Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

monis poczekaj jak napisze ci ze ja wyslalam to mi wyslesz chyba ze najpierw cherry poczyta bo ja teraz zapuchnieta i nie wiem czy wyjde ide sie polozyc troche z dziecmi milego dnia dziewczynki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamay, u mnie tak sobie bez rewelacji, choroby odchodza wiec nie tak zle w koncu mam termin na te bioderka dopiero20maja ale dobre i to, co do laktatorow to sie nie wypowiem bo ich nie stosowalam u nas ogolnie nudy maly chce aby na rekach i ciagle brak czasu na wszystko niestety, ale podczytuje was pozdrawiam was cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Cherry - nie pamiętam modelu mojego laktatora, niestety.jest on zapakowany w pudle z dziecięcymi na strychu - sorry.Co do głośności , to jak ściągałam w nocy w kuchni na dole i włączyłam radio cichutko, to było ok.Ale wiadomo, trochę go słychać.No i mój może być na baterię lub z kabelkiem (bateria przydała się jak jechaliśmy do Pol i mały odmówił ssania, chyba z wrażenia, i musiałam ściągać). frugo - no probs. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki!! Moja Olimpka dzis konczy 3 miesiace:-) Ostatnio nie zagladam bo nie moge znalezc czasu, gdyz rodzice u mnie nadal sa ale juz jutro wyjezdzaja:-( wiec niedlugo znow zawitam na forum.Trocze mi smutno bo rodzice sa u nas miesiac i jak pojada to bedzie tak pusto i nudno. Przez ten czas bylo mi naprawde latwiej,mama gotowala obiady,sprzatala i jak to moja mama nie chciala aby jej pomagac. Anecia przykro mi z powodu twojej psinki:-(!! Pozniej was doczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia - szkoda pieska :( A jak twoja Amelka? My dzisiaj bylysmy w baby clinic. Sarunia dzisiaj skonczyla 5 tyg!! i wazy 5.05kg. Klocuszek kochany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda pieska mojego kochanego:( kamila26 to dobrze mialas do mnie w maju tesciowa z corka przyjezdza takze bede miec 5tke dzieci:( a Amelka dobrze nam juz 6sty tydzien leci:) wlasnie wrocilam ze spacerku,ale spi dalej w wozku.klocuszek z Sary,niech je i rosnie:) nie bylam monis na miescie bo maz dluzej w pracy byl:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och monis przeszla bym sie ale moja amelka po godzinie glodna a to na samo dojscie tyle trzeba kurcze a pochodzila bym po sklepach:( bo tu na obrzezach moich straszne nudy, pustki jak chodze na spacer.no nie koty chodza he i ja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolly, ustaw snajpera :D pozdrowienia dla wszystkich, czytam ale nie mam czasu pisac... :( remont, remont... gdzie zniknela oleniga? nie mowiac juz o innych... buziaki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny wrocilam na dobre mam neta i powoli dochodze do siebie jesli mozna tak powiedziec,mam nadzieje ze Monia Wam za duzo nie poopowiadala co do mojego wygladu bo mniem zdziebko wsyslo, ide Was poczytac teraz, szkoda ze MamaEli dopiero wroci w kwietniu ja to mam szczescie chcialam ja odwiedzic to prawie wyjezdzala ale co sie odwlecze to ,no lece w poprzednie strony by nadrobic straty i nalykac informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupilam pompke Medela Swing, mam nadzieje, ze dojdzie do konca tygodnia. Zastanawialam sie i tak za dlugo, odciagam mleczko do 10 razy dziennie od 5 tyg i juz mi lapy padaja, na sama mysl o pompowaniu gorzej mi. Mam nadzieje, ze sie sprawdzi, bo cena jest powalajaca. Szkoda, ze nie udaje mi sie karmic piersia:( dobrze, ze chociaz moge odciagac i dawac jej swoje. Jakos mi smutno