Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Gość Saturnine
Pomocy, mam kryzys:( Najgorsze, że rozstaliśmy się w momencie, kiedy się nie znamy jeszcze dobrze... Ta niepewność jest straszna, cierpimy oboje, tęsknimy za sobą, a tak naprawdę się jeszcze nie znamy... Ech:( On ma za sobą ciężką przeszłość, musi się uporać ze złymi wspomnieniami, ja natomiast dopiero poznaję świat uczuć damsko-męskich i to jest mój pierwszy związek... Martwię się nie tyle o siebie, co o niego... Nie chcę, żeby cierpiał, ech... to takie straszne uczucie, pierwszy raz go doświadczam... jest niefajnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saturnine
Nie wiem:( Nie umiem Go wesprzeć, nie umiem Mu pomóc, a On się strasznie zamartwia... To taki paradoks- martwię się, że On się martwi, ech...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :D Prawie dwa dni przespałam 😴 A dziś od rana boli mnie głowa :-( Mam nadzieję , że przynajmniej Wam dopisują od rana humorki :D Wczoraj zrobiłam Melce zdjęcie , oto one :D : http://images26.fotosik.pl/314/4448dd65bb53a3d9.jpg Saturnine :-) nie wiem co Ci powiedzieć , jak pocieszyć . Może tak właśnie miało być ... może to jeszcze nie ten jeden , jedyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieeeeeeeeeeeendoberek 🌼 Boooshe chyba nie wyleczylam do konca choroby bo znowu mnie wirus dopadl i tak juz mnie pare dni trzyma ale tym razem musze sie go pozbyc na dobre. Saturnine - witaj:) Takie gdybanie nie ma sensu.....skoro sama nie wiesz jak jemu i sobie pomoc to tym bardziej ja nie wiem.....podobno CO MA BYC TO BEDZIE:) Saniya nice photo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aniołku :D Ja też się kuruję , od jutra muszę być na pełnych obrotach :D Przed chwilą skończyłam rozmowę z Małżonem :D Miłego dzionka Wszystkim życzę i zmykam na razie :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saturnine
Chyba źle mnie zrozumieliście - nie rozstaliśmy się NA DOBRE, mówiłam o dzielącej nas odległości... Mamy się widzieć za tydzień, ale nie wiem, czy starczy Mu sił...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladko :D Witaj :D Ja już drugi tydzień w wyrku :-) I wcale nie z lenistwa :D Saturnine :-) Tydzień szybko minie .... :D Ja ze swoim Małżonkiem widuję się trzy , cztery razy w roku ... po dwa tygodnie.Jest ciężko , ale .... Miłego wieczoru 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olala :D Dobry wieczór wszystkim :D Saturine :) cześć słonko :) nic się nie martw :) od nas nie dostaniesz raczej recepty co zrobić, żeby było lepiej :) bo wiadomo ,że najlepiej to jak się jest we dwoje :) Na razie jesteście zmuszeni poznawać się i \"być \" ze sobą na odległość:) nie wiem jak mogę sama ci pomóc ,piszesz że twój mężczyzna jest po ciężkich przeżyciach ,ty też widać że ciężko to znosisz :) Ale co począć ,związki na odległość nigdy do łatwych nie należały :) Samozaparcie ,dużo wspierania i miłości :) od groma rozmów :) Te rzeczy tak naprawdę budują cały ten związek i najważniejsze zaufanie :)beż niego nie ma co budować i o co się starać :) Widać ,że chcesz walczyć o wasz związek :) to walcz choćby za was dwoje :)życzę wam dużo szczęścia naprawdę :) nic się nie martw wszystko będzie będzie dobrze:) Pisałam to ja księżniczka ,najpiękniejsza pod słońcem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saturnine
dziękujęęęęę Ci ryjku, jesteś wspaniała:) Wam wszystim też powodzenia;) mi już trochę lepiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saturnine
Saniya, Tobie też oczywiście dziękuję i Wszystkim Pozostałym też.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert_J
kochanie gdzie jestes?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwuję cię
Tu kotku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich:)na troszkę tu wpadłam :) bo mam roboty od groma:D Dzisiaj miałam pierwszy bliski kontakt z chodnikiem :classic_cool: Nie powiem miło nie było :D A co tam u Was brzdące ,bąble i słoneczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach jeszcze miałam przeprosić saturnine bo przekręciłam jej nick wczoraj :Da więc sorki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misss :D szłam z bułeczkami dla mężusia to zamortyzowały upadek :classic_cool: Ale obita jestem :D nie ma co ukrywać :D Miało kilku panów w maluchu polewkę :D Miałam bym do Was prośbę jakbyście znali jakieś fajne miejsce ,do zwiedzania i zabawy ,na wycieczkę szkolną dla dzieci w wieku od.9-10 lat to byłabym wdzięczna :) Ja wczoraj znalazłam fajny rezerwat w Biskupinie :) tylko to strasznie daleko od nas ,a wycieczka ma być jednodniowa i gdzieś między majem a czerwcem :) także jakbyście coś znali to piszcie ,chętnie się bliżej zapoznam :) A tam muszą być atrakcje dla chłopców i dziewczynek :) Dżinks:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieeeendoberek:) Nadal jestem \"pociagajaca\":/ Kto chce wirusa?:P Moge oddac za O zl.:D ryjekkk 🌼 ehehe Ty ciapko:P Poza tym co to za zima bez zaliczenia gleby;););) \"Pisałam to ja księżniczka ,najpiękniejsza pod słońcem \" nie ma to jak samoocena:P Little_Miss_Trouble 🌼 warto bylo pojsc na ten film?:) Jedyneczka wypasiona....ciekawe jak tam dwojeczka...opisz swoje wrazenia:D Saniya 🌼 juz 2 tyg,w wyrku i choroba nie oposcila Cie? ajjjjc:/ Znajac zycie i co nie ktorych z tego topicu to pewnie ktos podszywa sie za te pomaranczki z zwlaszcza za jedna \"obserwuję cię\":P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czego się cieszysz cholero 😭 masz za karę wirusa :P Jaka samoocena ,ja nic nie wiem :Oa z tym pomarańczem to już całkiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjekkk to przeczytaj wczorajsze wypowiedzi...poza tym smialam sie przeciez:):) Little_Miss_Trouble ja chyba poczekam jak bedzie na DVD:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×