Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

Frugo jak się czujecie? odezwij sie. nic nie piszesz...mam nadzieje , że już jest lepiej z Hanią Selena, zgadzam sie z Magdąe.Mówisz, że nie mialaś pokarmu przez 3 doby - teraz niekoniecznie musi być tak samo.Naprawde nie mialaś tak nic a nic?sucho jak pieprz? Druga sprawa. myslisz ze bedziesz miala chęć i siły by szukać czajnika, gotowac wode , studzić itd by zrobic formułę?Weź kartoniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
selena-jak zamierzasz karmic piersia od poczatku a beda jakies problemy niezamierzone to przeciez dadza Ci mleko w szpitalu. Wiem,ze dziewczyny tutaj pisaly, ze jakis szpital nie daje,ale co innego kiedy chcesz karmic piersia a Ci nie wychodzi-przeciez nie pobiegniesz ze szpitala formuly kupowac. Ja niczego nie kupowalam, przez 3 dni karmilam piersia a pokarm niestety mialam dopiero po 5-6 dniach i maly dostal formule w szpitalu. U nas pytali czy zamierzasz karmic piersia czy nie i jaka formule wybierasz. Nawet jak jeszcze bylam pod narkoza po cesarce to pytali mojego M na co sie zdecydowalam i czy maja mu podac mleko czy czekac az sie wybudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w szpitalu byla do wyboru SMA Gold i Cow&Gate w 100ml buteleczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!i znowu tu pusto? Edyjus widzialam ten artykul kilka dni temu:-) A tak wogole to mam pytanie bedziecie sie szczepic na ta swinska grype jak juz beda szczepionki?bo niby te szczepienie to najgorsza rzecz jaka mozna zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selena ja tez nie mialam pokarmu przez pierwsze chyba 4 dni i ryczalam z bolu bo dziecko caly czas chcialo byc przy piersi.Polozna mi powiedziala ze dziecku wystarcza na poczatek lyzeczka pokarmu i zebym sie nie martwila bo pokarm niedlugo dostane.Sutki mialam poranione tak ze jak dziecko bralo do ust to lzy same mi lecialy,nie moglam sie doczekac kiedy dostane te mleko w piersiach.Smarowalam zelem ktory dostalam od poloznej i troszke pomoglo a jak juz dostalam to mleko to bylo juz z gorki:-)ale sie nie poddalam i czekalam na te mleko:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKI WIELKIE DZIEWCZYNY!!!!!!! ja serio przez 3 doby nie mialam pokarmu piersi byly miekkie..sama probowalam z nich cos wydusic ale bez efektu i moze dlatego teraz tak panikuje..pozniej jak zaczelo leciec to jak z kranu i tak karmilam synka prawie rok:)kupie sobie 3-4 kartoniki ale jestem jak najbardziej za kamieniem piersia mam nadzieje ze tym razem nie bedzie problemu. jeszcze raz bardzo Wam dziekuje!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, 31.07 mam termin wyznaczony z miesiączki:) to już tylko 2 dni. Mam lekkie BH ale nic poza tym. JennaS się nie meldowała, więc może już spadła do tabelki niżej:) Selena ty chyba jesteś zaraz za mną bo sądząc po tabelce inne dziewczyny raczej już długo tu nie zaglądały..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slime u mnie tez zmiana teraz na 31.08 jejku az sie boje bo my dopiero zaczynamy remont domu ale moj M pogrozil tylko palcem na chec mojego malowania..az taka roznica w terminach..zaczelo sie od 11.09 a skonczylo na 31.08 a moze ja zla date miesiaczki podalam??juz sama nie wiem aa zreszta...przeciez to tylko pare dni roznicy..i tak caly okres ciazy mi szybko zlecial..dobra lece nynu bo od rana znowu bieganie..pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko sie zemelduje, ciagle w dwupaku..... jak nie urodze do soboty to mam juz zabukowane przez midwife miejsce w szpitalu.. a jutro juz czwartek, niewiele zostalo! Silme, jeszcze moze sie okazac, ze bedziesz pierwsza ode mnie Mam gosci i nie mam za czasu zagladac na forum pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_nton
