Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Mój najczęściej jest poza. Cóz zostaje uczestnictwo w topiku DAMSKA MASTURBACJA I WIELE PRAKTYKI W TYM ZAKRESIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulu198777
hehe,sama niewiem,o wszytskim.tylko ze z kamerka.wiesz czasem gadmay czasem sobie cos pokazujemy,tanczymy,wyglupiamy sie,heeh.moja rodiznaczasme jak wejdzie do pokoju i wdizi co my robimy to mowi ze nam to jzu calkiem odbilo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selekkta
juz za tydzien sie widzimy.....kolejny dlugi tydzien ten czas robi zaesze na zlosc! i 4 dniowe spotkanie:)nawet nie wiecie co czuje w srodku ...kocham Ja mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selekkta
juz za tydzien sie widzimy.....kolejny dlugi tydzien ten czas robi zaesze na zlosc! i 4 dniowe spotkanie:)nawet nie wiecie co czuje w srodku ...kocham Ja mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KEEPsky Fdk
Gwiazdka, a moze on przyjedzie odpocząć od seksu z innymi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KEEPsky Fdk - zgiń, przepadnij zmoro nieczysta. I zabierz swoją toksynę. Gwiazdeczko nie słuchaj "złoego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KEEPsky Fdk
Sługa uniżony szanownych Pań. Uciekam ale sam byłem na kontraktach i wiem co było, jak się WSZYSCY zachowywali. Nie było pani która nie miałaby swojego faceta. A w Libii to wiele chodziło dawać Arabom. Myślę, że zachowanie a właściwie seks na kontraktach to wspaniały temat na oddzielny topik. Wiara utrzymuje te zwiazki w świadomosci oczekiwania. A rzeczywistość????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do "złego" to zmuszają pobratyńcy a nie odległość. Tak samo jak do alkoholu czy prochów. Nie mąć dziewczynom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KEEPsky Fdk
Do złego zmusza a raczej prowokuje sytuacja, sposobność, stres. & lat mojego kontraktu daje duże doswiadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he i to uprawnia Cię do wygłaszania sądu za całą ludzkość:) Oł je:) nie ma to jak posiąść wszelkie ziemskie mądrości:) może jako nieskończona mądrość ogłoś się jakimś bóstwem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeeeeeeeeeeeeej no:/ Czy musieliscie rodzy forumowqicze tyle pisac jak mnie nie bylo......oczy mnie dzis bola i mam lenia inie chce mi sie zbytnio czytac hehehehee:P philozoph --Dobryyy :) smutna niedziela --witam:) He he nooo rocznica.....moj facet tydzien temu byl juz w Holandii, dopiero tydzien minal a mi sie wydaje,ze miesiac:/ ryjekkk - ja za slodkim nie przepadam ale sol,pieprz i ostre rzeczy jak najbardziej.Nie cierpie weekendow bo wtedy jem duzo,za duzo i pozniej musze to \"zgubic\":/ *Spadłam z Nieba- gwiazdka* -- podziekowal :):)🌼 Super,ze juz sie bedziecie wnet widziec.....tearz jak moj facet przyleci to zrobie mu taka niespodzianke,ze nie zapomni jej nigdy hehe:D Przewaznie jak przyjezdzal to szlismy do jakiegos lokalu,pozniej hotel bo nie mieszkamy razem:/ Teraz to od razu do hotelu,ja juz wszystkim sie zajme:D RATTARA witam:) \"... DAMSKA MASTURBACJA I WIELE PRAKTYKI W TYM ZAKRESIE \" hahaha fajne okreslenie:D selekkta -- witam:) Kurcze....ciezko macie;/Z tego co widze to jakos sobie radzicie...jeszcze TYLKO badz AZ poltorej roku i bedziecie w koncu razem.....bede trzymala kciuki aby udalo sie...musi!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy po swojego faceta nie wychodze jak przyjezdza,zawsze wychodzi po Niego brat i razem z tobołami ida do domu, pozniej widzimy sie.On twierdzi,ze musi najpierw dojsc do ladu i skladu:) No i pozniej widzimy sie:)Za to zawsze Go odprowadzam jak wyjezdza....nie lubie widoku jak odjezdza autokarem i znika za najblizszym zakretem...az ciarki mi na sama mysl przeszly... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez Go odprowadzam i nie cierpie jak wylatuje :( Powiedział, ze cholernbie tęskni i musi mnie odrazu zobaczyć:) Takze nie musze się zastanawiać czy mam wyjść czy nie;>.. a pozniej wspolna kąpiel po locie- czemu nie;) Niestety też nie mieszkamy razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma to jak wlasny kat ale radzic trzeba sobie jakos :D ryjekkk - hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwiazdko -- no proste...to jest Nasze wielkie marzenie ale najpierw On chce kupic sobie nowa bryke hehe ... ja poki co znikam....jak mnie dzis nie bedzie to zycze milych snow,spokojnej nocki....buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! :D Mozna poprosic o krotkie opisy Co ? gdzie ?i jak ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×