbatke pilam od 35 tc i wiesiolek bralam :) az w koncu napilam sie olejku rycynowego ochyda ble ale szlo przelknac . Kamila blacka zwracasz uwage na bledy upsss :) ale ja mam tak durna klawiature ze albo wciska mi podwojnie potrojnie albo wcale a jak pisze posty to nigdy nie patrze jak to wyglada dopiero jak wysle :) wiec z gory przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEST !!!JEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mam przyjemnosc poinformowac wszystkie brzuchatki i mamusie ze nasza topikowa ciotka ANECIA URODZILA!!!!!!!!!!! Dostalam dzis od niej wiadomosc.Kazala wam przekazac ze jej porod trwal tylko 2 godziny.W szpitalu byla okolo 2 a 2.25 urodzila. No tak ciekawskie teraz myslicie a co urodzila?a potrzymam was jeszcze w niepewnosci.To jaka dzis mamy pogode? :-D:-D jest CORCIA!!!!!!!!!!!!!!! 🌼Aneciu Gratuluje Ci jeszcze raz!!!wracajcie szybko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HURRRRRRRAAAAAAA!!!!!!!!!! super Anecia! gratulujemy upragnionej coreczki! 🌼🌼🌼. teraz jeszcze opis i zdjatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia-gratulacje z okazji narodzin corci i takiego szybkiego porodu. ZAstepy szczesliwych mamusiek wciaz sie powiekszaja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEST JEST JEST JE JE JE JE... MÓWIŁAM, ŻE BĘDZIE CÓRKA a chciałam wam pisać, że do mnie pisała wczoraj, że jeszcze nic o Jezu, aż mnie dreszcze przeszly !! Chyba się zaraz popłacze ze szczęścia 🌼 🌼 🌼 Patinka nie zwracam generalnie uwagi na błędy i wiem, że w sumie nie powinnam, ale monis (przepraszam) często robi błędy i tym razem nie mogłam na to patrzeć !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj Janio jednak chory. zadne zabki, normalne przeziebienie go zlapalo :) musze zaraz leciec do apteki po cos na katar (nanosal chyba) i kaszel (i tu pewnie bedzie problem, bo oprocz vick nie dostane nic). pocieszajace jest tylko to, ze skora malego wyglada dzis juz duuuuzo ladniej :) Kamila26 a urodzila wczoraj czy dzis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to juz mi Kamila_B mi odpowiedziala, dziekuje :D:D:D zauwazylyscie, ze sporo dzieci rodzi sie 14-go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do tego Anecia urodziła w dzień urodzin mojej siostry tej daty nie zapomne :P Faktycznie mamo Eli... 14 popularny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis to ja bym prosila to mydelko...PROSZE>>PROSZE>>>BAAARDZO LADNIE PROSZE :-D :-D :-D mamo*Eli ja tez prosze Epaderm,moze pomoze Adasiowi itez ladnie PROOOSZE :-D wysle zaraz meila,dziekuje dziewuszki.papapap Gratulacje dla Aneci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamy, mam nadzieje ze weeekend mija milo starszy syn dzis obudzil sie z ospa do gp juz nie pojde dopiero w poniedz , znacie tu jakis zamiennik masci cynkowej na ospe, i boje sie czy tan maly nie zlapie od niego ospy? karmie piersia go caly czas ale czy to go uchroni przed ospa a w razie czego jak zlapie to nie jest za wczesnie dla niego na ospe pozdrawiam was goraca mam nadzieje ze u was lepiej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia gratulacje coreczki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!szczesciara!! dobrze ze porod poszedl szybko!!!!! zdrowia dla malutkiej!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdae ja Ole smarowałam przy ospie kremem AQUEOUS CALAMINE CREAM BP miałam tez taką śmietankę ale nie pamiętam nazwy powiedz w aptece to Ci pokażą co mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, lysy to on nie jest, ale to po tacie-tez ma bujna, czarna czupryne. Ilosc wlosow w przypadku Franka jest chyba wprostproporcjonalna do glosnosci z jaka \"komunikuje\" sie z nami. Kolega z pracy podarowal mi jeszcze przed porodem bouncer, taki najzwyklejszy bo jego coreczka urodzila sie miesiac wczesniej i dostali troche za duzo prezentow. Teraz doceniam jak