Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

JennaS ja ciebie gonię;) Mam jednak nadzieję że pojedziesz przede mną bo wiem jak to czekanie wkurza a jeszcze bardziej jak ktoś ciebie wyprzedza..;) mnie wkurzają nawet opowieści o tym jak laski rodzą przed terminem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malzenstwo
kamila_b jestes piekna inteligentna dziewczyna, masz duze doswiadczenie z dziecmi i zawsze sluzysz dobra rada, ale czesto wprowadzasz niemila atmosfere na forum. WYLUZUJ KOBITO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześ mamy cierpliwości brzuchatki anecia czytałam ten artykuł już wczesniej, i obojetnie co by zawierało mleko matki a nawet jakby nić nie zawierało lepszego niż formuła to i tak wiadomo że mleko z piersi jest bardziej odpowiednie dla malucha niż z butli, taka natura a nie wspomne już o więzi matki z dzieckiem pozdrawiam was p.s robiła już któraś z was odprawę przez ineternet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla świeżo upieczonych mamuś 🌻 życze zdrowka i wytrwalosci ❤️ Ja powoli zaczynam sie pakowac i oczywiscie bylo to nie realne by zmiescic sie w 15 kg wiec zadzwonilam na infoliniw wizzair i dopytalam sie dokladnie co i jak i dokupilam sobie kolejnych 10 kg nadbagażu za 69 pln :-) .... mam nadzieje ze mnie nie wycyrkluja na lotnisku. Michaś natomiat dzis po raz pierwszy przespal w nocy 6i pol godzinki.... ale zato na nogach bylismy juz o 5:30 :-( eeeech mam nowinke dla zainteresowanych .... kilka dni temu przypadkiem znalazlam na ogrodzie kotke ....i co sie okazalo mam kociaczi ... 4 .... sa urocze 4 kolorowe... wygladaja na jakies 5-6 tygodni sa poprostu boskie.... nie sadzilam ze pomiedze dwoma podstawami pod łózko i dwoma materacami mogą sie ukrywac .... przeniosłam je do szklarni bo i tak jest pusta maja bidulki jakis daszek na d głowa bo niestety do domu ich nie moge wziaść.... może ktoraś z was by chciala adoptowac taka pocieche.... bo ja wyjezdzam a tesciowa watpie zeby sie kiciami zajęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość male malzenstwo
Anecia kobieto ty sie opamietaj, w kazdym twoim poscie jest kilka bledow! Zamiast siedziec w necie poczytaj sobie slownik ortograficzny. Do szkoly nie chodzilas czy spalas na lekcjach polskiego? Siedzenie na benefitach to nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarolinda i aga_nton - gratuluje serdecznie! dziewczyny, uwazajcie na sloiczki. wczoraj, cale szczęście ,że mi a ni e olce trafiła się kość!obiadek hainza 7+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie paniencje kurde Kamila 26 diagnoza przez telefon,dziewczyny znacie jakas dobra klinike prywatna cos czuje,ze musze robic badanie glowy Ksieznej takie 100% dobre ochodzilam juz gp i innych lekarzy kazdy gada ze to nic a Nicola wciaz sie za tyl glowy trzyma od kilku iesiecy od czasu do czasu i wiem ze cos jest musze to sprawdzic,pomozcie mi,dwa jakie ja mam szanse by uniknac wojny o dziecko z niezarejestrowanym angielskim ojcem ,on chce ja zarejstrowac i chyba bedzie bal teraz totalny,daje mi 20 funtow na 4ry tygodnie super co a ma 3biznesy nie wazne,chce wiedziec jak sie moge zabezpieczyc przed nim bo moge isc na policje i zglosic ze sie go boje bo juz tak planowalam znowu wyladowalam z autem zapakowanym u przyjaciol Nicole to juz ma lozeczko i wszystkie potrzebne rzeczy na stale nie wiem co teraz robbic juz, trzy widze ,ze tutj powtorka z rozrywki znowu sie jakis super personal adwiser zglosil jako malzenstwo chodzcie nie reagujmy bo pewno popika i pojdzie sobie jak to juz tu bywalo nie raz z persona non grata ,Ty MALZENSTWO poczytaj se moralnosc Pani Dulskiej co? Caluski