Hej. Wlasnie wrocilam ze szpitala - bol nerki, w sumie to podejrzewam ze mam kamien :( Dwa dni temu bylam tez w szpitalu z bolem i dostalam antybiotyki, dzis sie bol nasilil i znow szpital. Dostalam cala mase tabletek i choc lekarz powiedzial ze moge karmic piersia to ja mam jakies opory. Kurcze, do teraz bralam antybiotyk co 6 godz, paracetamol i ibuprofen i maly robi mi po 6-7 kupek dziennie. Troszke duzo. Nie wiem czy to czasem nie jest wynik brania przeze mnie tabletek. Dziewczynki, ile Wasze maluszki robia kupek dziennie? Martwie sie ze moj maly robi ich zbyt duzo, mimo ze polozna twierdzi ze to normalne. Boje sie ze jak zaczne brac kolejne tebletki to bede musiala przewac karminie piersia, bo nie chce faszerowac maluszka lekami ;(. No nic, ide lulu. Zycze wszystkim spokojnej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was wszystkie dzisiaj dla mnie wspanialy dzien :) nareszcie zakonczylam prace ,wkoncu bede mogla odpoczac a przyznam szczerze ze jest juz mi bardzo ciezko ,moj nazywa mnie big mama .no i chcialam zauwazyc ze na tym forum to niedlugo beda juz tylko same mamy bo nowych brzuchatek wcale nie przybywa , a szkoda bo forum jest naprawde super.milego dnia dziewczyny , ja ide zrobic jakies sniadanie a pozniej pomysle co robic z tym wolnym czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Brzuchatki JennaS...............20.07.2009......40....Derby........ ...syn....Szymon(chyba) Aga26londyn............07.2009.......6.....Londyn....... ?.............. Silme..................04.08.2009......39........Bristol ...........Adaś Kinga82...............25.08.2009......8......Northampto n...?....?...... Selena1515...........03.09.2009.....32....Hatfield...cór cia Alicja.... edyta b .................07.09.2009......34....barnsley... ....synek Dominisia0407.......29.10.2009......9.....Darlington.. .........?....... Lilowa..................06.12.2009.....20.......Bedford ..Adas/Lenka Ewag...................12.12.2009......4.......London... .............. figleaves ..............17.03.2010 .....7.....Gloucester .............? Szczęśliwe Mamusie : TABELKA W CAŁOŚCI ZE SZCZĘŚLIWYMI MAMUŚKAMI NA STRONIE 186 Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ....Jakub 1403monis1988..16/08/07...3200g..upper norwood..syn..James(KUBA,BUBCIU) Gosia24leicester.....09/10/07....2006....Leicester...cor cia ...Madzia Ania Grimsby......06/11/07...3650...Grimsby........synus.......Da widek mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas Karolinah.....26/04....3.450g....Londyn/Koszalin.....syn ek.....Max Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k......Tymon Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek......Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ......Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek....Olivier madziulek81.17/06.....2380g....Aberdeen/Scotland...synek ...Kacper monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa.......07.07.2008....3,056kg....ThorntonHeath...c órka....Ola Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. .........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia......Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. ..........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... .Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke...chlopak. .Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1.........02.09.2008....2900.....London.......Maksym ilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś magdae...........30.09.2008......3500....Lancaster.....s ynek..Cyrylek Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910......Hatfield.... .pszczólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green......Nicola.. mala79..........09.11.2008...3350.....Londyn....corcia.. Nicola.... aniapud........12.11.2008...3700.........Enfield......sy n .......Kubuś Patuniaa.......13.11.2008...3270........Birmingham..cork a...Julia Jola25..........14.11.2008...4180.........St Albans...córka.......Hania Krakersik81...16.11.2008..3487....Manchester...córka ...Zuzanna Gosiulka24.....17.11.2008...4013.......Croydon...sunus.. Adas/Alex... Patinka26....19.11.2008...3240.....Cheltenham..córka..Ol ivia Hatice iwwwa***.....24.11.2008...2680.....Londyn......córeńka.. .KAJA lorinka........28.11.2008...3600....Blackpool.....córecz ka...Zuzanna Katelka25....03.12.2008r...2960gr.....Cheshunt...córka.. ....Ada Olenka25.....16.12.2008...3200...Coventry...córeczka... Aleksandra Kamila26....21.01.2009....3780...Inverness....córeczka.. Olimpia Pola frugo05.....02.02.2009.....3085...Winsford...córeczka... Hanna Ewa zaneta2400..12.02.2009....3900....Huntingdon..syn/Mathew Mariusz Aga UK.......22.02.2009....3670....Abergele.......syn .....Franek edyjus......03.03.2009....3320....Welwyn Garden City....Maksymilian anecia1702.....14.03.2009...3590...melton...córcia..Amel ia Cherry.76........17.03.2009...3550...Londyn....córeczka Sara mi83.............18.03.2009...3810...Hinckley...córcia Hania lucilla29.......09.04.2009......4400.....Grimsby........ Syn Gabriel smart231........12.04.2009......3750...Londyn......... ....Ada magda_g........26.04.2009......3220....H/C......córka Maja, Magdalena bes................1.05.2009......4250......Swindon..... ......synek Bartuś EmilciaWakefield...14.05.2009....3800....Wakefield...... ..synek Michał maryska 2maja.....15.05.2009....3560....Birmingham.......Filip annnnnnna......16.06.2009......3360.....Nottingham... synek... Michał Aleksadra188....28.06.2009...3800.....Hereford...synek.. .Alex Cebi.................26.05.2009...........Bedford.... ....Jas mysza703...........11.07.2009....3420....Ormskirk....... Piotruś Henryk czarolinda.........14.07.2009.......4000...liverpool.... ....Weronika gosiaczeko5.......17.07.2009..........Luton....Mateus z /Martyna ? Niulek25............19.07.2009... 3650...Birmingham....syn..Jack(Kubus) aga_nton.........23.07.2009....4000....Northampton.....s yn.....Patrick GaGa_..............25.07.2009.....3640....Birmingham.... syn....Szymon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila26, ja nie wiem co robic... ciagle czytam o tym co sie dzieje, spac nie moge, walcze z myslami. to powazne sprawy. Jak zaczną szcze[pić trzeba bedzie zdecydować. tak sie sklada , ze oprócz moich dziewczyn ja też jestem w grupie wyższego ryzyka, wiec i ja pojde "na odstrzał". nie wiem co już mam o tym wszystkim myślec. Jakiś obłęd. Jak zły sen.poczekam na rozwioj sytuacji, mam nadzieję, że coś sie rozjaśni a co do kostek, to powiem Wam , ze naprawde mamy szczescie.Zdarzylo mi sie to kila razy - kotlety mielone, kurczak- coś mi szepnie i skubne z dziewczyn talerza - i kostka trafia sie mi a nie Oli czy Zuzi. Dzieki Bogu.w sloiczku byla calkiem spora, jak polowka ziarnka kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borowka-ja bym napisala do firmy z reklamacja i odeslala im sloiczek z koscia. Niech przysla jakies zadoscuczynienie :) A co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tych szczepionek to ja nie zamierzam sie szczepić bo mmogą narobić więcej złego niż dobrego, jest wiele duzo gorszych np zółtaczka a nikt tutaj na to nie szczepi, poza tym jest to szczepinka z synstetków podobno i może narobić wiele złego jak ta na ptasią grypę, nikt mnie nie zmusi, co do kupek mój mały w ogóle na początku robił wiele kupek a jak brałm antybiotyk do miesiąca to kupka była przy każdym przeewijaniu , coś za coś ale ja nie przerwałam, naprawdę jest tylko kilka przypadków chorób w których naprawdę nie można karmić piersią, pozdrawiam i nie martwmy