Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

Dobry wieczór kobietki! Mamo Eli ,kiedy byłam zarejestrować małą w przychodni to pani w rejestracji powiedziała,ze mi przyslą zaproszenie dla mnie i dla dziecka(osobno)własnie na te kontrole to własnie czekam na te listy.a 6 week mija we wtorek .no to wychodzi na to ze nie musze nic bukowac prawda? czy sie mylę????a moze przedzwonic tam jak sądzicie? Ja tez oglądałam zdjęcia Waszych dzieciaczkówi i są naprawde suuuper!! a ja to nie mam żadnego fotosika ani nic takiego ,bo ja sierota jestem przez wielkie S i nie umiem nawet zdjęc wgrać do laptopa .Jak prosiłam Mojego męza to sie jeszcze zezłoscił bo on to taki kryjok musze wam powiedziec i nie chce abym pokazywała nasze córeczki w internecie.a ja tez bym sie chciała nimi pochwalic(tak jak kazda matka przecież-bo sliczne dziewuszki mam :) ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olenka25- jak chcesz to ci pomoge wgrac te zdjecia masz tu moj nr gg 2653938 pisz to ci udziele instrukcji naszykuj tylko aparat i kabelek do niego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey kobitki Jestem śpiąca.. dopiero wstałam i jestem śpiąca Nie dośc, że bardzo długo zajęło mi tym razem uśpienie Maji to potem w nocy jak chciałam ja odstawić to się budziła, musiałam zmienić pieluche bo śmierdziała strasznie i dać drugą pierś :( Skończyłam ten proces o 4:30 a o 7 pobudka na nast jedzenie O 8 się obudziłam, żeby ją odstawić bo twardo spała a ona, pobudka po 15 min Nie mam siły normalnie :( dobijcie mnie Olenka moze to od przychodni zalezy, ale musiałam sama sie zapisać Oni przysyłają info na szczepienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila b może pocieszy Cię fakt że ja też padam wczoraj rozłożyła nas wszystkich jakaś grypa chyba,leżymy i zdychamy,a ja jeszcze pół nocy latałam do Oli bo ciągle coś jej nie pasowało :( leczę się na razie mliczkiem i miodzikiem ale puki co efektów nie widać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wierze, że nie ja jedna mam przeboje, jak nie z dzieckiem, to niektóre mają z brzuszkiem albo oba na raz :) po prostu wczoraj miałam taką idealną noc a dziś jużtrochę męcząca ale.. wzięłam kąpiel........ całe 8 minut, coż za ekspresowy relaks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszło wyszło... śliczna Ola Śniadanie rodzinne już prawie na stole.. ale Ed pojechał jeszcze do Asdy po soczek, bo co to za śniadanie bez soku pomarańczowego, hihi a tu jak zawsze niedzielna pustynia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Kamilko miło tak czytać o swoim dziecku :) no i masz rację pustki straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila_black…nie jesteś kobieto sama moja mała co dziennie chodzi o 2 nad ranem spać i budzi się o 5 na cyca nie wiem jak ją przestawić, kapie o stałej porze . mam nadzieje ze jeszcze trochę i się to unormuje ,a co do kąpieli to mala ma takie wyczucie czasu co sobie napuszczę wodę do wanny to się budzi, wczoraj udało mi się nawet jedno stope zamoczyć No to idziemy na spacerek nawet słoneczko świeci i nie pada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Lejdis :) Gratylacje Kamila 🌻 kurde nie odzywam sie brak czasu Julia coraz mniej spi w dzien trzeba do niej duzo mowic wtedy sie smieje od ucha do ucha a tak to jak jest sama lubi sobie pomarudzic.. moja dziecina nie lubi w ogole na brzuszku lezec a przewaznie dzieci lubia ale nic na sile :) tez zaraz sprobuje zrobic tego fotosika to pochwale sie moim aniolkiem :) ja 6 week check mialam tylko macanko brzuszka ale ostatniomnie tak brzuch bolal przez 3 dni nie na okres nie zoladek taki dziwny bol chyba pojde do lekarza.. Wasze kruszynki wszystkie sa sliczne :) a czuprynka synka Gosi jest boska bedzie z niego przystojniacha :D ja musialam sie umawiac na 6 weeks check na szczepienie przyszedl mi list do domu :) ide probowac zalozyc fotosika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mozna ogladac zdjeciaa ;) jedno jest odrazu po porodzie ;) powiedzcie czy dziala stronka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patunia