Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Dziendoberek:) misss nie mam kiedy posiedziec dluzej aby pobawic sie i powstawiac fotki aby pochwalic sie hehe.....wstawilam pare na NK to mozecie oblukac:P Widze,ze pogodynek pracuje,pracuje......ile razy wejde to pisze On o pogodzie:P ryjkkkku przyznaj sie,ze popsulas dekoder i pilot:P Jesli chodzi o tv to z 2 dni temu do mojego R przyszlo z 2 facetow i chcieli wcisnac polsat cyfrowy czy cos tam bo od 15 kwietnia nie ma byc w tv polsatu i tvn hahaha ale wsciemniaja aby tylko wcisnac:P pooooozdrawiam wszystkich b.cieplutko:) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Phill korzystaj z dnia ile wejdzie :) mała wycieczka to dobry pomysł :) Angel ty zbóju :D ja gdyby nie satelita to miałabym tak ograniczone programy ze hoho :D1 i 2 to same telenowele ,polsat u tvn rónież do tego od groma programów rozrywkowych ,czyli nic co mnie interesuje :D Cóz mogę poradzić ,trza płacić jak się chce oglądać :D A nie pisałam wam :D wtedy jak nie miałam sat przez miesiąc ,to wysłałam im pisemko :classic_cool: tak jak wam pisałam :D i co? Mam trzy miechy gratis :D o dekoder też stoczyłam bój :classic_cool: :D i za zeta mam :D bez jakiegoś czynszu czy coś tam :P niech wiedzą ,ze klienta trzeba szanować i dbać o niego :classic_cool: nie :classic_cool: Kupiłam wszystko na obiadek tzn warzywka i idę robić karkóweczkę :classic_cool: jak bedzie dobra to dam wam przepis :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjkkku nooo to pokazalas im \"gdzie raki zimoooja\":D Ja tez zaraz lece:] Milego dnia:D PS.Palmy przygotowane na niedz.palmowa?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palemka jest :classic_cool:czeka grzecznie w wazoniku :D Mięcho się pichci i powiem wam ,że bosko pachnie :D ciekawe jak smakuje :D Miłego dnia dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss ty chyba jednak masz jakieś wtyki tam na górze :) Jak na zamówienie skręciło na południe:) Wygląda na to że będziesz miała pogodę taką jaką sobie wymarzyłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Jak tam ? co tam ? Widzę ,że wszyscy zajęci byli przez niedzielę :) i fajnie ,trzeba korzystać z dnia i pogody :D Ja tez poświęciłam palemkę ,ale katorgę przeszłam z małą :D Tak sie cholera kręciła w kościele że szok :D obskubała palemkę i dmuchnęła na ludzi tymi piórkami :O wstyd jak nie wiem :O Pozostawila jednak zarys palemki :D donieśliśmy resztę do domku :D A tak ogólnie to do bani wekkend mi minął :O i nawet nie chce mi się gadać :( idę sobie :( nie wiem może coś zrobię ,ale nie wiem co :O Miłego dnia dla was robaczki ,trzymajcie się 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dziendiberek:D 🌼 philozoph Ło matko a to co, jakaś bomba jądrowa czy inny kataklizm?? Gdzie jesteście?? ------------------------------------- nie kataklizm, nie baba jadrowa a przesliczna pogoda spowodowala,ze nikt nie siedzial przed kompem:D ryjkkkku co sie stalo,ze weeekend do duszy byl?:O Widze,ze lukalas na mnie:P nice...nice:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fajnie :) tylko ze ja byłam przy kompie ostatni raz w sobotę rano :) Chyba mój mąż cię podglądał :) bo9 widziałam ,ze wertował nk :) Idę dalej robić swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć drogie dziecinki:) Co u Was słychać? Jak humorki? jak pogoda? i w ogóle, i w szczególe? Ja spędziłam dość ciekawy weekend... Sudety polskie i czeskie, no i wiosna:) A w piątek wyruszam w trasę - najpierw wizyta rodzinna, potem parę dni delegacji, a potem mój M. Ogólnie fajnie, tylko mam dylemat jeśli chodzi o pakowanie - pogoda zmienna, miejsca odwiedzę różne, od zapadłej wiochy po salony... hmmm chyba będzie spory bagaż :) Buźka, miłego wieczoru wszystkim! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ :) Hm..Ekuśka dostałą wczoraj fuill odpowiedzi :D Ale co tam ,wszyscy korzystają z pogody :) Ekuś bierz ubrania na tzw cebulkę :D to najlepszy sposób przetrwania w tym buszu :D Wiecie ,ale się wczoraj zjeżyłam :O matko trąbili w radiu o takiej babce z mojej miejscowości ,która był w stanie upojenia w pracy :O Wstyd na całą PL :O nawet na zetce gwizdali o tym :O już czuje jak ja ludzie w mieście objadą :O to będzie gorsze od kary grzywny i dyscyplinarki :O jebie się w łbach :O A widzieliście wczoraj w wiadomościach jak pies pogryzł dziewczynkę :( matko odgryzł jej ucho :( nosz kurde ,aż się serce kraja :( A tak w ogóle to miłego dnia wam wszystkim życzę i z herbatką przybywam ,może was tu ściągnę na chwilkę :) (_)>(_)>(_)>(_)>(_)>no chodźcie:D chwila na Yerba mate jest :D a ja swoje zile