Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Gość monia255
Ta dziewczyna to niejest matka jego dziecka.Dziecko ma z inna.Ale z ta co ma dziecko mi wogole nieprzeszkadza.Nieczuje w niej zadnej konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia255
Moze i tak.Ale nawet juz po mojej wyprowadzce i naszym rozstaniu.Babcia mowila mi ze moze jeszcze sie wszystko nam ulozyc i moze byc bardzo dobrze miedzy nami.jakos w to niemoge uwierzyc ze tak bedzie.Tymbardziej ze nawet nieodpisuje na sms wogole niedaje zadnego znaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Booshe napisalas tlyko jendego smsa....daj mu czas....napisz kolejnego wieczorem badz jutro......takie zamartwianie sie nic dobrego nie przyniesie......ja juz mykam......do jutra lejdis :P and gentelmen :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seventh Of Last Month
Monia - napisalas mu zeby chociaz napisal ostatecznie ze to koniec jesli tego chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia255
Napisalam co uniego.Ze mi go brakuje, tesknie i kocham.Ale dalej cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjekkk witay....a juz sadzilam,ze to ja bede 1wsza ale ubieglas mnie.....a co to skawaszona mina?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niop........"przepadl jak kamien w wode" ale cos mi sie wydaje,ze pozniej czy wczesniej powroci do Nas:) No coz.ja lece bo glowa mnie boli:/ Bede pozniej :D kisiorki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie:) czasami muszę troszkę spraw pozałatwiać:) czasem nawet nie zdążę się pożegnać:) Taki już mój los:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak sie trzymacie tesknice osobki??:) Ja nawet...nawet:) Slonce swieci wiec humor mi nawet dopisuje...gorzej jak szaro robi sie za oknem:/ Pozdrawiam 🌼 Ps. A nie mowilam,ze powroci hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seventh Of Last Month
Czesc dziewuszki! Mnie sie zachorowalo i katar straszny mam no i leje od 4 dni wiec troszke mniej fajnie.. ale jutro mi przywoza mebelki w ktore wreszcie sie rozpakuje bo od dwoch tygodni zyje na kartonach i workach z ciuchami. Bede miala co robic w weekend i nie myslec za duzo o tesknocie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seventh... witaj:) Wracaj szybko do zdrowia...no to bedziesz miala \"zabawe\" w weekend ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Widzę, że topik, który założyłam się rozrasta. Nie odzywałam się , bo miałam kompa w naprawie, a i zajęć dużo...w sumie to dobrze, bo będąc w większości czasu między ludźmi nie mam czasu na smutki z powodu kolejnej 4-miesięcznej rozłąki. Staram się zając swoje myśli... Pozdrawiam serdecznie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie zadzwonił do swojej
kobiety i powiedział,że idzie spać bo jest zmęczony po pracy.A tak naprawdę to ja idę do niego. Wiem,świńskie...ale zakochałam się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna niedziela witaj:) No wlasnie, nie ma to jak obowiazki,wtedy szybciej czas leci i az tak nie odczuwa sie tesknoty...... właśnie zadzwonił do swojej -- powaznie piszesz??? czy to znowu provokacja:/ Jesli serio piszesz to chcesz byc "ta druga"?? ja musze mykac...do jutra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlemkaBllue
i kolejny temacik :)rany jak ja tesknie za moim skarbkiem, chcialabym zeby jemu tez tak zalezalo na mnie...jest tak ciezko, czasem nue ma sily..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viksiak
Witajcie:) ryjekkk tylko bez nerwów i bez grożenia:) smutna niedziela no w końcu się pojawiłaś:) mow jak to z tym Twoim marynarzem jest, jak sobie radzisz - bo ja czasami takie doły łapie że nawet łopatą nie da się ich zakopać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosietta
a moj misiaczek dziś wrócił do domku po 1,5 tygodniowej nie obecności.wrocil calutko z francji.juz niemoge doczekać sie wieczorku bo będziemy sie widziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku:) jest to bardzo prawdopodobne. Oczywiście jest jeszcze kilka innych powodów, ale one są dość rzadko spotykane. A tak nawiasem ja się zajmuję sieciami, a nie komputerami:) Przesyłam dane z miejsca A do B bez zadawania pytań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he no jest to pewnie problem. Ale raczej wirusy teraz uszkadzają sterowniki niż przejmują kontrolę nad stanowiskami. Choć i tak najlepszym wirusem jest sam windows:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobryyyy :):):) Czesc wszystkim:) rejekkk noo Twoje grozby cos wskuraly :)Ja przynajmniej do grudnia nie oposzcze tego topicu a raczej bede w grudniu juz sporadyczniej tu lukac ale bede:) Mnie wczoraj nie bylo pod wieczor bo topilam smutki %:)ehehehehe gosietta witay 🌼 KlemkaBllue - dziendoberek🌼 30.10.2008] 18:32 philozoph he he \"Aniołku\" umiesz przyszłość przepowiadać . to bylo skierowane do mnie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlemkaBllue -- widze,ze bylas na "moim" topicu.......hm.,..trudna ta Twoja sprawa ale nie az tak trudna abny nie znalezc odpowiedniejj odpowiedzi...wyjscia z tej sytuacji...moze napiszesz cos wiecej???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjekkk --> widze,ze masz odp.na kazde pyt.:] Hmmm....warkoczyki....no nie wiem, nie wiem haha ;) Jak dzisiejsze samopoczucie?:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he witaj Aniołku:) przepowiedziałaś że wrócę i wróciłem Ryjku - no jak dasz radę mnie (w sensie komputerek) zawirusować to znaczy że mogę przyjąć Cię do pracy:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjekkk - ja tez czekam do grudnia,zobaczysz.....nim zdazysz mignac okiem to szybko zleci i bedziesz sie zastanwiac jaki prezent kupic na swieta dla meza ehehe philozoph - aaaa to nie wrozba to intuicja kobieca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×