gorace dla nowych mamusiek ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asanna co masz na myśli pisząc że jest niezarejestrowany?? jeżeli nie podałaś go w akcie urodzenia to on chyba żadnych praw nie ma.. i nie masz się czego obawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asanna kiedyś trafiłam na topik w necie o tym temacie ale nie pamiętam dokładnie gdzie... szukałam czegoś o rejestracji dzieci w UK. Laska miała podobny problem i coś tam jej radzili tyle że mnie on nie dotyczył i nie czytałam. Może tobie uda się znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny!! Tak jak myslalam bylam u GP dzis i dostalam dla Nikoli paracetamol!!Ale czego ja sie wogole spodziewalam,cudu?zmierzyl jej temperature i mowi ze jest troszke wyzsza niz normalnie na to ja ze wiem bo juz tak ma od srody a wieczorem musze jej zbijac.A on na to ze jeszcze tydzien pochoruje i po tygodniu przejdzie.Nie mialam juz nawet sily tlumaczyc poprostu pomyslalam ze skoro jade za tydzien na Polsze:-)to tam pojde do lekarza. Kupilam dzis Aptamil 3 pisalo ze od 6 miesiaca wiec zobaczymy czy mojej niuni bedzie smakowac. Dobra ide robic mleko bo dziecko marudne.Oj jak ja sie nie moge doczekac kiedy do tej Polski pojedziemy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia czytalam to o karmieniu piersia.Teraz to juz w nic nie mozna wierzyc.Wszystko niby naukowo stwierdzone a pozniej wychodzi ze jednak nie.Ach szkoda nerwow na to wszystko!!jeszcze sie okaze ze to sztuczne jest lepsze od mleka matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdae odprawa przez internet?nie slyszalam o czyms takim. To chyba cos nowego.Gdzie wy wszystkie jestescie co tu takie pustki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila26 ja jestem, okupuje forum 24/7 bo niestety nic innego do roboty nie mam..ale niestety o maluszkach sobie nie pogadamy, bo moje doświadczenie w tej kwestii jest równe 0 za to może ty mi pomożesz bo zastanawiałam się właśnie czy nie powinnam mieć jakiejś lekkostrawnej diety po porodzie..? co jadłyście w pierwszych dniach po??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój kot nie odstępuje mnie na krok... myślałam że jest chory bo z domu nie chce wychodzić, ale jak szłam odprowadzić koleżankę do samochodu to poszedł ze mną i ze mną wrócił. ale mam obrońcę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do magdae
Odprawa przez internet jest bardzo prosta, wejdz na stronę przewoznika, poszukaj opcji check in, tam powinien byc formularz do wypełnienia typu nt rezerwacji, dane osob itp, potem trzeba wydrukowac karte pokładową, czyli trzeba miec drukarke, dobrze jest tez miec viste na kompie, bo format pliku jest w programie,ktory jest juz na viscie, a jak ma sie innego windowsa to trzeba sciagnac ten program, aby odczytac dokument i wydrukwac,powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za podpowiedzi o odprawie online-tak jest teraz w ryanair oczywiscie nie trzeba tego robic przez internet ale bedzie trzeba zapłacić dodatkowo na lotnisku za to, mam drukarkę i viste, patrzyłam już na to i bedzuie trzeba to zrobić, w końcu kamila 26 ja w przyszła sobote lece do polski ty piszeszs że w przyszłuym tygodniu to pewnie wcześniej niż ja-bezpiecznego lotu życzę i zdrowia dla maluszka pozdrawiam mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silme ja po porodzie bardzo uwazalam na wszystko co jadlam,zero kapusty,grochu,smazonego.Ziemniaki bez tluszczu potem musialam odstawic nabial bo mala miala kolki wiec znow zero sera zero mleka ciezko bylo acha jeszcze pomidory odstawilam jadlam zupy najczesciej chudy rosol ,ryba ale pieczona.Wiesz niektorzy wszystko