Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

Aga Uk, wlasnie dostalam przesylke z Ulula. Zamowilam w sobote a dzisiaj juz przyszla:) Nie wiem, czy sie zorientowalas ale w zalaczonej ulotce maja mleko od 8 miesiaca a na stronie nie widze go :( Super, ze tak szybko, w piatek wyjezdzamy na wakacje i mam zapas mleczka, obiadkow i deserkow! W sobote bylismy na farmer's market i kupilam organic kurczaka. W sumie dosyc maly jest, z polowki ugotowalam rosolek, dodalam marchewkw, pietruszke, ziemniaczka i troszke ryzu, zmiksowalam razem z mieskiem i mam 15 obiadkow! Poza tym, odkrylam car boots, taki z prawdziwego zdazenia, ogromny. Wjazd 30p od osoby. Kupismy skrzynie drewniana na zabawki, nowa, £3, drewniany stojak na moje winka, nowy, £2, drewniane zabawki, nowka, z ELC sztuk 6 za £9. Masa wozkow, fotelikow, ubranek, zabawek, wiekszosc za grosze i przede wszytkim mozna dotknac i zobaczyc z bliska, nie jak na ebayu, nigdy do konca nie wiadomo co sie kupuje. Szkoda, ze jest czynny tylko do konca pzadziernika. Pojedziemy jeszcze raz po powrocie z wakacji. WIdzialam nowy wozek z mamas&papas za £50 do negocjacji. Ceny fantastyczne i zawsze mozna cos ciekawego wyszukac. Selena, jak sie czujesz kobieto? Pamietamy o Was i trzymamy kciuki. Magdag, temat zapodany i czekam na wiesci od szwagierki. Milego dnia dziewczyny. U nas szaro, zimno i leje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki tu spokój nananana.... cherry bardzo dziękuje i czekam z niecierpliwością :-) cherry jak przetestujesz mleczko to napisz wrażenia, bo ja niedługo planuje wprowadzać coś więcej i zastanawiam się które mleczko wybrać. Cherry a gdzie taki fajowy carboot???? dziewczyny ile macie pojemniczków na zamrażanie zupek i takie tam. kupiłam na razie 3 ale to chyba za mało edyta b mnie pomogło plewienie w ogródku dziewczyny ostatnio zamówiłam katalog z mamas and papas przez neta i dostałam voucher na 5 pandow jak chcecie to zamawiajcie!!! a my wracamy po malu do zdrowia. Maja juz prawie zdrowa w sumie to dobrze bo jutro mam koncowke szczepienia emilcia co za pozar mialas???? piszcie dziewczyny bo nie ma co czytać i tak jakoś smutno jest :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a ja nadal dwupak:(:(:(:(:(jejku juz swira dostaje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!do tego rycze jak bobr codziennie deprecha na maksa przez to oczekiwanie:(:( dobrze ze malenstwo sie rusza podskakuje ale o wyjsciu hmm nie pomysli.jutro ide do poloznej moze zrobi mi masaz i cos ruszy bo wiecie co moi zdaniem to juz przesada zeby tak dlugo czekac na porod boje sie ze malej moze to zaszkodzic a jeszcze po porodzie tyle badan ja czeka na ta nerke:(:( wysznupalam w necie cosik na przyspieszenie porodu wiecie cos o tych metodach??zaznacze te ktore juz stosowalam i stosuje:) seks......na mnie nie dziala chociaz przyjemny:) napar z liści malin....nie umialam znalezc z lisci to pije zwykla malinowa i jem owoce sprzątanie mieszkania......wiadomo ze tak wysiłek fizyczny .....wiadomo ze tak intensywne ćwiczenia fizyczne ....czasami mocna czarna kawa..????????? kieliszek wina ....????????? chodzenie po schodach ....zaliczam gorąca kąpiel/prysznic..nie zawsze olej rycynowy...????????? lewatywa ..????????? spożywanie potraw doprawionych przyprawą curry..??????? herbatki przeczyszczające...???????? długie spacery ...zaliczam jazda samochodem po wyboistej drodze..?????? jajecznica z cebulą ..??????heheh troche mnie to rozbawilo:):) napiszcie co o tym sadziecie?:) Cherry a gdzie ten car boots??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdag, mleczko Holle stosowalam juz wczesniej to do 6mies i bylo fajne. Corcia chetnie je pila, dlatego zamowilam go wiecej tylko juz tego od 6mies., plus sloiczki z deserkami i kaszki. Podoba mi sie ta firma, bo po pierwsze maja wszystko organic, a po drugie maja kaszki np. z prosa lub orkiszu, ktory jest bardziej odzywczy od pszenicy. Ja stosuje kaszki na zmiane, a tutaj w UK najpopularniejsze sa z ryzu. Moja nie ma alergii wiec mozemy sobie poszalec z roznorodnoscia. Hippa tez uzywam, tylko po obiadkach jakos czesto sie jej ulewa, nie wiem czemu. Chcialam wyprobowac jeszcze mleczko Hippa. Cos mialam napisac ale zapomnialam. Pozdrawiam i piszcie bo forum nam umiera! Aaa, carboots na south-east London.