Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

witam kobietki:) my z Kubulkiem właśnie wróciliśmy ze spacerku i teraz dalej sobie smacznie śpi więc usiadłam do czytania was. piszecie jak oszalałe, nie nadążam z czytaniem. wczoraj mój Kubuś skończył 3 miesiące. ale ten czas szybko leci, aż sama się dziwie. a wydaje mi się że wczoraj byłam w szpitalu i go rodziłam. ehhh.... lolly głowa do góry czas szybko leci i niedługo już będziesz ze swoja połówką. dla Ciebie🌻 assana silna jesteś kobieta i ze wszystkim sobie poradzisz monis1988 pozwoliłam sobie zajrzeć na twój profil na naszej klasie. super masz rodzinkę i jako mamuśka supersko wyglądasz:D coś miałam wam napisać ale tego jest tyle że zapomniałam. jak przypomni mi się to napiszę. dodałam kilka nowych fotek mojego Kubulka:) http://aniapud.fotosik.pl/ idę gotować jakiś obiadek bo jak mąż wróci z pracy to pewnie będzie głodzien. miłego dzionka lejdiski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!! Dziekuje za wszystkie odpowiedzi i podpowiedzi!! Ja mam infakol z Polski i tam pisze ze od 1 miesiaca zycia,wiec moze rzeczywiscie ten angielski jest od 1 dnia zycia. Mam Herbatke z kopru wloskiego i rzeczywiscie od 1 tygodnia dopiero teraz doczytalam.Dzis sprobuje pierwszy raz dac mojej niuni.Zobaczymy jak bedzie sie zachowywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka25-dzieki za komplementy:* a co do mojego wygladu to ja nic nie moge kupic co jest po 18 roku zycia wszedzie musze chodzic z ID troche denerwojace wlasnie wrocilismy ze spacerku maly zasnol w wozku po drodze zrobilam male zakupy i teraz zupke gotuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc agnieszka75:D a nie 25 i jak ty anieszka75 jestes Agnieszka J. to tez fajna z ciebie babka:D i fajna z was rodzinka. I mam jeszcze pytanie gdzie z malym chodzisz na basen bo tez bym chciala mojego wziasc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
assanna - spierzemy cie grupowo na kwasne jablko jak sie nie bedziesz odzywac! :) pytalam o ciebie ale nikt nic nie wiedzial... kolezanka uzywala termometru i czopkow glicerynowych i odradza - maly i tak sie wyproznial raz na tydzien, a teraz jeszcze rzadziej i w bolach, chociaz ma juz 10 miesiecy. ale pamietam jak maks stekal przez pol nocy, zeby nad ranem wydusic z siebie jakies kupsko i baaaardzo sie ciesze, ze to mija po trzecim miesiacu... okolo :) dzis maks mnie zaskoczyl - przeczolgal sie na... plecach pol metra!!! maz mial nocke, wiec po karmieniu nocnym maly zostal w lozku. polozylam go i slysze, ze sie gramoli. i nagle czuje, ze sie doczolgal do mojej reki, przytulil sie i zasnal!!! normalnie tak krecil pupka, lopatkami i odpychal sie nozkami cwaniak jeden! a w dzien na brzuszku, chcialo mu sie zabawki a byla poza zasiegiem lapek. mam nadzieje, ze mu przechodzi faza budzenia sie na jedzenie w nocy co 2 godziny (zebym nie zapeszyla!), jakis skok rozwojowy pewnie zaliczyl. no i na topie ostatnio zabki (zombki), wyje i wyje, gryzie i sie slini, a nawet jeszcze nie ma dziasel rozpulchnionych... no, gorace ma. mam juz chyba wszystkie rodzaje gryzaczkow i nic mu nie odpowiada. jakies rady...? jutro walentynki, kuujecie cos swoim \"drugim polowkom\"? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx1- ja kupilam wino bedzie romantyczna kolacja(no i smieszna kartke walentynkowa) a na deser bita smietana i .... bedzie goraco:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh monis ale jstem slepa!!! dopiero teraz zobaczylam ze w stopce masz bubciu a nie babciu!!!!!hahahaha pewnie nikt nie wiedzial o co mi chodzi z tamtym postem :D :P a tak nawiasem mowiac to naprawde jestem slepa! w sensie bez szkiel kont nie widze! masakra heheh pewnie kiedys sobie zrobie zabieg laserowy (ehhh tyle juz sie uzbieralo zabiegow ktore chcialabym miec... ale top one to tummy tuck...ide chyba usmazyc placki ziemniaczane :D wiem, wiem jest pozno i bedzie smierdziec olejem ale zostala mi masa z wczoraj i musze zuzyc albo do kosza ;) apoza tym byly pyyyycha, z zoltym serkiem mniam najbardziej na swiecie lubie dobre jedzonko i dobre ksiazki(skonczylam wlasnie maxted-troche ciezki temat ale super!) no nic, to zabieram sie za placuszki mmmmm...\\ ps.mam nadzieje ze mi nie zezre tego posta! c u le\'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lollibelly- ja nie widzialam zebys pisala babciu hehehehe a Bubciu to pierwsze przezwisko mojego syna bo jak sie urodzil to moja mama od kubusa wziela bubeczek i przekrztalcilo sie pozniej na Bubciu albo Bobo, a jak chcesz jakies ebooki to mam pare to mogr przeslac:D bo tez lubie ksiazki i dobre jedzenie (co zreszta widac po mnie:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY POMOZCIE LUB PORADZCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!! OD 3 DNI JESTEM PRZEZIEBIONA I MIALAM STAN PODGORACZKOWY , OD WCZORAJ PARACETAMOL NIE ZBIJA MI TEMP, WIEC WZIELAM IBUPRO. RAZ ZADZIALAL JUZ TEZ NIE ZBIJA!NA DODATEK DOSTALAM, KILKA GODZ TEM 39,2, KARMIE PIERSIA ALE WZIELAM PYRALGINA I TA POWOLUTKU MI ZBIJA TEMP, NIE WIEM CO MAM ROBIC DZWONILAM NA TEN 845 ALE BYL ZAJETY I DALAM SOBIE SPOKOJ, CZEKAM NA ILE MI SPADNIE TEMP, MOGLABYM JECHAC NA POGOT A TAM STRASZNIE DLUGO SIE CZEKA A DZIECI MUSIALY BY JECHAC Z NAMI, CZY WIECIE COS O TYCH DOKTORACH CO JEZDRZA DO DOMOW, CZY TAM MOZNA DZWONIC I JAKI TO NUMER, I CZY TO JEST PLATNE? MAM JEDYNUIE TROCHE KATARU I W KLATCE PIERSIOWEJ MNIE BOLI TROSZECZKE I MIESNIE TAK BARDZO. MOZE COS WIECIE O JAKIIMS WIRUSIE? I CZY NADAL KARMIC PIERSIA JAK NIE WIADOMO CO WE MNIE SIEDZI? BEDE WDZIECZNA ZA PORADE,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdae- kurcze nie dobrze mozesz miec grype albo poczatek zapalienia oskrzeli !!!! o tych lekarzach syszalam ale nie wiem czy to platne ja dostalam kiedys nr do jednego w aptece bo do karzdego rejonu jest przydzielony inny gp wiec moze niech mezu skoczy do apteki sie zapytac o taki nr. sproboj brac na zmiane 1 paracetamol 2 ibuprofeny i co 4 godzna zmiane mi kiedys pomoglo. i jeszcze w mokrych skarpetkach lez to zbije temp. TRZYMAJ SIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx mosz recht ale jo mom tera z leksza pod gorka,zech sie synka wziyla co sie z froilain trefiyl i niy ma leko,ale doczkej jeszcze go pozdrowia przez kupa kamiyni,co sie mu paczolki colkiym loswiycom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdae czosnek cebula sok z cytryny zalac i pic 2dni tylko nie wiem zapytaj reszty czy czosnek mozna jak sie piersia karmi bo nie wiem pamietam Mama Eli mowila cos na nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaswiadczam bo widzialam Monis w realu wyglada super a buske ma jak dupcia mojej Ksieznej super se wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Eli jakby sie promyk slonca