Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Nic nam już nie pozostało jak tylko się upić jak świnie :O No to chlup MIsska a ty co arsenał alkoholowy miałaś w chacie ?:D Szampany ,wina ,piwa i co tam jeszcze ?:D Dobra nie Zbyszka co by mu się krowa dobrze ocieliła :Ochlup🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee sory już mnie bierze to i tekst gubię :O Za wujka Zbyszka co by mu się krowa dobrze ocieliła :O Za co tam jeszcze ....mmm....podajcie no :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc piekni:D hehe to ja tez dolanczam sie do Was i tez pije:P Mam 1 szampana i wodeczke weselna:D Wiec zdroweczka;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba podać za co pijemy :O bo tak wódka w złą dziurkę poleci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę ,że koleżanka nie ma weny twórczej :O no to ja powiem :O Teraz pijemy za....mój palec u nogi (fack you to jest )za to ze mnie napier...co by mu się kiszki za to skręciły :O(palce maja kiszki ?) O i jeszcze pijemy za dziurę w bucie mojego syna co by mu się śnieg przez nią ładował za karę :O chlup :O Ty Angel do spania a ja mam roboty tyyyyyyyyyyyle jeszcze :( Pijemy nie gadamy :classic_cool: Pobudka pijaczury !!!!!!Wstawać z podłogi ,zbierać te swoje zwłoki !!!Pijemy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto kliknęłam ci ,ale główna strona się pokazuje ,nie wiem czy tak ma być ,ale kliknęłam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde ale sie tu wszyscy rozpili widze :o byscie sie wstydzili pijaczyny jedne :o aaa chcialam powiedziec, ze wyprzedaze sa :classic_cool: jak sie w niedziele po centrum handlowym przeszlam to cztery stowy poszly sie.... 🖐️ :o i nie wiem kiedy ja to wszystko nosic bede :o no to chlup w ten glupi dziob! :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wody po ogórkach !!!!!proszę 😭:D Misska ty już się nadajesz na terapię :( tak ci powiem kochana :( Nie dość żeś pijaczka to jeszcze zakupoholiczka :( kocham cię za to :D A co to za wyprzedaże gdzie się 400 zł wydaje ?:O Ja mam w rozumieniu wyprzedaże gdzie wydaje się 40 zł :classic_cool::D Musicie brać ze mnie przykład :classic_cool: ja na ten przykład ,wczoraj dokonałam fantastycznego zakupu :classic_cool:zakupiłam grzebień z szerokim rozstawem zębów za 1,75 :D :classic_cool:to się nazywa wyprzedaż :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzien:) No i znowu sypie snieg:P Ryjku widze,ze masz dola w Nowym 2010 roku:O Pijemy za lepsze jutro i musi byc lepsze:D i tak przez 360 dni ehehe;););););) Miss pochwal sie co kupilas skoro az 400 zl.wydalas:P Po jakis sklepikach bujalas sie?:P Ja juz nigdzie nie chodze po sklepach bo mam za duzo szmatek i juz nie mamgdzie ich upychac a wiem,ze jak bym pochodzila po sklepach to juz po mnie a raczej po kasie:P PS.Philll ja poprosze tea z cytryna i miodem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phil podziekowal:D Na mnie juz czas...milego dnia zycze i trzymajcie sie cieplutko!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde ,kurde bale przebierańców mi się szykują :(matko i co ja mam teraz zrobić :( Kto chce kawkę orzechową ?:) Stawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry :classic_cool: 🖐️ woooodyyyyy!!!!! :D :D :D nie mylic z wódą :o ja przeszlam sie w sumie po centrum handlowym i tak jakos poszlo to 400 zl... :o kupilam kilka swetrow, kilka bluzeczek, golfiki, i 2 pary jeansow i wszystko niby tanie, ale jak uzbieralam z tego 5 reklamowek no to tez sie zaplacilo :o musialam dokupic wieszakow do szafy i jakos to poupychac :D kozaczki jeszcze chcialam sobie kupic, ale niestety juz czasu mi zabraklo bo na wyklad bieglam :( oj tak tak jestem zakupoholiczka - alkoholiczka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boziu Misska ,ale zakupy :Oty na jednym posiedzeniu w centrum zrobiłaś zakupy jakie ja w rok robię dla siebie :Oa czasem to połowę z tego :O ale co ja się dziwię jak ja sam mam taka manię z moją córą :O To chyba jednak jest prawda ,że jak ma się córkę to sposób ubierania jej jest jakby odzwierciedleniem tego jak chciałaby wyglądać matka gdy była mała albo tego co jej brakowało za małego czy coś na ten styl :O Ja wydaję fortunę na małą ,nie koniecznie na jakieś markowe ciuchy ,ale jej szafa w porównaniu z moją to masakra :D ja ledwo dwie półki i kilka wieszaków ciuchów a ona cały segment pionowy szafy i połowa wieszaków w szafie :O Ostatnio oglądałam dla niej strój na komunię ,która szykuje mi sie w tym roku i wynalazłam :) Taką sukienusię będzie miała http://www.allegro.pl/item866296126_przecudna_kreacja_na_slub_urodziny_usa_116.html do tego takie buciki tylko bordowe i może zamiast tej broszki będzie mała kokardka http://www.allegro.pl/item873437965_sandaly_balerinki_lakierki_bordowe_czarne_31.html no i tak będzie uczesana ,ale grzywka bedzie zaczesana za uszko nie tak zwisająca jak ta http://img59.imageshack.us/i/kok8.jpg/ of kors biała opaseczka do tego :classic_cool: babkom kopara opadnie w kościele :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, a wy gdzie się podziewacie ?:( Jaka ja chora jestem:( jeju jeju jjak ja nie lubię :( Zaczęłam brać witaminy bo aż dziwnie już chyba trzeci raz jestem chora :(jak nigdy :( moje choroby to katar raz na dwa lata a tu takie cuda :( ja już nie chcę :( a sio chorobo :( Chodźcie napijemy się herbatki z cytrynką :( no chodźcie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzien:D ryjku no to napijmy sie tej herbaty z cytrynka i miodem:)Ja nadal przeziebiona jestem az cala noc nie spalam:O:O:O ryjku tak to jest juz z Naszymi pociechami,chcemy im wiecej dacd niz my same mamy,nawiazuje do tych szaf z ubtraniami a sukieneczka dla malej p[rzepiekna!!!! Ja tlyko na chwilke wpadlam...milego dnia !:D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie dzisiaj przeciorała robota:) ale skończyło się pozytywnie. Padam na pyszczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To podziel się kakałkiem :)ja mam tylko rodzynki ,ale mogę się podzielić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×