popijam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Ryjku:) Pyszna herbatka:) Ekuś ale ty się rozbijasz po świecie. Ja to tylko na rowerku sobie jeżdżę i fajnie jest:) Ale mam młynek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi Phill coś taki samotny ?:) Dziewczyny korzystają ile sie da :D Wiesz wiosna =nowe możliwości :D A ja byłam w sklepie meblowym i kupiłam sobie takie fajne pudła kartonowe w małe zielone listki ,powkładam tam swoje książki ,dzieci ,i pamiątki komunijne ,z chrztów i takie tam popierdółki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh:) my nie możemy o ciebie dbać :) od takich rzeczy ma się żonę :) Ja to bym sobie kupiła wielkie puzzle i układała :D nie ma nic bardziej wciągającego:D Czas zabrać sie za składanie pudeł :D a potem pakujemy,pakujemy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furiatka25
związek na odległość?? chyba jestem weteranka.. :) ciekawe tylko czy to nadal ten temat :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam Phil, nie po świecie tylko po kraju :) Witamy nową koleżankę - pewnie że temat nadal istnieje, związek także (w każdym razie mój...). Hmmmm a w ogóle to jakaś padnięta jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekaterini to jest wiosenna depresja wtorkowego popołudnia i wieczoru;) Przejdzie z następnym rankiem Witak Furiatko. Pewnie zaraz wstanie Ryjek to zrobię dwie herbatki:) (_)?(_)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) O fajnie jakaś nowa koleżanka się trafiła :) tylko pytanie dnia :Czy jeszcze wróci ?:D Misska 🖐️ co tak się dziwisz ,ze pogoda ładna :D przecież my ci ze szczerego serca życzyliśmy żeby tak było ,a to największa ma moc :D No prócz drobnego dopomagania ,że Phill dmuchał w chmury by je odpędzić a ja modły indiańskie odprawiałam . A ja sobie wczoraj wieczorkiem pojechałam na zakupy z michem :) i kupiliśmy sobie wiertarkę udarową taką małą, fajną poręczną :D do tego farby do mieszkanka :D tak nas naszło wieczorową porą :D ale jak fajnie było na dworze ok .19.30 :) jak latem pachniało z łąk :) i taka błoga mgła osiadała na polach :) ech... sie rozmarzyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buterfly073
nie widziałam się z nim od miesiąca...a teraz tylko przyjedzie na dwa dni świąt:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek:) Sliczna pogode mamy i co za tym idzie?...mniej wpisow w topicu ale dla mnie to dobrze b9o duzo nie musze nadrabiac hehe:P \"Nie ma tego zlego co na dobre nie wjdzie\":D ryjku.....pola,laki...z tego co wiem to w miescie mieszkasz:P Szalejesz z zakupami:D Noooooo z Twojego konta w niedz.wieczoerem lukano na mnie....juz sadzilam,ze to Ty a tu zonk;) furiatka25 związek na odległość?? chyba jestem weteranka.. ciekawe tylko czy to nadal ten temat pozdrawiam ------------------ \"czy to nadal ten temat\" tutaj jest od groma tematow o tej samej tematyce \"ZWIAZEK NA ODLEWGLOSC\":P philozoph , Missss :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) nie smuć się :) no tak jest w tych związkach :) Ja w zeszłym roku święta Wielkanocne spędziłam sama :) nie było źle myślę,że bardziej by bolało jakby to było Boże Narodzenie :) A możesz cosik więcej napisać ,czy widujecie sie tak rzadko bo mieszkacie w różnych miejscowościach ,czy tez on jest za granicą ?:) Hip hip hura !!!!!!!!!!!!! za godzinkę będę miała nowy dekoder :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Angel 🖐️ nie zauważyłam cię :D Mieszkam w mieście ,ale takim małym :D moze raczej miejscowości :D Pola ,lasy ,łąki ,parki tego mam pod dostatkiem :) A wczoraj wracając z zakupów ,widziałam wielkie stado saren na polu :) potem konie biegające w zagrodzie :) zajebisty widok :) Dzieciaki o mało nie wyskoczyły z auta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a ja to co,tez mieszkam w malej miejscowosci....w dolinie i tez mam pod dostatkiem lasow itp.:D Wiecie,ze od kad jestem ze swoim R to tylko raz razem spedzilismy Wielkanocne swieta bo On w tym czasie byl za granica.....na szczescie w tym roku razem je spedzimy.....Boze Narodzenie i Sylwester tez osobno kiedys spedzilismy i co? i zyjemy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bdanaia na pweynm anelgiksim uneriwstyecie wyzakały,źe nie ma znczeania, w jaikiej kleojności napsziemy lietry wenąwtrz wryazu, blye tlkyo pirwesza i otstaina lreita błyy na soiwch mijsecach. Rtszea mżoe być dolnwoie poszamiena, a mmio to bedzięmy w stniae pczyrzetać tkest bez wikszęego prleombu. Diezje się tak dlteago,że nie cztaymy kżdaej z lteir odelndziie,ale wrayz jkao cłoaść;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×