Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Dobry dzien:D Co Wy bredzicie na temat jakiejs ryby?;):P Nie cierpie ryb bleeee U mnie etz pogoda jak pod psem a mam dzis isc na ur.a tak mi sie nie chce:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera ale wygodnicki paniczek ci się trafił :DCzekolada trzymaj go krótki bo ci na łeb wejdzie :D a potem jeszcze do rękoczynów dojdzie jak nie zrobisz co ci każe :D Angel a gadamy sobie o rybach :D chamisko sie czekoladzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
""moze bedzie cos dobrego i nie bedzie to ryba "" hahaha dobre,dobre;););) Wiecie co....mam obawy co do tych ur.bo to jest u tej kolezanki u ktorej zlamalam reke i jakos tak dziwnie bedzie....bo ja jestem troche przesadna i w ogole:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i krótkie lspodenki ubierz ,żebyś się znów nie zaplątała w nogawki :Dnajlepiej to firmę ochroniarską wynajmij żeby ci chłopaki spod stóp kłody usuwali :classic_cool:albo proponuje się zaopatrzyć w ochraniacze takie dla rowerzystów lub tych na rolkach :classic_cool:nałokietniki ,ochraniacze na kolana i kask :classic_cool: jeszcze bym się poduchami z przodu i tyłu opatuliła co by w razie upadku uderzenie zamortyzować :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe Wy to potraficie czlowieka pocieszyc:P ryjku a wiesz,ze mam takie ochraniacze na kolana?:) Jak zbieralam te poje**ne truskawki na kolanach to musialam miec nakolanniki wiec moze i je dzis wezme w razie "W";););) I luzik,biore rybaczki haha:D Czekoladko wypije z 3 piwka i koniec:] Bedzie "git majonez":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niżej...___jeszcze niżej...___ooooo....taaaaak....____trochę niżej...ohhh.. ooohhh... oooooojj... Tak wygląda seseseks przez internet...:P:P:P:P hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehe zgadlas ryjku PILAM........tea and cofffe:D Miałam sen o miłości ♥ Zadumana siedziałam pod wierzbą Otuliła mnie jej korona A może nie? Może to były jego ramiona? ♥ Zerwałam kwiat Pieściłam usta jego płatkami A może nie? Może z jego zetknęłam ustami? ♥ Zbudził mnie wiatr Zadrżałam cała Ale to nie chłód Lecz pragnienie jego ciała ♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK...ja lece...ide sie ogarnac i chyba pojde sama na te ur.bez mojego R. bo On pracuje i nie wiem do kiedy bedzie robil.......niby po 16 mial skonczyc ale...no coz...lecfe i milego wieczoru zycze:D Pisze WIECZORU bo juz jest ciemno za oknem:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ambaras ,ale ambaras atak mikołajów na raz :D właśnie z młodym wyprodukowaliśmy domowym sposobem 9 pięknych mikołajów :Dczuć święta ;) a moja sroczka bidulka ma buźkę troszkę spuchniętą :( i płacze :(mam nadzieję ,że do jutra zejdzie to :( cholerka się porobiło :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak samo napisał mój michu :D:) Mam nadzieje ,że zejdzie rumianek jej zaparzyłam do płukania :)żyć mi nie daje bo do szkoły chce jutro iść bo mikołaje mają malować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc piekny:D Dobry dzien wszystkim:D ryjku pieklas mikolaje????? Pisalas,ze domowym sposobem 9 wyprodukowalas:D Od czego spuchla jej buzka???? Oby jej zezlo po rumianku jaki zaparzylas:) Wiecie co....tak mnie wczoraj dzieciaki kolezanki u ktorej bylam na ur.wymeczyly,ze hohoooooo brak slow:P:P:P:P Ryjkowa.....jak Ty wytrzymujesz z trojka dzieci???:P Ja tam nic nie mam dzieci ale te 2 czorty sa takie nie grzeczne,ze glowa boli, kazdy to mowi jak idzie do niej w odwiedziny........a 3ecie ma pare m-cy wiec jest grzeczne jak aniolek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde kurde kurde kurde kurde kurde mole kurde :(nic sie nie układa jak ma :( co za szalony koniec roku :( mała ma antybiotyk przepisany :( buzia jak balon :( bylam rano u dentysty z nią :( mój michu rano dzwonił i mial wypadek w pracy :( szyna zmiażdżyła mu palce i ma w gipsie i szyte :( a ten skurwiel jego szef powiedział ,ze dobrze by było jakby zostal tam do soboty i pilnował żeby nikomu się nic nie stalo :( co za pojeb pierdolony w dupę jego mać :( albo dał mu jeszcze do wybory wrócić pociągiem na własny koszt :(zaraz chyba do niego zadzwonię ,pogrożę skurwielowi jednemu w dupę jebanemu i naślę odpowiednie slużby :( a co najlepsze nikt żaden bhpowiec nie zrobił opisu z wypadku w pracy :( czy ja mam ich kurwa mać pozabijać ,tłuki pierdolone w dupę kopane :( no szlak mnie trafia na to wszystko :( i weź tu człowieku bądź szczęśliwy ,żyj spokojnie jak ci takie pizdy życie utrudniają :( i co ja mam teraz zrobić ,ten ma się zgłosić do rodzinnego po zwolnienie ale do naszego a on 200 km od domu :( do chirurga ma sie zgłosić po zwolnienie bo tam go w szpitalu juz opatrzyli :( powiedział ,ze rzuci ta robotę jak go wkurwi jeszcze bardziej i niech się z tłukami sam męczy :( Kurwa zadzwonie do niego chyba ,opierdole a co mi tam :( I w dupie mam wszystko ,moja rodzina najwazniejsza do ciula wafla :( nie dam pomiatać nikomu :( się wyżaliłam i już :( A mikołaje robiliśmy jako ozdoby z papieru itp .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do dzieci to są dzieci i dzieci ,szkoła wychowania i charaktery robią swoje .Moje są grzeczne ,ja się nie cackam w wychowywaniu dzieci bo by mi na łeb weszły co nie znaczy że im czasem nie popuszczam. kurde kurde zła jestem i już :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ***wa mac....to nie zle z ta szyna!!!! Widze,ze strasznie zaniedbania wystapily w Jego zakladzie pracy!!!! Wyglada to tak jak by chjcieli uciszyc sprawe, Twojego meza aby np.nie wytoczyl im sprawy badz o odsszkodowanie nie walczyl....... Boooooze zmiazdzone palce:O:O:O U dloni czy u stopy??? MASAKRA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×