sie tak bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz borowka-ja jestem bardzo bojowniczo nastawiona do wszystkiego i wszystkich przez ostatnie dni wiec gdyby nie daj Boze taka kosc sie trafila w moim sloiczku to mieliby mnie powyzej uszu :) Mysle, ze ACER juz ma przysylajac mi po kawalku moj komputer od ponad miesiaca nie wspomianajc o tym, ze wymienili w nim nawet pokrywy co sugeruje, ze uszkodzili go a potem zgubili czesci. Teraz jezdze po nich jak po lysej kobyle bo to juz lekka przesada i nagle potrafia wyslac kuriera z dnia na dzien :D Poza tym kolejny powod mojego zlego nastroju to roznice wychowawcze, z ktorymi spodziewalam sie zmierzyc,ale myslalam ze za jakis czas. Otoz wczoraj wzielam malego ze soba do pracy. Franek ma 5 miesiecy i jezdzi w glebokim wozku i rzecz jasna uwazam ze im dluzej bedzie tak jezdzil tym lepiej ze wzgledu na kregoslup. A tutaj slysze: jak to, czemu on jeszcze nie siedzi???? Posadz go, podloz mu poduszki, on ma juz 5 miesiecy. Krew sie we mnie zagotowala!!! Pozniej przeszlysmy na temat przedszkola bo ze wzgledu na powrot do collegu zrobilam male rozeznanie i niestety podzielilam sie moimi opiniami. Dostalo mi sie solidnie,ze chce dac malego do takiego drogiego przedszkola,ze powinnam dac go tam gdzie one uwazaja,ze jest najlepiej. Nie ich zakichany interes ile to kosztuje, to moje dziecko, moje wydatki, ktore inwestuje w jego rozwoj i nie mam zamiaru poslac go do przedszkola z okolicznym councilem. Czary goryczy dodaje fakt, ze wygralam na ebay wozek a baba zapadla sie pod ziemie byle nie podac mi adresu. Cwaniara wystawila woezek za £225 na kup teraz,ale zaczela sie normalna aukcja i wygralam go za £102. Moje swiete prawo go teraz odebrac i zaplacic,ale jak widze zal jej dupe sciska ze nie zarobi ile chciala. Dodam, ze przed aukcja ochoczo podawala wymiary i wszystkie potrzebne szczegoly. Kiedy go wygralam-cisza, zero odpowiedzi na moje maile. No to sie wyzalilam:D Milego dnia wam zycze. Moze moj bedzie lepszy niz wczorajszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwrot benefitów
Czy zdarzyło się może komuś, że musiał zwracać otrzymane benefity, ponieważ poprawiła się sytuacja finansowa ? :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki :D borówka dziękuję za pamięć🌻 u nas lepiej,ja już bez gorączki tylko z zawalonym gardłem,a Hania coraz ''lepsza'' wysypka powoli schodzi i humorek jej wraca co do słoiczka to jestem w lekkim szoku :O ja już podjęłam decyzję - kupiłam steamer i gotuję sama dla Hani,pewnie słoiczek też nam się czasem zdarzy,ale postawiłam na gotowanie a jeśli chodzi o szczepienie na świńską grypę to ja nie mam zdania jeszcze na ten temat,nie czytałam nic na temat tych szczepień z braku czasu,a dziś gdy chciałam to nadrobić utonęłam w gąszczu różnych informacji,jak się dokształcę to zdecyduję - tylko kiedy to będzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak benefity często się zwraca lub ucinają w przyszłym roku podatkowym jężeli dochody znacznie poszły w góre i nie były zgłoszone na bierząco chociaż z jednej strony piszą że nie trzeba za każdym razę zgłąszam bo zrobią podsumowanie w kwietniu, aga uk to faktycznie masz przeboje, ale ty chyba nie dawno sprzedawałąś wózek o ile pamiętam i znowu kyupiłaś, ale cena ci się udała, tylko żeby to babsko ci go dało, a jak wózeczek, możesz sie pochwalić, frugo to dobrze że w końcu poprawa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello lasencje :) 1.Lennox mial prewczoraj pierwsze urodzinki ale imprezke robimy w niedziele :) 2.chodzi juz calkiem niezle, chociaz pierwszy krok robil niecale 4 miesiace temu, to dopiero teraz poczul sie na tyle pewnie ze chodzi (jak Frankenstein-rece przed soba, szyja wciagnieta i wyszczerzony na maxa :D) 3.po 6 dniach