Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Oj :O to ja tak długo nie umiem spać :D do 12 to ja bym się w łóżku zabiła :D u mnie najdłużej do 9 :D nawet w niedziele :D Misska ,ale maglujesz Philla :D nie daruj mu :D wyciągaj wszystko co się da :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie trudne, bo informatyczne :) zauwazylam jaki masz komunikator wpisany na NK i stad moje pytanie :) mam icq pod spikiem i jak dostaje wiadomosc to przychodza same znaki jakies, a nie normalny tekst :o i szukam przyczyny, czy cos zle skonfigurowalam? czy jakies zle ustawienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek teraz bede wyciagac z niego informatyczna wiedze :classic_cool: :D ja uwielbiam spac i sie moge nawet przyznac, ze czasami zdarza mi sie spedzic cala niedziele w pizamce :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss to teraz ja będę miał pytania pomocnicze:) co to jest "spik" bo nic mi to nie mówi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow Miss widzę, że żargon informatyczny Ci nie obcy :) Ryjekk co do kompa do go chyba przegrzałam (choć nie wiem czy takie zjawisko jest możliwe :o - może Phil będzie wiedział :) ). No i odmówił posłuszeństwa. Przynajmniej się wcześniej połozyłam bo tak to do 2 potrafie siedzieć :o. W soboty żadna siła mnie z łózka nie da rady wyciągnąć przed 10 :). Ryjekk no to już wiem, ze masz dwóch synków :) a myslałam, ze gdzieś o córeczce czytałam. Ja mam dziś nawał pracy (co widać ;) ) a szef sobie jeszcze jakiś quiz sprawdzający wiedzę ze mną przeprowadza co chwile o coś pyta - wrrrr. Jednak za pare minutek w teren ruszam :). Phil odnosnie towarzystwa kobiet w Twoim życiu ;) - zauważyłam że chyba większość informatyków jest zawsze otoczonych gronem kobitek, ciekawe z czego to wynika ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill" spik "oznacza np to : du ju spik englisz:D hehehe:D Ja tez nie wiej co to :O ale nic tam cudnego nie ma na tlenie też można prowadzić rozmowę i widać czy ktoś pisze na klawiaturze ,to sam z gg ,którego do teraz nie mam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babilotka mam córę taka małą księżniczkę wyciągaczkę pieniążków :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babilotka to znaczy, ze kobiety sie nie znaja na komputerach i wiecznie potrzebuja pomocy kolegow informatykow :D :D :D Ryjku spik jest fajny, bo masz kilka komunikatorow w jednym, jak nie dziala gg to nie jestes odcieta od swiata :D i sprawdza mi poczte przy okazji i jeszcze pare tam innych fajnych bajerow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to tylko na wp działa :O ty gadaj bo ja się nie znam :O muszę wszystko wiedzieć :O mam jeszcze tlen :D o skajpika mam :D to mogę mieć następne coś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Misska to żeś Phill zagięła :D on juz dawno pisał ,że na takich to sie nie zna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez skype\'a mam :classic_cool: spik jest konfigurowany pod konto pocztowe wp. :) mozesz go polaczyc z komunikatorami gg, tlen i icq, do tego ludzie ze spika i sieci jabber, wiec tak jakby 5 komunikatorow w jednym :) mozesz wgrac emotki np. z gadu czy ogolnie szate graficzna i wyglada jak gg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss to naprawdę trudne pytanie. Mogę jedynie powiedzieć że kodowanie znaczków wychodzi w jakimś wietnamskim. Nigdzie nie opisują takiego błędu. Być może trzeba poszukać jakiś ustawień kodowania znaków i wybrać jakiś ludzki.:) Babilotka - kobiety z natury omijają informatyków:) Takie stosunki z kobietami zawdzięczam zupełnie czemu innemu:) Ryjku ICQ jest najstarszym komunikatorem jaki istniał na świecie:) Używam z dwóch powodów, uno zagraniczni użytkownicy go używają, due sentyment. Poza ICQ jest jescze AOL, Jabber, IRC. ICQ ma też taką zaletę że możesz autoryzować kontakty i nie przychodzi spam jak na GG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może w moim przypadku jeszcze trudno nazwać,to co jest związkiem,ale coś się tli. Jestem w trakcie rozwodu (nie z mojej winy) i zamierzam stwierdzić nieważność małżeństwa. Na forum poznałam faceta,który okazało się,że \"mieszka\" 5 minut spacerkiem ode mnie (od 10 lat przebywa w Londynie,ale w maju sprowadza się tu na stałe). Raz się spotkaliśmy. Ponad tydzień temu. On przed przyjazdem już mnie nazywał swoją kobietą i teraz chce,żebyśmy się poznawali. Dzieli nas ok. 2000 km. On trochę się obawia (chodzi o moją sytuację),ale wierzę,ze uda nam się. Za 2 miesiące będzie tu na stałe. Damy radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fill, ze koduje sie w wietnamskim to nie wiedzialam :D ale kurde dlaczego sie koduje :( szukalam i tez nie znalazlam nigdzie opisu takiego bledu i dlatego nie wiem co zrobic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja poszukam czy można z tlenu :D a na pewno można :Dtylko trzeba dobrze poszukać :D A ostatnio ściągnęłam emoty na gg nowe :O i wgrały sie tylko co poniektóre :O kurde dlaczego :O ale co tam moze być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki spam :O ja nic nie mam na gg:O nie wiem skąd wy ten spam bierzecie :O czyli to mi nie potrzebne ,bo ja tam nie szukam znajomości zagranicznych ani takie tam i nie mam bladego pojęcia co to w ogóle jest to co se będę kompusia zaśmiecać ,nie :O Spam, to jest największy na tlenie :D o to mogę się zgodzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam czytałam że jak występuje taki błąd to może być to wina dostawcy??:O jeśli plik jest nieczytelny lub nie pełny :O A może źle skonfigurowałaś ten coś tam z tym skipem :O kurde co to za słowa :D jak w psedskolu u dzieci:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh fajnie ,ale ja nie pamiętam :O skąd ja mam to wziąć :O nawet z pulpitu tej cholery nie mogę odpalić :O moze lepiej nie grzebać :O przyjedzie mąż to zrobi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spik:O kurde kurde :O Ja już mam swojego nauczyciela informatyka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladyja - no to super:) Życzę żeby wszystko się pięknie poukładało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Philizoph,dzięki wielkie za wiarę w nas,ale to takie cholerne ciężkie :( Chcę utrzymywać z nim kontakt, on ze mną też,ale staram się nie wypisywać smsów. Najwyżej jednego na dzień. Może to za mało? Może powinnam dawać od siebie więcej,ale z drugiej strony się nie narzucać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladyja :)wasze prawdziwe uczucia wyjdą ,jak on już przyjedzie na stałe tu :) sądzę ,ze dobrze robisz :) nie narzucaj zbytnio ale jak okażesz troszkę tęsknoty to na pewno będzie mile przez niego widziane :) Jak już wspomniałaś ,nazywa cię swoją kobietą :) a twoja sytuacja moze budzić w nim obawy ,ale myśle że każdy by je miał :) może po prostu nie chce wpływać na tyle w twoje życie teraz, żeby ci nie zaszkodzić :) Wszystko zapewne się pomału rozwinie :) do głębszych uczuć potrzeba więcej czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×