od sniegu odbij i prosto mi w twarz jak zadzwonlas DZIEKUJE,COBY MY BEZ CIEBIE GOROLU NASZ KOCHANY ZROBILY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie jest taki ktos w Polsce jak aniol stroz moj probowal mnie pocieszyc i walnal takim tekstem,ze usmiechalam sie przez lzy: idzie policjant za nim pingwin,gosciu pyta policjanta "czemu Ty tak z tym pingwinem" "DOCZEPIL SIE I NIE UMIEM SIE GO POZBYC" "ty to idz z nim do zoo".Nastepnego dnia gosciu patrzy a policjant idzie a za nim zas pingwin,pyta"co ty znowu z tym pingwinem,miales z nim isc do zoo" "W ZOO JUZ BYLEM TERAZ IDZIEMY DO KINA".DOBRANOC DZIOLSZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smart231
Witam Drogie Panie. Chcialam sie od Was dowiedziec czy do szpitala w Anglii na porod zabiera sie to samo co w Polsce, czy moze cos wiecej, lub mniej rzeczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cherry76
Magdae, moze znajdz lokalny walk in centre w necie, moj jest czynny do 22 codziennie, ale ja mieszkam w Londynie, nie wiem jak u Ciebie, jeszcze mozesz zadzwonic do swojej przychodni, wiem, ze juz jest zamknieta, ale powinna byc nagrana automatyczna wiadomosc gdzie sie udac w takiej sytuacji. Ja mialam podobna w 6 mc w ciazy, temp. 39, zadzwonilam i podalo mi nr pod ktory zadzwonilam i lekarz przyjechal do domku. Powodzenia i duzo zdrowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka75 - kasza manna z polandu czyt z polskiego sklepu magdae - z cycem nie możesz dziecku chorubska sprzedać,twoj organizm do tego nie dopuści, innymi drogami dzidzia moze cos złapac ,ale nie przez cyc.Takze nie przestawaj karmic, chyba że weźmiesz leki, które dostają się do krwi i wtedy do dzidzi i mogą zaszkodzić. Na twoim miejscu bym nie przestawala dzwonic na ten nr nhs.Cherry dobrze godo, haha.W mojej przychodni tez tak jest, jak dzwonilam za wczesnie (chcialm wizyte umowic) to kierowalo mnie na nhs nr w razie emergency. Assana - dobry dowcip. mamoEli - rady potrzebuje.... dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie... jeszcze nikogo nie ma ?? Ja juz bylam wczesniej i cisza.... ale to przeciez weekend i wszyscy, no prawie wszyscy ze swoimi waRentynkami :) Moja jedna ssie a druga spi... no ta mala tez juz spi na poduszce wiec utknelam A wieczorem jakis mily obiadek, bez szalu, no bo jak ?? Maja niezle spala tej nocy. Moze cos sie poprawi A NIE UWIERZYCIE Moja pieprznieta sasiadka wrocila.. nie bylo jej ze 4 miesiace i pierwsze co zrobila to ok 12 puscila muze, wczoraj. Myslalam, ze nie wyrobie. Uslyszalam ja potem na klatce, wyszlam i zaczelam grozic palcem zeby lepiej nie zaczynala od nowa!! To tylko telewizor miala wlaczony od... 21:30 do 8 rano !!! Magda moj kregoslup niestety dalej boli. Wymienilam poduszke na twardsza ale kark tez srednio. Chodze na te wizyty do osteoterapeuty ale magicznych rezultatow nie ma :( Robie tez te cwiczenia, leze na podlodze i przykladam czasem mrozonki... poczekam az przestane karmic i bede sie nieco lepiej czuc to jakies lepsze diety postosuje i sie bede ruszac. teaz jestem totalnie out of shape i .. out of order, haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tu kto potrzebuję pomocy mam problem z Hanią wczoraj była HV i wszystko było ok po południu Hania zrobiła się marudna i płaczliwa całe popołudnie wisiała mi na cycach a teraz ją przebieram i zauważyłam że jedną pierś ma spuchniętą