Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Gość Saniya
Powiem Ci Philosoph,że mnie Oslo zauroczyło . :D Wprawdzie nie tak jak Sri Lanka ... Bułeczką chtnie się poczęstuję , jestem łasuchem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie moge sobie Saniyi zobaczyc 😭 zobacze dopiero jak bede w domu :o Ryjek cale szczescie, ze dzisiaj dla mnie ciach wystarczy, uwielbiam kruche z cukrem! :) Filozof ja to juz sie wiecej na temat rodzynek nawet nie odezwe :P a ja mam zupke z tytki swiezo zaparzona, chce ktos? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saniya
Ryjekkk :D Nie dam :P Moje Ci one :D Miss :D Nie ma co oglądać :D Zapewniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss wiesz jakie są 4 najgorsze rzeczy na śląsku?? 1. Chlyb z giganta 2. Kuń z Kalet 3. Baba z Cidrów 4. Zupka z tytki Saniya - fajne to osiedle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saniya
Philosoph :D To osiedle jest na Stovner :D Jakieś 100 metrów od domu miałam stadninę koni :D W tym roku też mam zamiar polecieć do Oslo,czekam aż się trochę ociepli :D Chociaż jak mi wczoraj Małżon doniósł , w Oslo jest teraz plusowa temperatura i zero śniegu :D Czy ma ktoś ochotę na mandarynki ? :D Jeśli tak to proszę :D : o o o o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saniya
Ryjekkk :D takie balkony z posadzonymi drzewkami to normalny widok w Oslo :D Ze zwierzaków mam jeszcze kotiki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss tu masz przepis na fajną świeżą zupkę co można w pracy sobie zrobić:) http://pl.youtube.com/watch?v=xBTmAT8kL5A Saniya w brew pozorom na skandynawii jest dość ciepło:) Golfsztrom bardzo dużo ciepła daje. Ale takie osiedla to fajne są. Dzięki Bogu mnie jakoś ominąłem te wielkie blokowiska, a teraz mam fajne patio i jakieś 300 metrów jest stadnina od proboszcza. Do lasu podobna odległość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saniya
Ryjekkk :D Psy to Sanniya :D Sinhaya :D Syngaleskie słowa , które znaczą : Diabeł i Lwica , a trzeci pies to Po Prostu :D Kotiki to Melania i Emil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saniya
Babcia Emila była rodowodową syjamką ... popełniła mezalians :lol: Emil ma wiele z babci :D a Ty Ryjekkk masz syjama ? :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saniya
Przykre .... ja pożegnałam w Nowy Rok matkę swojej trójki ... :-( Dobrze,że Mąż był w tym czasie w Polsce.... Była to nasza ukochana sunia ... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saniya
U mnie też jest spore stadko zwierzątek za Tęczowym Mostem...Przez całe swoje życie miałam w domu zwierzyniec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saniya
Zmykam Ryjeczkkku na trochę :D Zajrzę jeszcze później :D Miłego popołudnia Wszystkim życzę :D 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saniya
Papa nie wyszło , więc coś innego :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc dla chlopczyka
Czesc 🖐️ Dwie panie postanowily pomoc choremu chlopcu i organizuja aukcje charytatywne z ktorych dochod jest przeznaczony na leczenie malego Wiktora. Gdyby ktos z was mial ochote cos kupic dla siebie, dla bliskich to podaje link do aukcji: http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=10006145 Sa maskotki, ksiazki, plyty i wiele innych drobiazgow. Pozdr 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saniya
Witaj Pomoc... :-) Dziękuję za podanie linka .... akcja ma szczytny cel ... Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saniya
Aaaa :D Niezłe stadko , rzeczywiście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saturnine
trafiłam na ten wątek przypadkiem... i dołączam do grona dziewuch na odległość... witam Wszystkich!:) nasz związek co prawda dopiero kiełkuje i to jest w tej sytuacji najgorsze, ale wierzę, że damy radę... musi być dobrze.:) ja- 18 lat, On- 19... wyjechał na studia... jeśli nic się nie zmieni, może za rok będę mogła dołączyć do niego...?;) żeby nie zapeszać, powiem tylko, że strasznie tęsknię... ech, a to dopiero początek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saniya
Witaj Saturnine w naszym gronie :-) Z nami będzie Ci na pewno lżej ... ja wprawdzie jestem tutaj "nowa" , ale już czuję się jak u siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saniya
Mnie zawsze szlag trafia na takie postępowanie :-( I na to ,że zwierzęta traktuje się czasem jak maskotki :-( Wrrrrr .... warczę,żeby nie przekląć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saturnine
ryjekkk, wiem, dlatego tu jestem;) na razie idę zakuwać do matury, ale z pewnością będę tu do Was zaglądać codziennie pozdrowienia wszystkim Cierpliwym Kobietom:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saniya
Miłego wkuwania Saturnine :D W czasie matur będziemy trzymać za Ciebie kciuki :D Zaglądaj do nas w wolnych chwilkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×