Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Gość Szklana pułapka
philozoph - sport ;) Oczywiscie, ze nie oczuje od siebie i od niego na dzien dobry skakania z mostu ;) Moj byly dlugoletni tez bywal po 3 dni w tygodniu za granica, czasem nie bylo go tydzien, albo i 2 i jakos to trwalo. Bylo miedzy Nami dobrze. Jednak tutaj na dzien dobry jest odleglosc, a z bylym bylismy z jednego miasta. ryjekkk - no to tez u Ciebie niezle wojaze byly :) Ciesze sie, ze dobrze wszystko u Was wyszlo. Jak bedzie u Nas ciezko powiedziec, to dopiero poczatek, nie wiem jak sie dogadamy na dluzsza mete, choc teraz jest w porzadku, wszystko na luzno itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej nie czytałam wszystkich twoich postów ,ale zauważyłam że napisałaś że to on wyszedł z inicjatywą aby sie spotykać i utworzyć taki związek :) wiesz to nie znaczy ,że tak jak np ja będziecie pół życia spędzać na odległość :) jesteście młodzi ,nie macie jakiś tam zobowiązań jak dzieci itp ,więc możecie pokierować waszym życiem jak wam się tylko to podoba :) jedno może zamieszkać w mieście drugiego i na odwrót :) Phill humor jakiś tam jest ,ale rewelacji nie przewiduję jak na razie :) trochę mnie rozbija wszystko co się dzieje ,ale nie mam zamiaru się zamykać w sobie :) o nie nie ,muszę tylko przełknąć to wszystko ,poradzić sobie z tym :) ja się kurde nigdy nie poddaję ,gorsze rzeczy się zdarzały i wyszliśmy z tego :)nie mam zamiaru roztkliwiać się nad tym dlaczego tak się dzieje a nie inaczej ,dążę do tego aby było lepiej i już :) Już za kilka godzinek będę miała telewizorek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szklana pułapka
Tak, dokladnie - to on chcial mnie poznac bardzo i na zywo powiedzial, ze cieszy sie, ze jednak sie poznalismy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he no to wiesz ... myślę że potrzeba optymizmu w kostkach (czt. czekoladki) :) Kurcze JJ nam gdzieś przepadła na dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie najgorsze jest to ,że mi apetyt przepadł :) nawet ta cudowna czekolada mnie nie ujmuje :) J_j pisała chyba próbną ostatnio z tego co pisała :) młoda jest to i czas inaczej spędza :) Szklana ,wiesz jeślli to on wyszedł z inicjatywą pierwszy to znaczy ,że dla niego problemu w postaci odległości nie ma :)powiem szczerze ,krotko to wszystko jeszcze trwa aby cokolwiek wnioskować :) ale trzymam kciuki i życzę jak najlepiej dla was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzien 🌼 Tylko przyszlam sie przywitac bo mam dzis pare spraw i nie wiem kiedy tu bede.....moze za tydzien......milego dnia i trzymajcie sie cieplutko...i pionu hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku no to może jakiś inny maszkiet :) No właśnie Szklanką po łapkach :) Tylko trzymać kciuki :) Aniołek zrobił frrr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szklana pułapka
Dzieki za wsparcie, ciesze sie, ze do Was trafilam :) Jak widac na kafe sa jeszcze normalni i zyczliwi ludzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana, miło to słyszeć :) A powiem ci ,że twój nick kojarzy mi się z taką jedną piosenką "Szklana pogoda ,szyby niebieskie od ....":D nie wiem dlaczego chyba przez tą naszą pogodę :D Tak sobie myślę i myślę i przypomniało mi się ,że Miseczka miała być :)a tu zonk i nie ma :) chyba sie pogniewam albo coś w tym stylu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana, miło to słyszeć :) A powiem ci ,że twój nick kojarzy mi się z taką jedną piosenką "Szklana pogoda ,szyby niebieskie od ....":D nie wiem dlaczego chyba przez tą naszą pogodę :D Tak sobie myślę i myślę i przypomniało mi się ,że Miseczka miała być :)a tu zonk i nie ma :) chyba sie pogniewam albo coś w tym stylu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana, miło to słyszeć :) A powiem ci ,że twój nick kojarzy mi się z taką jedną piosenką "Szklana pogoda ,szyby niebieskie od ....":D nie wiem dlaczego chyba przez tą naszą pogodę :D Tak sobie myślę i myślę i przypomniało mi się ,że Miseczka miała być :)a tu zonk i nie ma :) chyba sie pogniewam albo coś w tym stylu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana, miło to słyszeć :) A powiem ci ,że twój nick kojarzy mi się z taką jedną piosenką "Szklana pogoda ,szyby niebieskie od ....":D nie wiem dlaczego chyba przez tą naszą pogodę :D Tak sobie myślę i myślę i przypomniało mi się ,że Miseczka miała być :)a tu zonk i nie ma :) chyba sie pogniewam albo coś w tym stylu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzien:D Wstawac!!! Szkoda dnia!!:P:P:P U mnie za oknem jest ciemno i wydajue mi sie jak by byla godz.4 nad ranem:O:O:O Widze,ze cos wczoraj ma,o naprodukowaliscie sie w pisaniu:P:P:P Ryjek szalal hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzien:D Wstawac!!! Szkoda dnia!!:P:P:P U mnie za oknem jest ciemno i wydajue mi sie jak by byla godz.4 nad ranem:O:O:O Widze,ze cos wczoraj ma,o naprodukowaliscie sie w pisaniu:P:P:P Ryjek szalal hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szklana pułapka
