Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

A wlasnie dojrzalam tez Twojego posta mi83. Czyli powinnam sie z nimi skontaktowac i umowic na spotkanie w tym konsulacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellou, assanna, swietnie ze sie odezwalas! gibsdeki ni mom, gylyndry sciepane... ;) aga uk - placilam za paszport tymczasowy 17 funtow. trzeba bylo przyjechac z dzieckiem (oboje rodzicow), miec paszporty, wniosek, akt slubu, dwa zdjecia, brytyjski akt urodzenia i to chyba wszystko. pesel potrzebny jest do wyrobienia paszportu piecioletniego. wtedy nie wystarczy brytyjski akt urodzenia. trzeba go umiejscowic w polsce we wlasciwym urzedzie stanu cywilnego, poczekac na polskie akty urodzenia, po czym w urzedzie miasta zameldowac dziecko. wtedy wydawany jest pesel. lece bo maks wyczul ze znowu siedze przy kompie... :D lolli, 3mam kciuki za licytacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki wielkie dziewczyny :) Moje watpliwosci zostaly w 100% rozwiane jak na razie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo laseczki,hi witanko Anecia1702,dzieki Ksieznej juz tez sie wybil zabek,uwazajcie z tymi lezaczkami bo Ksiezna juz furgala z jednego,na poczatku nie lubiala tych wibraji ale gdy miala 3miesiace polubila to, 14-3monis1988 ciekawe costy im nagodala o mnie,mam nadzieje ze nic o wadze bo to posiejesz panike,buski ta historia z autkiem boska, ja dostalam figury? Kobito ja waze 46kg z nerwow nie z odchudzania w 3 miesiace z 78 na ta wage to jest zdziebko anormalne co nie?Dolecieli wiesz,ze oni zawsze doleca czasem na plocie loduja ale wychodza z opresji calo,moj kuzyn ich odebral a Mirunko ponoc mial prace dostac od dzis,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edyjus skad jestes bo ja Ksieznej chce wyrobic ponoc najlepiej jest w srody ok 12stej bo ja juz raz bylam ale jak zobaczylam ta kolejke z malenstwami to pojechalam spowrotem ksiezna by tego nie strzymala jak gdzie blisko mieszkasz to podskocze pojedziemy obie , dziewczyny wozek chce kupic z travel system do auta ma ktore jakies zajebiste cacko bo moja Ksiezna juz swego jeepa ma dosc, sie przekreca i chce wychodzic, cherry 76 ja slyszalam ze cos jest dobre na pocenie sie jakies warzywo,ze wychodzi wsystko ale nie wiem co to bylo, dziewczyny czemu moja Ksiezna spi z dupcia do gory na kolanach moze mi to ktora wytlumaczyc? Co noc sie przekreca w taka pozycje, myslalam ze to cos z oddechem ale zapodaje jej masc majerankowa pod nosek i inchalator chodzi non stopa z amolem nasaczonym nie wiem co robic co ja oprzekrece ta znowu, ja wiem ze moje dziecko to indywidom ale jejku bez przesady, acha mam 5miesiecy i juz popiernicza w chodziku,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo niesamowita jestes TRAMPOLINA frugo moja usiadla sama w carseacie zglupielismy z tatkiem,uwazaj i nie trzymaj ja za rece by sama stawala bo pewno jak tylko ma szanse staje bo bedzie miala nogi krzywe nie mozesz za duzo wagi jesj pozwalac na nogach utrzyac,to samo sie odnosi do bouncerow nie za nisko kobitki, ps jak jebne w ta reklame z totolotka to mi zaraz kasa z kompa wyleci nic nie widze same zolte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra laski Onyx szczegolnie powiedzcie mi co robic jak ojciec nie jest zarejestrowany bo ja sie zdajsie nie zdecyduje by go zarejestrowac bo mam z glowy ze mi paszporta podpisze macie jakies rady bo ja tam jak mi ktora cos pod tym okienkiem zatrabi cos to nie wiem,wzielam wniosek o paszport dla malej ale tam wszystko jest dla obojga rodzicow do podpisania,co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cherry co do odciagarek mialam to samo co ty i nie czulam rak sciagalam malo slyszalam juz nie raz ze te medela sa b.dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinka ja daje mojej non stop aptamil exstra houngry to zle? Ty mieszasz niebieskie z fioletowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAK JUZ CZLOWIEK WROCIL TO SIE OKAZALO ZE SAM DO SIEBIE GADA,DOBRANOC PIPKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Assana nie sam,nie sam :) a zresztą czasem tu każda z nas sama do siebie pisze:) a trampolina jest niby mojej córy ale czasami mi pożycza:D a młodej nie sadzam,sama próbuje tam gdzie jej łatwiej czyli huśtawka i fotelik,dziś już wyregulowałam