Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Masakra mnie się udało napisać jeden post i nawet poczytać się nie dało. Admini to już chyba takiego sylwka mają że cho cho :) A u mnie wali śniegiem :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek ludzie ,dzieńdoberek 🖐️:D Dzisiaj jakby lepiej z kafe :) U mnie również śnieg sypie :) będzie bałwanek jak tak dalej popada :D A wiecie co ?:DKupiliśmy taki wiatrołap pod drzwi wejściowe bo coś nam pod drzwiami podwiewało :) no i kupiliśmy takiego pluszowego wiatrołapa w kształcie jamnika :D długi chyba na metr :Dniebieski z uszami i wielkimi oczami :D i wiecie co ?:D Nasz Czarosław się zakochał w wiatrołapku :D Leżymy z michem w wyrku ,cisza jak makiem zasiał tylko telewizor gra i słyszę takie stukanie pazurkami po podłodze :D myślę sobie oho !Czarosław chyba chce siku ,że do drzwi łazi :D wstajemy po cichu ,tup tup tup w stronę korytarza :D a nasz Don Juan ciągnie za ucho jamniczkę ,przesuwając w stronę swojego koszyka, w którym śpi :classic_cool::D Gwałt i przesuwanko :D :classic_cool: W pierwszej chwili pomyślałam ,zadzwonię na błękitną linię ,zgłoszę molestowanie w rodzinie :classic_cool:ale potem tak sobie myślę ....ofiara nie robiła żadnych oporów ,nie rzucała się ,nie krzyczała to chyba jej się to podobało :classic_cool::D i tak mamy w rodzinie nowego członka :classic_cool: ciekawe kiedy potomstwo ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale zdrowo zmarzłem. U mnie już jest ponad 10 cm śniegu i ciągle przybywa. Ryjku jak by co t w stopce jest link do ważek w miłosnym uniesieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie wiem ile śniegu mam ,jak wysoko stoi ,ale jest ,oj jest go dużo :)i sypie ,sypie nada jak szalony :) Phill ty zmarzłeś ?:D Eee a ile masz na liczniku,że tak zimno ?:) Właśnie muszę kupić herbatę jakąś bo się kończy :) chyba pójdę do biedrony tam jest taka fajna herbatka pomarańczowa z cynamonem i waniliowa z miodem ,w sam raz na rozgrzewkę :) Kurde enter mi się zacina :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku zimno to tak sobie. Ale wybrałem się zrobić zdjęcia konikom jak baraszkują po śniegu (bo mam niedaleko stajnie od Proboszcza). No i tak zeszło 4,5 godzinki na placu:) Ale jak zdrowo się czuję po takim dotlenianiu :) A herbatkę to ja polecam samowarową. Najlepiej z syropem malinowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry :classic_cool: 🖐️ Czekoladko gratki!!! ja oblewam z Toba, dosiadam sie do tego picolo co postawilas :classic_cool: kurde u mnie tez sypie :( a ja chyba nie lubie sniegu :( szpilki mi sie slizgaja :o a wiecie co a wiecie :D jednak nie bede siedziec w sylwka w chacie :classic_cool: ide na imprezke do klubu, znajomi mnie wyciagneli no i ... i ide :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to rzeczywiście nastałeś się za wsze czasy coś jak kolejka za papierem toaletowym w latach 80-tych :D U mnie sypie i sypie a przy tym wieje okropnie :) zima:) Kupiłam earl grey'a :) także smaczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak jest jak się pisze post w międzyczasie robią kawę i zakąskę :O Miseczka dobrek natoperku mój 🖐️:classic_cool: Dobrych znajomych masz ,pamiętali o tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to masz fajnych znajomych :) wybawisz się ,wyskaczesz ,wyśpisz na kanapie :classic_cool:(obyś północy nie przekimała :D) A ty Phill jutro balujesz :classic_cool: Buciki wypastowane ?Koszula wyprasowana ? Dziury w skarpetach zacerowane ?:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss czuję że będziesz pod troskliwą opieką :) Ryjku ja noszę całe skarpetki, koszule bardzo rzadko, przeważnie golfiki takie przylegające z lekka do ciała i cweterek :) A buciki zawsze mam wypastowane bo o skórę trzeba dbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł :)🖐️ Phill żartowałam z tymi skarpetami;) Miseczka sama idziesz ,ale sama nie musisz wracać :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha sugerujecie, ze bedzie mi ktos potrzebny do pomocy przy powrocie do domu? :P :D ja czuje, ze bede sie nudzic i nie chce mi sie za bardzo isc, ale pojde, bo nie chce tez robic przykrosci znajomym :( wiem wiem maruda jestem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weź nie godaj głupot :Oco ty na stypę się wybierasz :O Tak, wszędzie są same pary i wszyscy są szczęśliwi a ty biedna sierotka Marysia pozostaniesz sama do końca życia :O Powinnaś być nastawiona na dobrą zabawę ,na nowe znajomości .Wiesz ile samotnych duszyczek jest na tym świecie ?:) A ile takich duszyczek przez przypadek spotyka swoje drugie połówki ?:) Masz dwie opcje do wyboru : łan:classic_cool:idziesz na bibkę ,bawisz się do upadłego (nic się nie martw do tańca to się niejeden kwiatek znajdzie :))mordka uśmiechnięta ,bo to jest najważniejsze ,nic tak nie przyciąga ludzi do siebie jak promieniujący uśmiech na twarzy:) tfu:classic_cool::D(ja pierniczę ja to jestem dobry translator :classic_cool:)naklejasz karteczkę na czole z napisem "Samotna ,smutna ,bez humoru ":Odo tego ubierz swoje puszyste kapcie :O stare dresy ,podkoszulek z plamami ,papiloty na głowie i kubek lodów w dłoni :ONa bank zrobisz furorę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska super będzie ! Ja tez nie lubie chodzic sama, bez pary, ale musimy wierzyc ze bedzie super zabawa i na to sie nastawiac! :) chyba ze zdezerteruje przed 20 i oznajmie ze nigdzie nie ide :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet się nie ważcie siedzieć w chacie jak macie gdzie iść to idźcie :( zachowujecie się jak stetryczałe baby :O ruszcie się kobiety :O Z nerwów idę robić placek :O Pamiętajcie Kopciuszek na bal także sam szedł (pomijając fakt ,że wrócił do chaty bez buta ,którego pewnie zgubił po pijaku :D)a wrócił na koniu z księciem :classic_cool:🖐️Ten koń to bez podtekstów proszę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wariatki :P no ide ide przeciez nic nie mowie tylko ide :o i nawet sie wystroje a co :classic_cool: Ryjek a do tych puchatych kapci i lodow zapomnialas dodac chipsow musztardowych :( kurde nie moge sie za bardzo dzis nawalic, bo jutro do pozka musze dotrzec bo zjazd na uczelni mam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez raczej pojde, prosze po mnie nie krzyczec :D ale juz jednego sylwka zaliczylam, dowod na nk :Da co do drugiego to tez pojde ttylko prawie nikogo nie znam tam :P Miss, kto wymyslil zjazd po sylwestrze? Masakra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlasnie ide z towarzystwem z ktorego znam az jedna osobe :D i do tego wszyscy w parach :o no ale ide ide ide :o kto wymyslil zjazd po sylwestrze? ktos kto nie mysli racjonalnie? :D paru profesorow zrobilo strajk i powiedzieli ze mamy sie ich nie spodziewac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to przynajmniej profesorowie pomysleli racjonalnie :P zawsze mogli przyjsc i dowalic jakims kolokwium jeszcze :P :classic_cool: spac mi sie chce masakrycznie, pije kawe wlasnie... szkoda tylko ze po kawie bardziej mi sie spac chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×