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cherry....farmer's market ??ma sie rozumiec wszystko pycha i naturalne??a drogie?? a i powiedz mi gdzie to jest?jakbys mogla napisac mi kod pocztowy wbilabym sobie w gpsa i pojechala:)w mojej okolicy nie ma takiego sklepu chyba ze ja o tym nic nie wiem:(a bardzo chcialabym malej kupowac lepsze-zdrowsze jedzenie no i sama taki rosolek z kurki bym zjadla:)napewno maja tam cielecine:):) daj cynk jakby cio:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i jeszcze o jedno chcialam sie zapytac na ile dni przed porodem odpadl wam czop sluzowy?? ja non stop zagladam w gatki ale nic tam nie ma i nie czuje zeby cos tam mialo mi odpadac:(a jak to bylo z synkem hmmm nie pamietam juz:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
selena mnie czop zaczął schodzić w sobotę a w niedziele przed 18.00 urodziłam, ale niestety nie ma reguły. czasem czop zejdzie już w czasie porodu cherry a kiedy zaczęłaś podawać innego niż mleczko. moja Maja ma prawie 5 miesięcy i czasem mam wrażenie ze jest głodna i potrzebuje już czegoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie ,wczoraj byla u mnie midwife niby na ten masaz ale nie zgodzilam sie strach przed bolem okazal sie wiekszy ,poza tym pytalam jej czy to skuteczna metoda ale powiedziala ze czasem dziala ale... no to podziekowalam w niedziele mam na wywolanie te pare dni jeszcze wytrzymam .Tez sie troche martwie czy z malym wszystko ok czuje jak sie wierci ,zwlaszcza wieczorem no ale podobno to nie wszystko ,w polsce po terminie jest sie pod stala opieka lekarza a tutaj jak zadzwonilismy zeby powiedziec ze malu slabiej sie rusz i ze moze ktg by zrobili to kazali mi pic wode z lodem uwierzycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Kobietki Wyczekujace. Wyobrazam sobie, ze trudno wysiedziec te ostatnie dni. I mnie to pewnie czeka. Mhm... faktycznie niektore sposoby na wywolanie porodu bardziej smiech wywoluja niz cokolwiek innego. :) Jedzenie potraw z curry polecaja Angielki z mojej pracy. Zawsze mozna sprobowac :) Mhm ochoty na carboot mi narobilyscie. Moze wiec namowie meza na wycieczke w najblizsza niedziele. Moze akurat cos upolujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, nie dazylam jeszcze doczytac wszystkich postow,ale odpowiadam Cherry :) To mleko Holle od 8 miesiaca jest na stronie,ale figuruje tam jako mleko od 12 miesiaca. Scislej mowiac, w Niemczech jest ono sprzedawane od 8 miesiaca a w UK ze wzgledu na uregulowania prawne moze byc od 12 miesiaca dopiero. Jesli Franek bedzie wykazywal wiekszy apetyt to kupie mu go po 8 miesiacu :) I w ogole lubie ta firme za bogaty wybor jedzonek, Franek od 1 miesiaca pije ich mleko i w porownaniu z SMA, od ktorej zaczynal jest na plus-nawet pachnie mlekiem. Kosmetyki tez mamy stamtad, moze i cena jest wyzsza niz innych,ale sa bardzo wydajne i nie tylko Franek ich uzywa, mama tez :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, czwarty raz zjadlo mi posta, wrrrrrr, juz smiac mi sie z tego chce! MAgdag, zaczelam jej podawac kaszke jak skonczyla 21tyg. Tez po zjedzeniu mleczka byla ciagle glodna no i ten wzrok wlepiony w nas jak cokolwiek jedlismy ;) Edytab, no ale metoda, pierwszy raz slysze. Ja swoja zaczepialam, tanczylam i zpiewalam, corcia zaraz mamusi odkopywala w nereczki. Do tej pory smieje sie radosnie jak jej spiewam, mimo, ze zawodze jak stary kocur w marcu. A curry jadlam, bylo tak pikantne, ze nie czulam smaku tylko ogien w ustach, 24h pozniej mielismy juz naszego Skarbka. Aga Uk, dzieki wielkie za stronke (buziak), zrobilam wieksze zakupy i przesylka byla za free. Mleczko fajne, kaszek jeszcze nie smakowalysmy. Na poczatku tez kupilam sma, mala wprawdzie