porządnie w nim pasy.Jestem przerażona jej wyczynami :( i nie wiem co z nią robić,boję się żeby sobie czegoś nie zrobiła. Czy możliwe że to jakiś chwilowy wybryk i jej przejdzie? Jak myślicie ? Mój rozum mi podpowiada,że będzie tylko gorzej,ale może jej się odwidzi. Assana nie przejmuj się pozycjami księżnej:) moja Ola też tak sypiała,a księżna jeszcze nie jedną pozycją Cię zaskoczy :D Borówka ja też się zastanawiam nad zakupem ledy compa ale jeśli się zdecyduję to na pewno będzie to LC a nie pearly ze względu na to że jest bardziej zaawansowany technicznie i można go przerobić na baby comp przespanej nocki Wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morning :) frugo, Lennox zaczal sie podciagac jak mial 2 miesiace ale sam usiadl dopiero jak mial 7, nie zachecaj jej ale tez nie trzymaj na sile. ja mega niewyspana, zasnelam o 12.30 i pobudka o 5.45.fuuuj, jak ja tego nie cierpie :O wczoraj wieczorem poszlam do malego zobaczyc czy wszystko ok i co widze? 2 kotinki sobie w najlepsze chrapia NA NIM!zrobilam fotki, pozniej wrzuce :) aaazoska ma ruje ( 2 tyg po porodzie :O ) czy ktos wie czy mozna wysterylizowac karmiaca kotke?cos mi sie wydaje ze slabo...ufff jeszcze wiecej koteckow...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mi83 mnie tak bolalo jak ciebie i to moze byc wezel chlonny pomacaj pod pacha czy boli ja powiekszonego nie czulam,tylko bol i wlasnie az do piersi mi szlo,a jak ssala to bolalo,jak podnosilam ja to tez okropny bol,ale wzielam 1paracetamol i na drugi dzien znowu i narazie przeszlo. i dzieki,za info o revenue,maz ma w pracy pytac i ciagle zapomina;) magdae my z CHB mamy od wrzesnia klopoty wstrzymali bo sprawdzali czy my w PL jestesmy na stale zameldowani,a teraz kazali wyslac pozwolenie na prace,gdzie pracuje i ile zarabia:( maz wyslal to teraz czekaja na odp.pracodawcy wiem,ze dziwne bo przeciez to nie ma znaczenia bo chb niezaleznie od zarobkow sie dostaje:( dziwne to jest. agauk my jak dzwonimy to 2sygnaly, powitanie i rozlancza:( bes kombinuj kombinuj;)i nie martw sie to juz blisko kolezanka tak sie bala sweep ze w dniu sweep dostala skorczy i urodzila.i masz racje psinka byla jak czlonek rodziny:( frugo juz na drugi dzien po tel.skan fajnie my w poniedzialek. kurde moze i ja kupie ta trampoline dostalismy od kolegow z dzialu meza karte do argosa na 40f i tak sie zastanawiamy co kupic trampolina duza jest tam po jakies 100funa to by my 60dyszek dolozyli...sama bym poskakala:D frugo twoja Haneczka silna no w koncu baba no nie;) assana moja lubi zasypiac jak ma te wibracje wlaczone,jak zasnie to wylanczam i wlasnie zastanawialam sie czy jej nie zaszkodzi ma 6tyg.dopiero,a pozycjami spania Ksieznej sie nie martw;) lolli znowu kotecki beda?haha jak tak zaraz po porodzie rui bedzie dostastawac to nigdy jej nie zdazysz wysterelizowac;) a jakies zastrzyki anty sa dla kotow bo dla psiakow wiem,ze sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobitki no to mi zostały dwa tyg - ale ten czas zasuwa. fajnie ze poruszyłyście temat paszportu w Manchesterze bo ja tez tam będę jechać. wszystko zanotowałam. czy ten tymczasowy paszport jest na rok? Szczęśliwe Brzuchatki: bes..................22.04.2009.......40....Swindon.... . .... Bartuś mala21..............25.04.2009.......12....Hounslow..... ................. maryska 2maja....02.05.2009.......35.....Birmingham.....Franek magda_g............07.05.2009.......38....H/C........... ?syn............ Cebi.................26.05.2009.......29.....Bedford.... ....Jaś Aleksandra188......23.06.2009......26..Hereford ..........Alanek gosiaczeko5........17.07.2009......20.....Luton.....Mate usz /Martyna ? czarnolinda.........18.07.2009.......6.....liverpool.... .................... Aga26londyn............07.2009.......6.....Londyn....... ?.............. mysza703...........15.07.2009......19....Southport..?.. Piotruś/Nikola Niulek25............18.07.2009..... .27.....Birmingham.......syn......Jak GaGa_................19.07.2009.....27....Birmingham... .syn....Szymon Aga_nton..............04.08.2009....23.....Northampton ...??........ Kinga82...............25.08.2009......8......Northampto n...?....?...... Dominisia0407.......29.10.2009......9.....Darlington.. .........?....... Lilowa..................06.12.2009......6.......Bedford. ............... Ewag...................16.12.2009......4.......london... ...