Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Angel łooooo! masz trzy nicki :P toz to roztrojenie jazni jest :D ja na kafe mam jeden jedyny niezawodny nick :classic_cool: za to na innych portalach inne :D co portal to inny nick mam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie to byłe nicki.Byłem zbyt niesfornym chłoptasiem i wszczynałem prowokacje.Przeważnie rozwalano towarzycho banując ich po drodzę łącznie ze mną.Ale to już przeszłość. Nie chciałem rozumieć zasadności cafe tego języczka u wagi i co do złośliwości lepiej nie kończę wstyd aby w tym wieku takie fiksum dyrdum tutaj wyczyniać.Anonimowość jest do porzadnych ludzi a nie do złośliwców.Więc po każdej awanturze zmieniałem nicka.{sic!!!!!}Gorzej się czuję niz na spowiedzi.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A trochę żartu aby tą niefrasobliwość wymazać. ...teraz coś na poprawę humoru... Para Szkotów w noc poślubną leżą sobie pod kołdrą... Młoda pani zalotnie zagaduje: - Kochanie jestem bez majtek! - Ty nawet w takiej chwili musisz o wydatkach...? Dlaczego się smucisz? - Bo będę ojcem... - Ale to jest powód do radości! - Niby tak, ale nie wiem jak powiedzieć o tym żonie. Kelnerka przynosi zamówione pączki. Siedzący przy stoliku dziękuje: - Całuję rączki za te dwa pączki. Po chwili kelnerka przynosi ciastka i słyszy od uprzejmego klienta: - Za te ciasteczka całuję w usteczka. Słysząc to, jakiś gość podpowiada: - Zamów jeszcze zupę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dessznik-- ode mnie masz rozgrzeszenie....zmow 10 zdrowasiek i bedzie gitesik hehehe missss noo mam 3 nicki.....ten, drugi zaczerniony ale bardzo malo z nigo korzystam i 3eci pomaranczowy:P:P:P:P chipsy kocham:D wlasnie zjadlam laysy, 4ry pory roku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel wolałbym tak 10 piw +10 dodatkowo wypić,gdyż dawno jak w ub.roku nie wypiłem.Na drugi dzień głowa 6X9 i zdychanie przez dwa dni.:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desznik hahahaha ok.....to mam pomyslA, styknijmy sie wszyscy to sobie popijemy:P:P:P kondziu: wiesz jak dziala tabletka antykoncepcyjna? pachek: nah kondziu: kobieta to polyka, potem idzie do kibla i sika tym, to trafia do sciekow, te scieki z tym do stawu gdzie sa zaby, wszystkie zaby sa bezplodne, wkoncu sie nie rozmnazaja i gina wszystkie, bociany nie maja co jesc i umieraja z glodu i nie ma kto przynosic dzieci ;o hahahaha dobre....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
azo-Co mi możesz powiedzieć o Pawle? kuba- Hmm... kuba- Z Pawłem to można konie kraść azo-Znaczy złodziej i wieśniak? kuba... hahaha dobre:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawy ale od wielkiego dzwonu piję tylko koniak francuski lub gruziński a wy na co mata ochotę;hola,hola a kto skąd jest nie ;wyspowiadały ;się jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK jeszcze jedna rozmowa z tych glupawych rozmow:P kamil17-- siemka. co tam slychac? jak tam z olka ci sie uklada? wacek111-- siema. a wszystko ok. z olka tez dobrze ale ostatnio o maly wlos bym wpadl.. kamil17-- z czym bys wpadl? wacekk111-- bo wiesz ze ja mam pauline na boku, nie? ;> kamil17-- noo.. wacekk111-- i ostatnio (w prima aprilis) olka byla chora i nie mogla przyjsc do mnie i caly czas trula zebym to ja do niej przyszedl. a ja mialem chcice i chora nie bardzo chcialo mi sie posuwac. i w ogole jej starzy byli na chacie wiec lipe i tak bym mial, wiec wkrecilem olce ze zle sie czuje i nie przyjde dzis do niej. uwierzyla mi i wszystko bylo ok. teraz trzeba bylo tylko poinformowac pauline ze wpadne wieczorem do niej i sie pobzykamy :P napisalem esa: "siemka paula, wkrecilem olce ze zle sie czuje i nie ide do niej. wiec wieczorem wpadne i sobie ulzymy, ok? ;>" i omylkowo (chyba z przyzwyczajenia) wyslalem to do olki..... kamil17-- o ja pierdole.. wacek111--i wiesz co ona mi odpisala? kamil17> wal.. wacek111--"tak, wiem, prima aprilis dzis :P" kamil17-- ... xDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel a ktore laysy? bo ja z 4 por roku to najbardziej lubie te ogorek z czyms tam :) a te musztardowe wreszcie sprobowalas? desznik09 no ja mam ochote na to malibu co mi Phill rano obiecal :D prosze skonczyc mnie rozsmieszac :D juz dosc monitor zapluty mam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misss chipsy - ogorek ze smietana i ziolami:P wiesz co...zapomnialam o tych musztardowych:O sluchaj a jaka to firma ,moze wiesz? Zaraz sobie zapisze i jak bede w jakims samoobslucgowym sklepie to poszukam:D u mnie znowu leje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andjaa>--jednak szymon jest bardzo czuły :) andjaa-- zaraz jak rodzice wyszli, wziął pudełko chusteczek, zamknął się w pokoju i powiedział, że idzie oglądać jakiś film i żeby nie przeszkadzać :) andjaa-- hehehe wstydzi się, że go zobaczę ze łzami w oczach xD hahahahaha chyba sie posikam ze smiechu:P to jest dobre:D ja tez chce drinka !!! najlepiej to martini z lodem i spritem badz woda albo jack danielsa z cola:D labo zrobcie mi niespodzianke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde Angel podawalam Ci juz co to za chipsy te musztardowe :P teraz to ja nie pamietam co to byla za firma :o aaaa ogorek ze smietanka no racja :D pychotka :classic_cool: desznik09 konkretnie to Phill obiecal postawic malibu z mleczkiem, narobil apetytu, wiec ja caly czas na tego drina czekam :) no konkretniej to ja juz nie potrafie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Missss ale ja zapodzialam gdzies kartke na ktorej saobie to zanotowalam:O bajka;) desznik - wciskam na link i pisze Oops! This link appears to be broken. co ty za badziewia tu zapodajesz;) O jakiej nzowu spowiedzi piszesz? ja tam nie mam sie z czego spowiadac:D heheh:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desznik....co Ty tak od rzeczy nagle zaczales pisac?:O O co chodzi z ta woda i plakatem??:O Misss bardzo Ci dziekuje dobra kobieto!!! CRUNCHIPSU ruleeeeez hehehehe;););) Teraz bede je szukac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymiana uprzejmości 19 [zgłoś do usunięcia] ***AngeL*** desznik - widze,ze masz duzo postow to skad do Nas przybywasz no więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×