Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Czekoladko :D choć ogrzejemy cię :D Ciepłem naszych serc ❤️❤️❤️❤️❤️ ale ja romantyczna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dziękuję kochani :) już mi cieplej i kawkę sobie zrobiłam.... może to lekceważenie, ale ja sobie sypię łyżeczkę rozpuszczalnej i do tego dosypuję cappucino :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to malutko :D bo ja do rozpuszczalnej daję dwie łyżeczki cukru i mleczko słodzone skondensowane :O chyba coś z tym cukrem przesadzam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe kurcze :O nie przeczytałam co Phill na tamtej stronie wyskrobał :O Już ty taki skromny nie bądź :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek no przestan juz dmuchac w moim kierunku, bo znowu mi grzywe rozwialo 😭 o kurcze, no niezle te kawy pijecie :D ja cukru nie uzywam wogole juz od kilku lat :) i kawy tez nie pijam :P tylko herbatki :classic_cool: a teraz na pobudzenie juz 3 dzien testuje Yerba Mate, w smaku jest okropna, ale przynajmniej juz tyle nie ziewam w robocie co kiedys :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezuuu kup sobie jakąś pobudzającą ,ale o względnym smaku :O mało tego kwiatu na naszym ryku :O kup taką którą będziesz się delektować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym kokosem co chciałaś mnie walnąć :O A są takie herbatki w saszetkach kurcze nie pamiętam ale chyba Dahli ,jest cała gama smaków to może coś sobie wybierzesz .Można sobie kupic jedną saszetkę gdzieś ok.1zł i próbować smaki a potem jak przypasuje to kupić większe opakowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie Dilmah? :D ja pije duzo herbatek roznorakich :) i te smaczne to sobie pije dla przyjemnosci i rokoszuje sie :) a jezeli sa to herbatki o konkretnym dzialaniu to smak spada na dalszy plan, wazne zeby dzialaly :) a yerba mate jest herbata mocniejsza w dzialaniu niz kawa, a zdrowsza :) mysle, ze trzeba sie do niej przekonac :) kiedys czerwona herbatka wydawala mi sie okropna, a teraz nie wyobrazam sobie bez niej dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe :D do Dilmah :D Dahli to chyba kawa taka :Oe a ja lubię taka kawke Cabana waniliowa :) tylko cos ostatnio nie ma jej w sklepach :( jeszcze sati czekoladową mniam :D a jak mój misiek był w Rosji w delegacji gdzies tam na Sybirze to przywiózł mi taką kawke rumową :)ale to była pychotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku uwierz mi że Mate działa w inny sposób. Tak jak kawa czy guaramo pobudzają i rozdrażniają, co powoduje jeszcze większe wyczerpanie organizmu, Mate działa jak dobra drzemka. Nie czuć kopniaka, ale oczy przestają się kleić, myśli przestają uciekać. Po Mate można spokojnie iść spać. Po jakiś \"dopalaczach\" o spaniu można zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hasło :YERBA MATE :D a Phill momento się budzi :D Ja tam pije dużo wody :P jeszcze lepiej kranówki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie:) Oooo temat o napojach pobudzajacych?:) Ja tez jak wypije kawke to ide spac wiec nie pijam juz i mam o jeden nalog mniej...nooo czasami tlyko sobie wypije ale to sporadycznie:P Jedliscie kiedys owoc liczi???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już zjadłam kolacyjkę :) pobawiłam się z dzieciakami ,a brat zabrał córę do domu :D dzięki Bogu jest grzeczna i ładnie się bawiła z moją małą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×