( moze bliznieta beda? Szczęśliwe Mamusie : TABELKA W CAŁOŚCI ZE SZCZĘŚLIWYMI MAMUŚKAMI NA STRONIE 186 Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ....Jakub 1403monis1988..16/08/07...3200g..upper norwood..syn..James(KUBA,BUBCIU) Gosia24leicester.....09/10/07....2006....Leicester...cor cia ...Madzia Ania Grimsby......06/11/07...3650...Grimsby........synus.......Da widek mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas Karolinah.....26/04....3.450g....Londyn/Koszalin.....syn ek.....Max Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k......Tymon Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek......Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ......Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek....Olivier madziulek81.17/06.....2380g....Aberdeen/Scotland...synek ...Kacper monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa.......07.07.2008....3,056kg....ThorntonHeath...c órka....Ola Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. .........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia......Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. ..........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... .Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke...chlopak. .Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1.........02.09.2008....2900.....London.......Maksym ilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś magdae...........30.09.2008......3500....Lancaster.....s ynek..Cyrylek Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910......Hatfield.... .pszczólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green......Nicola.. mala79..........09.11.2008...3350.....Londyn....corcia.. Nicola.... aniapud........12.11.2008...3700.........Enfield......sy n .......Kubuś Patuniaa.......13.11.2008...3270........Birmingham..cork a...Julia Jola25..........14.11.2008...4180.........St Albans...córka.......Hania Krakersik81...16.11.2008..3487....Manchester...córka ...Zuzanna Gosiulka24.....17.11.2008...4013.......Croydon...sunus.. Adas/Alex... Patinka26....19.11.2008...3240.....Cheltenham..corka..Ol ivia Hatice iwwwa***.....24.11.2008...2680.....Londyn......corenka.. .KAJA lorinka........28.11.2008...3600....Blackpool.....corecz ka...Zuzanna Katelka25....03.12.2008r...2960gr.....Cheshunt...córka.. ....Ada Olenka25.....16.12.2008...3200...Coventry...córeczka... Aleksandra Kamila26....21.01.2009....3780...Inverness....córeczka.. Olimpia Pola frugo05.....02.02.2009.....3085...Winsford...ćóreczka... Hanna Ewa zaneta2400..12.02.2009....3900....Huntingdon..syn/Mathew Mariusz Aga UK.......22.02.2009....3670....Abergele.......syn .....Franek anecia1702.....14.03.2009...3590...melton...corcia..Amel ia Cherry.76........17.03.2009...3550...Londyn....coreczka Sara mi83.............18.03.2009...3810...Hinckley...córcia Hania lucilla29.......09.04.2009......4400.....Grimsby........ Syn Gabriel smart231........12.04.2009......3750...Londyn......... ....Ada Bes twoja kolej - powodzonka frugo jak paluch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie:) chciałabym napisać dziś wszystko o czym do tej pory zapominałam :) Lolli troszkę się uspokoiłam jak mi napisałaś o Lenym :) Magda-g palec nadal boli,ale jest troszkę lepiej Monis dzięki za książki Anecia czy możesz mi napisać jeszcze raz Twój mejl Assana Ty to wracaj w dzień będziesz mieć większe towarzystwo:) Oleniga odezwij się,Mamo eli,kamila b wy też :) i tyle jeszcze tego było a teraz już nie pamiętam :O i pytanko :) czy można korzystać z solarium gdy karmi się piersią? w necie są różne opinie na ten temat,a czy któraś z Was była,ja bym chciała się troszkę opalić na chrzciny do sukienki bo jestem biała jak ściana. miłego dzionka kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! assanna, rozwalilas mnie tym "gadaniem sama ze soba" hihiihhihi! a jesli masz tylko siebie wpisana w akt urodzenia to na chlopski rozum nie potrzeba tej drugiej osoby, nie? moze ktoras z dziewczyn by sie zapytala jak pojedzie wyrabiac paszport i by ci napisala. do konsulatu w londku sie dodzwonic to strata pieniedzy, czasu i nerwow :( lolli, wrzucaj fotki, uwielbiam minki twojego lennoxa :) magda-g - tak, na rok. frugo - slyszalam, ze po