Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

Male sprostowanie-dostalam Working and Child Tax Credit-taki opis figuruje przy przelewach bo oni jakos podzielili to na 3 wplaty wiec na Child Benefit jeszcze czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest bardzo fajna sprawa, Aga. Komputerek odwala za ciebie cała robotę. no prawie, całą. Ty nie karmisz piersią, tak?ni e jestem pewna jak to jest z jego skutecznością u karmiących. czytałam różne zdania - więc pewnie nie nadaje się dla karmiących... mialam zacząc przestawiac mala na butlę nocą - jeszcze sie nie zebralam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry kobitki :) wpadłam się zameldować u mnie żadnych zmian ani oznak porodowych miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja też świadectwo spowrotem dostałam szybko a póżniej mi przysłali jakiś inną aplikację do wypełnienia (ta dla przyjeżdżających z zagranicy) i teraż czekam już 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę że ten Lady - Com to świetna sprawa i chyba też sobie taki sprawię. Ja moja połowa przez ostatnie 2 lata stosowaliśmy kalendarzyk i gumeczka w płodne i działało to bez zarzutu do momentu az zaszaleliśmy ;-) wiec z komputerkiem to bedzie duzo prosciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smart ja bylam z malym pierwszy raz na spacerku w piatek,mial skonczone 8 dni.Pierwszy raz krociutko 20 min,dzis wyszlismy na dluzej,prawie godzinke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczęta :) u nas piękna pogoda więc ciągle siedzimy na polku :) mam prośbę do Was, tydzień temu zerwałam paznokieć z dużego palca u stopy i mam mały problem teraz z tym palcem :( na początku było ok bolało ale nic się nie działo,a teraz zeszła mi opuchlizna i niestety leci mi ropa :( i teraz moje pytanie ; może wiecie w czym bym mogła moczyć tą stopę? może mogę tu kupić coś na wzór polskiego riwanolu ? jeśli ktoś coś wie to bardzo proszę o info pozdrawiam i miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo najlepsze byłoby szare mydło z kostki i moczenie nóg, ale nie mam pojęcia czy tutaj maja coś takiego ( to rada mojej połówki), ogólnie mydliny. ja myślę żę dodawanie do wody kilku kropli olejku lawendowego może pomóc ( mieszasz olejek - jakieś10 kropli w mleku i to dodajesz do wody) Lawenda jest antbakteryjna - na pewno nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo z domow srodkow to moczenie w gorącym naparze z rumianku albo szalwi pomaga. a z aptecznych tutaj - nie mam pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Frugo - my na rany na skórze i wszystko związane ze skórą stosujemy nalewkę z kitu pszczelego.Mam trochę, może spróbuję wykombinować jakąś buteleczkę - wyślę Ci.Jak mój teść zdarł sobie opuszek palca na frezarce to właśnie tym się leczył i śladu nie ma.To jest płynne, ale jak zaschnie to się taka skorupka robi.No i jest na alkoholu, więc odkaża. Myślę,że może pomóc. Albo idź do apteki i pokaż aptekarce, czasami oni się lepiej znają na lekach niż GP. Widzę,że koszyki się dezaktualizowały.Trudno. Cherry.76 - moja propozycja jest aktualna -wybierz to co dla Ciebie najwygodniejsze Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki, u mnie mega dol, chcialam byc bardzo sprytna i na licytacji na ebayu dac za moj wymarzony wozeczek 2 razy wiecej niz inni ale w ostatniej minucie, zeby nikt nie zdazyl wyczaic ile dalam i mnie przebic, no i tak dlugo sie strona ladowala ze aukcja sie skonczyla :O :O :O ehhhh, w dodatku fajki mi sie skonczyly i nie moge isc do sklepu bo dzieci spia + malzonek wrocil do Hol.dzisiaj.ojjjjjjjjjjjjjjjjj :O bede pocieszona jedynie wtedy, gdy wygram w piatek 56 baniek w totka... a to moj Lesio :) http://picasaweb.google.co.uk/lollibelly/Easter09#5323813580403074450 dobra zawijam sie do spania, od jutra nie ma spania do 10.a tak sie przyzwyczailam przez te 2 tygodnie-zero karmienia w nocy, gotowania, sprzatania, uzerania z Nadia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika2 - naprawde serdecznie dziekuje, nie chcialabym naduzywac twojej uprzejmosci. Czytalam opinie na temat laktatorow na amazonie i Medela ma lepsza opinie od aventu, szczegolnie, jezeli chodzi o silniczek ale tez wiele osob pisze, ze sie zuzywaja po jakims czasie uzytkowania, a Ty chcialabys go jeszcze pouzywac z kolejna dzidzia. Bede sie starala ja wylicytowac na ebayu. Powiedz, czy silniczek pracuje cicho? Odciagam teraz 2 razy w nocy i strasznie mnie denerwuje jak cos glosno brzeczy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim. Nie mogę uwierzyć - pierwsza jestem. Śliczna pogoda u mnie więc znowu na dłuuugi spacerek idziemy. Maksio już lepiej wysypka my schodzi więc to nie skaza białkowa - chora - ulżyło mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis dziekuje bardzo za ebooki jeszcze tylko muszę ściągnąć program do ich otworzenia i może mi sie uda coś czasami przeczytać - jak synoś pozwoli :-) 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc monis chodzilo mi o bardziej namacalne ksiazki takich nawet nie umiem otworzyc;) :( moich nie wyslalam ci jeszcze bo nie bylo koperty wiekszej na pobliskiej poczcie musze dalej sie wybrac jak wysle to napisze ok? frugo zostanie jeszcze Jedenascie minut,a jak monis przeczyta tamte to niech ci podesle,a ty najwyzej mi odeslesz;) to moj email aneetta1979@o2.pl frugo adres napisz:) moja amelka ma wysypke coraz wieksza narazie ograniczylam bialko zeby zobaczyc czy to skaza,przy adasku tez podejzrewal ale na szczescioe nie ma ok koncze bo mala na rekach glodna marudzi pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia- to jak chcesz to mam ksiazki \"na brzegu rzeki Piedry usiadlam i plakalam...