zakonczylam swoja przygode z praca :) powiedzialam ze za bardzo tesknie za malym, widze go tylko przez godzine wieczorem itp.gdyby sytuacja w pacy byla lepsza to moglabym rozwazyc zostanie ale...atmosfera do doopy, kazdy boi sie o robote, nasz departamnt jest w 'stanie krytycznym', jesli kogs maja wywalic to nas najpierw.praca nudna jak uuuhuhuhuuuu (jestem administratorem finansowym) + nie maszans na podwyzke.nie ma nic do roboty i trzeba udawac ze jest sie strasznie zajetym (np. wczoraj przez 6 godzin wkladalam papiery do niszczarki ;))no chyba dobry powod zeby sie jeszcze troche poobijac w domku co?hiihi 4.kamila, my dearest, dobre pytanie z tym chrztem.Wiekszosc ludzi chrzci dzieci bo taka jest tradycja w Polsce, nawet jezeli nie sa praktykujcymi katolikami.Niby powinno sie chrzcic zeby wychowac dziecko w wierze chrzescijanskiej, zgodnie z sakramentami (malzenstwo!) itp. (wyjatek-ja:dla swietego spokoju dziadkow, zeby mnie nie wydziediczyli i nie bali sie ze maly pojdzie do piekla (!!!) :P generlanie niech sobie kady robi jak uwaza :) 5.ASANNA szukalas mnie?olgags@op.pl czekam na mejla dzioucha 6.Ja tez kiedys mialam kostke w polskim sloiczku, nie pamietam jakiej firmy ale byl to krupnik.kurna ale mi literki zzera :O 7.zapomnialam Wam napisac-jak nadia byla w Polsce to widziala sie z corka mojego meza i... sukces!!! dzieczyny brdzo sie polubily, nadia sluchla jej jak starszej siostry!moja mama zabrala dziewczyny do swojego domku w gorach i wszyto bylo ok dopoki Miriam (corka m.) nie zostala ugryziona przez psa mojej mamy (pitt bulla by the way :O) nie zrobil tego specjalnie bo jeszcze nigdy nikogo nie ugryzl, tylko dziewczyny piszczaly, tarzaly sie po trawie itp i troche sie podekscytowal...noooo siniora miala na cale udo ale sie za bardzo nie przejela :) gorzej z jej mama...ooops...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdae-to lollibelly sprzedawala wozek ostatnio. A pochwale sie jak mi sie uda dorwac ta kobiete, w przeciwnym wypadku dooooopa :) No Lolli, jak zwykle poprawiasz humor swoim postem ;) Tego tutaj brakowalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny mam takie pytanie to dla mnie BARDZO WAZNE, jesli ktoras wie to czekam z niecierpliwoscia, otoz chcialam zapytac jak zmienialyscie nazwisko po slubie w Home Office, na jaki adres wysylalyscie(bo juz wszystko mam naszykowane w kopercie) mam 3 adresy, jeden do Croydon, drugi do Sheffield i trzeci do Durham szukalam na ich stronie, nic nie znalazlam, dzwonilam na ich tel na ktorym wisialam 12 minut po czym mnie rozlaczylo bo za zajeci :(:(:( powiedzcie mi dziewczyny jak wiecie dziekuje z gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Brzuchatki JennaS...............20.07.2009......40....Derby........ ...syn....Szymon(chyba) Aga26londyn............07.2009.......6.....Londyn....... ?.............. Silme..................04.08.2009......39........Bristol ...........Adaś Kinga82...............25.08.2009......8......Northampto n...?....?...... Selena1515...........31.08 2009.....35....Hatfield...córcia Alicja.... edyta b ...............07.09.2009......34....barnsley... ....synek Dominisia0407.......29.10.2009......9.....Darlington.. .........?....... Lilowa..................06.12.2009.....20.......Bedford ..Adas/Lenka Ewag...................12.12.2009......4.......London... .............. figleaves ..............17.03.2010 .....7.....Gloucester .............? Szczęśliwe Mamusie : TABELKA W CAŁOŚCI ZE SZCZĘŚLIWYMI MAMUŚKAMI NA STRONIE 186 Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ....Jakub 1403monis1988..16/08/07...3200g..upper norwood..syn..James(KUBA,BUBCIU) Gosia24leicester.....09/10/07....2006....Leicester...cor cia ...Madzia Ania Grimsby......06/11/07...3650...Grimsby........synus.......Da widek mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas Karolinah.....26/04....3.450g....Londyn/Koszalin.....syn ek.....Max Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k......Tymon Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek......Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ......Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek....Olivier madziulek81.17/06.....2380g....Aberdeen/Scotland...synek ...Kacper monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa.......07.07.2008....3,056kg....ThorntonHeath...c órka....Ola Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. .........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia......Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. ..........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... .Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke...chlopak. .Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1.........02.09.2008....2900.....London.......Maksym ilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś magdae...........30.09.2008......3500....Lancaster.....s ynek..Cyrylek Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910......Hatfield.... .pszczólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green......Nicola.. mala79..........09.11.2008...3350.....Londyn....corcia.. Nicola.... aniapud........12.11.2008...3700.........Enfield......sy n .......Kubuś Patuniaa.......13.11.2008...3270........Birmingham..cork a...Julia Jola25..........14.11.2008...4180.........St Albans...córka.......Hania Krakersik81...16.11.2008..3487....Manchester...córka ...Zuzanna Gosiulka24.....17.11.2008...4013.......Croydon...sunus.. Adas/Alex... Patinka26....19.11.2008...3240.....Cheltenham..córka..Ol ivia Hatice iwwwa***.....24.11.2008...2680.....Londyn......córeńka.. .KAJA lorinka........28.11.2008...3600....Blackpool.....córecz ka...Zuzanna Katelka25....03.12.2008r...2960gr.....Cheshunt...córka.. ....Ada Olenka25.....16.12.2008...3200...Coventry...córeczka... Aleksandra Kamila26....21.01.2009....3780...Inverness....córeczka.. Olimpia Pola frugo05.....02.02.2009.....3085...Winsford...córeczka... Hanna Ewa zaneta2400..12.02.2009....3900....Huntingdon..syn/Mathew Mariusz Aga UK.......22.02.2009....3670....Abergele.......syn .....Franek edyjus......03.03.2009....3320....Welwyn Garden City....Maksymilian anecia1702.....14.03.2009...3590...melton...córcia..Amel ia Cherry.76........17.03.2009...3550...Londyn....córeczka Sara mi83.............18.03.2009...3810...Hinckley...córcia Hania lucilla29.......09.04.2009......4400.....Grimsby........ Syn Gabriel smart231........12.04.2009......3750...Londyn......... ....Ada magda_g........26.04.2009......3220....H/C......córka Maja, Magdalena bes................1.05.2009......4250......Swindon..... ......synek Bartuś EmilciaWakefield...14.05.2009....3800....Wakefield...... ..synek Michał maryska 2maja.....15.05.2009....3560....Birmingham.......Filip annnnnnna......16.06.2009......3360.....Nottingham... synek... Michał Aleksadra188....28.06.2009...3800.....Hereford...synek.. .Alex Cebi.................26.05.2009...........Bedford.... ....Jas mysza703...........11.07.2009....3420....Ormskirk....... Piotruś Henryk czarolinda.........14.07.2009.......4000...liverpool.... ....Weronika gosiaczeko5.......17.07.2009..........Luton....Mateus z /Martyna ? Niulek25............19.07.2009... 