Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Ale ,że co 😭 podałam komuś @ i sie nie skasował :D Wiem ,że wy macie :D Który to mi na tlen zaproszonko wysłał co :D kasuję wszystko :D Phill :) co tam za uroczysta kolacyjkę macie :) no pisz 😭 bo mnie babska ciekawość zżera :D Czuć jakieś manewry :classic_cool: tempo zaczyna wracać do normy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku jaka kolacja:) Czekoladko:) Ja mam kolekcję spamów:D P.T. "chłopcy i zwierzaczki":) Podrzucę Ryjkowi troszkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe @ możecie mieć, bo to tylko jeden się ma ??:classic_cool: Żeby nie było :P wszystko mam zablokowane :P tlen ,skype ,gg :classic_cool: możecie mi napsisiać :D Już zboczuchy do mnie pisały :P w komunikatorach jest szeroka gama emotikonów to chętni korzystam z niektórych :p :D No się pobudziło towarzycho :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no towarzycho śpi 😭kolacja co to wczoraj czy przed wczoraj pisałeś :) jakaś uroczysta w piątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej w niedzielę Szwagier musiał abolicję napisać:) A ponieważ nie potrafi to musiał nam obiadek upichcić:) Ryjku :) nawet numer telefonu jest w sieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ,że co :) jakiś rodzinny zjazd :) tak :) Ps .nr. tel to może i jest ,ale nie do mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Albo dobry wieczór :) W każdym razie, niech będzie dobry ! Dziś odkryłam, że mój piekarnik się sam naprawił! Po póltora roku, kiedy nie dawał się za cholerę zreperować ;) a tu proszę - działa! ojjjj będzie zapiekaneczka... rybki...ślinka mi kapie na klawiaturę na samą myśl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill o jaki ukrywanie chodzi :O bo nie kapuję :O Cześć Ekaterini :)zachodzą u ciebie zjawiska paranormalne :D to tak jak na przemówieniu Obamy ,ufo latało :D Misska tej, weź se daruj spam :Dledwo wędką zarzucisz a ryby w moim stawie możesz łowić :D Smażę racuchy z jabłkami :) chcecie :D Coś się ostatnio zadziorna zrobiłam :O nie wiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadziorność jest zdrowa. Ja wpadłam w nastrój bojowo-pedantyczny. Co oznacza że zabrałam się za porządkowanie pewnych starych spraw w swoim życiu i jestem zdecydowana że mi się to uda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No włacha a mnie to jakaś tajemnicza siła rozpiera:D i ta zadziorność :P ktoś by pomyślał ,żem psychiczna tak bez ładu i składu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
01100110 00110110 Nie ważne Ryjku 11010110 11000011 Ja dzisiaj dziwnie mówię 10100101 10010101 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yyyy już skumała :O coś niedokładnie przeczytałam :O Miss pomyśl my tak blisko siebie a ty mi spam chcesz słać :D przecież to piechotą by szybciej doszedł niż netem posłał :D Racuszki dla wszystkich chętnych mam :classic_cool: Wiecie muszę wam wyznać taki mój mały grzeszek :O to ja tak obczyściłam topic :O chciałam zobaczyć ile natrzaskałam na naszym topicu postów a liczyć mi się nie chciało :O to poprosiłam na śmietniku ładnie i skasowali całe moje wypociny tu :D :O no to mi ulżyło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale mamy tego dobrą stronę :D znów mamy 80 stron topicu :classic_cool: :D No co, nie chciało mi się liczyć 😭 Racuchy czekają :classic_cool: Coś czuję ,ze ktoś próbuje wykopać o mnie wiadomości w necie :O a może to jakaś mania prześladowcza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku kopanie po necie jest nudne:) Zabawne będzie jak Ci zrobię \"BUUU\" gdzieś na żywca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O i sobie naskrobałam :O mi, takiej miłej osóbce ,chcesz stracha robić :O Buuuuu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam jestem otwarta i na BUUUUU i na spam i na nieznosne telefony 🖐️ :D Ryjku Ty chyba zaczynasz miec jakas obsesje :D skad u Ciebie sie bierze ten strach, ze ktos gdzies Cie szuka, obserwuje, przesladuje... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh jaką obsesje :O tak se tylko mówię :O Wiecie kiedyś ledwo siadłam pierwszy raz do kompa :O nawet jeszcze dobrze z netu nie umiałam korzystać :D i tak zawsze z mężulkiem sobie gadaliśmy na skajpie :D i czasem po rozmowach ktoś mi zaproszonko wysyłał :D nawet z jedną kobietką pisałam :D ale jak mi raz chłopaczek napisał to z deko mi sie odechciało :O piszę cepowi ,ze z chłopakami nie pisuję ,mam męża i takie tak bezedety :D a ten baran ,że nie szkodzi:O Nosz kurcze se myślę ty cepie ,jak krowie na rowie tłumacze ,że nie "uprawiam" rozmów na priv a ta menda dalej swoje :O Oj ile tego było :O to się tak zablokowałam ,że numer gg zapomniałam :D Coś chyba jednak po tych horrorach mi zostało :D a może trochę sie stresuję ,bo nie bardzo mi się widzi żeby ktoś ingerował w moje prywatne życie :O Misska a ty taka otwarta bo w luźnym związku jesteś ? Wiesz ja tam swoje sprawy co w necie nie maja racji bytu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek :D nie, nie jestem w luznym zwiazku :D zwiazek jak najbardziej normalny :classic_cool: nie to mialam na mysli :D taki zarcik to byl ;) ja tam nie odpowiadam na zaczepki nieznanych osob - czy to na gadu czy na skypie czy na NK gdzie mnie ostatnio podrywaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja odpowiadam na zaczepki:) Jest śmiesznie:) Jak się trafiają \"gimgówniary\" to jest śmiesznie:), a często odzywają się bardzo fajni ludzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×