je jadla ale ten zapach, fe! Zdobylam tez Humana, super mleczko, ladnie pachnie, fajnie sie rozpuszcza i jest samczne, niestety, nie kupisz go w UK :( Dlatego szukalam jakiego innego fajnego mleczka, a Holle jest extra! Jeszcze raz wielkie dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Czesc dziewczyny! Wpadam tu na chwilke, podczytuje i... przewaznie jestem wzywana w trybie natychmiastowym... :) Maks smiga po domu i nie moge juz sobie surfowac jak jeszcze niedawno, musze go pilnowac. Moj maz przez pomylke skasowal mecze rozgrywane przez nasza pocieche z samym soba i dzis w ramach ekspiacji nagral troszke: http://www.fotosik.pl/video/0efde0e8b33bfbf8.html Dziewczyny, dajcie namiary na carboot, market farmerski holle..., please :D Buziolki dla wszystkich, a dla Mam Oczekujacych zyczenia pogody ducha i dobrego humoru!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas małemu wyszły dwa pierwsze ząbki! A dzisiaj dopiero kończy 4 miechy :) Ugryzł już nawet mamusię, serio :) Mamusie oczekujące na dzidzię trzymam kciuki za Was! Ja też urodziłam z opóźnieniem. Do szpitala jechałam na wywołanie bo to już było prawie 2 tyg po dacie i kiedy robili mi ktg to jeszcze nic nie czułam a aparat wykazywał jakieś tam skurcze także nawet nic mi nie dali na przyspieszenie, bo niby mogło to opóźnić akcje (której nie czułam zaznaczam). Pojechałam do szpitala na ok 14-tą a w nocy akcja samoistnie się rozwinęła, bez żadnych przyspieszaczy. Tzn kilka dni wcześniej miałam masaż szyjki ale oprócz krwawienia nie przyniósł efektu. Sama przed tym masażem zastanawiałam się czy chcę go mieć ale mojej siostrze bardzo pomógł, bardzo przyspieszył poród, mi niestety nie. To picie lodowatej wody to zalecają w celu przebudzenia dzidzi w brzuszku. Jak po wypiciu nadal nie stwierdzasz ruchów jedź do szpitala, muszą Ci zrobić badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, Filippa :) Agnieszka75, jak samopoczucie? Odezwij sie prosze, troszke sie martwie. Potrzebuje tez przepisu na potrawke z zajaca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki cherry! Mieszkam na zachodzie Londynu, niedaleko Ealingu. Ja wam o przyspieszeniu porodu nic nie napisze, urodzilam "z marszu" 3 tyg przed terminem i nie polecam mojego "sposobu" - 2 przeprowadzki, remont generalny, zapalenie oskrzeli, zmiane mieszkania tuz przed porodem... A w sam dzien porodu awanture w recepcji USG i wielka zalamke na tle NHS... :D Teraz moge sie z tego smiac... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filippa, gratulujemy zabkow! Maks mial - niech policze - 9 miesiecy jak mu nareszcie cos zadzwonilo pod lyzeczka w czasie karmienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co sie dzieje, spac nie moge... Szymon obudzil mnie o 3.45 a o 4.15 na nowo juz spal zaliczajac karmienie, odbicie i zmiane pieluchy... a ja ni chu chu... Takie nocki zaliczalam jak bylam w ciazy, teraz padam odrazu zaliczajac kazda minutke. Chyba instynktownie lacze sie z Wami, Ciezaroweczki:) Jak Was czytam to przypominam sobie moje oczekiwanie na dzidzie. I ja tez urodzilam po terminie. 12 dni po nim szpital, wywolanie: 2 tabletki i tylko rozwarcie na 1 palec, zero skurczy. Nastepnego dnia przebili mi wody i sie zaczelo. Urodzilam dokladnie w 42 tygodniu ciazy. POWODZENIA, mocno trzymam za Was kciuki:) A przede mna dlugo dzien, Szymon pewnie wstanie i dopadnie go ta bloody kolka, ktora meczy go od czasu do czasu w przeciagu calego dnia.. Wlasnie, dziewczyny, czy Wasze dzieciaczki tez mialy albo i maja kolki w ciagu calego dnia a nie tylko wieczorem, o stalych porach?? Infacol sprawdzal sie, ale ostatnio jakby przestal dzialac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszcze wypadow na farmy ostatnio zaliczylam sklepik pt. sainsbury i wlasnie tam kupilam super marcheweczke, pakowana po (strzelam) 10szt, jeszcze z natka pychotka, mniam mniam chyba poszukam w internecie, przeciez tutaj kolo mnie cos musi byc w tych shire'ach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, ide sprobowac szczescia:) moze zasne.. poza tym za 1-2h na pewno maly sie obudzi na jedzonko tak szczerze mowiac (piszac:d) to bede bardzo zadowolona, bo w przeciwnym wypadku lewy cycek mi eksploduje, heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx, sprawdz ten; Hounslow Heath Car Boot Sale - Staines Road Hounslow, , , Hounslow, Middlesex, TW3 bylam na nim kiedys, jakies 4lata temu i byl ok. Ostatnio bylismy na bromley ale to chyba za daleko od Ciebie. Jak chcecie kupic nowe rzeczy, szczegolnie elektronike to najlepiej na Vauxhall.