istotny jest zwiazek takiego ustrojstwa z chwila spokoju :) Noga bujam sobie Franka a rece maja dostep do klawiatury. Ciekawe jak szybko mu sie znudzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frugo, wydaje mi sie, ze ta smietanka to CALAMINE LOTION, biala zawiesina w takich szklanych,brazowych butelkach> Pracowalam w aptece i pamietam, ze to bylo sprzedawane na roznego rodzaju wysypki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga Uk, sliczny synek, gratulacje!! Anecia, Ty szczesciaro, duzo zdrowka dla Ciebie i Coreczki, wiemy jak bardzo jej pragnelas! A porod 2h, to super, expresowo! Mi83- co u Ciebie? Ja noc mialam ciezka, bolal i boli mnie brzuszek, uplawy zrobily sie zabarwione krwia, dzwonilam do szpitala, babka kazala czekac na skurcze. Mam nadzieje, ze nie bede musiala czekac kolejny tydzien :( No i rozpadalo, samopoczucie mam beznadziejne, wszystko mnie boli, a przy kazdym ruchu dzidzi mam wrazenie, ze kros mi wbija ostrze w pochwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdae ja bym na Twoim miejsu sobie zyczyla zeby mlodszy synek tez przeszedl teraz ospe :) wiemze to zabrzmialo dziwnie,ale im szybciej dziecko przejdzie ospe tym lzej ja przejdzie i mniejsze beda szanse na powiklania. poza tym \"opedzlujesz\" ich obu na raz i masz z glowy na reszte zycia ;) ospa jest zagrozeniem w pierwszych tygodniach zycia i ostatnim tygodniu zycia plodowego (kiedy matka przechodzi ospe). karmienie piersia niestety nie gwarantuje ochrony przed wszystkimi wirusami... a szkoda. gosiulka wysylaj adres bo za godzine wybieram sie na spacer na poczte. mnie nie musisz prosic, ja sie chetnie pozbede nadmiaru smarowidel :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkie dzieki za porade , kupie to jak najszybciej a na razie oilatum smaruje choc to na razie poczatek i tak mocno nie swedzi, a jak maly sie zarazui to trudno balam sie czy poprostu nie jest za maly jeszcze na to jeszcze raz dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdae ja nie wiem czy oilatum to dobry pomysł bo ono raczej nawilża,a ospę należy wysuszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cebi
Witam mam pytanie zastanawialam sie nad tym jak tu mozna sprawdzic czy z wodami plodowymi jest wszystko okej skoro po 21 tc juz nie robi sie usg? Chcialabym spytac poloznej ale nie wiem jak jej to wyjasnic po angielsku poniewaz ja nie zabardzo wladam tym jezykiem no i jeszcze zaczely mi sie uplawy i tez nie wiem czy powinnam sie tym niepokoic,jestem w 30tc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo Eli pytanko do Ciebie :) Powiedz mi jak sie sprawuje Twoj buggy board. Zuzia coraz niechętniej wsiada do wózka. Ela chętnie stoi na nim?Jak on się sprawdza na większych dystansach? tak patrze na te buggy board lascal, mam maclarena a tylko te lascala chyba są odpowiednie do tego wózka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borowka nie kupilam jeszcze tego wynalazku, bo nie ma takiego modelu ktory pasowalby do mojego glebokiego wozka (mam polski). czekam do powrotu z Polandii (wtedy kupie spacerowke Kubie- taka rozkladana prawie na plasko, bo jakos nie przemawiaja do mnie te polsiedzace) i wtedy zakupie bb. probowalam stawiac ja na takim \"cusiu\" i mowila, ze fajnie (znajoma posiada takowe ustrojstwo), ale nie mam pojecia jak to bedzie na dluzsze dystanse. na razie chodze z chusta i jak juz wymieka po prostu wsadzam ja sobie w chuste, na plecy :). troche ciezko, ale za to jakie cwiczenie z obciazeniem :D. cebi a co masz na mysli mowiac o wodach plodowych? ilosc czy jakosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej cioteczki! Dziekuje za gratulacje! Po 12 dostalam biegunki,pozniej silne bole parte,szybko na szpital 30minut i jest Amelia!!!Ledwo zdazylismy!Urodzilam w mojej mamy urodziny:D jak bede miec wiecej czasu to dam fotki!Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×