Nie ma mojego posta, ktorego wczoraj wysylalam :-O Filozof ;) milo, ze kojarzy Ci sie moj nick z ta piosenka, to chyba dobrze co? :) Dzien dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill :) Jak ci się widzi? http://www.photoblog.pl/immoral1311/53569018 swoją drogą szklana pułapka to jeden z moich ulubionych filmów... ech ten Bruce :D i pogoda dzisiaj nie najgorsza, nie pada tak jak wczoraj :) a wczoraj spedzilam 7h na nogach chodzac z kolezanka po sklepach w Rybniku, gdzie cykalam fotki telefonem :D ale maja pieknie przystrojone miasto i jarmark na rynku z grzanym winem i kukurydza na goraco, niewaznwe ktora ulica sie idzie - czuc swieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podoba mi się tytuł :) Ale przyznam Ci się że sam ostatnio pracuję nad zdjęciami o "ciemnych" porach :) Fakt ładne zdjęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze widze,ze tez sie powtorzylam...tzn.cos kafe szaleje :O:O:O czekoladko nice photo:)Narobilas mi smaka na grzane wino, napila bym sie:D Ale tam gdzie chodze to nie ma:O Podobno od jutra ma padac snieg,cieszycie sie?:D Mykam juz...milego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill,ale tam nie ma tytulu :P Aniolku, nie,nie podoba mi sie to ze bedzie snieg padal... wolalam jak bylo 10-15 st :P zreszta swieta mnie nie kreca :P a sylwester mial byc w gorach ze znajomymi, ale oni sie wlasnie poklocili i to fest i nie wiem czy sie zdaza pogodzic o ile w ogole sie pogodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Co tak klikacie ?:) Czekolada bawisz się w fotografa ?:) Niektóre miasteczka maja fajne ryneczki ,stare ratusze na środku :) ja mam bank pko na środku a kiedyś był taki fajny ratusz :) i planty takie zaczepiste zielone a na środku było takie wielkie koło a w nim pełno czerwonych róż rosło :) boziu jak ślicznie było :) teraz kostka i mini drzewka :O wcale mi się ta nowoczesność nie podoba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szklana pułapka
A tak, przepraszam Filozof. Ostatnio nie jestem w najlepszej formie, na sterydach i po prostu w glowie mam ball niesamowity, nie mowia jak czuje sie fizycznie. Ale oby do przodu! Ciesze sie, ze mojk nick tak tu milo wplywa. Tez lubie Szklana pulapke ;) Co do sniegu to slyszalam w tv, ze ma padac kilka dni teraz, a na swieta deszczowo tylko :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może być śnieg ,może być mróz byle nie deszcz ze śniegiem bo nie lubię takiej pogody :O najlepsze buty wtedy przemakają :O aaaa kysz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez słyszalam, ze w wigilie to juz tylko deszcz ale czy sie sprawdzi to zobaczymy :p a nie chwalilam wam sie jeszcze ze dostalam stypendium naukowe :P jakies 4 stowy na miesiac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłbym ostrożny z tym śniegiem. Wzdłuż zachodniej granicy będzie się przesuwał niż, ale jest bardzo płytki. Poza tym prawdopodobnie skręci na SSW i zaparkuje się gdzieś nad morzem śródziemnym. Dojdzie na terenie Polski do podziału mas powietrza gdzieś na linii Poznań - Wrocław. Na zachód raczej sam deszcz za to dość intensywny (oczywiście na większych wysokościach lub w skutek zaburzeń lokalnych może wystąpić śnieg). Na wschód od linii podziału możliwy śnieg ale w bardzo małych ilościach (zaryzykowałbym określenie że serie kilkunasto minutowych opadów). Zimniej raczej na pewno będzie. Tak na oko wyraźny spadek temperatury zacznie się około północy. Rano może być tak około -2 na większości obszaru. Niestety dość pochmurno (przez najbliższe kilkadziesiąt godzin). Co do świąt to za daleko. To są wróżby a nie prognozy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szklana pułapka
Czekoladka gratuluje stypendium :) Ja tez dostalam, ale dla niepelnosprawnych. Niestety jeszcze nie wiem jaka kwota, najpierw dowiedzieli sie Ci z naukowym, a my musimy czekac nie wiem czemu. Ja bym chciala snieg na swieta, juz tak dawno nie bylo. Jak bylam gnojkiem to w Wigilie pamietam ciagle sypalo, bylo pieknie i lekko mrozno, a teraz od lat zero klimatu :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×