dziala jak nalezy :) przesliczna ta Twoja kruszyna! nie wiem co lennoxowi odbilo ale od jakiegos czasu strasznie trudno sie goi usypia.jeszcze niedawno byla butla, potem smok i dziecko spi, a teraz... dajcie spokoj. wlasnie robie obiadek: dzis w menu kurczak ala strogonoff z kluseczkami kladzionymi :D mniam na poprawe humoru: zyczenia Nadii na dzien babci: duzo zdrowia, szczescia i pieniazkow i zebys nie umarla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze dla mam niejadkow: rozbeltac jajko, dodac troszke mleka i cukru wanilinowego (ciekawe czy ktoras zwrocila uwage- na opakowaniu jest wanilinowy a nie waniliowy :) ), przepolowione kromki chleba tostowego moczyc w jajku i smazyc na odrobinie oleju.podawac z dzemem lub syropem klonowym (moja ulubiona wersja) frugo snilas mi sie-w zyciu Cie nie widzialam ale jakos wiedzialam ze to Ty.urodzilas sliczna corcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli och jak mi miło :D mam nadzieję że Twój sen spełni się szybko :) Patunia Twoja Julcia urocza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spelni sie spelni, jak ostatnio snil mi sie pies to juz na drugi dzien mnie uzarla suka sasiadow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! maksa odblokowalo z kupkami i robi teraz duza, a za godzinke malutka. juz w sumie 5 dzisiaj (norma to u niego 2-3 dziennie). jakby wiedzial, ze mamunia nie kupila pampersow i liczyla, ze do poniedzialku to spoko ;) w kolko go myle i ubieram ale wole to, niz zeby wyl w kolko.... lollibelly, gratulacje za spostrzegawczosc :) tez sie zastanawialam czy tylko ja zwracam uwage na takie rzeczy... :) skaza zawodowa :D macie przesliczne dzieciaki, oleniga ten twoj mikolaj to duuuuuzy sie zrobil! ma piekne oczy, bedziesz musiala grafik randkowy jego dziewczynom robic jak dorosnie... :) frugo, patuniaa - ja tez chce coreczke!!! ale macie pieknosci w domu... ok, ide do garow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc oczywiscie: w kolko go myje, a nie myle... boooooze, co za cielepa dzis ze mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lollibelly to może i ja jutro pojadę :D onyx 1 dzięki - to naprawdę miód na uszy czytać tak o swojej wentince a jeśli chodzi o cukier to ja rzadko kupuję w polskim sklepie,ale właśnie na święta kupiłam i jeszcze mężowi pokazywałam,że zobacz błąd w druku to na Anglię rzucili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patuniaa fajna Twoja córa,fajnie miec coreczke bo ja kocham te wszystkie rozowe ubranka:-D A u mnie przewaza niebieski i zielony(chociaz mam tez zolty i ... morelkowy hi hi) na przyklad moja tescowa mimo ze wiedziala ze chlopca urodze to kupila body bialo rozowe w rozowe serduszka;-)jeszcze nie zglupialam zeby tak adasia ubrac wiec bodzinki trafily do Olenki Borówki*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny🖐️ 1403monis1988 dzięki za chęć pomocy ale ja niestety nie skorzystam:( bo ten mój men to chyba jakis zacofany,naczytał sie pierdóół czy co? PO PROSTU NIE POZWALA MI UMIESCIC ZDJĘC NASZYCH CÓRECZEK NA NECIE ! no i nie chce sie juz wię cej z nim sprzeczać o to,takze nie utworze sobie zadnego fotosiku i nie pochwale sie dzieciaczkami:( a jesli chodzi o kontrolną wizyte u GP to poczekam ne te zaproszenia listowne.będe czekać do połowy tyg.i jesli nic nie przyjdzie to wtedy przedzwonie tam. Mamusie drogie czy chodzicie do baby clinic ważyc dziecko co tydzien?moja health visitor dała mi namiar na baby clinic i powiedziała ze mam tam chodzic ważyc maleństwo i po porady i takie tam.byłam tam dopiero raz w środe i zastanawiam sie czy znowu musze iść w tym tyg. ,czy ja dobrze ją zrozumiałam ,czy koniecznie musimy sie co tydzień ważyć?