Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Gość mnbvc
ja byłam, no i po pół roku oznajmił, że się żeni, z inną... :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnbvc - to pewnie ma za swoje, żona jest wredna, roztyła się, a jak za mało to wzywa na pomoc teściową. A mógł mieć taką fajną dziewczynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek ale narobilas apetytu ta buleczka z serkiem i kruszonka 😭 a ja tu nie mam nic slodkiego i dobrego do przekaszenia 😭 a wogole to chyba jakies zmeczenie organizmu mnie dopadlo czy cus :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi smaka nikt nie narobi, bo tak się najadłam, że więcej to i tak nie dam rady wepchnąć :D w ogóle mam namiary na pracę w przedszkolu tzn staż i tak się właśnie zastanawiam... bo ogólnie to ja dzieci lubię, byle nie swoje i byle były grzeczne, ale ogólnie to obawiam się troszkę z nimi pracować, bo jak będę miała gorszy dzień to może być ciężko :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he Ryjku tak się nabijam z teściowych bo to dobry straszak:) Tak samo jak muszę wyjść i nie chce się tłumaczyć to mówię że żona jest sama z kartą kredytową w centrum handlowym:) Nikt nie zadaje więcej pytań:). Czekoladka dzieci są fajne. Trzeba być tylko słownym i konsekwentnym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Philozopf, ale sobie reklamę robisz;d ale to w większej części prawda, coś o tym wiem:D a raczej wiedziałam:P a co do pracy to jeszcze jej nie mam, może później się o to pomartwię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladko sobie jak sobie:) Gdybyś wiedziała co robię po godzinach to wpędziłbym Cię w kompleksy:) Ale wiele spostrzeżeń, zwłaszcza dotyczące cierpliwości jest trafne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek no co Ty gadasz :o przeciez ja sie wcale nie usmiecham na zdjeciu :o gapie sie w monitor :P a wogole to ja Cie nie widzialam nadal 😭 Ryjek dalczego sie ukrywasz przede mna 😭 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku no to tez mowie, ze nie tylko Ty sie nie usmiechalas, bo ja tez :D ja Cie nie widzialam i uwazam, ze to wielce niesprawiedliwe 😭 kurcze.... ja tez nie lubie rodzynek :o Filozof a mozesz zrobic kilka bez rodzynek - dla nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku wychodzi dużo bo robię tak +- z 1,5km mąki. Słodzę lekko tak żeby nie zamulało jak się je przy porannej kawie. Daję dość dużo margaryny żeby delikatne było. A tajemnica kryje się w mące. Mam wytestowane dwie mąki. Jedna to 500 a druga 650 mieszam w stosunku 1:2. Potem cierpliwe wyrabianie i tyle. Właśnie rośnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×