jedza i dzieciaczkom nic nie jest:-) Sluchajcie a z ta odprawa to ostatnio przypomnialam sobie ze kolega cos wspominal o odprawie przez internet ze jak sie nie odprawisz to na lotnisku trzeba placic bedzie ale nie myslalam ze to prawda.A czy to dotyczy tez wizzaira?jak ktos cos wie to napiszcie prosze bo lece w srode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila26 taka informacja powinna być na wiadomości potwierdzającej zakup biletu lub zaraz po kupnie biletu osobna wiadomość , gdzie jests podane od kiedy możesz sie odprawić i w ryanair jest to od 15 dni do 4 godz przed wylotem, i jest podane gdzie to się rbi, więc jeżeli niec nie jest o tym wspomniane na twojej konfirmacji inie ma w ogóle takiej opcji na ich stronie to pewnie tylko ryanair tak wymyślił, sprawdż dobrze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny zagladam tu czasem i podczytuje ale wiekszosc czas spedzam na pakowaniu rzeczy do przeprowadzki uuaa koszmar!!!:(w miedzy czasie wypralam,poprasowalam i spakowalam rzeczy malej ale hmm kupilam ten plyn http://www.boots.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?langId=-1&storeId=10052&catalogId=11051&productId=925432 prosze zerknijcie czy on jest dobry dla noworodka bo jak dla mnie to troche za intensywnie pachnie i boje sie ze chyba sie pomylilam:(najwyzej wypiore jeszcze raz w czyms innym.pozdrawiam cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spalam na lekcjach polskiego!!! a to czy sie dze na benefitach czy nie gowno cie obchodzi pomaranczowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny BRADZO PROSZE!!!!podpowiedzcie mi ktore mleko kupic..pamietam jak synka urodzilam to po 3 dniach mialam dopiero pokarm i troche sie boje ze tym razem bedzie tak samo:(:( ktore jest lepsze?? http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://www.boots.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay%3FlangId%3D-1%26storeId%3D10052%26catalogId%3D11051%26productId%3D857274&ei=APpvSpvHJ8OhjAe4jpSNBQ&sa=X&oi=translate&resnum=1&ct=result&prev=/search%3Fq%3Daptamil%2Beasy%2Bdigest%26hl%3Dpl%26rlz%3D1T4ADBF_enGB322GB322%26sa%3DN%26start%3D10 czy normalne niebieskie?? wole miec cos na wszelki wypadek dzieki z gory za odpowiedz..pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do seleny
co ty nie wiesz,ze pokarm ma sie od trzeciej doby???wczesniej siara leci i to dziecku wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczowa od ciebie rady nie potrzebuje......moze i masz racje ale ja przez pierwsze trzy dni nie mialam pokarmu...wcale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nie radzi to ja spróbuje, to prawda że na samym początku dzieciątko potrzebuje bardzo malutko i jest to 10ml na jedno karmienie selena jeeli chodzi o karmienie piersią i pokarm to przy każdym dziecku może być zupełnie inaczej ale jeżeli naprawdę obawiasz sie braku pokarmu to mi się wydaje że najlepiej bedzie jak kupisz sobie kilka kartoników tego mleka ale już rozrobionego, jego jest 200 ml i napewno po otwarciu w lodówce można przechowywać 24h albo 48 ale nie jestem pewna, bo jeżeli naprawdę zamierzas zkarmić piersią to nie ma sensu kupować tego w proszku w tym dużym pudełku bo musi być niby zużyte w ciągu 4 tygodni a ty jezeli potrzebujesz na 3 dni to napewnoo nie złużyjesz tyle a mleko sie zmarnuje, a co do tego jakie mleko ja podaje aptaemil wiadomo na początek1, ale chyba inne też sa dobre i nie między nimi wielkiej rónicy, to tyle z moich rad ja nie miałąm wcale mleka sztucznego w domu jak dzidzia się urodziła dopiero po miesiącu kupiłam i sie zmarnowało bo kryzysz przeszedł pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×