(bo w sumie żadnych porad inie potrzebuje od nich jak narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Olenka25 nie musisz chodzic co tydzien ale co dwa tygodnie, w takich odstepach powinno się wazyc dziecko :) ... ja tak chodzę ze swoim Mikolajem :) Lollibelly Ty jajcaro... ale sie usmialam :D ... moj mąz też :) ... mamy tylko nadzieje ze ta suka sąsiadow nie ugryzla Cię zbyt mocno ... a zyczenia niezle ... to Ci aparatka z tej Nadii :) Lennox jest śliczny :) Onyx dzięki :) ... Ty tez przygotuj sie na grafik dla dziewczyn bo masz niezłego przystojniachę :) ... Lollibelly Tobie tez radzilabym grafik szykowac ;) ... moj Mikolaj jest coraz bardziej nieznosny, nic mu nie pasuje, co chwile trzeba cos nowego z nim robic bo szybko sie nudzi... dzisiaj sporo spał ... moze to ząbki?.... poza tym robi kupke co dwa dni i to taką że nogawkami wylatuje, taka rzadkawa :( ... dzisiaj mylismy go w połowie dnia a w piątek sama go myłam bo cały był w tym kupsku (zawsze razem go myjemy bo jest za duzy i za ciezki, od poczatku tak jest ze M go trzyma a ja myje)... :D konczy mi sie mleczko :( juz tylko wieczorem odciągam :( (jakies 80ml) ... byle do srody, Mikolaj skonczy wtedy 16tyg. (czyli 4 mies.) i dam sobie spokój na dobre... meczące to było ale przywykłam już... ide sie wykąpać bo padam a tatus niech się dziubkiem zajmuje... pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lollybelly dzięki za wyjaśnienie odnośnie morfiny :) musze poczytać jeszcze na temat tych znieczuleń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!Dziekuje jeszcze raz za wszystkie gratulacje!!! Nie moge was doczytac tylko tak szybko przelecialam po stronach poki mala spi,aby wiedziec co sie dzieje na forum. Anecia chcialam do ciebie napisac jak boli dostalam, ale nie bylam pewna czy znow ustana,czy moze jednak urodze,poprostu nie chcialam zapeszac.Mam nadzieje ze mi wybaczysz:-) Dostalam mleko wiec karmienie piersia jest juz lzejsze.Owszem jest jeszcze bol ale mozna wytrzymac.Teraz jedna moja piers jest taka duza i ciezka ze musze uwazac na mala aby jej nie przygniesc. Frugo z tym wyliczeniem tygodnia to naprawde przegieli. W koncu ci nawbijaja tak ze sama juz zglupiejesz w ktorym tygodniu jestes.Teraz czekamy na ciebie!!pewnie to juz na dniach mi pomogl sex:-):-D wiec moze tez sprobuj jeszcze tej opcji(ale nie jeden raz tylko trzy:-D) Dziewczyny dzieciaczki wasze sa sliczne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dzieci są rozkoszne z życzeniami :D mojej Oli nie można np wytłumaczyć,że istnieją inne okazje do ich składania jak urodziny i tak Ola zawsze dodaje słówko"urodzin"więc na dzień babci i dziadka składała życzenia "wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dnia babci" i tak samo było z dziadkiem :D zresztą zawsze tak jest z okazji urodzin imienin tatusiu itd Kamila 26 żebyś wiedziała,że sama już nie wiem która wersja prawdziwa,ja obstaje jak na razie przy swojej czyli 29.01 a seksik nie działa na moją wentinkę wcale,ale ja uparcie próbuję bo lepiej się potem śpi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam. Kamila26 gratuluje ci szczesliwego porodu i kolejnej coreczki. Czas szybko zlecial i ty juz tulisz swoje malenstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila 26 oczywiscie,ze wybaczam!!!🌼corcia jest sliczna! nie wiem co napiusac smieje sie co chwila z zyczen!!!!!!!zapomnialam co pisalyscie!lilli swietna ta corcia hehe.oceanarium jest swietne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olenka mój nic nie wie, że wstawiłam zdjęcia dziewczynek. Też by protestował. tylko pssssst... Dotarła wreszcie do mnie moja frida. I powiem Wam,że jest rewelacyjna. jednorazowo wyciągnę więcej fluków niż przez cały dzień gruszką, i Ola się mniej denerwuje, i ja czuję się pewnie. Tylko dlaczego nie wymyślono tego wcześniej? Lollibelly, nie chcę wykrakać, ale może Twojego małego coś bierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! maks spi wiec ja na momencik... ktory trwa juz ponad pol godziny... :) borowka, a gdzie kupilas fride? maks spal wczoraj w dzien wszystkiego cuzamen do kupy 30 minut :( a wieczorem postanowil przedluzyc zabawe do polnocy. dzis wydaje sie ze wrocil do starego rozkladu dnia, wiec zrobie cos dla ludzkosci, czyli wezme prysznic :) pozniej szybko na spacerek, poki sie pogoda nie zepsuje do konca. a po poludniu na zakupki - hurrrraaaa!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×