solarium cieknie z cycuchow, ale kolezanki, ktore sie opalaly, nie stwierdzily zadnych skutkow ubocznych, jednej tylko zrobilo sie slabo (pytalam 6 osob bo sama bylam zainteresowana, ale mi sie pozniej odwidzialo ze wzgledu na przesuszenie skory). ide sprawdzic czy dziecko oddycha - maks tez zaczal spac na brzuszku i twarz wtula mocno w kocyk. boje sie ze sie udusi. czasem tez podgina nogi i nie daje sobie wyperswadowac. po mamuni ma, ja tez nienawidze spania na plecach ;) milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny!! No i rodzice pojechali 😭byli miesiac i tak sie przyzwyczailam do ich obecnosci ze teraz poprostu jest mi ciezko oswoic sie z mysla ze ich tu nie ma.Wiem ze to chwilowe bo przeciez wczesniej ich nie bylo i jakos bylo normalnie. Pod moja nieobecnosc chyba smart urodzila o ile sie nie myle ,wiec dla ciebie smart Gratulacje!!!!!🌼 Pisalyscie o trampolinie a ja w tamtym roku kupilam trampoline na 12 stóp za 56 funtow az sie zdziwilam ze taka tania,jak przyjechalismy do domu to sie okazalo ze to nie trampolina tylko ta siatka co sie do trampoliny przyczepia aby dzieci nie powypadaly:-Dale wtedy mialam nerwa,pamietam do dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frugo moja Olimpia tez sie podnosi i przewraca na boki a ostatnio nawet polozylam ja na podlodze na materacu bo lubi tak lezec siadlam przy kompie za chwile patrze a ona z metr od materaca niewiem jak to zrobila czy sie przeturlala:-Dczy co?w foteliku tez probuje sie podnosic a w hustawce zaczelam ja przypinac aby nie zleciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asanna ja mam tylko siebie wpisana w akt urodzenia adasia i taki akt dalam do konsulatu,nic nie mowili,paszport dostalam. na solarium tez z 2 razy chodzilam jak jeszcze mleczna bylam,i moze troszke wiecej mleka cieklo,ale dziewczynki kochane to nie jakis efekt uboczny,po prostu jak sie piersi rozgrzeje to i mleczko ciurkiem leci ,to tak jak polewanie ciepla woda z prysznica i masowanie,po to zeby rozgrzac przed karmieniem albo odciaganiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo! Onyx na chopski rozum to tak ale oni tam po chopsku nie mysla,wiesz jak to jest jak gorol stolek czimo {bez uprzedzen nasze kochane ) ja sie tylko pytalam czy ja mam jakos to udowodnic ze go nie zarejestrowalam, co mam powiedziec ze nie zarejestrowany czy nie wiadomo co znim bo juz nie wiem troche mnie to przytlacza ale mu nie popuszcze dopuki nie wyrobie paszportu bo jak mu popuszcze to moja babcia nigdy dziecka nie zobaczy .Apropos tych ktore mowia o poruszeniu tego tematu paszportu LASKI TEN TEMAT BYM PORUSZANY KILKANASTOKROTNI ZWERTUJCIOE WSTECZ TO SIE DOWIECIE KUPE RZECZY JAK JA SIE DOWIEDZIALAM, jednak nigdy nic nie bylo o samotnych do cna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frugo ja jak wyjrze z tej mojej klati to tez mam trampoline taka ogromna ze hej i tak sie zastanawiam kiedy wskoczyc i zapomniec o swiecie tylko ze zaraz obok jest.............. palma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Wy wklejacie zdjecia laseczki,pytalam o mleko ja daje jej non stop aptimal fioletowe houngry baby co sadzicie o tym to niebieskie tez mam ale stosuje tylko mieszajac jej do kaszki rankiem i wieczorem,wlasciwie dziewczyny moze pogadamy jak kazda karmi swe dziecietak jak wyglada jedzenie calego dnia niemowlaka bo moze cos wyjdzie,wiecie jak to jest kiedy matki po raz pierwszy maja dziecko,jejku jak mi brakuje mamay Eli i Kubusia gdzie tam 7dmy maj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia wibracje jej maja zaszkodzic no co Ty? wiem,ze 6tygodni ale po to to jest zreszta masz pewno silne i delikatne wibracje i nie trwa to 2godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
assana u mnie to wygląda tak ;płacze to wyciągam cyca i jej daje je 15 -20 minut i mam spokój około 2 godziny no chyba że ma zła dzień to na 15 minut pewnie Ci pomogłam, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ijeeeee laski ja wiem,ze przegielam bo mnie nie bylo dlugo ale wyszlam z czarnej dziury nie pastwcie sie nade mna ze jak wchodze to was wymiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Assana ale ja jestem cały czas.........................choć za niedługo jadę do szpitala z małą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×