Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Witam:D Ryjku -- faaakt zazdraszczam Ci jak cholera:D Tez szukam jakiegos kwiatka i nie moge nic ladnego znalezc.Cos potrzebuje na lawe swoja...okna we wszystkich pokojach juz sa zasypane kwiatami doniczkowymi hehe Misss- "nauka to potegi klucz" :D:P Milej niedz.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się specjalnie nie odzywam cały dzień ,bo nie chcę przeszkadzać Misce w nauce :) potem mnie będzie z miotłą ganiała ,że przeze mnie nie napisała pracy :D Misska ty pisz ,pisz... a ja będę udawała ,że mnie tu nadal nie ma ;):D Angel ja mam chrapę na jeszcze jednego kwiatka ,nazywa się guzmania :) następnym będzie na pewno ona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Misss - ja?No co Ty! Sama wiem co to jest sesja i pisanie pracy!:/:) Dzis zaczynamy drugi pokoj malowac i znowu "burdel" :/ Ryjku - fajny jest ten kwiat! Milego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry :) Angel ,jeszcze inny kwiatek o nazwie Strelicja mi się podoba ,ale nigdzie u mnie nie ma doniczkowych tylko cięte bądź sztuczne .Szkoda bo fajnie wyglądają :) Kiedyś miałam chrapkę kupić na allegro tego kwiatka ,znaczy kamienie ,ale nie wiem czy dałam bym radę z uprawą i w ogóle http://allegro.pl/sadzonki-lithops-8-10-szt-w-doniczce-kamienie-i1460934176.html wyglądają jak mózg :D Ja farbę kupie ale albo z dekoralu do kuchni i łazienek Maleniak plus albo z tikurilli matową bądź satynową .Miałam kiedyś z tej firmy i była nie do zajechnia a dzieci miałam wtedy małe :) dobrze się czyściły i można wybrać kolor z mieszalnika :) ewentualnie Magnat ,którym malowała moja mama kilka lat temu a do tej pory ma ściany jak nowe . Misska nie słyszę cię ...tralalala ,coś mówiłaś ? traalalala [zatyka uszy palcami ] :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pfff czipsy też mi coś :classic_cool: ja mam batonika Pawełek z nadzieniem adwokat ,teraz to ci głupio hę :classic_cool: ps.wysłałam mojego misiaczka zbieraczka do Czekolady :classic_cool: kazałam mu przełożyć ją przez kolano i pasem wojskowym natrzaskać po pupie aż iskry polecą :classic_cool: się gówniarzowi odechce tego całego fejsboka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę ruszyć topic bo mojego wcześniejszego posta coś nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Żory są dzisiaj zaatakowane :D Ja tam nie przepadam za czipsami ,ale jakbyś miała kaszkę Mleczny start z biedronki to się poddaję :classic_cool: kaszka z biedronki rządzi :classic_cool: Te ,coś ty se na enkaeju wkleiła ?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek kaszke z biedronki mam :classic_cool: w swoim brzuszku :D a no se wkleilam moj zyciowy drogowskaz :classic_cool: taaa Phill zawsze znika jak ja sie pojawiam, juz dawno zauwazylam te zaleznosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak miałaś kaszkę to się poddaję :( kaszka jest wery wery dobra i w ogóle naj :( Ja teraz weszłam na enkaeja ,bo mnie szwagierka znów zaproszenie wysłała chyba po raz piętnasty :O a ja dalej nie mogę jej zaakceptować :Di o zgrozo nie chodzi o te kliknięcie" akceptuj zaproszenie ":D Co do Philla ,to ja myślę ,że on jest nieśmiały i on się wstydzi pisać ,bo się jeszcze zaczerwieni na polikach i my to zobaczymy i w ogóle ,wiesz no...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie 🌼 Obie jestescie..."niedobre";) Dobrej nocy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
protestuję ,protestuję i jeszcze raz protestuję !!!:classic_cool: Fajnie tak sobie codziennie protestować :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D 🌼 :classic_cool: :D Nie uznaje protestow!:)Nie znam tego slowa;) Wxzoraj odsuwajac u starszych meble znalazlam pieniadze i ciekawe rzeczy,ktore kiedys tam zaginely haha:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak Angel, teraz to ze tylko grosze, zebys tylko nie musiala sie z nami dzielic :P probowalam przywolac do nas Czekolade, rzucajac w jej strone bulka z pasztetem, ale niestety nie podzialalo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryjekkkN
o pięknie ,mój misiaczek zbieraczek właśnie wrócił do domu a Czekolada na kafe urzęduje :P Czekolada ,jesteś bułka z pasztetem ,chleb ze smalcem i czosnek z cebulą bo nie odzywasz się do nas :( Misska ja też podejrzewam ,że Angel znalazła jakieś ejro a teraz sypie nam tu groszami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego podniecenia aż się zapomarańczowiłam :classic_cool:ughhh ochhhh achhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×