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM KOBITKI..... rzadko tu ostatnio zagladam bo czas u mnie od jakiegos czasu to pieniadz..... :-( jak juz wam wczesniej pisalam jestesmy po pożarze .... hmmmm a stalo sie to tak ze zawsze przed kapaniem synka włączalam farelke zeby sie nagrzalo wpokoju i traf chcial ze wlaczylam i wyszlam z michasiem nie minelo doslownie 4 minuty wylaczyly sie korki w domu i co pomyslalam ze cos sie dzieje z farelka.... poszlam z malym na reku otwieram drzwi a tam pelno dymu, plomień pod sufit... to biegiem oddalam michala mojej mamie a sama za wode i zaczelam gasic..... i udalo mi sie ale szkody byly...3 pokoje okopcone, w sadzy, wszystko do malowanie, prania, czyszczenia..... doslownie sie zalamalam .... ;-( teraz moj M z moim bratem odnawiaja wszystko a ja nie wiem za co sie zlapac.pranie prasowanie, czyszczenie.... oszaleje doslownie .... no ale bylo minelo dobrze ze nikomu sie nic nie stalo a procz tego maly nasz rosnie w oczach .... w poniedzialek (kiedy konczyl 4 miesiace) 🌻 bylam kontrolnie z nim u lekarza i co sie okazalo wazy babelek 9 kg i jest 70 dlugi zaczelam mu dodawac kleiku do mleka na noc bo malo mu bylo 210 i budzil sie co 2-3 h zno strasznie glodny. teraz jak zaśnie ok 21 to budzi sie ok 5 rano ... na flaszeczke mleka i do 7 jeszcze spi .... wiec nie ma juz rteraz co narzekac .... co do mnie .... to po przyjezdzie do polski nie moge dojsc do ładu z wlosami..... zaczely mi tak wypadac ze chyba wylysije i nic nie pomaga... szampony, odrzywki, tabletki ..... nic .... sama juz nie wiem co mam z tym zrobic. hmmmm a co by bylo jeszcze weselej cos mam przeczucie ze chyba rodzinka sie powiekszy ❤️ zobaczymy za 3 dni jak nie bedzie @ to bedzie oznaczalo jedno .... ojjjjj ale sie rozpisalam ... :-) zmykam dalej sprzatac i prasowac ... :-) milego dzionka kobitki :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Onyx🌼 alez on jest slodziach :) Swietny!! Jak juz pisalam Wam wczesniej, my jezdzimy na farme co jakis czas. W najblizszy weekend pewnie tez sie wybierzemy. Poszukajcie- moze sa gdzies w poblizu Was. Naprawde warto. Sama frajda zbierania tego co najbardziej dorodne robi juz swoje :) Tak sie zastanawiam w jaki sposob tutaj oceniaja wielkosc dzidziucha przed porodem. Skad wiadomo, ze on na pewno przejdzie przez kanal rodny. W Polsce obowiazkowo robia USG okolo 36-38 tygodnia ciazy a tutaj? Nasz Maluszek juz w 22 tygodniu byl wiekszy niz zazwyczaj dzieciaczki w tym tygodniu ciazy. Ach... troche sie boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobitki:) ja dwupak kolejny dzien dzisiaj wizyta u poloznej moze cos wymysli:)no pewnie masaz:(dobraaa narazie nie mysle o tym.. emilciawakefield jezuuu strasznie ci wspolczuje dobrze ze nikomu nic sie nie stalo!!!hmm z twojej wypowiedzi domyslam sie ze dzidzia w drodze:):):)daj znac jak juz sie potwierdzi:) lilowa tez sie nad tym zastanawialam jak oni to robia hehe macaja brzuch i wszystko wiedza ja za kazdym razem jak jestem u poloznej ona podotyka pomaca a pozniej mowi"dziecko jest duze ale nie grube,glowka w dol raczki przy klatce piersiowej":):):)moze ma rendgena w rekach:):)no ale to przeciez szamani:):):)dlatego ja jezdzilam do polskiej lekarki tam zawsze mialam robione usg,dzieki tej lekarce dowiedzialam sie ze mala ma cos z nerkami jak powiedzialam to mojej poloznej to musialam sie naprosic o usg i potwierdzenie..achhh szkoda slow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×