3650...Birmingham....syn..Jack(Kubus) aga_nton.........23.07.2009....4000....Northampton.....s yn.....Patrick GaGa_..............25.07.2009.....3640....Birmingham.... syn....Szymon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od rana biegam po sklepach. Rano Asda, potem Costco. Jak wróciłam to szybki obiad i piechotą na pocztę. Daleko nie jest ale za to pod górę:) Może coś się ruszy... chciałam do Ikei jeszcze jechać ale samej to mi się nie chce. Selena dlaczego ci tak tą datę zmienili?? ja bym się cieszyła jakby mi przyspieszyli;) ale rozumiem ciebie doskonale bo my wynajmowaliśmy jeden pokój. ten właśnie, w którym Adaś ma mieszkać. I tez czekaliśmy aż się lokator wyprowadzi, żeby móc wszystko przygotowywać. Na dodatek jeszcze remont w sypialni zrobiliśmy, bo potem to nie wiadomo kiedy będziemy mogli sobie na coś takiego pozwolić i finansowo i czasowo.. Na szczęście udało się wszystko skończyć. U was tez wszystko pójdzie dobrze:) A z malowaniem to m ma rację nie przesadzaj!! JennaS jak mi ciebie żal, że tak czekasz i czekasz.. miejmy nadzieję, że maluch jednak się sam zdecyduje. Dobrze że masz gości to trochę myśli czym innym zajmiesz. aga_nton przykro mi z powodu choróbska.. ja bym karmiła cały czas. moja siostra miesiąc temu w PL tez brała antybiotyki jak jej mała miała tydzień i kazali karmić cały czas. edyta b gratuluje mat leave:) ja tez jak kończyłam to czułam że to najwyższy czas bo dalej już nie pociągnę, ale jak posiedziałam w domu 2 tyg to świrować zaczęłam:) mam nagotowane obiadów na miesiąc po porodzie!! zamrażarka pęka w szwach:) za to m się cieszy że żonka o niego zadbała;) aga uk oj ja też bym się zagotowała!! a babie od wózka teraz nic do tego za ile poszedł, chyba że chciałaby kary płacić za niewywiązywanie się z umowy!! daj znać jak sprawa się rozwiązała. kate 79 jak jesteś w uk dłużej niż rok to nie masz obowiązku informować HO o zmianach. ja im nic nie wysyłałam. poza tym podobno HO nie odzwierciedla prawdziwej syt emigracyjnej w UK i ma być zlikwidowane.. zobaczymy. A zmieniłaś nazwisko w NIN?? Bo ja tak i kazali mi kartę NIN wysłać i czekam do tej pory a już rok po ślubie jestem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat benefity wiem że trzeba zwracać jeżeli podało się nieprawdę w oświadczeniu + płaci się karę. znam jednego angola który za oszustwo i uchylanie się od kary został przetrzymany w więzieniu.. Temat świńska grypa ja jestem przeciwna szczepieniom, szczególnie przeciw wirusom które mutują tak szybko jak wirus grypy. nawet gdyby szczepionka została opracowana na podstawie prawdziwych nie syntetycznych wirusów, to same badania nad nią i opracowywanie zajęło tyle czasu że może ona być już nie skuteczna na obecny szczep. jednym słowem obniży odporność i będziemy bardziej podatni na zmutowaną wersję, a ochroni nas tylko przed tym samym typem. Wg mnie szczepienia przeciw jakiejkolwiek grypie to tylko nabijanie kasy firmom farmaceutycznym. Większość przypadków śmiertelnych A/H1N1 to ofiary złej diagnostyki. Jak można zdiagnozować kogoś na odległość??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga uk sory za pomyłkę a nie moesz jej wpłacić paypal i wtedy bedzie zobowiązana ci oddać wózek? ja mam pytanko zapomniałam która mama była w czerwcu w konsulacie i miała się pytać czy do wyrobienia poraz drugi rocznego paszportu jest już potrzebny pesel czy dopiero na 5 letni/ i jeszcze jedno czy któraś z was składała wniosek o becikowe w polsce ? i jak to jest kiedy trzeba przedstawić historię ciąży jeżeli ma się tylko angielską, to znaczy nawet się nie ma tej karty ze sobą tylko jest w szpitalu, z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Polki z Uk :D Mam pytanie po powrocie z Polski po 3 miesiacznym pobycie odblokowalam Child benefit przyslali mi aplikacje to bylo jakos 8 kwietnia i do tej pory nic :(...Dzownilam dwa razy mowili ze pismo dotarlo i ze maja na to 26 tygodni ale jeszcze nie slyszalam zeby ktos czekal az 4 miesiace :(szczegolnie ze papiery wszystkie byly i juz uprzednio byl wyplacany...Moze wiecie co robic? dziekuje za wszelkie odpowiedzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×