dzisiaj, moze dlatego, ze moja mama zle sie czuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Assana dobrze że się w końcu odezwałaś:) bo się martwiłyśmy o Ciebie napisz co u naszej księżnej :) i mam nadzieję że to już na dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis ma goraczke 39,1 w ciagu dnia ale tata ja non stop bral rybki ogladac wiec miala frajde wcale nie wygladala na przejeta,oczywiscie jak sie nia przestano interesowac to wiadomo alarm na pokladzie wieczorem spadlo do 37,8 wiec powinno byc ok,dzieki za pytanie, dziewczyny wy mowilyscie`o dopajaniu woda ja Wam powiem szcerze moja Ksiezzna od pierwszego tygodnia byla na herbatce koperkowej hippa a teraz juz wszytskie testowala najbardziej lubi jagidowa od 5t3go miesiaca,ja sobie nie wyobrazam nie dopajania dziecka,wiem,ze karmiac piersia najpierw jest mleko jakby do picia potem do jedzenia ale ja karmilam piersia dopuki mi braklo mleka znaczy po 3 tygodniach {znaczy mlekiem z piersi bo pompowalam Ksiezna byla za slaba by ssac} teraz ma 5 m-cy i 2tygodnie i wazy 6,6kg dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cherry jaka ta Sarunka fajna taka pipeczka zdrowa jeju to patrz jaka roznica w wadze miedzy naszymi funiami, hejka Frugo na stale na pewno chyba ze mi piekny zas jakis numer wykreci ale sie powoli przyzwyczajam,zreszta za niedlugo to wparzy tu moj eks z kumplami i go ustawi bo zacyzna przeginac tatko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Assana to dobrze :) głowa do góry i nie daj się dziołcha A twoja Nikusia ma podobną wagę do mojej Oli,ona też mi bardzo słabo przybierała na wadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx dziolcha a Ty co remontujesz?jeju jak jo je do zadku,taki z leksza czy sciany lobalosz? gelynder sie lostow cyby sie chycic czego mogla jak ci gibzdeka na lep leciec bydzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Assana jak zobaczylam,ze jestes to micha mi sie od razu usmiechnela!!!witaj!!! ale ten czas leci dzieci rosna ja juz musze zapisac sie na wizyte bo 6tyg.minie:) Oleniga wlasnie co z toba???Napisz koniecznie!Mikolaj ma juz pierwszego zabka? Dziewczyny uzywacie w tych lezaczkach wibracji?co o tym myslicie?bo w moim sa wibracje,ale jakos nie wiem czy to czasem nie szkodzi? i jeszcze pytanko czy tu w konsulacie jest mozliwosc wyrobienia dziecku numeru pesel?szukalam na stronie,ale nie ma nic o tym:( moze ktoras z was cos wie na ten temat.dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Wczoraj zarejestrowalismy naszego Gabriela w urzedzie :) Nadalismy mu dwa imiona Gabriel Andrzej (Andrzej po moim Tacie) bylby dumny z takiego wnuka ! Niestety od podawania butelki maly coraz gorzej mi ssie piers,jestem zalamana,tak chcialam go karmic persia! Ale ten glodomorek musi dojadac sztuczne bo jest glodny,potem dlugo spi wiec ja sciagam zeby wiecej mleka produkowac i znowu podaje mu w butelce i to takie kolo...w sobote przychodzi do mnie babka z poradni laktacyjnej i nie wiem co powie jak zobaczy ze maly juz wogole nie ssie piersi. Nie mam pojecia dlaczego,ale od kad mam mleko to tak sie poce w nocy,masakra! Dzis przebieralam sie 3 razy,ale wszystko,nawet majtki i skarpetki taka bylam mokra,czy ktoras z was tak miala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia- w konsulacie ci wyrobia pesel jak bedziesz skladac wniosek o paszport to oni zalatwiaja pesel bo ja tez tak mialam pisalo niby ze do paszportu potrzebny pesel wiec ja mamie kazalam w posce zalatwic ale w urzedzie powiedzieli jejj ze nie moga tak wyrobic i napisali mi