i bardzo twardą Boże nie wiem czy ja ślepa jestem ale wcześniej tego nie było przebierałam ją już dzisiaj całą i nie było nie wiem co robić dzwonić do HV ale czy ona przyjedzie dziś sobota czy do szpitala jechać a może to normalne hormony i te sprawy ratujcie bo mi mózg wylasowało chyba pojade do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie mozesz najpierw do szpitala zadzwonic ? masz numery w czerwonej ksiazeczce lub ulotkach od midwife albo w google poszukac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ginekomastia ma charakter przemijający, łagodny w okresie noworodkowym oraz w okresie pokwitania i dotyczy 50-75% chłopców w obu grupach wiekowych. Natomiast przed i po w okresie pokwitania jest zwykle objawem patologicznym. U noworodków ginekomastia spowodowana jest wysokim stężeniem estradiolu w krążeniu płodowo-łożyskowym Zwiększona aktywność estrogenów - przejsciowa ginekomastia noworodków, Ginekomastią określa się rozrost tkanki gruczołów piersiowych u osób płci męskiej, wyrażający się powiększeniem jednego lub obu sutków. Jest to objaw kliniczny, który może pojawić się w każdym wieku. Fizjologiczna ginekomastia okresu noworodkowego i pokwitaniowego nie wymaga leczenia. Leczenia wymaga natomiast ginekomastia w okresie przed pokwitaniem oraz po tym okresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniapud, fajnego masz synalka, taki smieszek, pewnie pogodny z niego dziubasek :) monis 1988, dzienks, ja chodze na basen tutaj w Guildford, to jes ttaki kurs dla maluszkow, bardzo fajnie, polecam. Wszedzie sa takie kursy, wejdz na internet i poszukaj, np swimming babies. Nasz kurs trwa 9 tygodni po 30 min. Robimy rozne cwiczenia z maluszkami, one to uwielbiaja, no i lepiej sie rozwijaja, mielismy ostatnio cwiczenie - oierwsze nurkowanie, ale bylo zdziwko ;) Jak sie kurs skonczy to chcemy juz chodzic sami bo to jednak kosztuje, ale warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASANNA- dzis juz spalam spokojnie ale i tak czekam az przyjedziesz do mnie:D i mi tak nie slodz bo sie zawstydzom hheheh pozdrawiam wszystkie babencje i zycze udanych walentynek Qusiole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis on mnie tu trzyma jak w klatce jak ja mam przyjechac bez insuransu i r tax ruszyc sie nie moge mam zwiazane rece bo sie boi ze go do sadu zapodam masakra ocipiec mozna,dziecku nie mam jak paszportu wyrobic by zwiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kobitki,uspokoilas sie Frugo troszku po tym poscie z wykladem,powiem Ci przerazilam sie razem z Toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila black wspolczuje jak to sie znowu tak bedzie krecic od nowa z nia,ale Ty tam kiedys mowilas,ze jeszcze jakas sasiadka narzekala nie mozecie jakos razem na nia wsiasc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam ze spacerku Frugo sorki, ze nie napisalam wiecej ale Maja mi stekala i tylko wkleilam to co znalazlam na szybko zobaczcie jakie niesamowite tlumaczenie znalazlam WSZYSTKO... WSZYYYSTKO O PIERSIACH, KARMIENIU, CHOROBACH PIERSI ITP.. ASANNA ta sasiadka juz tu nie mieszka, wyprowadzila sie prawie 5 miesiecy temu na razie nie jest glosno od muzyki, tylko ten cholerny telewizor slychac non stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pomysl gdzie ona moze miec swa piete Achillesa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×