\"; \"brida\" ; \"alchemik\" ; \"weronika postanawia umrzec\" ksiazki paula coelho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku :) Dziewczynki, zastanawiam sie nad kupnem takiej maty do zabawy dla Franka z palakiem do powieszenia zabawek, wlasnie szukam na ebay. Moze ktoras kupowala i wie jakie sa najbardziej interesujace dla malucha. On juz zdecydowanie chce sie bawic a na razie jedyna przestrzenia gdzie mozna cos powiesic jest moses basket albo wozek a to juz za malo miejsca na machanie raczkami i nozkami dla takiego wiercipiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no spoko!!!chcialam wlasnie te dwie pierwsze szczegolnie przeczytac bo podoibno fajne:)))wlasnie czekam na mame ma byc na skypie poprosze ja zeby mi jakies kupila i wyslala myslalam o romansach daniel steel albo nory roberts,albo Grocholi,macie jakies do polecenia??? kurcze w dziurze miedzy ceglami w domu zalegly nam sie szerszenie:( i boje sie wyjsc wywiesic pranie:( wiecie moze czym moge je popsikac zeby sobie poszly od nas???goraco a ja okna nie moge otworzyc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika, jak Anecia przeczyta to ja bym chetnie cos z tego pozyczyla. Na poczatek "Alchemika" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia, zielonego pojecia nie mam jak je wykurzyc samemu. W Polsce zwykle dzownilismy po straz pozarna i oni je gratis usuwali. Tutaj trzeba skontaktowac sie z councilem-environmental health department-oni zajmuja sie pest control, ale sa oplaty (wlasnie czytam, ze £60 za gniazdo os) ale duzo taniej dla tych co pobieraja benefity tylko ceny nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty council by je usunol?fajnie ja pobieram benefity.one dziwnie sie zalegly kurde nad samymi drzwiami ogrodka w szczelinie miedzy ceglami domu chyba by cegle trza bylo usuwac bo to taka malutka szczelina,a moze to osy kurde???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki agauk🌼 musze sie pozxalic😭moja sunia zdechla wczoraj moj kochaniutki piesek:(:(:(miala operacje i juz nie doszla do siebie:( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeszcze raz :O dziękuje Wszystkim za rady w sprawie mojego palca,Monika jeśli uda Ci się przesłać mi troszkę tej nalewki będę wdzięczna i oczywiście się zrehabilituję :) Anecia ja w zeszłym roku latem wzywałam cansyl do os bo na podwórku się od nich roiło,nie dało się usiąść nawet na chwilę,przyjechali strażacy przeszukali ogród,strych i garaż ale gniazda nie znaleźli.Pokropili strych jakimś specyfikiem odstraszającym osy i był spokój do końca lata:) niestety teraz osy wróciły i znowu będziemy tam dzwonić.Wtedy nic nie płaciliśmy bo mieliśmy CHTC Miałam dziś bardzo ciężką noc pomimo iż Hania spała jak aniołek:O zwariował mi komputer i pies i kot i to wszyscy w tym samym czasie:( komp całą noc coś pobierał i instalował,pies z niewiadomych przyczyn wył pół nocy,a kocur zachowywał się jak kotka w rui:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia- to jak chcesz to ja ci dzis posle wszystkie te ksiazkia od grocholi ma jedna ale na kompyter \"trzepot skrzydel\" a najleprze ksiazki to \"na brzegu rzeki piedry usiadlam i plakalam\" (ja tez plakalam:D); nastepna to \"weronika postanawia umrzec\" ; \"alchemik\" a \"brida\" taka sobie. wiec jak chcesz to śle a ty poslesz Age UK a Aga UK poslesz mi :D z tymi osami czy tam szerszeniami to masakra ja tez w tamtym roku mialam na murku w ogrodzie i nie szlo wyjsc na dwor bo sie wsciekaly miedzy innymi jedna wlasnie wtedy nam do domu wleciala co Bubciu chcial ja sobie zjesc. i zrobilismy tak moj szwagier w nocy (bo wtedy one spia i jest zimno) wziol dyzodorant zapalniczke i wszystko podpalil, one dalej sobie tam robily gniazdko no kilku razach spalonych i nie pomagalo wiec moj szwagier w nocy wziol i zacementowal ta szczeline ale wyobrazcie sobie one takie sprytne ze sobie wyryly miniaturkowa dziuteczke i tamtendy wchodzilyale juz nie bylo ich tak duzo tylko jedna na jakis czas to ja wtedy spryskiwalam woda i zabijalam i tak je wytepilismy. mam nadzieje ze w tym roku juz nie bedziemy mieli problemu bo maly cale dnie spedza w ogrodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah frugo zapomnialam napisac,mojemu adaskowi ropial paluszek i moczylam mu w wodzie z mydlem zwyklym do mycia starlam na tarce i od razu zeszlo.jak maz wroci powiem mu zeby do cansilu zadzwonil i zglosil dzieki dziewczyny. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×