tam jakis kodeks prawny ze niby konsulat ma obowiazek zalatwic pesel:D ASSANNA- nareszcie dziolcha jestes z nami:D a co jamoglam powiedziec o twoim wygladzie nic nie mowilam ale moge powiedziec teraz ze laska z ciebie jak h....:D zazdroszcze ci figury po ciazy, npisz jeszcze czy mama doleciala calo bo mieli dzwonic a sie nie odzywaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) Witaj asanna:) Ja tu o antykoncepcji dzisiaj. Mi83, Aga Uk, tak czytam to forum do ktorego link podalam wczesniej i chyba przekonuje sie do pearly...a Jak jest z Wami jestescie pewne ,ze Lady comp i koniec kropka?kurcze nie wiem. chodzi o cene - jest spora roznica a efektywnosc taka sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Anecia znalazłam coś takiego: http://www.polishconsulate.org/index.php?document=91 też muszę maleństwu paszport wyrobić ale aż mie trzęsie na samą myśl ze muszę z maleństwem sie tłuc po Londynie i w kolejce do Konsulatu stać pół dnia zeby móc wyrobić pazport. Szkoda że to nie jest takie proste jak wyrobienie paszportu angielskiego - nigdzie jeździć nie trzeba tylko podanie wysłać. Ech ale nasze urzedy lubia tę swą biurokracje :-( Lucilla niestety ja też właśnie w identczny sposób oduczyłam Maksia ssania piersi. Tak mi tego szkoda bo bardzo chciałam piersią karmić - teraz odciągam. Jak możesz to tylko pierś - bo butelka szkodzi. Może Ci sie jeszcze uda powrócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucilla ja tez sie okropnie poce okna w nocy nawet pootwierane. monis super by bylo jakby konsulat zalatwial pesel:)nie chce mi sie do PL jechac ani meza wysylac;)sama nie zostane:p kurcze dupki znowu wstrzymali nam CHB tym razem czekaja na info z zakladu pracy od lutego w sumie nie ma przelewu,a co do wtc i chtc to dodzwonic sie nie mozemy od prawie miesiaca a w job centre kazali tylko zadzwonic i zglosic Amelie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edyjus ja slepota nie znalazlam tego dzieki wielkie kurcze mala nie jest w polsce nigdzie jeszcze zameldowana,ale reszta ma meldunek.a w polsce mam obowiazek ja tez zglosic i meldowac i mam na to czas wyznaczony cy nie musze teraz moge np,za rok,albo wcale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia teraz do revenue sie nie dodzwonisz bo koniec roku podatkowego i maja bardzo busy.nawet wczoraj przeszlam sie do revenue bo jak stamtad sie dzwoni to lacza od razu i babka mowi ze juz nie mozna dzwonic i oni w biurze teraz wszystko zalatwiaja tylko trzeba na appointment sie umowic. u mnie wciaz zaloba po wozku.normalnie sobie nie umiem wybaczyc :( onyx masz racje z tym snajperem tylko nie bardzo umialam go ustawic ale teraz juz wiem co i jak :) mam na oku siedzenie do wozka kt chce, jest buy now tylko nie mam nic na koncie zeby zaplacic wiec czekam az otworza bank i szybko do domu bede biec je kupic.potem juz tylko stelaz i kolka i jest cool :) a tamten mial wszystkie akcesoria i poszedl za 167 oooooohhhhhhhhhhhh :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie u nas revenue nie ma,jest JC maz pytal czy moze dostac formularz zeby ja zglosic,a oni kazali dzwonic:( podobno revenue jest w leicester mi83 wiesz cos o tym?bedziemy tam w poniedzialek wiec moglibysmy podjechac.lolli fajnie ci z tymi aukcjami mi maz zabronil sie na ebay rejstrowac i kupowac zresztA i tak on ma konto ja nie-narazie:p ja myslalam o tej macie z zabawkami wiszacymi bo Amelka juz fajnie patrzy na zabawki.teraz chcemy pojechac na wiekszy car boot to koze cos kupimy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×